עוד מעט נִכָּנֵס למִדְבָּר
בס"ד

פרק 174 - עוד מעט נִכָּנֵס למִדְבָּר
מסרים של אוטיסטים
י"ח אייר, תשע"א
ניתן לשמוע את המסרים בטל.03-9-77-00-77
הדף טעון גניזה

דניאל, ‏ז' אייר תשע"א
אני רוצה לומר לכולם: הסוף קרוב מאד! ואין בזה ספק. לא צריך להיות אחד מהנביאים הקדושים של עם ישראל כדי לדעת את זה, כי אנחנו בנקודה בהיסטוריה שקרובה מאד לגאולה. ובכל יום יש סימנים גדולים וקטנים כדי להראות לנו ברור שהגאולה קרובה, זה לא ענין של שנים רבות, אלא ענין של חודשים, ובכל מקרה אני מרגיש שהמצב לא יוכל להמשך כך הרבה יותר זמן. ואם הגאולה השלמה לא תגיע בעוד כמה חודשים, עד אז יהיה ברור שהדרדרות של העולם תהיה קשה ומפחידה. וזה יהיה השלב האחרון לפני הגאולה השלמה.
הקב"ה מראה לנו ברור את כל הסימנים, מכל הנבואות, מכל הצדיקים שבכל הדורות, כל יום עוד נבואה מתממשת למציאות. ולכן, תפתחו את העינים, עם ישראל! אני כבר לא מדבר על הגויים, אני מדבר רק על עם ישראל. הכל בשבילנו, הכל בשביל עם ישראל: רעידות אדמה, הרי געש שמתפרצים, שטפונות, סופות טורנדו, שריפות ענקיות וכו' וכו'. זה הכל ישר מהקב"ה כדי להגיד לעם ישראל: תתעוררו! תתעוררו!
אנחנו בסכנה אבל ישנים, ישנים ולא רוצים לקום, נראה כאילו שאנחנו שוכבים על פסי הרכבת והרכבת כמעט עלינו. אבל לא רוצים להתעורר, שומעים את הצפצוף, רואים את האורות, מפהקים, מסתובבים לצד השני וממשיכים לנחור. אוי עם ישראל, מה יהיה איתנו, מה יהיה איתנו. להתעורר, להתעורר, סכנה, סכנה!
אבל עם ישראל לא מבין על מה יש להתעורר. הרבה יהודים חושבים: "אנחנו צדיקים גדולים, אנחנו לומדים, יש הרבה כוללים והרבה ישיבות. והנשים שלנו מכסות את הראש, ואנחנו הולכים בחליפות ובשטריימלים וספודיקים ומעילים ארוכים, ואפילו עם פסים. מה יש להתעורר? אנחנו צדיקים! יש הרבה מאד חזרה בתשובה, ובכלל להיות יהודי כשר היום - זה לא בעיה! הכל עם הכשר, הכל".
וזה העולם שלנו, וזו היהדות שלנו, ויש מעט מאד יהודים, ממש מעט שמחפשים את האמת ומשתדלים לחזור למשהו טהור. ליהדות כמו שפעם. נכון, היהודים עברו הרבה הרבה מצבים קשים ביותר. והרבה פעמים ירדו מהדרך, אבל דור כזה מקולקל, שמקולקל בכל העולם - עוד לא היה.
החילוניים, בכלל רחוקים ביותר, ו'החרדים' כביכול, רחוקים עוד יותר. למה עוד יותר? אפילו שלכאורה שומרים מצוות? כי את המצוות בד"כ לא שומרים כמו שצריך. המצוות לא תמיד נעשות ברוח הנכונה. אפשר ללכת למסעדות כשרות ביותר במרכאות כפולות, לשבת בשולחנות, בעל ואשה, זוג שהולכים עדיין לשידוכים, ילדים עם המשפחות שלהם, אוכלים, אוכלים ואוכלים, ואלו שהולכים ברחוב לפני המסעדה - כולם יכולים להסתכל דרך חלון הזכוכית הגדול ולראות איך שכולם זוללים. זה לא כשרות, וזה לא יהדות, וזה לא כלום, כי יש גברים עם זקנים ופאות, ואפילו עם מעילים ארוכים, נשים עם פיאות, כיסוי ראש, שכביכול זה לבוש של יהודים, אבל הריח והמראה - ממש גויי.
