כשהדולר ימות

פרק 173  כשהדולר ימות

י"ג ניסן, תשע"א
ניתן לשמוע את המסרים בטל.03-9-77-00-77
הדף טעון גניזה


1. לזכרו של צדיק
דניאל, כ"ג אדר ב', תשע"א.
אני רוצה להגיד כמה מילים על יהודי חשוב ביותר, תלמיד חכם, יהודי שעבד שעות רבות החל מלפני קרוב לחמש עשרה שנה כדי להוציא לאור את התיקשורים שלנו, של האוטיסטים. שמו אליעזר משה זקס בן רבקה זצ"ל, והוא נפטר בי"ח אדר ב' השנה. הרב זקס היה יהודי שחיפש אמת, יהודי שומר תורה ומצוות, למד תורה ולימד תורה, יהודי גדול אשר ניסה בכל כוחו להביא את האמת לעם ישראל. הוא רצה מאד לקבל פניו של משיח, אבל בעזרת ה' הוא יעשה את זה בתחית המתים, הוא יחסר לנו מאד וגם לעם ישראל.

2. כבר איבדנו הרבה יהודים
מסר ממוישל'ה, י"ג אדר ב' תשע"א.
אני רוצה להזכיר לכולם, הערב זה מוצ"ש, פורים ברוב העולם, מחר בלילה אי"ה פורים גם פה בירושלים. אבל קשה להגיד שזה פורים. בשבוע שעבר אני אמרתי שכדאי לשבת עם שק ואפר ולבכות ולהתפלל לקב"ה, ולבקש ממנו להציל את עם ישראל ואת כל העולם, והיתה שאלה "אבל זה פורים, האם מותר להיות עצובים ולבכות על עם ישראל בפורים?"
מרדכי הצדיק ואסתר המלכה עשו זאת בפסח, בליל הסדר, למה? כי עם ישראל היה בסכנה גדולה מאד. רצו להשמיד את עם ישראל לגמרי, למחוק את עם ישראל מהעולם. שואלים "למה מותר עכשיו, הרי לפי מה שרואים, עם ישראל בכלל לא בסכנה עד כדי כך", והשאלה הזו מדאיגה אותי מאד, לא רק שאנחנו בסכנה, כל העולם בסכנה, ובמיוחד היהודים.
כל העולם שונא אותנו ורוצים להשמיד אותנו, וזה לא משנה אם האפיפיור ימח שמו אומר שאנחנו לא רצחנו את אותו איש. תודה רבה. הוא לא אמר את זה מתוך צדקות, אלא בגלל שהוא רוצה לרכך את היהודים, כדי להשמיד אותם ולא מסיבה אחרת.
ואנחנו בסכנה רוחנית גדולה מאד, וכבר איבדנו הרבה יהודים, לא רצחו אותם, אבל הם נפלו כי הם לא חזרו בתשובה ואיבדו את העולם הבא שלהם, איבדו את הנצח שלהם, ויש הרבה מאד יהודים שהם בדרך לגורל כזה.
מגיע פורים, החג החשוב ביותר לחיזוק האמונה והביטחון בה', ומה אנחנו מוצאים בארץ ישראל הקדושה וכמעט בכל העולם? לא פורים כמו שצריך להיות, לא מסירות נפש על קידוש ה', לא קירבה לקב"ה. רואים בעיקר קבוצות גדולות של יהודים, רצים לחנויות, קונים כל מיני ממתקים, נהיים שיכורים ומקיאים ברחובות ובבתים. יש גסות רוח והתהוללות ברחוב, יש תחפושות כמו הגויים האמריקאים, האנגלים או האירופאים, ששייכות לעבודה זרה, כמו בקרניבל, לא יהודי בכלל. יש מוזיקה שנשמעת כמו בג'ונגל באפריקה, הרוק'נרול, כמו הגויות שיש בעולם המודרני. ואיפה היהודי כמו מרדכי הצדיק ואסתר המלכה והיהודים שישבו וצמו שלשה ימים רצופים כדי להתקרב לה' ולהוריד מעלינו את הגזירה הקשה? יש עלינו גזירה קשה ביותר ואנחנו משתוללים, משתכרים, מוציאים כסף על שטויות כמו חג התחפושות באמריקה. אוי לנו, האם בהתנהגות הגויית הזו אנחנו חושבים שהקב"ה יציל אותנו? דוקא בפורים הזה, שכל העולם במצב קשה ביותר, ועוד מעט השנאה תעבור לעם ישראל, ושבעים עמים יהיו נגדנו, ואנחנו, איפה אנחנו? אנחנו שוכבים על הרצפה, בתוך הקיא שלנו, ורובנו לא נמצאים כלל במצב הרוחני הראוי לקבל פניו של משיח צדקנו.
ולכן עם ישראל, בטח הייתי מציע לכם לשבת על הרצפה עם שק ואפר, ולבכות ולבקש מחילה מהקב"ה, שיביא אותנו לגאולה השלמה בשלמות וברחמים, כי עכשיו אנחנו לא ראויים, אנחנו בכלל לא במצב לקבל משיח, אז אנא עם ישראל, אפילו בפורים כדאי מאד לבכות ולהגיד וידוי, ולבקש מהקב"ה להציל אותנו, כי העתיד לא פשוט, העולם מתמוטט, ה' מכה את העולם כולו, קודם מסביבנו, ועוד מעט זה יגיע אלינו, רק אם נעשה תשובה עכשיו, אם באמת נעשה תשובה, אז נקבל משיח צדקנו ברחמים.
