האסון ביפן

15/3/2011
פרק 172 - האסון ביפן - מסר לעם ישראל

דניאל, כ"ד אדר א', תשע"א
אנחנו מגיעים לסוף, וכמו שדברנו מספר פעמים, אנחנו רואים ממש, הרס של העולם הזה, (רעידות אדמה, הרי געש, שינויים קיצוניים במזג אויר, בעלי חיים שמתו וממשיכים למות בהמוניהם בכל מיני מקומות בעולם) ועכשיו זה נהיה יותר ברור לכולם, הרס ע"י הטבע, והרס הטבע ע"י בני אדם.
ואנשי דור ההפלגה שהם רשעים, גנבים, רוצחים, הלבושים בחליפות ועניבות יפות, נראים אנשי תרבות, פוליטיקאים, עשירים, בתי מלוכה, ואפילו האפיפיור, מעורבים בדברים של העולם התחתון, אבל כלפי חוץ נראים כצדיקי העולם של הגויים. עולם מבולבל, עולם של שקר, אי אפשר להאמין בשום דבר הכתוב בעיתונות, לפעמים באותו עמוד שני מאמרים הסותרים אחד את השני. אי אפשר להאמין. פעם, כשהיה כתוב משהוא, האמינו, לא חשבו שיעיזו לכתוב שקר, כי משהוא יקח אותם לבית המשפט, ובבית משפט יש צדק, אבל השקר חוגג, ובתי המשפט הם חלק של השקר, לא רק בארץ, בכל העולם.
ומדינת ישראל, כביכול מדינת היהודים, נהפכה למדינה כמו כל המדינות, עם כמה חרדים, דתיים וחילונים שגרים במדינה, כמו בכל המדינות, כמו שבאמריקה ובאירופה. אבל רוב המדינה כמעט גויים, והיהודים האמיתיים לא שמים לב, איך הציונים (המנהיגים המתנגדים לדרך התורה ומנסים לעקור אותה מישראל) נהיו ממש חלק של דור ההפלגה, הם קשורים עם התכנון לעשות עולם אחד, שכל העולם יהיה מתחת לשלטון אחד, ומכוונים את המדינה לכיוון הזה. הם רוצים למחוק ולהשמיד כל זכר של קשר של עם ישראל עם הקב"ה, למחוק חס ושלום את עם ישראל ותורת משה מהעולם.
ואיך עומדים לעשות את זה? ע"י הפיכת ארץ ישראל למקום של אנשים הרחוקים מהתורה היהודית, והם מתכננים להפוך את מדינת ישראל לחלק של עולם אחד ושלטון אחד, וכל דבר ששונה ממה שהם מכתיבים יושמד או שיזרק לכלא.
ומה זה אומר? שכבר לא תהיה מדינת היהודים, זה יהיה עוד סתם אזור בעולם חס ושלום, שכל מיני סוגים של אנשים יגורו שם, ויש הרבה שישאלו אז מה לא בסדר בזה? וברור שאם שואלים את זה, אין להם נשמה יהודית.
כמו שעכשיו, הרשעים השקרנים, הגנבים, הרוצחים, התלבשו על ארה"ב וכבשו אותה בלי שירו כדור אחד, בלי טיל אחד, והם שליחים מה' להרוס את ארה"ב וארצות אחרות בעולם, והם רוצים להפוך את כל העולם לעבדים שלהם. והם לא מאמינים בקב"ה, הם חושבים שהם עושים את זה בכוחות עצמם. ועכשיו אנחנו רואים איך שהם מפילים את השלטון ומשתלטים על לבנון, תוניסיה, מצרים, לוב, תימן וכו', והם מתכננים להתחיל אינתיפאדה כאן בארץ ישראל.