ויש את הבעיה של הצניעות, שאין צניעות, לא בין הגברים ולא בין הנשים של החרדים. זה לא בדיוק נכון מה שאני אומר. יש בכל זאת כמה, לא הרבה, אבל כמה יהודים שמשתדלים בכ"ז להיות צנועים. גם הגברים וגם הנשים, וזה לא פחות חשוב שהגברים יהיו צנועים. כי אם גבר לא צנוע במחשבה, בהתנהגות ובלבוש - הוא לא יכול לבקש מאשתו להיות צנועה, כי זה בכלל לא מענין אותו.
אז לכן, הדור הזה, זה דור של נשים 'חרדיות כביכול' לרוב לא-צנועות. עם חצאיות קצרות וצמודות, חולצות צמודות, גרבים שקופות, נעלים גבוהות ומרעישות, איפור וכו' וכו'. והכתר על כל זה, זו פיאת הקאסטם, וזה באמת, שיער. זה עשוי מאד יפה, ומאד-מאד מושך עין, ומושך מחשבות לא-טובות בין הגברים. ואיך יכול להיות שלא? או שהגברים היום לא גברים. מי שחושב שגבר לא מגיב לא במחשבה ולא בכלום כשהוא רואה אשה מסתובבת בבגדים צמודים או שקופים שרואים כל תנועה שלה, צריך פסיכיאטר.
ולכן, נכון, כמו שהרב דסלר זצ"ל אמר: זה דור של חולי נפש. אבל בכל זאת, אשה יהודיה צריכה להיות לבושה ממש, שלא רואים את התנועות שלה, שלא רואים את הצורה של הגוף שלה. הרבה רבנים יגידו על הנשים הלובשות רדיד: "זה אפיקורסיות וחוסר-צניעות. מה? שאשה לבושה כמו אהל? זה אסור.. ממש אסור.. זה מפחיד את הילדים.. זה מפחיד אפילו את הכלבים.. וזה ממש אסור.. איך אפשר כזה דבר, זה אף פעם לא היה בהיסטוריה של היהודים!".
סליחה, רבנים נכבדים. אוי ואוי לאמותינו הקדושות, שרה רבקה רחל ולאה, אם היו יורדות לעולם הזה ומטיילות ברחוב מלכי-ישראל או ברחוב רבי-עקיבא. יהיו חרדים שיירקו עליהן ויצעקו עליהן: 'טאליבן'! ערביות! נזירות!. והאמהות שלנו יסתכלו סביב, ויהיו בהלם, לא יבינו מה כל כך הרבה גויות מסתובבות באיזור יהודי בגלוי ראש וכל אחת לבושה פחות מהשניה.
אוי לנו, איזה עולם מבולבל. אבל היהודים שממשיכים להחזיק מעמד ולא לעזוב את האמת, אפילו שהם מעטים, הם יהיו אלה שישרדו. ואלה שעושים צחוק מיהודים צדיקים או שמשתדלים לקרר את האש האמיתית היהודית שבכל לב-יהודי או לזלזל במסירות-נפש של יהודים אמיתיים, הסוף שלהם יהיה מר. וכמעט כל אחד שעושה את זה בודאי עובר עבירות גדולות על הזלזול הזה, וזה הפוך מקידוש השם. ולכן אני מאד-מאד עצוב, ובוכה הרבה מאד על עם ישראל, כי קשה לי לראות איך לצאת מהבעיה הזאת. ואני מקבל עידוד בכל פעם שקורה משהו גדול בעולם, כי אני מאמין שאולי זה יעיר את העם הישן על פסי-הרכבת לפני שהרכבת תדרוס אותו. אולי אולי יתעוררו מהסכנה, מהאסונות הענקיים שקורים עכשיו, אולי יתעוררו, ישימו לב שהם בסכנה, ואז יקומו, יברחו וילכו לקב"ה, לאבא, לאבא שבשמים, ל"טאטע" שבשמים, לאבינו שבשמים, כי רק הוא יכול להציל אותנו.