אני רוצה עוד לומר, שבקרוב יהיה קשה ביותר, ואם ההשתוללות בפורים תגיע לשיא, אז גם המכות יגיעו לשיא, לא לשכוח מה שאני אומר, ה' מכה אותנו, מנסה להפחיד אותנו מנסה לעורר אותנו כדי שנגיע לאמת.
אני גם רוצה להזהיר את היהודים בכל העולם, לא לחשוב אפילו לחגוג את פסח, ליל הסדר, בכל מיני מלונות, נסיעות באוניות וכו', כי מי שלא מנקה את הבית לפסח מחמץ גשמי כמו שצריך, ומנקה את עצמו וביתו מחמץ רוחני, ועושה סדר כמו שצריך, וחוגג את החג הזה כמו שבאמת אנחנו יוצאים ממצרים, לא יֵצא ממצרים, לא יֵצא ממצרים! ולא יהיה אף פעם בן חורין, זאת אומרת שלא ינצל, אלא אם כן יעשה תשובה באמת. אני גם רוצה להגיד שבקרוב מאד, העולם ישתנה מאד מאד מאד, הכל ישתנה, כל הגשמיות. הרוב יפול. אין עוד מה לומר.

3. סוף סוף מגיעים לסוף
מסר מנחם, י"ז אדר ב', תשע"א.
הגיע הזמן, הגיע הרגע, המלחמה התחילה, זה לא יהיה "זבנג" וגמרנו, אבל גם זה יגיע, וזה יחמיר שלב אחרי שלב, ועכשיו, אנחנו בארץ, נרגיש בקרוב צרות לא קטנות, שלא נדע. זה התחיל עם טבח משפחת פוגל הי"ד באיתמר, ולמעשה זה התחיל קודם, אבל לא שמנו לב, ואולי זה יגרום ליהודים פה בארץ להתעורר, ולהגיע לאמת. ומהי האמת? האמת היא שאין עוד מלבדו, שהוא מטיל עלינו את כל הצרות שלנו כדי שנגיע לאמת, כדי שנהיה מוכנים להיות בני חורין, כדי שנוכל להגיע לנצח.
ואיך מגיעים לנצח? שוב נאמר, צריך להוריד את כל הגשמיות המיותרת, צריך לעשות תשובה מלאה, צריך להוריד את הגאוה לאפס, לבכות ולקבל עול מלכות שמים באמת, להיות עבדים של הקב"ה, כי רק עבד ה' יכול להיות בן חורין. חייבים ללמוד תורה, חייבים לעשות את המצוות ברצון ובשמחה, ולקבל על עצמנו לחיות כמו יהודים אמיתיים, לבכות על חורבן הבית, לרצות לשמוח בשמחת תורה, אבל שמחה אמיתית ובכי אמיתי, לא שמחה "כאילו שמחה" כמו שהיה בפורים, לא שכרות כמו הגויים, אלא המתיקות של פורים, האמת של פורים, המסירות נפש של פורים.
ואיך יהודי משתכר? הוא לא מסתובב ברחובות ושר שירים טפשיים, אומר כל מיני שטויות, אלא הוא אומר תורה, והוא מגיע עד לנשמה שלו, ויוצא מהפה, לא הקיא של הבחורים המחוספסים של היום, אלא היופי של תורת משה, תורת אמת.
כאשר יהודי אמיתי שומע אמת, אפילו אם הוא חילוני, זה נוגע לו ללב, יהודי אמיתי שרואה ילד תמים עם פאות ארוכות מקבל דמעות בעינים, יהודי אמיתי שמגיע לבית הכנסת ביום כיפור ושומע תפילה, מרגיש געגועים חזקים לאבינו שבשמים, ומרגיש עצב על כל העברות שלו. זה יהודי אמיתי, בין אם הוא רחוק מאידישקייט כרגע חס ושלום, או קרוב לאידישקייט.
אבל, יש בינינו הרבה ערב רב, והם רוצים לקרר אותנו, וביניהם אפילו כאילו החרדים ביותר, וחלקם אפילו רבנים, והם מקררים את היהודים, מורידים אותם מהדרך. מאז יציאת מצרים ועד היום, הערב רב בונה עגל זהב בכל דור ודור, אבל, בדור הזה, זה יגמר, הם יעלמו מהעולם, ויחד איתם עגל הזהב יעלם לנצח. וכל יהודי אמיתי, אפילו אם הוא רחוק מהאמת, יחזור, יחזור כי הוא עמד בהר סיני, וקיבל את התורה וזה חלק ממנו, ואף אחד, לא עמלק ימ"ש, ולא הערב רב, לא יכולים להפריד ולהוציא את התורה מתוך הנשמה של יהודי שעמד בהר סיני.
מחכות לנו מלחמות קשות ביותר, גם בארץ. ארץ ישראל לא תיהרס, אבל שני שליש של העולם כן יהרסו, שליש לגמרי, ושליש קשה ביותר. תפתחו את העינים ותראו כבר את המכות בעולם, תתכוננו, זה לא דמיוני, זה לא חלום, זה אמיתי. ה' מתחיל להכות את העולם, סוף סוף מגיעים לסוף.
ש. איך נעבור את הסבל הזה?
ת. כל יהודי אמיתי מבין שהסבל זה דבר מתוק, זה דבר שמעלה אותנו. בשביל מה אנחנו חיים? חיים על מנת להתקרב לקב"ה, כדי להיות יותר ויותר שלמים, כדי שנוכל להגיע בשלמות לסוף השלב הזה של הבריאה, ולהמשיך לעולם הבא ומעבר לזה. אנחנו לא יודעים מה זה השלמות, או מה זה העולם הבא, אבל אנחנו יודעים שזה משהו כל כך טוב, שאנחנו לא יכולים לתאר את זה, כי המוח והשכל שלנו, לא מספיק מפותחים כדי להבין, אבל, מה שאנחנו כן מבינים, זה שכל יהודי עם לב ונשמה יהודית, מבין שהסבל הוא מן השמים וזה חשוב לכל יהודי, למרות שזה קשה, וזה מביא אותנו להרגשה שאנחנו שייכים למשהו ענק וחשוב וקדוש. (קודשא בריך הוא ואורייתא וישראל כולא חד, הזוהר הקדוש, פרשת אחרי מות עג.).
