מאיר ישראל, כסלו ג


תרגום ומקור, כסלו 3, מאת מאיר ישראל


היה לנו שבוע מענין מאד. השבוע היה מלא שיאים ושפָלים. מעט מאד דברים היו באמצע. השבוע הקרוב, עד כמה שאני מסוגל לצפות, בהחלט לא יהיה קל. אני רק יודע כי בגלל מה שיקרה השבוע אנשים רבים שלפני כן היו ישֵנים את שנתם העליזה - יחלו להרגיש את העולם הדמיוני שלהם מתחיל להתמוסס מלמעלה למטה ומלמטה למעלה.

אני מתחנן לעם ישראל, עשו חשבון נפש-אודות חייכם, התפטרו מכל התשוקה לגשמיות מיותרת ושובו אל הקדוש ברוך הוא. לכל אחיי היהודים הבטוחים כי הם מאד 'פרום' (יראי ה') אבל למעשה ה'פרומקייט' שלהם גובלת ב'גשמיות'קייט' (רדיפת גשמיות), היפטרו נא מהעבודה הזרה הזאת ששמה: 'עגל הזהב'. אני יודע שזה קשה, זה כמעט בלתי אפשרי להיפטר ממשהו כל כך חזק כמו היצר-הרע כשהוא בא עם כסות של תענוגות חומריים, אשר אתם מפרשים כ'הדרך שלכם בקיום המצוות', וזאת מפני שאתם נותנים צדקות כתוצאה מן החומריות הזו, אך זה רק ה'סיטרא אחרא' הוא שמטעה אתכם להאמין כי מפני שאתם נותנים קצת צדקה או אפילו הרבה צדקה - אזי אתם 'צדיקים'. אך לאמיתו של דבר - עדיין אתם קדים ומשתחווים אל האליל שלכם - שזה הגשמיות.

אם בכל זאת אתם מסירים את הפיאות שלכן ואת האיפור שלכן, את הבגדים הצמודים, את הבגדים הצבעוניים והזוהרים שלכן, ומחליפים את הגרביים השקופות בגרביים עבות, לובשות נעליים שאינם עושים רעש כשאתם צועדים בהם, ובודאי לא עקבים גבוהים; אם אתם מסלקים את כל זה וגם מפסיקים לחלוטין את המסיבות הטפשיות שלכן, שחלקם נועדו כביכול ל'מגביות-צדקה', וכן מפסיקים את התחביבים הבלתי-כשרים – אם את כל זה אתם מוכנים לשרוף ולהקריב על מזבח התשובה-השלימה – אזי אין לכם כלל ממה לחשוש מההתרחשויות הקשות אשר עומדות ליפול על העולם כולו בעתיד הקרוב ביותר.

כל יהודי שרוצה נצח יאלץ לוותר על דרכיו ההפוכות מכיוון האמת - ולחזור לגמרי אל ה'. נתינת צדקה לא תעזור לכם אם אתם חיים חיים כאלו שהם יותר דומים לחיי הגוי מאשר לחיי יהודי.

אנחנו נעים כעת במהירות לקראת הסוף, ואני מתחנן לאחיי ולאחיותי, יהודים בכל העולם, אני מדבר פה למי שמכונים "חרדים", השייכים לקהילה הנקראת "חרדית", אבל לא תמיד התחביבים שלהם מתאימים לאורח-החיים של הקרויים חרדים, ובוודאי במקרים רבים זה לא משמח מאד את ה'. כעת הוא זמן ה'בירור' מי יחיה ומי ימות. יש דבר כזה – מוות, ויש גם דבר כזה של מוות-מסוג-אחר, כלומר סוג של מוות סופי, שלא נדע. ("כרת" - לא על אף יהודי, רחמנא ליצלן). יש סוג של מוות שהוא רק מַעֲבָר ממציאות אחת לאחרת, מהעולם הזה למשנהו. עם זאת, אני מבקש מכל היהודים שקוראים לעצמם ומרגישים את עצמם יהודים, ובמיוחד אלה שמרגישים וקוראים לעצמם 'חרדים' ו'מאמינים', דעו, כל העולם עובר כעת תחת שֵבֶט המשפט.

כל בן אנוש צריך גם הוא לעשות חשבון-נפש מי הוא ולאן הוא הולך. ורק היהודים-האמיתיים ומעט גוים נבחרים יוכלו לעשות תשובה. אם יש לך איזו שהיא סוג של אהבה אל ה' בלב שלך - אזי מסתבר שאתה יהודי אמיתי. אבל זה לא מספיק להיות יהודי אמיתי, כי עליך גם לחיות כמו יהודי אמיתי.