"כֹּה אָמַר ה'
זָכַרְתִּי לָךְ חֶסֶד נְעוּרַיִךְ
אַהֲבַת כְּלוּלֹתָיִךְ
לֶכְתֵּךְ אַחֲרַי בַּמִּדְבָּר..."
(ירמיהו ב')

בנימין, ‏ז' אייר תשע"א
אני רוצה לדבר עם היהודים פה בארץ, בעיקר. בעיקר לחרדים, אבל אחרים יכולים גם לשמוע.
אתם חושבים שהעולם ימשיך כמו שזה עכשיו, ושה' ישמור על עם ישראל כמו שהוא שמר עד עכשיו? נכון, ה' בודאי ישמור על עם ישראל, אבל לא על כל עם ישראל, רק על הנבחרים. רק על היהודים האמיתיים, שאפילו אם הם נכשלים פה ושם, הם קמים, משתדלים ומתאמצים להגיע לאמת.
אנחנו מנסים להסביר לעם ישראל איך אנחנו צריכים להתנהג כדי להגיע למשיח וּלְנֶצַח. כי כל אחד יכול להבין שהסוף בקרוב, בעתיד הקרוב מאד, ולכן חייבים שוב ושוב לשמוע מה שרוצים מאתנו.
ליהודים בארץ ישראל! הנופש לא ימשיך עוד הרבה זמן. נכון, יש לנו בעיות כספיות פה בארץ, אבל עוד אפשר לשרוד, אפילו אם זה בקושי, לחיות ברמת חיים גשמיים לא רעה. ונכון, צריכים ללוות כסף וזה הרבה מתח, אבל בסה"כ אפשר עוד להחזיק פחות או יותר את הרמה הזאת. ואפשר להמשיך עם הבר-מצוות והחתונות וכל המצוות הגדולות והטובות והקדושות ולהנות. בפסח בכל זאת עדיין יש חלוקה, ויש עוד קצת כסף פה ושם שנותנים לאברכים מסכנים ולמשפחות שלהם. יש חסד, אפשר לחיות. בסה"כ גם אין מלחמות, יש לנו שקט, אנחנו יכולים להמשיך לטייל ברחובות ירושלים או בני ברק או נתניה או כל עיר אחרת, לשבת לשתות קפה, לאכול עוגה עם הכשרים טובים אפילו, ולהמשיך את החיים 'הנורמליים'.
אבל זה לא להרבה זמן. ארץ ישראל היא באמצע שטח הפקר, שטח שהרבה ארצות רוצות את זה. יש לנו מנהיגים שהם בסה"כ לא עִם עַם ישראל, הם יכולים למכור את היהודים בכסף. אנחנו יכולים לנַצֵחַ רק אם נצמיד את עצמנו לקב"ה. לא שמתם לב ש'המנהיגים' כביכול הם אנשים שלא עושים כלום ?
המצב הבטחוני קשה ביותר, והמנהיגים שלנו בקושי זזים, בקושי מדברים, בקושי אומרים משהו חשוב. פשוט מושכים את הזמן. ומאחר שיש להם כל מיני תכנונים בשבילנו, והם קשורים לכל מיני אנשים שלא אוהבים, ולא רוצים את ההמשך של העם היהודי בצורה שאברהם אבינו רצה, אז יש לנו אפשרות קשה ביותר שארץ ישראל תיהפך למשהו אחר לגמרי, ולא משהו יהודי בכלל.
