זה רק דוגמא קטנה
פרק 158א' - זה רק דוגמא קטנה
שאלות ותשובות עם דניאל (המשך פרק 158)

ש. קבלנו שאלה: למה בכל המצוות קל לי להוסיף הידורים וחומרות, ודווקא במצוות הצניעות, אין לי רצון להחמיר ולהוסיף הידור?
ת. בגלל שחלק רציני מהחברה יסתכל עליה כמשונה, כמשוגעת. שמוסיפים בתהילים או תפילות וכו', לא רואים ולא יודעים, אבל אם אישה מוסיפה בצניעות, מיד היא מושכת עין ברחוב, וזה קשה מאד, כי החברה לא רוצה לקבל את זה בכלל, וזה גורם לבושות, חוסר ביטחון, והרגשה לא נוחה, ובנוסף, כשאישה מוסיפה בצניעות, קשה לה ללכת למקומות כמו מסעדות או מקומות שיש מעט חרדים וכו' כי לא מתאים לאישה צנועה באמת ללכת למקומות בילוי, מקומות שמתאימים לרוח העקומה של החילונים והגוים, ואז האישה צריכה לנתק עצמה מה"כיף" שהיא רגילה לעשות. ה"כיף" הזה מכניס את האישה לגהינום וכדאי להשתחרר מזה כמה שיותר מהר. תחשבי, לא מה שהם יגידו, אלא מה ה' יגיד, זה הרבה יותר מסוכן.

ש. במסרים יש התייחסות למצבים מאד קשים ומפחידים כמו: תהיה מלחמה קשה, ירדו עלינו טילים כמו גשם, 2/3 מהעולם ייהרס, כל הבנקים יפלו, לא יהיה מים, לא יהיה אוכל, לא קופות חולים וכו'. האם הכוונה להכין אותנו למציאות כזו ?
ת. ודאי, למי שעובד 40 שנה, מחכה ליום שיקבל את הפנסיה, ופתאום אין לו פנסיה,
אז הוא באמת יכול למות מהתקפת לב, וזה רק דוגמא קטנה למה שיהיה, כאשר לא יהיה אוכל ומים, חוץ מהטילים והפצצות. אבל מי שמוכן ומחכה, מאמין בקב"ה ובוטח בו, והצ'ק לא מגיע, הוא ישמח, שזה סימן שמשיח כמעט פה, וכמו במדבר, ה' ידאג לו, ואנחנו נקבל את כל מה שאנחנו צריכים, ישיר מהשמים.

ש. זה כאילו יהיה המעבר מהעולם הזה לשלב הבא של הבריאה ?
ת. לא כאילו, באמת.

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 6382206 פעמים
היום - 03/08/20