והכלה עומדת להופיע...

מסר מאת מוישל'ה, כ"ב כסלו תשע"ו

והכלה עומדת להופיע...

אמרתי לכם בשבוע שעבר כי יהיו הרבה גילויים, ואכן היו. מה שאני צופה שיתרחש בשבוע זה יהיה מאד גרוע ומאד קשה, קשה ביותר עבור כל העולם. הבלתי-יאומן יהפוך למציאות אי"ה. אנשים יתחילו לחשוב, יתחילו להתעורר מההלם שלהם ויתחילו לחשוב. הדברים יתרחשו ברצף מהיר, אחד אחרי השני. אנשים יהיו מאד מופתעים אבל כמובן רוב האנשים בעולם ימשיכו את שנתם. האנשים היותר נבונים פתאום יתפסו באיזה בלאגן אנחנו כולנו נמצאים, אבל אלו שבאמת ובתמים מאמינים בה', אזי בתוך עצם הפחדים שלהם תהיה שמחה, בגלל שהם יסתכלו על כל זה כסימן מוחלט שבקרוב הגלות הארוכה והנוראה הזו מגיעה סוף סוף אל סיומה והגאולה השלמה עומדת להתחיל.

אנחנו כעת עומדים על סף עולם הנצחיות, של הטוב המושלם ללא שום רע, של רוחניות שמעל ומעבר החלומות הכי דמיוניים שלנו, של כזו קירבה אל מקורנו האהוב שמעולם לא חשבנו שהיא קיימת. אנחנו נהיה מסוגלים להרגיש את נוכחות ה', ובדרך מסויימת לראות את נוכחות ה', אבל לא בעיני הבשר שלנו.

אני יכול להמשיך הלאה והלאה לתאר את איך שזה יהיה לאחר שנגיע אל הגאולה השלימה, בעזרת ה'. אבל לא קיימים מספיק מילות-תואר בשום שפה שהיא שתוכל לתאר את זה ['הֲדָרָא דְלָא אֶפְשַׁר לְמִפְרַט בִּשִׂפְוָתָא, וְלָא אִשְׁתְּמַע וְחָמֵי נְבִיאָן חֶזְוָתָא...', מתוך פיוט 'אקדמות']. אפילו אם אצרף את כל השפות שבעולם ואת כל מילות התואר שיש בכל שפה ושפה – לא אוכל לתאר באופן מלא מה אנחנו הולכים להרגיש, את הטוּב שאנחנו עומדים להרגיש.

אז עם ישראל, היו חזקים, ואל תפחדו. החופה הוקמה והחתן מחכה, מסדר הקדושין כבר על מקומו, והכלה עומדת להופיע... גוט שבת, שבת שלום
BS"D

Discussion with Moishela (with his family)

A Handicapped child

22 Kislev 5776  (Dec 4, ‘15)

The Kallah Is About To Appear

I told you last week there will be a lot of revelations and there were. The forecast that I can foresee for this week is very bad and very difficult. Difficult for the whole world. The unimaginable will become reality IY”H. People will start thinking, start waking up from their stupor and start thinking. Things will happen in quick succession, one after another. People will be very surprised but of course most of the people of the world will still be asleep. But the more intelligent ones will be very afraid they will suddenly realize what a mess we are all in. But those that really and truly believe in Hashem amid their fears there will be joy, because they will see it all as a definite sign that soon this terribly long Golus is finally coming to an end and the Geula Sheleimah is about to begin.

We are now on the threshold of eternity, of all good and no bad, of spirituality above and beyond our wildest dreams, of closeness to the Source that we never thought possible and a feeling of good of contentment and of love that we never knew existed. We will be able to feel Hashem’s presence and in a way see His presence but not with our eyes.

I can go on and on describing what it will be like after we achieve the Geula Be’ezras Hashem. But there are not enough adjectives in any language to describe it. And even if I combine all the languages in the world and all the adjectives in every language I cannot fully describe what we are going to feel. The goodness that we are going to feel. So Am Yisroel keep strong and don’t be afraid. The Chupa is built the Chosson is waiting, the Misader Kiddushin is in place and the Kallah is about to appear.

Gut Shabbos

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 6972518 פעמים
היום - 27/10/21