וגם על ישראל הם השתלטו, ועם ישראל שותק, מבולבל, התרגל לחיים של שפע רב. כל קיץ, כשמגיע הראשון ליולי, חצי ממדינת ישראל אם לא יותר, עפים מהארץ לאירופה, אמריקה, תאילנד, הודו, אוסטרליה, הוואי וכו'. צריכים הרבה כסף בשביל זה, הרבה עגל הזהב בשביל זה. יש מסעדות, יש חופשות, יש בתים, יש רהיטים, יש מכוניות, וזה מה שמעניין את הישראלים. הישראלים לא רוצים מלחמה, רוצים שקט, רוצים להנות מתענוגות העולם הזה. לא רוצים לדעת מה שקורה.
ועכשיו יבוא המבחן של כל יהודי ויהודי, לראות אם הוא באמת יהודי. היהודי האמיתי לא יכול לסבול להיות גוי, הנשמה שלו לא תיתן לו, הוא חייב להיות יהודי. אם יקחו יהודי חילוני ויכריחו אותו להיות גוי, אם הוא אמיתי הוא יתנגד, אפילו במחיר של החיים שלו, כי זו נשמה יהודית אמיתית שמקריבה את עצמה לשם שמים.
יש מדינת ישראל ויש מנהיגים ששייכים לעולם הגויי שרוצים להפוך את ישראל לעולם גוי, והיהודים האמיתיים לא יסכימו לזה. כוונתם של המן והיטלר, היתה להרוג, לאבד ולהשמיד את כל היהודים. כוונתם של היוונים היתה להרוג את הנשמה היהודית, להרוס את היהדות, למחוק ולהשמיד כל קשר של עם ישראל עם הקב"ה. והיום יש לנו את שניהם.
וזה המצב שלנו עכשיו, לא פשוט, זו המלחמה הכי קשה שהייתה לנו אי פעם. פעם זה היה ברור, אנחנו פה והאוייב שם, וידענו מי נלחם נגד מי, והיום האוייב הוא גם שם, גם פה, וחלק אפילו נמצא בתוכנו.
פעם היהודים היו כל כך חזקים באמונה ובבטחון שלהם בקב"ה, וכאשר לקחו אותם ואמרו: או שתהיו גוים נוצרים או שנהרוג את כולכם, היה להם הכח, האומץ, האמונה השלמה והבטחון בה', לקחת סכינים, חרבות, ולהרוג את הנשים ואת הילדים שלהם ואת עצמם ולא להסכים להתנצר.
אבל היום אנחנו מפונקים, והרשעים למדו שזו לא הדרך להשמיד את היהדות, הם למדו שהדרך עם היהודים היא לאט לאט דרך עגל הזהב, למשוך אותם למטה לעולם הגוי, אם הוא לא יפול עכשיו אז עוד דור של חיים כאלה והוא יתרחק כבר לבד מהקב"ה, ואם לא תהיה להם סבלנות, פשוט יהרגו את המתנגדים.
קחו למשל את אמריקה, 50% התבוללות תוך דור, והרוב הנותר גם הם באותה דרך, ה' ירחם. אבל, עכשיו יש להם בעיה, כי יש תנועה של חזרה בתשובה, למרות זאת הם עושים את הכל להכנס לעולם החרדי ולהרוס אותנו, להרוס את האמונה והבטחון, והם מצליחים מאד, מצליחים להכניס לבתי הספר החרדים שלנו כפירה, ועל כל פרוטה שנותנים לנו, מושכים את זה בחזרה עם האפיקורסיות שלהם שמכניסים בנו.
ואנחנו תלויים בכסף שלהם, ואוי ליהודי שתלוי בכסף שלהם, הוא מוכר את הנשמה שלו ואת העולם הבא שלו. נכון שצדיקים גדולים כמו החזון איש זצ"ל והאדמו"ר מבעלזא זצ"ל אמרו שמותר לקחת מהם כסף, אבל, אם הם היו חיים היום, לא מאמין שהיו מסכימים עם זה. ועכשיו בין החרדים יש ריב, מי ישב הכי קרוב לצלחת, רוב היהודים בכנסת מכרו את הנשמות שלהם, וקשה להבין מה הם עושים שמה כבר, כי הם לא מרגישים שמכרו את הנשמה שלהם עבור ממון וכבוד, מרגישים רק שמושכים את היהודים החרדים החוצה, החוצה מהגטאות הרוחניות שלנו, ומכניסים אותנו לשקר.