והסבל הזה שאנחנו היהודים עוברים, עוזר לנו להוריד את המחיצות של העולם הזה ביננו לבין הקב"ה, זה גורם לעליה רוחנית וקרבה לאבינו שבשמים. כי מה כבר יכול להיות לנו? מקסימום מות חס ושלום, והמוות גם הוא רק סיום שלב לפני מעבר לשלב גבוה יותר, וגם מי שמגיע לגהינום חס ולשלום, מגיע אחרי כן לגן-עדן, שזה משהוא שאי אפשר לתאר במילים. מהי ההנאה הכי גדולה? אמת. כשהשקר נעלם - זה גן עדן.

4. בוכים ליד כסא הכבוד
מסר מיצחק אייזיק, י"ז אדר ב', תשע"א
אני רוצה מאד מאד לדבר ליהודים בחו"ל: תברחו מהעגל הזהב שלכם. עגל הזהב עכשיו הוא עם שינים חדות, והולך לאכול כל יהודי שלא מגיע לאמת. הוא יאכל אותם ואחר כך יקיא אותם, והם לא יהיו חלק של עם ישראל. והסכנה הרבה יותר גדולה בחו"ל מאשר בארץ. אמנם בכל מקום מסוכן עכשיו, אבל מה שמסוכן בחו"ל זו הגשמיות הרבה, הגשמיות שלא היתה אף פעם בכל ההיסטוריה, כזו גשמיות ענקית. אתם בסכנה, ואני מזהיר אתכם, כי אתם לא תופסים כי רובכם עזבתם את הקב"ה ואתם משתחוים לעגל הזהב, כמו שפעם כתבנו, לעגל הזהב החובש כיפה ועטוף בציצית, אבל העגל הזהב הזה יזרוק את הכיפה שלו ואת הציצית שלו. הוא יאכל אתכם, הוא יבלע אתכם ולא ישאר זכר.
הגיע הזמן להפסיק עם כל השטויות, עם כל החיים השטחיים 'הכאילו יהודים', 'הכאילו חרדים', 'כאילו' נותנים לילדים שלכם חינוך. כאילו. זה אידישיקייט של 'כאילו'. ולא משנה אם אתם לובשים שטריימיל, הולכים עם זקן ארוך, פיאות מסולסלות, או אתם 'ישיביש' ליטאים שמדייקים על זמן לימוד ולשבת בכולל. זה לא יציל אתכם כי לרוב זה שטחי וחיצוני בלי נשמה, בלי לב, בלי מסירות נפש של יהודי.
אני מזהיר אתכם: תחזרו בתשובה. ה' כבר מכה אתכם, המצב הכלכלי אצלכם לא פשוט. וזוהי רק ההתחלה. וגם כל כך הרבה אנשים עוברים עכשיו טרגדיות משונות, כל מיני סוגים של סבל, בכדי להעיר אתכם. אבל אתם לא רוצים לדעת, בוכים וממשיכים עם השטויות.
אוי, עם ישראל, נמאס לי כבר. נמאס לי. נמאס לי כבר להגיד את הדברים האלה. איפה אתם? לְמַה אתם מחכים? שיהיה צונאמי במנהטן, שמליוני אנשים ייסחבו לים, שלא נדע? לְמַה אתם מחכים?! שחצי אמריקה תהיה מכוסה מים? לרעידות אדמה ענקיות או דברים יותר קשים, מכות קשות שעומדות להיות? מה בדיוק אתם רוצים? אתם לא מפחדים?! לא מפחדים למות ? לא מפחדים לאבד את הנצח ח"ו. אני לא מבין אתכם, לא מבין אתכם. אתם ממשיכים עם המסיבות ועם השטויות כאילו שלא קורה כלום. אבל איך אומרים? נגמרה החגיגה. נגמרה. ומה תעשו עכשיו? אתם שכחתם את גדולי הדור שאתם כאילו מחקים אותם. אבל אתם לא מחקים אותם, ואפילו לא מתקרבים לזה, והם בוכים ליד כסא הכבוד, על כל יהודי ויהודי שהוא כאילו יהודי. ויש עוד כאלה שאומרים שהם חסידים של רב או רבה (אדמו"ר) ידוע גדול מהרבנים הגדולים שלפני דורות. הם בוכים בשמים כאשר היהודים הכאילו המאמינים, מכריזים כי הם הממשיכים את דרכם.
די, די. אין לי סבלנות. ברוך ה', הקב"ה עוד אוהב את העם האמיתי שלו. אני רוצה לצעוק, לצעוק לשמים.
אני עברתי הרבה סבל בתור אוטיסט. הייתי צדיק, תלמיד חכם גדול, ועכשיו אני מוגבל ואנשים צוחקים ממני, אין לי שליטה על מה שאני עושה. אבל אני מבין שזה טוב, זה מוריד ממני את כל הגאוה. הגאוה היא הדבר הכי גרוע, והלב האמיתי של יהודי מרגיש שהסבל מעלה אותו. הסבל זה אמת. כשהוא סובל ומתקרב לקב"ה, לא משנה מה, הוא מרגיש את האמת. הוא מתגעגע להיות קרוב לאבא שלו בשמים, הוא מתקרב למשהו אשר גוי לא יכול להבין, הוא מתקרב לאמת, הוא חייב להיות חלק מזה. וזו הנאה יותר גדולה מכל דבר גשמי, ומי שהרגיש את זה, מי שטעם את זה, אוכל כבר לא טעים לו, וכל ההנאות הגשמיות לא מושכות אותו, כי זה מעל ומעבר לכל, ואי אפשר לתאר את זה.