מי שהוא יהודי מזויף (a fake Jew), ולא יהודי אמיתי – הוא ערב-רב ולא יהיה מסוגל לעשות תשובה. יהודי-אמיתי מסוגל לעשות תשובה גם אם אין זה נראה שהלב והנשמה שלו רוצים את זה, כי ה' יכריח אותו בדרך הקשה ביותר לעשות תשובה. לא תהיה לו כל ברירה, אבל זה יהיה קשה ביותר, ואפילו מפחיד. זה תלוי ברמת העקשנות שצברה נשמה-יהודית זו לאורך ההיסטוריה של העולם מאז האדם הראשון.

אז לכן, עם ישראל, קחו את האזהרה שלי ברצינות, שנו את ההופעה החיצונית שלכן לזו של אשה צנועה. אפילו הגברים במקרים רבים זנחו את המראה היותר-יהודי לטובת מראה יותר-לא-יהודי. שְבו ועשו חשבון-נפש עם עצמכם, ותחשבו על כל העבירות שלכם, תחשבו עליהן עד שדמעות יופיעו בעיניים שלכם ובתוך הלב השבור שלכם.

כאשר אתה מרגיש שבור ביותר - חפש בתוך התודעה ובתוך הלב שלך את הקשר עם הקדוש ברוך הוא, הבורא שלך והאבא שלך. בקש את סליחתו על יהירותך ועל עבירותיך. הרגישו חרטה בצורה החזקה ביותר עד שאתם מגיעים להתייפחות בבכי, כי אתם מרגישים כל כך רע בכך שהייתם מסוגלים ללכת כנגד הבורא שלכם וכנגד התורה הקדושה שלו. ולא רק זאת אלא גם על כך שעל ידי המראה החיצוני שלכם ובשל המעמד החברתי הגבוה שלכם סייעתם וגרמתם גם לאחרים ללכת בדרך הלא-נכונה.

לדוגמה, אשה יכולה לנסות לנהוג בזהירות רבה בשמירת מצוות רבות, ולתת הרבה צדקה, אבל מצד שני גם להיות לבושה בפאת-יוקרה בעלת שער-אנוש בלונדיני, עם בגדים צמודים ושקופים, ועם תכשיטים שמשתלשלים מכל מקום, והיא עדיין סבורה שהיא יהודיה טובה.

יש בידיה עבירה גדולה ביותר שקשה לעשות עליה תשובה (רמב"ם הל' תשובה פרק ד') וזאת מכיון שהיא נזהרת שלא לחלל שבת, והיא מקפידה על הכשרות במאכליה, כמובן חוץ מהפעמים שהם יוצאים לאכול בחוץ במסעדה שבה קשה מאד להבטיח כשרות. הגברות האלה אפילו לא תדענה, לא תהיה להן כל רגישות לעובדה כי בכל יום הן עושות עבירות חמורות, לא רק הן עצמן, אלא שבגלל הדירוג החברתי הגבוה שלהם בתוך הקהילה הן בעצם משמשות דוגמה של 'אֵיך האידישקייט האמיתי אמור להיראות', חלילה וחס.

פיאה בלונדינית, עם לבוש צמוד, מעוטרת בתכשיטים לרוב, איפור ומראה רזה המשתקף דרך גרביים וכו', גורם לנשים אחרות לרצות להיראות ולהתנהג כמו גברת שכזאת. ולמעשה, אשה שכזו גורמת לנשים אחרות ליפול מטה, נמוך מאד בענייני צניעות וקדושה, מפני שביגוד כזה מושך את תשומת-הלב של המגדר הנגדי וגורמת לעבירות רבות לקרות, במיוחד כאשר יחד עם המראה וההופעה הבלתי מוסריים האלו מוסיפים לזה את כל סוגי הבידור שהפכו לחלק קבוע של חייהם של מה שנקרא: 'בתים של יהודים חרדים' (כולל: טלוויזיות, אייפונים, וכו'). נכון, ההשפעה לא מורגשת על כולם, אך זה משפיע ברמות שונות.

יש נשים שחושבות שהן 'צנועות' מפני שהן לבושות בחצאיות ארוכות יחסית, ושרווליהן מגיעים עד פרקי-הידיים שלהן, והן מכסות על פי רוב את עצם-הצוואר שלהן, אך רבות מהגברות האלה מתעטרות בפאות ארוכות מתולתלות, לא בלונדיניות אלא שחורות או חום-כהות, עם קצת איפור כדי ש'לא להיראות חיוור מדי', והן בטוחות שהן צנועות. יש להן לב טוב והן מנסות להיות אמהות טובות והן מזכירות לילדיהן לומר ברכות, אבל הדגש שלהן הוא על מטריאליזם (גשמיות), וזהו מחסום ענק בין האדם לבין הקדוש ברוך הוא. הילדים שלהן מחונכים על ידיהן לאהוב את הקדוש ברוך הוא, אבל גם לאהוב את עגל-הזהב, וזו בעיה גדולה.