כמה אנשים יש כבר בצבא, צבא של השקר, כבר שכנעו הרבה אברכים להצטרף לצבא בתור עובדים, אמנם לא בעירוב עם נשים אבל זה מוריד אותם רוחנית. וזה לא סתם שהכניסו כל כך הרבה גוים לצבא, ואני דואג שיום אחד ישתמשו בהם נגד יהודים, ח"ו. והנה יש איזה 100,000 טילים לכיוון ישראל, האם יש לנו צבא בכלל? יורים עלינו, אנחנו מדגדגים אותם קצת עם כמה טילים, לפעמים הורגים איזה מחבל, אבל אנחנו רק עושים הצגות, זה לא אמיתי, כי בסופו של דבר, אפילו אם תהיה מלחמה כמו בלבנון, זה גם מלאכותי, לתת לעם ישראל הרגשה שנלחמים, שזה כמו פעם.
אנחנו, החרדים, אשמים כי השאיפה לגשמיות, להנאות העולם הזה, הפך להיות מעל ומעבר לכל גבול. ומי שמתנגד הוא משוגע, הוא קיצוני, הוא לא נורמלי, אוי לנו. אוי לחרדים שכביכול מחזיקים את דגל ה', אוי לנו. ברוך השם יש יהודים בודדים שבאמת משתדלים לסגור את עצמם מאחרי קיר רוחני, כדי שלא להרגיש את הלכלוך והטמטום אפילו של הרחוב החרדי. לפעמים מצליחים יותר ולפעמים פחות, אבל משתדלים, ובזכות ההשתדלות הזאת, אפילו אם היא לא מושלמת, כי בדור שלנו זה דבר קשה ביותר לעשות, כשכל הסביבה נגד, ומסתכלים על הנשים שמשתדלות להיות כמו פעם, יהודים טובים אמיתיים כמו פעם, קרובים לקב"ה, וכל הסביבה צוחקת, ואומרים שהן משוגעות, אבל הנשים האלה, והבעלים התומכים והמעודדים שלהם, הם הגיבורים של הדור.
(בזכות נשים צדקניות נגאלו אבותינו ממצרים ובזכות נשים צדקניות עתידים להיגאל).
והיהודים, הכביכול חרדים, הלבושים פחות או יותר כמו יהודים, אך נשותיהם בדרך כלל לא כל כך לבושות כמו יהודיות, עם פאות מאד מפוארות, וגם אם לא כל כך מפוארות, נראות כמו גלויות ראש, חצאיות מידי צרות כמו הגויות, עם הרגשה של חופש כשהולכות לעבודה במשרדים מעורבים וכו'. והילדים הרבה פעמים באים הביתה, אמא לא בבית, אמא בעבודה, וגם אם האבא לומד, נכנסת הגויות לבית הזה. והיהודים האמיתיים יודעים שזה שקר, והיהודים הלא אמיתיים לא יודעים שזה שקר.
רק להסתכל מסביב, ולראות כמה גיטין יש בין החרדים, מספרים מאד גדולים יחסית לחרדים.
ואמנם הם לא מספרים גדולים אם משווים אותם מול החילונים או הגוים, אבל בשביל החרדים זה הרבה. כמה מקרים של עברות קשות אחרות של גלוי עריות שאף פעם לא היו בין החרדים ביותר, אולי היה איזה מקרה שמשהוא ירד מהדרך, אבל לא בין אלה שלבושים כמו יהודים חרדים עם פאות ארוכות, זקנים ולבוש חרדי ביותר, זה אף פעם לא היה.