5. שקר על שקר על שקר
מסר ממוישל'ה, מוצ"ש, כ' אדר ב', תשע"א.
שקר, שקר, שקר, כל העולם הזה שקר, ורק היהודים האמיתיים ששומרים מצוות כמו שצריך (כמו שכתוב "קדושים תהיו" שזה: לימוד תורה, טהרת המשפחה, שמירת העינים, הלשון, שמירת הברית, צניעות, שבת וכו') הם מחזיקים באמת. האמת רק איתם, ולא בשום מקום אחר בעולם, והם מעטים מאד. ואם עד עכשיו חשבנו שהעולם מלא שקר, וחשבנו שתפסנו וראינו "בול" בדיוק מה השקר, יתגלה עוד מעט שקר, כמו שלא חלמתם, שקר על השקר. זאת אומרת, שברגע שנחשוב שהגענו לאיזה הבנה מי השקרנים ומה השקר, יתגלה שקר עוד יותר גדול.
תראו, אנחנו עוד מעט נראה את זה ברור מאד, בלבול ענק יהיה, יותר מעכשיו. והשקר מסתיר את הסכנה העצומה בארץ ובכל מקום בעולם. יש סכנות מכל מיני מקומות בכל מיני צורות והשקרים העצומים מסתירים את זה.
אני מציע לכל היהודים בחו"ל וגם בארץ להבין שאתם בסכנה גדולה מאד!, אתם חושבים שהכל לא כל כך מסוכן, "אפילו שזה שקר, מה כבר יעשו? יהרסו את כל העולם?"
אבל באמת, אין להם גבול, כי מדובר על קבוצה של מטורפים, אלה שמנהיגים את העולם, הם המטורפים, והבן אדם הפשוט הוא הטיפש שמסתובב ורוקד לפי החליל של המטורפים, ומאמין למה שיש להם להגיד, מעניין מאד.
ומי בין היהודים חושב בכלל שכולנו בתוך הטירוף הזה? מי חושב שאולי תשובה היא התשובה? מי חושב שהפתרון הוא שנתקרב לה'? לברוח מהשקר ולהתקרב לאמת?
כמה יהודים חושבים על זה? אני לא מדבר על הגויים, רק על היהודים. מי חושב על זה? להיפך, הרוב הולכים יותר לשקר כי הם בפניקה גדולה, כי הם רגילים להחזיק ולהישען על השקר. כי רק את זה הם יודעים, ובטוחים בזה, ושכחו שהקב"ה מנהיג את העולם, ולא השקר.
וכל החיים שלנו פה בעולם הזה הם רק נסיון, בלזרוק את השקר וללכת לאמת. השקר יעלם ותישאר רק האמת, אבל תאמינו לי, הרבה אנשים לא ישארו, כי אין הרבה אנשים שמבינים, רואים ורוצים את האמת הפשוטה. וכשנגיע לעולם של אמת, זה יהיה כל כך פשוט, וכל כך מובן, ואלה שחיים את השקר, לא יבינו את זה בכלל.
אוי לי, אוי לנו, מה לעשות, מה לעשות.
אבל שוב אני חוזר על מה שאמרנו עד עכשיו, האמת זה הקב"ה, פשוט מאד.
יהודים יהודים, כל אחד עם נשמה יהודית באמת, תחזרו לקב"ה, תחזרו אליו, פשוט, זה כל כך פשוט, אתם לא מבינים? זה כל כך פשוט!.
וכשהאמת תתגלה, ואלה שמסוגלים להבין את האמת סוף סוף יבינו, אז הכל יהיה כל כך פשוט, למחלות הכי קשות - הרפואה תהיה פשוטה ביותר, נגיד "איך לא חשבנו על זה? פשוט ביותר", כל דבר בחיים שלנו יהיה פשוט וישר ובלי בעיות, ונוכל לעלות מעלה מעלה ברוחניות, וקרוב יותר ויותר לאור הגנוז, להרגשה הטובה ביותר שקיימת בכלל. עם ישראל, עם ישראל, בואו, בואו לאמת, בואו לקב"ה, תחזרו בתשובה.

ש. האם נזכה לראות את האור הגנוז? זה נראה לנו כל כך רחוק.
ת. לא רחוק בכלל, זה מאד קרוב.
ש. קרוב לפי הזמנים שלכם או הזמנים שלנו?
ת. לפי הזמנים של כולם, זה לא הרבה זמן, אני רק מפחד מאד שהיהודים לא מוכנים, פשוט לא רוצים לדעת.
ש. אם נחכה עד שכולם יהיו מוכנים, זה יכול לקחת הרבה זמן.
ת. אל תדאגו, הקב"ה הולך לפי לוח הזמנים שלו שהוא המדויק ביותר, ולא לפי מתי שכולם מחליטים להיות מוכנים. וכמו שאמרנו, מי שלא מוכן, הקב"ה יתפוס לו באוזן כביכול, וימשוך אותו חזק עד שיגיע.
זה לא יקח הרבה זמן. תסתכלו מה שקורה, יום אחרי יום, האנושות פשוט הורסת את עצמה ואת העולם, בנו את העבר, בונים את ההווה ואת העתיד, שקר על שקר על שקר. אני לא מבין את זה, המצב כל כך קשה ורוב האנשים לא רוצים לדעת.