עם ישראל, תמיד-תמיד היו אלו הנשים שהצילו ברגע האחרון את היהדות. שרה אמנו, רבקה אמנו, רחל ולאה, אסתר ויהודית וכו', הן היו החזקות בשמירת משפחותיהן וקהילותיהן מהרס מוחלט, בין אם היה זה הרס פיסי או הרס רוחני. לכן אני פונה אל הנשים במיוחד, בעלך יכול ללכת ללמוד כל היום או לצאת לעבוד וגם ללמוד, הוא גם עשוי להקפיד להתפלל שלוש פעמים ביום ולעשות כל מה שהוא אמור לעשות, אך עם זאת, אם הגברת סוגדת לעגל-הזהב, למרות שהיא בטוחה שהיא לא, היא רק צריכה להסתכל במראָה ולהבין כי היא איננה נראית בצורה שאשה יהודיה צריכה להיראות.

גם אם את חושבת שאת לא יכולה לשנות זאת - כי בעלך לא יאהב את זה, או בגלל שכתוצאה מכך את עלולה להיראות 'מיושנת' ולא 'מעודכנת' - אז דעי כי המקום היחיד שצריך להיות זה רק עם הקדוש ברוך הוא!

עליכן להסתכל על עצמכן במראה, להתבייש, ולהשתנות! האנשים שהם הדוגמה שלנו, שאנחנו רוצים להיות כמוהם - הם האמהות הק', האבות הק', וכל הצדיקים והצדקניות אשר חיו בתקופות-עבר. אנחנו לא אמורים להיות בשום אופן וצורה כמו גוים, ורק ההפרדה הזאת היא שהצילה את היהדות לאורך דורותיה. לעומת זאת אלו שלא הקפידו לשמור על עצמם ב'כיוון של ה'' – הם נעלמו ואינם, ואילו אנחנו, לפחות רבים מאיתנו, הם השרידים של אלו שכן שמרו על האידישקייט שלהם בכל המצבים - לא משנה מה!

ועכשיו עומד להיות 'בירור' (סלקציה) נוסף אשר ישים לאַל את טיעוניהם של יהודים רבים, בין אם הם חרדים או לא-חרדים, אשר יוכיחו בהתנהגותם כי מוצאם איננו משורש יהודי.

אני מבקש ומתחנן אליכם, עם ישראל, שבו במקום שקט ללא הסחות-דעת וללא הפרעות, ועשו שלום עם אביכם שבשמים. היו מוכנים להקריב את עגל הזהב על מזבח-האמת, וזכרו! ה' יציל כל נשמה יהודית אמיתית. הוא יציל אותנו ויהיו לנו חיי-עד, נצח!

 

KISLEV_3

We have had a very interesting week. This week was full of highs and lows. Very little in between. This coming week, as far as I can see, will definitely not be an easy one. I only know that from what happened this week many people formerly asleep in an undefined content sleep will start to feel their imaginary world starting to crumble from the top down and from the bottom up.

I am begging Am Yisroel, take stock of your lives get rid of all the desire for the unnecessary Gashmius and come back to Hakadosh Boruch Hu. To all of my fellow Jews that are sure that you are very Frum but in actuality your Frumkeit is bordering on Gashmiusdikeit, get rid of your Avodah Zorah which is called by the name Egel Hazahav. I know it's hard, almost impossible to get rid of something so strong as the Yetzer Hora in the dress of materialistic pleasures that you interpret as your way to Mitzvos because you give charity from it. This is only the Sitra Achra fooling you into thinking that because you give some charity or even a lot of Tzedakah you are Tzaddikim. In reality you are still bowing down to your idols which is the Gashmius. If, however you take off your Sheitel and your makeup and your tight clothing your bright, colorful clothing and exchange your sheer stockings for thick stockings and wear shoes that don't make noise when you walk in them, certainly not high heels. If you take all of this and you also eliminate your frivolous parties, some even done to raise charity, and your un-kosher pastimes etc. and you burn it and destroy it on the altar of complete Teshuva, then you have nothing to fear in the difficult happenings that are going to come upon the world as a whole in the very near future. Every Jew that wants eternity will have to give up their wayward ways and come back completely to Hashem. The charity will not help you if you're living a life that is more like a Goy then a Yid.  

We are moving fast now towards the end and I beg my brothers and sisters, Jews all over the world, I am talking now to the so-called Chareidim who belong to a community called Chareidi but who's pastimes don't always fit the lifestyle of so-called Chareidim and certainly does not make in very many cases Hashem very happy. This is the time of Birur who will live and who will die. There is such a thing as death and such a thing as a different kind of death. One that is, Shelo Neda a final death. (It shouldn't be the end of any Jew, Kareis.) Another type of death which is just a moving from one reality to another, from this world to the next. However, I beg all Jews that call themselves and feel themselves Jews, especially the ones that feel and call themselves Chareidim and Ma’aminim, the whole world is being judged.  