ועכשיו, זה מה שיש, הערב רב נכנס חזק, מקרר את היהודים ומושך אותם לעולם הגשמי. והמנהיגים בכל העולם כולל מדינת ישראל שייכים לדור המבול, והם רוצים לעשות ממשלה אחת שתשלוט על כל העולם, והם הכלי חס ושלום להרוס את עם ישראל בארץ ישראל. ה' עוזר לרשעים להשתלט. וכמו בסיפור של המן ביום שהוא היה הכי גבוה אז הגיע הרגע של הנפילה הגדולה ביותר שלו מרום המעלה של 'משנה למלך'. גם היום הוא נותן לעמלק את האפשרות לעלות מאד גבוה וזה כדי להפיל אותם.
והתכנון שלהם שהעולם יהיה מחולק לאיזורים, וישראל תהיה עוד אזור של גוים, של אנשים שאולי פעם היו יהודים, ח"ו. ואני מזהיר אתכם, ה' מעלה אתכם, דור ההפלגה, מעלה אתכם מעלה מעלה, ותהיה לכם עוד מעט נפילה קשה ביותר. ואנשי דור ההפלגה היהודים כביכול, יפלו הכי חזק, יותר מהגוים, לא ישאר זכר מהם, וליהודים שהם ערב רב, שלפי הדין הם יהודים, אבל בהתנהגות לא, הם עדיין רוקדים מסביב לעגל הזהב, תזהרו, כי גם הסוף שלכם לא יהיה טוב בכלל. וליהודים האמיתים, החרדים, הדתיים לאומיים, ואלה שעדיין חילוניים היום, תחזרו לקב"ה, תחזרו עכשיו, כי אין זמן, והסוף קרוב, וכבר אפשר לראות שאין עוד מלבדו, כבר אפשר לראות את השקר ברור, תחזרו לאמת, תחזרו לאמת, הסוף כבר מגיע.
והעיקר לא לפחד כלל, כי כמו שהיה במדבר, ה' דואג וידאג לכל הצרכים שלנו, מקום מגורים, אוכל, בגדים, וכל דבר גשמי ורוחני שאנו זקוקים לו. ליהודים האמיתיים שבוטחים בקב"ה, אין מה לפחד כלל, מי שאמר לשמן וידלוק הוא יאמר לחומץ וידלוק. (תענית, כה.).


בנימין גולדן, ג' אדר ב' תשע"א
אני מאד שמח עם התיקשור שדניאל נתן, ולא ניתן להגיד עוד דבר נוסף חוץ מהצד הרגשי הרוחני של היהודי, של כל יהודי. ואני, בנימין, מרגיש את עם ישראל כל כך חזק וכל כך קרוב, ואני סובל מאד בתוך הבלבול הנורא של הדור שלנו. לא היה כזה דבר מששת ימי בראשית. תמיד אמנם היה שקר, מהרגע שאדם וחוה הכניסו את היצה"ר פנימה לתוך האדם. אבל שקר כל כך גדול, כל כך ברור מעל פני השטח - לא היה אף פעם. כל אדם נורמלי מתבלבל מאד, ולא מוצא את הדרך. הוא הולך בדרך מסוימת והוא בטוח שהוא בדרך הנכונה, ופתאום הכל משתנה. כל דבר שהוא נשען על זה פתאום מגלה את עצמו כשקר מוחלט. והאדם מסתובב בבלבול מוחלט, מסתובב כאילו בחלום, כאילו איבד את כל היכולת שלו לפעול נגד איום כל כך ברור. ובמקום לראות את האמת, ולהתנגד לשקר שמאיים על החיים שלו - הוא פשוט ממשיך עם השקר לתהום. הוא לא יודע מה לעשות, הוא לא יודע לחפש אמת, לא יודע לעשות תשובה, לא יודע איך להתקרב להקב"ה.
ובכל יום המצב נהיה יותר ויותר גרוע. בכל יום היהודים, וגם הגוים, מתרחקים מהדבר היחיד שיכול להציל אותם, וזה - הקב"ה. ברוך ה', יש יהודים שמושכים לכיוון השני, לכיוון הקב"ה, אבל הם מעטים מאד. מה אפשר לומר, כמה אפשר לבכות.