ש. יוצאים החוצה לרחוב והכל נראה רגיל.
ת. אם הייתם גרים ביפן או באוסטרליה לא הייתם אומרים כך, ועוד מעט בכל ארץ ישראל ובחו"ל יהיה ברור עוד יותר, כי ה' מפחיד אותנו מאד מאד כדי להחזיר אותנו בתשובה. עוד מעט מדינת ישראל תהיה על הכוונת, וזה חלק של הגאולה. וגם היהודים באמריקה ובאירופה יתחילו להיות על הכוונת. באירופה כבר מתחילות להיות אסיפות גדולות נגד היהודים.
נכנסו ללוב עם רשות של האו"ם, על פי סעיפים מסוימים, נקודות שאפשר להאשים גם את ישראל. קודם יגמרו עם לוב, ואחרי שיגמרו עם חלק מארצות ערב, מדינת ישראל תהיה על הכוונת.
גם כלכלית הכל הולך ליפול, לא סתם, לא סתם. הם חושבים שהם מכינים כבר את העתיד של הדולר, מכינים שזה יפול. תחכו ותראו. וכשהדולר יפול, הכל יפול. אבל בכדי להציל את עצמם הם רוצים לעשות מטבע חדש, אבל ה' יכין להם הפתעות גדולות ביותר.

6 לכתך אחרי במדבר
מסר ממוישלה, כ"א אדר ב' תשע"א.
עם ישראל, אני רוצה שוב ושוב ושוב לומר לכם להתעורר ולעשות תשובה. כי אם לא, הסוף שלכם יהיה קשה ביותר. (ראה צפניה סוף פרק א', סוף ספר ישעיהו ועוד).
וליהודים בחוץ לארץ וגם בארץ, בכל העולם, אני רוצה לומר: אל תגידו שאנחנו מדכאים אתכם. אתם אומרים "למה לשמוע דברים עצובים ומפחידים, יהודים צריכים להאמין בה' שהכל יהיה טוב, ושמח, ואנחנו צריכים כל הזמן לראות בחיוב את הכל". אבל אלה שאומרים את זה לא מבינים שנכון, היהודי חייב לראות את הכל חיובי, אבל צריך להבין שכשהקב"ה נותן לנו סבל, כי זה מה שיביא אותנו לגאולה.
כל יהודי אמיתי חייב לעשות תשובה. יהודי צריך להיות עם לב שבור לא בדכאון. ("קרוב ה' לנשברי לב ואת דכאי רוח יושיע", תהילים ל"ד). כל היהודים צריכים לקבל בשמחה כל נסיון, עם כל הקושי, כדי לעלות רוחנית ובכדי להתקרב לה'. כל יהודי יכול להוריד את המחיצה בינו לבין הקב"ה עם דמעות, דמעות של לב שבור ולא של עצב. דמעות של אהבת ה'. דמעות של התרגשות ולא דמעות של דכאון. וכולנו נסבול, וסובלים, כי רק ככה נעשה תשובה.
ואלה שרוצים להגיד ש'צריכים להיות שמחים ולא לחשוב על הרע', זה בגלל שלא רוצים את קרבת ה', רוצים רק להמשיך ולהתנהג ולהשתולל כמו הגויים, לעשות מסיבות, לנסוע לטיולים, ולהרויח כספים, לקנות בגדים, ואפילו כאלו עם 'הכשר', אבל הכל שקר, שקר, שקר. הכל עגל הזהב. לא פחות מעגל הזהב שהיה ליד הר סיני.
כמה צריך לומר, כמה צריך לבקש: "לכתך אחרי במדבר"? ומה זה 'מדבר' היום? המדבר היום זה כל העולם. שכל העולם שקר חוץ מה' ותורתו והמצוות.
העולם הזה יותר גרוע ממדבר אמיתי, כי אין בו אמת והוא עשוי מגשמיות ושקר. וכל היהודים שיצליחו ללכת אחרי הקב"ה למדבר ולא לעזוב אותו, הקב"ה יביא אותם לגאולה, והשאר ימותו במדבר. ואנחנו צריכים להבין שכל מה שקורה זה מפני שהקב"ה מזהיר אותנו בגדול.
והאנשים שאומרים שהכל יחזור בעולם למה שהיה פעם - הם יותר מטפשים, הם יותר מחולי נפש, הם פשוט עמלק, ערב-רב או כל סוג של רשע אחר. כי רק רשעים שלא רוצים ללכת אחרי בורא-עולם, רק הם יכולים להגיד טפשות שכזאת.
רק להסתכל מה שקורה ביפן. זה מפחיד! הנזק הזה מגיע לכל העולם. אך האנשים לא רוצים לדעת, רוצים להמשיך עם השטויות ולהגיד שאסור להיות עצובים.
ומה עם כל הארצות כמו אוסטרליה וכל המקומות האחרים שקורים שם כאלו צרות, ומה עם כל מה שקורה בעולם. ומה עם זה שנהפכים להיות עבדים של חלק של השלטון הגדול בעולם, של שלטון הרֶשַע שעולה על כל הדורות שהיו מזמן האדם הראשון.
נכון, עבדים אנחנו. אבל אלו שרוצים באמת לצאת ממצרים יגידו בשמחה: 'עבדים היינו - ועכשיו בני חורין'.