Every human being as well must take stock who he is and where he is going. Only the real Jews and few selected Goyim will be able to do Teshuva. If you have any kind of love for Hashem in your heart then you are more likely to be a real Jew. But it's not enough to be a true Jew. You have to live like a true Jew.  

Whoever is a fake Jew, not a true Jew is Erev Rav and will not be able to do Teshuva. A true Jew will be able to do Teshuva however even if his heart and soul doesn’t seem to want it. Hashem will force him in the hardest way to do Teshuva. He will have no choice but it will be extremely difficult and even frightening depending on how much stubbornness the Jewish Neshoma has accumulated throughout the history of the world since Adam Harishon.

So Am Yisroel take my warning seriously, change your outward appearances to that of a Tzniusdik woman and even the men in many cases have thrown off their more Jewish look for a more non-Jewish appearance. Sit down and make a Cheshbon Nefesh by yourself and think about all your Aveiros. Think about them until you have tears in your eyes and feel broken.

When you feel very broken search in your mind and in your heart for a connection with Hakadosh Boruch Hu who is your Creator and your Father. Beg His forgiveness for your arrogance and for your Aveiros. Feel remorse in the strongest way until you're sobbing because you feel so bad that you could have gone against your Creator and His Holy Torah and not only that but by your appearance and your social standing you have helped others to go in the wrong way.  

 

A woman for example could try very carefully to keep many of the Mitzvos and give much charity but be dressed with a blonde human hair expensive Sheitel and tight revealing clothes with jewelry dangling from every place and think that she is a good Jew. She has a very big Aviara that’s hard to do Teshuva for since she is careful not to be Mechalel Shabbos, she’s careful about her Kashrus except of course when they go out to eat in a restaurant where it is very hard to guarantee Kashrus. These ladies will not even know, will not be sensitive to the fact that every day they are committing terrible Aveiros not only for themselves but because of their high standings in the community they are being used as examples of what, Chas Vesholom, “true Yiddishkeit” should be.

A blonde Sheitel and tight clothing that are bedecked with much jewelry, makeup and thin see through stockings etc., cause other women to want to look and act like such a lady. In reality a woman like this causes other women to fall down low in Tznius and Kedusha because such dress attracts the attention of the opposite gender and causes many Aveiros to happen especially when together with this kind of immoral look you add to it all kinds of entertainment that have become regular parts of so-called Frum Jewish homes (televisions iPhones computers etc.). True this does not affect every single person it goes by levels. There are women that think they are Tzniusdik because they wear relatively long skirts and their sleeves are down to their wrists and for the most part cover their collar bone, however many of these ladies are bedecked with flowing curly wigs not blonde but black or dark brown with a bit of makeup so they don't look too pale and they are sure they are Tzniusdik. They have good hearts trying to be good mothers they remind their children to say Brachos. But their emphasis is on materialism. This is a huge barrier between a person and Hakadosh Boruch Hu. Their children are educated by them to love Hakadosh Boruch Hu but to also love the Egel Hazahav, this is a big problem.

Am Yisroel it has always been the women that have saved the day in the end for Yiddishkeit. Sarah Imeinu, Rivka Imeinu, Rachel and Leah, Esther and Yehudis etc. have been the strong ones to keep their families and their communities from total destruction whether physical destruction or spiritual destruction. Therefore, I am addressing the women particularly. Your husband may go to learn all day or work and learn. He may be careful to Daven three times a day and do whatever he is supposed to do. However if the wife is worshipping the Egel Hazahav, even though she is sure she is not, she should look in the mirror and realize that she does not look like what a Yiddishe woman should look like. Even if you think that you can't change because your husband won't like it or because you're going to look “dowdy” not “with it” then the only place to be with is with Hakadosh Boruch Hu. You have to look at yourselves in the mirror and be embarrassed and change! The people that we want to be like are the Imahos the Avos and all the Tzaddikim and the Tzidkanios that have ever lived. We are not supposed to be in any way like the Goyim. Only this separation has saved Yiddishkeit through the generations. Those who have not meticulously kept Hashem’s direction have disappeared and we, at least many of us, are the remnants of those who kept their Yiddishkeit no matter what!  

Now there is going to be another selection which will invalidate the claims of many Jews Frum and not Frum, that will prove that they do not come from Jewish origins. I beg you Am Yisroel sit down in a quiet place with no distractions and no disruptions and make peace with your Father in Heaven. Be ready to sacrifice the Egel Hazahav on the altar of Truth and remember Hashem will save every true Jewish soul. He will save us and we will have everlasting life, Netzach!  דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 7843880 פעמים
היום - 22/04/24