כל לילה אני בוכה ובוכה על עם ישראל, אני יושב ובוכה. אני מרגיש שכאילו יש עלי שק ואפר, ומסביבי שלולית של דמעות. מה אפשר לומר, מה אפשר להגיד לעם ישראל כדי שהיהודים יגיעו לאמת. מסתובבים לרוב כמו שיכורים שבמקום להפסיק לשתות, במקום להפסיק להשתולל בשכרות שלהם, הם מעדיפים להמשיך את השתיה, ואת הבריחה מן האמת. והיהודים לא מבינים ולא רוצים להבין שאנחנו מגיעים עכשיו ליום-הדין האחרון לפני הגאולה, ויום הדין הזה כל כך קרוב. ומי שרוצה לראות את האמת יכול כבר לראות את זה ולחוש את זה, ולהבין שזו עובדה ברורה.
הגוים רצים אחרי הזנבות שלהם ולא מתקדמים בכלל, ואותם מעט הגויים שרואים קצת את האמת ומאמינים שיש בורא לעולם, אף אחד לא שומע אותם, או מעטים שומעים אותם אפילו שהם ברדיו או באינטרנט או בטלויזיה, לא משנה.
והרבה מהם שכביכול 'לוחמים נגד השקר' הם בעצמם שקר. ואי אפשר להאמין. ואי אפשר לדעת מי שייך למה. ובין היהודים, כביכול הצדיק ביותר, לפחות בעיני הרבה מאד מהאנשים, יכול להיות 'עמלק' שמוביל את היהודים לכיוון הלא נכון. אז למי ללכת לבקש, לשאול איך מגיעים לאמת? אין. אין את מי לשאול, ואין מי שיכוון.
ולכן כל יהודי ויהודי חייב לשבת על הריצפה, עם שק על הגוף ואפר על הראש כמו מרדכי הצדיק, כמו אסתר הצדיקה, המלכה, ולבקש מהקב"ה שימחל לנו, ויציל אותנו, בדור הזה ולָנֶצַח.
עם ישראל, אני רק יכול לומר לכם: בעתיד הקרוב יהיה בעולם פחד נורא. זה יהיה כאילו שכדור הארץ מתפרק, סכנה כזאת. אבל לא לפחד! הקב"ה יציל את כל אלה שאיתו, את כל אלה שמאמינים בו, את כל אלה שרוצים אותו ואת תורתו. העתיד מפחיד ביותר, אבל תקוותינו עם הקב"ה.
נכון שהשכינה עוזבת את כל הארצות שבחו"ל, ומתרכזת בארץ ישראל. בכל העולם חייב להיות תהליך-טהרה, ובמיוחד בארץ ישראל, על מנת להכין אותנו לגאולה ולקבל משיח צדקנו. ה' יזרוק מארץ ישראל את הכביכול 'ציונים' ויפיל את עגל הזהב שלהם, את השקר של הציונות. כי הציונות לא נולדה בשביל לעזור לעם ישראל, זה נוצר כדי למלא כיסים של יהודים רבים בממון על חשבון האחרים, על חשבון הקב"ה כביכול. אבל מהרגע הראשון נלחמו נגד אבינו שבשמים, ועכשיו הם יפלו נפילה קשה ביותר, ויֵעָלמו לנצח. הם רשעים ורוצחים, ויש לכך הוכחות לא מעטות. משיח לא יכול להתגלות פה עד שזה נעשה.
נכון, השכינה מגיעה לפה בשלמותה. ובגלל זה הקדושה תהיה חזקה מאד, וזה יביא להפלה של מה שאנו קוראים 'ממשלת מדינת ישראל', לא ע"י הערבים ולא ע"י האֱדומים, הקב"ה יפיל אותם. ואז נשאר לנו רק לחכות ברוגע לגילוי של המשיח.