כל הסבל של עם ישראל היום רק יביא אותנו לגאולה. זה הכל מן השמים. ואם נעבור את זה עם אמונה חזקה נבין שה' הוא הכל-יכול והוא מתכנן הכל כדי להביא אותנו לאמונה ובטחון כי כל מה שהוא עושה לנו, לא משנה כמה שקשה, זה בכדי לתקן את העברות שלנו או לחזק אותנו יותר כדי שנוכל לקבל את משיח צדקנו ולהגיע לעולם הבא. וזה חסד עצום מהקב"ה. כי הוא רוצה להציל את הנשמות שלנו. ויש לו תכניות מעבר לדמיון בכדי להעלות אותנו לגבהים רוחניים שאנחנו לא יכולים אפילו לדמיין, וזה התכנון שלו, היהודים הם המרכז והם העתיד. ואנחנו היהודים האמיתיים רוצים מאד מאד את הקירבה הזאת לה', אנחנו מתגעגעים מאד לקב"ה, וכל זה מטרת החיים שלנו - להיות אחד עם הקב"ה, ולרצות את זה, ולהתגעגע לזה. עם ישראל! לא תוכלו להתנגד, יהודים אמיתיים! ה' יכריח אתכם להגיע אליו. ולערב רב אין שום תקוה. סוף.

7 מפילים בכוונה את הדולר
תקשור עם מנחם, סוף אדר ב' תשע"א
העולם במצב קשה מאד. והרגשה אחת של כבדות. כבדות ופחד. ומי שלא מרגיש את זה, פשוט בורח מהאמת.
לפנינו פסח. מאחורינו פורים. אבל לא הרגשנו את הפורים, ועכשיו לא ממש מרגישים את ההכנות לפסח. והעולם עובר שינויים גדולים מאד. שינויים מפחידים מאד. ומי שלא רוצה להודות באסונות הטבע, ובמלחמות הרבות של בני אדם, פשוט רוצה לברוח מהאמת. ולהיות כביכול 'שמחים' במצב כזה - זה ממש אסור. (ראה שערי תשובה לרבנו יונה, שער ב' אותיות ב' ג'). נכון שכל מה שה' עושה לנו - זה לטובה, אבל כשהוא נותן מכות בעולם - זה בכדי לעורר את היהודים. אבל היהודים לא רוצים להתעורר.
והפורים היה עצוב. התחפושות הגויות, השיכורים הלא-נחמדים, הרחוב עם המוסיקה שלא שייכת ליהדות, וכך זה היה בפורים בשנים האחרונות. היו בודאי מקומות שונים שעוד היתה המתיקות של הפורים האמיתי, ושיכורים נחמדים ששפכו מהפה תורה, אבל זה נעלם כמעט, ונשארו רק השיכורים האמיתיים והתחפושות הגויות, לרוב.
אבל בפורים הזה - גם בירושלים היה די שָקט. כי בכל זאת יש בעיות כספיות, ויש איזה דיכאון אצל רוב היהודים, כי הגשמיות נעלמת. קשה מאד עכשיו מבחינה כספית לרוב האנשים. להרבה מאד יש חובות גדולים. ולא רק ליהודים, לאנשים הפרטיים, אפילו לממשלות גדולות יש חוב עצום, עד כדי כך שאין להם אפילו סיכוי להחזיר את זה. לדוגמא, החובות של ארה"ב, הארץ הגדולה, החזקה כביכול, כעת היא לא יכולה לשלם את החובות שלה, וכמו כל היהודים והגויים שגמרו את החסכונות שלהם, ולא יכולים לקבל יותר אשראי.
ועכשיו אנחנו מגיעים לפסח בעזרת ה', יציאת מצרים. וזה החג של הגאולה, שאנחנו יוצאים מעבדות לחרות. אבל אנחנו עבדים, אנחנו עבדים. ולאורך כל השנים האחרונות אנחנו יותר ויותר בעבדות. ו'עבדות' זה להיות עבד לעגל-הזהב, עבד לשקר הגשמי. וכיום - גם הגויים וגם היהודים, ואפילו רוב החרדים, עבדים לדבר הזה.
ואם אנחנו רוצים לצאת מעבדות לחרות - אז חייבים להחליט שאנו סומכים רק על הקב"ה, ולא על שום דבר אחר, ושום כח אחר, ושום דבר גשמי אחר. אך ורק הקב"ה. הוא הכל יכול, הוא היה הוה ויהיה, הוא עשה ועושה ויעשה. הכל - הקב"ה. אבל לצאת ממצרים ולהיות בני חורין - זה לא יהיה פשוט. והפסח הזה הוא קריטי. כי אנחנו עומדים לפני מצבים מפחידים ביותר בכל העולם. ולא יהיה על מי להשען רק על הקב"ה.
והקב"ה כבר היכה את העולם מספיק בכדי להפחיד וכדי להעביר את האמת ללב של היהודים. (ישעיה ב': מפני פחד ה' ומהדר גאונו בקומו לערוץ הארץ. צפניה ג': הכרתי גויים כו' אמרתי אך תיראי אותי תקחי מוסר). אבל כנראה שלראות את יפן במצב של סכנה ממש גדולה ביותר עם אפשרות שהיא תיעלם בכלל מהעולם - כנראה שזה עדיין לא מזיז להרבה אנשים. ובנוסף, המקומות האחרים בעולם קיבלו מכות קשות. וארצות הברית מחכה להר-געש ענק שיכול להתפוצץ. (חבקוק ג', פסוקים ד' - ו'). וגם הרדיואקטיביות מיפן - בכל יום עוד גל ועוד גל של נשורת רדיואקטיבית מגיעים לאירופה ולארה"ב.
וכבר מצאו את הרדיואקטיביות בחלב ובאוכל בכל מיני מדינות בארה"ב. האם כל זה לא מפחיד?! זה לא מפחיד?!
