יותר מהמכות של מצרים
157א יותר מהמכות של מצרים
תקשור עם מנחם, ה' חשון תשע"א
שיחה עם מספר רבנים העוסקים בחיזוק.

עומדים בגבולות אלפי חיילים איראנים, ויש יותר טילים מכוונים לתל אביב מאשר לכל מקום בעולם, ואנחנו שקועים בעגל הזהב.
אז לכן המצב עצוב מאד, והטיל הראשון יהיה שוק לרוב האנשים, אפילו שיודעים את זה ברור, וכבר כתוב בעיתונים שאנחנו בסכנה רצינית ואמיתית.
הרוב כבר שכח את שריפת ספרי התורה בויז'ניץ, אשר היתה אזהרה גדולה מאד בשביל כל העולם החרדי, שאנחנו לקחנו את התורה ושרפנו אותה. היהדות של היום היא לא היהדות של פעם, זו יהדות כאילו. יהדות כאילו.
רוב החברה החרדית בתרדמה, אנחנו שיכורים לגמרי מהגשמיות, וה' שופך עלינו מים קרים כדי להעיר אותנו ולהביא אותנו לאמת. אנחנו צריכים לנסות להעיר את הנשמה היהודית שבתוך כל יהודי, זה התפקיד שלנו, אבל יש הרבה יהודים שהם ערב רב ולא נצליח, אבל ב"ה צריכים לנסות. הדרך לעשות את זה, זה ללכת מאחד לשני, לחזק אותם,לחלק חומר וכו'.
עוד מעט יהיה הרבה יותר קל כי העולם עומד להתהפך, כל אחד יכול לראות את הסימנים הטבעיים והעל טבעיים, מזג אויר משונה, רעידות אדמה בכל העולם, הבעיה עם הנפט במפרץ מקסיקו שיכול לגרום לכפור שלא היה אלף שנים באירופה ובמזרח ארה"ב. נהר הדנובה הידוע שעומד להיות מזוהם מדליפה ממפעל אלומיניום, ועשרה מליון אנשים שותים מהמים שלו, ומה צבע הזיהום? צבע אדום, כמו מכת דם. וזוכרים את המכה עם מיליוני הצפרדעים בסין ?
ואולי קצת מצחיק, אבל באמריקה יש מכת כינים, הולכים לחנות יוקרה, קונים מיטה שעולה הון, וחוזרים הביתה עם פשפשים, וזה משהוא נפוץ באמריקה, עד כדי כך שיש חנויות גדולות שסגרו את המחלקות האלה.
וזה רק קצת ממה שקורה בעולם חוץ מהמלחמה עם הוירוסים והמחשבים שאנחנו לא שומעים, כי היום בעלי אינטרסים שולטים גם על החדשות.
דמוקרטיה? זה היה הדגל של ארה"ב ואירופה שכל הזמן נפנפו עם זה, וזה מת. עכשיו אין דמוקרטיה כבר. זה לא מדהים? אמריקה עוד מעט תהיה דיקטטורה, וגם כנראה אירופה. נו אז מה עוד אתם רוצים.
והמצב הכלכלי הולך ומחמיר, אולי נפילת הכלכלה באירופה ובאמריקה תעיר אותנו, זה לא משנה איך שהם מקפיצים את הבורסות, זה הכל מלאכותי, זה רק כיסוי, והכסף עוד מעט לא יהיה שווה כלום.
אני דואג לחוסר הצניעות שנכנס להרבה בתים של נשמות יהודיות, אני דואג לליבה שנכנסה להרבה מקומות בחינוך שלנו, אני מודאג שבנות מבתי ספר שנחשבים לחרדים ביותר, הולכות לקניונים ולפארקים, שכלם שם חילונים, עם השפעות גרועות ביותר של חוסר קדושה מהעולם הזה. אני מודאג מהגברים שסובלים מחוסר צניעות גם במחשבה וגם במעשה.
ואם תבדקו כמה ששומרים כמו שצריך טהרת המשפחה, אני חושש שיהיו לכם הפתעות גדולות ומרות.
כל יהודי צריך לחזק את הביטחון שלו בקב"ה, לא לפחד מכלום, לא מחוסר כסף לדירה לילדים, לא לפחד מבעיות בריאותיות, בעזרת ה' זה יהיה בסדר, צריכים רק לבטוח בה' ולהתכונן לסוף של העולם הזה כמו שאנחנו מכירים אותו, להכין את עצמנו לקבל את משיח צדקנו, לסוף הגלות. בהחלט לא יהיה קל, אבל נראה ניסים ונפלאות יותר מהמכות של מצרים.

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 6382217 פעמים
היום - 03/08/20