בימים הבאים, בשבועות הבאים יהיו דברים מאד גדולים. וכשיהיו אתם תראו, תבינו, ותתקרבו לקב"ה. לא יעזור הרבה לאסוף אוכל, מים, בטריות וכו', אבל מה שיעזור זה לבטוח בקב"ה שיציל אותנו. וכמו היהודים שיצאו ממצרים שקיבלו מן ולא הפסידו אפילו ארוחה אחת. אוי עם ישראל! אתם רוצים לדעת חדשות, אבל מה זה משנה? מה שחשוב הוא שעוד לא עשינו עדיין תשובה, שאנחנו עוד לא מוכנים לקבל את המשיח. וכשאנחנו נהיה מוכנים אז הוא יבוא כבר, הוא יתגלה כבר, ואנחנו נהיה שוב בני חורין.
מוישל'ה, ו' באדר ב' תשע"א
אני מאד עצוב, ביפן היה אסון ענקי, אלפי הרוגים, אלפי נעדרים ואלפים ללא קורת גג, הכור האטומי על סף התפוצצות, וזה בלי ספק דבר שלא היה בעולם עד היום, ועד שתקראו מה שכתבתי, יהיו עוד גילויים חדשים על הטרגדיה הזו. אבל מה זה משנה, אם רוב עם ישראל לא יבין את המסר, כי כל זה מכוון רק לעם ישראל, ולא לאף עם אחר, אבל עם ישראל לא רוצה לשמוע, רוצה להמשיך לחגוג, לא רוצה לקלקל את הקרנבל שקוראים לו פורים, חס ושלום.
וכדי להביא את המסר יותר קרוב, הערבים נכנסו לישוב איתמר, ורצחו שלשה ילדים, אמא ואבא, חפים מפשע, בדם קר עם סכינים, וזה אולי יקלקל את החג של היהודים, אבל כפי שאני מכיר את היהודים של היום, הם ישכחו מזה מהר מאד, וימשיכו עם החגיגות שלהם.

מה יהיה איתנו? אני רק ילד, ואני מבין את האמת, כי יש לי נשמה גדולה מאד, נשמה שהייתה בהר סיני. אני זוכר שאני הייתי בהר סיני, כי הנשמה שלי קשורה ישירות לזיכרון שלי, כי אין לי את המחיצות הרוחניות של רוב היהודים. רק היהודים האמיתיים יכולים לזכור שהם יצאו ממצרים ועלו להר סיני. רק היהודים האמיתיים יכולים להרגיש שהם קבלו באמת את התורה, ורק הם ינצלו. ואם יש עדיין בין הלא מאמינים יהודים אמיתיים חס ושלום, ה' יתפוס אותם כביכול באוזן וימשוך אותם בכח לגאולה, זה יכאב ולא יהיה קל, ובעז"ה יגיעו לאמת. וכל האפיקורסים, הערב-רב ועמלק יעלמו מהעולם.
יפן, אוסטרליה, וכל מקום שבעתיד יקבלו מכות קשות מהטבע, או מכיוון אחר, ויהיו מכות בכל מקום, וזה יגדל ויהיה הרבה יותר מפחיד ממה שקרה ביפן, הרבה יותר מפחיד, וכל המכות האלה, הם רק בשבילנו כדי לעשות תשובה. ("אין פורענות באה לעולם אלא בשביל ישראל", יבמות ס"ג).

ואני מזהיר את כל היהודים בחו"ל, הגיע הזמן לארוז את החפצים ולהתחיל לעלות לארץ ישראל, בין אם יש לכם מקום לגור או לא, בין אם יש לכם כסף או לא, הזמנים יוכיחו את מה שאני אומר. אתם חייבים לזוז לכיוון ארץ ישראל, חייבים לעלות.
אני מאד מפחד על עם ישראל, כי אפילו שאני יודע שכל יהודי אמיתי ינצל, אני לא יודע איזה כאב ואיזה סבל זה יקח. ה' יעזור לנו. יהודים, תנצלו את פורים, לא בשביל לעשות מזה קרנבל, אלא לעשות תשובה. לשבת על הרצפה, לקרוע את הבגדים, לשים שק ואפר, ולבכות, ולבכות ולבכות.