ממשיכים רק להתעסק עם כסף. ואם מדברים על כסף, הרי המטבע של עגל הזהב עד היום - זה היה הדולר. ואפילו היה רשום על זה: 'בה' אנחנו בוטחים'. וזה מצחיק, מצחיק מאד. כי הדולר הוא הסמל הענק של חוסר-בטחון בה'. והסמל הזה הולך ליפול, הולך ליפול חזק! [ראה ציטוט בסוף המסר מספר דניאל1]. ואני לא נביא, הכלכלנים יגידו לכם את זה שמפילים בכוונה את הדולר, את היורו, את השטרלינג האנגלי וכו', בכוונה עושים את זה כדי שיהיה מטבע אחר, כדי שהרבה אנשים גם לא יוכלו להספיק להחליף את הכספים, ואז קיימת סכנה שלא יהיה עם מה לקנות, ואנשים יתחילו למות מרעב, לא יהיה מאיפה לחיות. מענין ביותר. וזה לא מהדימיון שלי, וזה כתוב בהרבה מקומות. (ישעיהו פרק ב', ביום ההוא ישליכו איש את אלילי כספו ואת אלילי זהבו. צפניה ג': גם כספם גם זהבם לא-יוכל להצילם ביום עברת ה'. ישעיה ל"א: כי ביום ההוא ימאסון, איש אלילי כספו ואלילי זהבו אשר עשו לכם ידיכם חטא. ועוד). ואנשים דואגים מהמצב הזה.
יש מנוולים בעוה"ז שהם הגלגולים של דור ההפלגה. [ראה רמב"ן בסוף פר' וישלח על הפסוק "אלוף מגדיאל אלוף עירם" מדברי פרקי דרבי אליעזר פרק ל"ח, ע"ש]. והם משתעממים. כי הם כל כך עשירים וכל כך רשעים עד שלא נשאר להם מה לעשות רק לשחק כאילו שהם הקב"ה, ח"ו. והם עושים כל מה שעולה בדעתם. ובינתיים ה' נותן להם את כל החופש ואת כל ההצלחה. אבל יום אחד הם יפלו. והם נמצאים בכל מקום. ואנחנו ממשיכים עם השטויות שלנו. ומאחר שהיהודים, ובודאי הגוים, כל כך לא-חכמים, כל כך סתומים במחשבות של הרדיפה אחרי עגל הזהב, אז לכן הם לא רואים, ולא מרגישים, ולא אכפת להם. עדיף להם למות - אבל עם ההמבורגר בפה. [אכול ושתו כי מחר נמות. ע' יומא פו.].
אוי, יהודים יהודים, תתעוררו ! תתעוררו ! כמה אפשר לבקש מכם ?! מה אתם רוצים ?! אתם רוצים את החיים של היום הזה, של הרגע הזה, ולהפסיד את העולם הבא ?! אתם רוצים ח"ו להפסיד את הגאולה?! מה אתם רוצים?! אני לא מבין ! פשוט לא מבין ! איך אתם יכולים להיות כ"כ אטומים ולא לראות אמת כל כך ברורה וחזקה ?! [ישעיהו כ"ז: כי נסך עליכם ה' רוח תרדמה ויעצם את עיניכם].
נכון, הבלבול של הימים האלה מאד גדול. יש מלחמות שקשה להבין מי זה האויב ומי הוא החבר. ("איש מרעהו השמרו ועל כל אח אל תבטחו" ירמיה ח'). יש סכנות מצד אחד, וחדשות מצד שני שאומרות שאין סכנה. והבן-אדם יכול לבחור מה שהוא רוצה להאמין. ויש רק אמונה אחת - בקב"ה. וכל היהודים שהקב"ה רוצה להציל אותם - עוברים בעיות קשות אישיות עכשיו, (יתבררו ויצרפו וילבנו רבים, דניאל י"ב). כי זה מה שיקרב אותם לאמת.
אם הבן-אדם סומך על הקב"ה שיעשה בשבילו רק טוב - אין לו דאגה בכלל. כי אפילו אם זה קשה, הרי זה לטובתו! והסוף יהיה טוב. ומה זה הסוף הטוב? הסוף הטוב זה שנצא סוף סוף ממצרים לחיי נצח, שניהיה בני חורין בעזרת ה', שאנחנו הכלה במדבר של הקב"ה. ונכון, אנחנו במדבר. לא במדבר-סיני, אלא במדבר רוחני, אבל אם אנחנו הולכים עם הקב"ה - אז אנחנו בני חורין.
וכשנגיע לליל-הסדר אני מבקש מאד מכל היהודים לדמיין שאנחנו באמת יוצאים ממצרים, [בכל דור ודור חייב אדם לראות את עצמו כאילו הוא יצא ממצרים. הגדה של פסח]. לדמיין ולצייר באמת שאנחנו בוטחים בקב"ה, ומוכנים לקבל את התורה. כולה. ולא לחפש היתרים, ולא לחפש מסעדות כשרות, או נסיעות להונגריה לליל הסדר וכו', אלא שכל מי שיכול שישב עם המשפחה או עם אורחים ליד שולחן-הסדר ושיצאו באמת ממצרים, אבל באמת.
הכל בדיוק כפי מה שאמרתי. השקר חוגג. אבל עוד מעט נראה ברור את השקר. מי שהולך לכוון הקב"ה רואה ברור את השקר. ומי שלא הולך לכוון של הקב"ה, לבטחון בקב"ה - הולך לשקר. לכם ברור השקר, הרבה יותר מכולם.
ש. מהו ה'שקר' שכל כך יתגלה?