ולאלה שאומרים: "מה פתאום שק ואפר, מה אנחנו ליצנים?", אני רוצה להסביר לכם שוב, שככה היהודים עשו משך כל ההיסטוריה של עם ישראל, גם דוד המלך, גם מרדכי הצדיק ואסתר המלכה, והרבה יהודים אחרים, כאשר היו צרות, שמו שק על הגוף ואפר על הראש, וישבו ובכו, ועשו וידוי וחזרו בתשובה, וזה הדבר היחיד שיכול לעזור.
עם ישראל, כדור הארץ תלוי בחלל ומסתובב בחלל, ואם רואים תמונות של זה, זה מפחיד ביותר לראות את כדור הארץ תלוי בחלל ואין מה שיחזיק את זה, רק הקב"ה.
ואם אתם, ברוב החכמה שלכם, מנתקים את הקשר עם הקב"ה שמחזיק את העולם הזה והעולם הבא שלנו, אז איפה תהיו? מה יהיה עם החיים שלכם? (הקב"ה הוא סיבת קיום המציאות כולה, והוא מחיה אותה בכל רגע ורגע, המהר"ל).
עם ישראל, תפתחו את העינים, זה הסוף, אפילו הגויים יודעים שזה הסוף, ולמה אתם לא יודעים שזה הסוף? למה אתם ממשיכים את החיים כאילו שלא קורה דבר?
האם אתם טפשים? האם אתם מסוממים או שיכורים? האם אתם יהודים? האם יש לכם נשמה יהודית?
יש לכם או לא? אם יש, אז פורים הוא לא הזמן להשתכר ולהקיא על הרצפה, זה הזמן להתנהג כמו מרדכי הצדיק ואסתר המלכה, שישבו שלשה ימים וצמו, צמו יחד עם הילדים וחזרו בתשובה, וזה מה שהציל את עם ישראל, וזה מה שיציל את עם ישראל.


היום הגדול והנורא מתקרב
דניאל, כ"ב אלול תשס"ח (קטעים ממסר 41)

אחי ואחיותי, היום הגדול והנורא (יואל ג) מתקרב, מתקרב בצעדי ענק. כל אדם שחי בעולם היום, יכול לראות ברור ולהרגיש ברור שהעולם משתנה מאד. מכל הכיוונים אנחנו רואים פירוק של כל הדברים שעד היום אנחנו נשענו עליהם.
מהצד הכלכלי, כל המבנה מתפרק. מתפרק, כי זה בנוי על שקר. רוב בני האדם בעולם בטוחים שזה מבנה חזק ואמיתי, אבל זה רק אחיזת עיניים - ועוד מעט זה יפול לגמרי, אפילו עם כל המאמצים של המדינות הגדולות והעשירות להציל את השקר ולתמוך במבנה זה שבנוי באוויר.
מצד אסונות טבע, ראינו הרבה בזמן האחרון. ויהיו עוד יותר גדולים, יותר ממה שהדמיון של האדם יכול לדמיין. מפחיד מאד והרסני בצורה ענקית ומדהימה. ובנוסף לזה, כל אדם יכול לראות שעומדת לפנינו מלחמה ענקית וקשה. מלחמה שלא היתה כזו מלחמה בהיסטוריה. יהיה הרס של שני שליש של העולם. ויהיו גם ניסים עצומים. ויהיה ברור שהם באים ישיר מהשמים. הימים האלה מתקרבים במהירות, אבל רוב האנשים לא זזים, ולא מנסים להציל את עצמם. ואיך אנחנו יכולים להציל את עצמנו מכזה מצב? מילה אחת: תשובה. לחזור בתשובה, שזה לחזור להקב"ה ולתורתו באמת, בלי הבלי העולם הזה. אדם שהוא מצטער על כל השקר וההבל שהיה בחיים שלו, ורוצה את האמת עם כל הכוחות שלו, ומשתדל להגיע לזה, זה אדם שבעז"ה יציל את עצמו.