ת. יש שקר בעולם. לא צריכים להכנס לזה, כי אתם לא קשורים לזה. ואתם רואים את השקר איך שלא יהיה. השקר הזה זה לגבי אנשים שתלויים במה שקורה בעולם. כמו אלו שמאמינים באמריקה שכאילו הם שנלחמים על הדמוקרטיה, שזה שקר גדול. ומאמינים על אמריקה שהם טובים, שהם החיילים שאיכפת להם על כל העולם, על החופש, וזה שקר גדול. ועל האירופאים שהם אנשים תרבותיים וכו' וכו', וזה שקר. על הערבים שאפשר לעשות אתם שלום, וזה שקר. ועל זה שיש לבן-אדם כאילו 'חופש-דיבור' בעולם המודרני, וזה שקר. שעולם הרפואה רוצה להציל חיים, וזה שקר. וכו' וכו' הכל שקר. כי האמת היא - שהכל זה כסף, מעמד, ושליטה. וזה מה שמנהל את העולם של הלא-מאמינים. זה שקר ענק. ולכן עושים כל מיני דברים שלא הייתם מאמינים. אפילו הורגים את התושבים של עצמם כדי להתחיל מלחמות. ומעניין, זה לא רק בדור שלנו שקורה כאלה דברים. והשקר שהממשלות דואגות כביכול לתושבים? זה שקר! או שכאילו חברת הביטוח דואגת לבן-אדם שיש לו פוליסת-ביטוח מהלידה עד לקבר, שקר! שקר! הם ממש לוקחים את הכסף, וכשצריכים קבר, אז אין! נכון. הם מאד 'אנושיים'. ואפילו יש להם בתי קברות לכלבים, ויש להם בתי-חולים לכלבים. והאמת היא שמתנהגים לכלבים יותר טוב מאשר לבני-אדם... אוי לנו, אוי לנו.
עֲרֵבִים?! אני לא אומר שלא צריכים לעזור ליתומים ואלמנות, אני אומר שקודם צריכים להיות עם הקב"ה. צריכים לדעת: מגיפה מגיעה בגלל בעיה רוחנית, וקודם כל צריכים לטפל בזה ולחפש בתוכנו מה הסיבה שגורמת לכזו תגובה מן השמים, ואז לעשות תשובה. לשבת ביחד על הרצפה עם שק ואפר, להגיד וידוי בבכי ובדמעות עם לב שבור על כל העוונות שעשינו, ולהחליט לחזור בתשובה ולחיות את החיים כמו שה' רוצה, ואז בעזרת ה' אולי לא נצטרך את "ערבים", כי לא תהיה יותר מגיפה בעזרת ה'.
ש. שמעתי מרבנים בשם החפץ חיים זצ"ל, שכאשר הישמעאלים מתחילים להילחם אחד עם השני, זה הסימן, זה הזמן שצריכים להכין בגדי שבת...
ת. הייתי אומר שזה לא רק שמה שנלחמים ערבים נגד הערבים שזה סימן, כי למעשה - זה אדום נגד ישמעאל! [ראה מלבי"ם יחזקאל ל"ח, ב' וכן ל"ב, י"ז]. שהרי מי הכניס ומי תומך בכל הערבים המפגינים, מי נותן להם את הכסף? זה האֱדומים! אז למעשה זוהי מלחמה בין ישמעאל ואדום. והאדומים רוצים לגמור את הישמעאלים, להפוך אותם לפרימיטיביים כמו שתמיד הם היו, בכדי שלא יפריעו להם.
ש. היהודים היו כבר צריכים להתעורר...
ת. היהודים אולי יתעוררו - רק כאשר יתחילו לעצור אותם או ח"ו להרוג אותם, או כשהדולר ימות, ואחרי גם היורו והשטרלינג יפלו.
ש. עד מתי?!
ת. גם אני שואל עד מתי. עד מתי אנחנו לא נראה את האמת. עד מתי אנחנו לא נרצה להיות בני-חורין. עד מתי, עד מתי. (ישעיה פרק ו': ואומר עד מתי, ה', ויאמר עד אשר אם שאו ערים מאין יושב וכו').
ש. אבל יש הרבה שכן רוצים?
ת. יש שרוצים. אבל הם לא-הרבה, יחסית לכמות היהודים. (והשארתי בקרבך עם עני ודל וחסו בשם ה': צפניה ג').
ש. מה עם הנבואה 'וזרקתי עליכם מים טהורים וטהרתם' [הפטרת פרשת פרה] ?
ת. הוא ישפוך עלינו מים טהורים, אבל אם אנחנו לא נהיה טהורים - אז המים האלו יהיו כואבים, הם יכאיבו לנו, עד שנתרגל ועד שנהיה טהורים.


ציטוט מספר דניאל1 עמוד 27:

התיקשור החמישי - עם דניאל, ירושלים, 2/1/2007

דניאל: כן, כן, כן, יהיה מצב עוד יותר קשה בעולם, הרבה יותר קשה. העולם, חלק רציני ממנו חייב להיחרב - ולא יעזור כלום, זה בנבואות, דברים שחייבים להיות. יש נבואות שלא חייבות לצאת בדיוק, ויש נבואות שחייבות, וחלק של העולם חייב ויהיה, וחלק לא. וזה יפחיד מאד מאד, והעולם יהיה במצב מאד מבולבל וקשה. וכל מיני דברים שסמכנו עליהם כמו הצבא האמריקאי, ה-SOCIAL SECURITY באמריקה, הביטוח הלאומי פה, צה"ל, הדולר הנצחי, היורו הגבוה, וה-POUND STERLING החזק, והרפואה והטכנולוגיה וכל הדברים שהעולם המודרני שאנחנו סומכים עליהם במקום על הקב"ה.
כל זה יתפרק ויהפוך לאפר, יעלם מהעולם כאילו לא היה אף פעם.

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 6382220 פעמים
היום - 03/08/20