אולי עכשיו שהעולם כל כך רועש, אולי עם ישראל מוכן סוף סוף לראות את האמת. אולי עם כל הסימנים שה' שלח לנו בזמן האחרון, כל המסרים: דרך הטבע, דרך המשבר הכלכלי, דרך כל מיני אסונות אישיים ל"ע, דרך האיומים של איראן ומכל מיני כיוונים, אולי עם כל זה, יפתח פתח קטן בלב יהודים רבים ויתחילו להרהר הרהורי תשובה.

לכן אני מתחנן לפני כל יהודי: תחזור לקב"ה! שֵב על הרצפה, שים אפר על הראש, ושק על הגוף, ואם אין שק ואין אפר, תקרע קריעה כמו אַבֶל - ותבכה על כל העבירות שעשית נגד הקב"ה [אף על פי ששערי תפלה ננעלו, שערי דמעה לא ננעלו'' (ברכות לב:)].
תעבור על כל עבירה ועבירה במחשבה שלך ותבכה על זה. ותחליט: ''מהרגע, אני חי חיים של אמת. אני חוזר לקב"ה, והעבירות שעשיתי לא אעשה עוד''. להגיד וידוי כאילו שאלה הרגעים האחרונים שלך בעולם הזה.
קודם תשובה, ובנוסף לזה תעשו משהו להראות לקב"ה שאתם באמת מחכים לו, תעשו לעצמכם בגד יפה, לבוש מיוחד רק לקבל פני משיח. וגם שכל אחד יבדוק שהבגד מתאים לקבל משיח, שזה בגד צנוע. לאשה, בגד רחב עם שרוול ארוך, מכופתר עד הצואר גם מאחור ומהצדדים. כשהמשיח יבוא, אי אפשר יהיה לרוץ לקבל אותו עם בגד לא מתאים או עם כיסוי ראש לא מתאים. אי אפשר לקבל משיח עם פאה, שום חצאית או שמלה צמודה, שום גרב לא מספיק עבה, שום נעל לא צנועה. בלי איפור, ממש אשה צנועה. הגברים, גם הבגדים שלכם צריכים להיות לא צמודים, רחבים ומכובדים.
וצריכים גם את הלבוש הפנימי - זה התשובה. להצטער על העבירות שלנו, להצטער עם כאב חזק עד דמעות. ועם שני הדברים האלה, הלבוש החיצוני המתאים והלבוש הפנימי המתאים, אנחנו בעתיד הקרוב נקבל בשמחה את משיח צדקנו. ויש עוד דבר חשוב ביותר, שזה היסוד של הקשר של כל יהודי לעולם הבא ולנצח. וזה האמונה והביטחון שהקב"ה הכל יכול. שהוא ברא אותנו ואת כל העולם, ואם אנחנו רעבים - הוא יאכיל אותנו. ואם אנחנו עייפים - הוא יסדר לנו מיטה נוחה, ואם אנחנו צמאים - הוא יביא לנו מים. ואם אנחנו מפחדים - הוא ירגיע אותנו [ראה העיקר הראשון של הי''ג עיקרי האמונה].
וכל מה שאנחנו צריכים - הוא יספק לנו, ואנחנו לא צריכים בנק, ביטוח לאומי, קופת חולים, צבא, משטרה וכו'. אנחנו לא צריכים שום דבר - רק צריכים את הקב"ה, והוא יטפל בכל הצרכים שלנו. ועם אמונה ובטחון כזה יהיה לנו זכות לקבל את משיח צדקנו ברחמים.

* לעורר רחמי שמים, עצרות תשובה ותפילה יערכו בכותל וברחבי הארץ מידי ערב ר"ח.העצרת הבאה ביום שני, כ"ט באדר ב', ערב ר"ח ניסן. פרטים בפרסומים.
* אנא, עזרו לנו להפיץ את האמת. עזרו לנו להציל עוד יהודים ולהביא את הגאולה ברחמים. המסרים נשלחים חינם בדואר. טל 0527-120-948 דניאל: ברכה מיוחדת לכל מי שעוזר לנו להפיץ את האמת.

 

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 6382211 פעמים
היום - 03/08/20