כך זה התכנון של המנהיגים שלנו, וגם של המנהיגים של העולם שהם בקשר איתם. וכל זה לא מזיז אותנו, כי אנחנו לא רוצים להאמין בזה, כי אנחנו רוצים להמשיך פה בארץ ישראל עם החלום שלנו. אבל זה לא יֵלֵך! ומי שמנסה להמשיך עם השקר ועם הרשעות יפול לגמרי וימחק מהעולם.
ורק היהודים האמיתיים, אם זה רבנים, אם זה יהודים פשוטים, או אם זה תלמידי חכמים, מי שקרוב לה' באמת, רוצה את האמת, משתוקק לאמת ולגאולה, רק אלה יגיעו לזה, והשאר יעלמו, יעלמו לגמרי.
ובינינו, כמה מתושבי ארץ ישראל שהם נחשבים ליהודים, באמת באמת מחכים למשיח?
יש שאומרים שהם מחכים, אבל אם ייתנו להם להחליט, לבחור, שעכשיו פתאום הדולר יעלה, והדברים יחזרו למצב שהיה פעם, עם כסף שנוזל מכל הצדדים, או לבחור במצב קשה ביותר אבל בעתיד הקרוב מאד לקבל משיח - מי יבחר לקבל משיח, עכשיו או עוד מעט?! מעט מאד. מעדיפים להמשיך את המסיבה הגדולה, גם החרדים וגם החילונים.
ולכן, אלה שאוהבים את המסיבות, את החגיגות, אתם ממש במצב קשה. כי מי שכל כך דבוק בזה, לא יכול אף פעם להשתנות. כי בלי זה לא מרגישים שהם חיים, כי אין להם את הטעם של היהודי שקרוב לה', הטעם המתוק שמתפטרים מהכבדות של העוה"ז, ומגיעים לרוחניות הקלה והטובה, הקרובה לאמת, אמת שממלאה את כל הגוף שלנו ומביאה אותנו לשלמות. האם אתם יודעים מה היא הרגשה-של-שלמות? משהו משהו!

תסתכלו עלי. אוטיסט, לא יכול לדבר, עושה תנועות משונות, כלפי חוץ אני נראה כחוסר שלמות, אבל בפנים, באמת, אני שלם. אבל רוב האנשים בעולם ההיפך. כלפי חוץ נראים נורמלי, אבל הפנימיות שלהם היא אוטיסטית, רק לא רואים את זה כלפי חוץ. ועוד מעט החיצוניות תיעלם, השקר יעלם, והאמת תיתגלה, אני אהיה שלם. וכל מי שהוא אוטיסט פנימי, כשזה יתגלה, יחשף, זה יהרוס אותו, והוא יעלם!
אני רק יכול שוב ושוב ושוב לבקש מעם ישראל: תעזבו את השקר, תצפו ממש לישועה, תחכו ממש לישועה שעוד מעט מגיעה. זה לא סתם, זה אמת. זה עוד מעט מגיע. והיהודים שמעדיפים את הגשמיות על הרוחניות, אני מבקש מכם: תשתדלו, תשתדלו להוריד את כל הגשמיות הזאת פחות ופחות, עד שתהיה לכם תלות אך ורק בקב"ה.
בזמנים אלו - הקב"ה עוזר לנו להגיע לאמת. הוא נותן לנו בעיות וצרות אישיות גדולות מאד. בעיות טכניות ובעיות רגשיות. בעיות של בריאות שלא נדע, ובעיות של כסף. בעיות של שינאה ובעיות של אהבה. וזה הכל שטחי. ואם נידבק לקב"ה - אז כל הכאבים הללו, כל הרגשות הללו של אהבה ושינאה, של רצונות לא כשרים שדוחפים אותנו מאד, זה הכל ייעלם. כי מי שנצמד לקב"ה - נהיה קדוש. וכל הדברים האחרים - נעלמים. זו מלחמה קשה. וזה לא תמיד מביא את ההנאה הרגעית של הדברים האחרים. ובן-אדם שמקנא בשני סובל סבל ענק, כואב לו בתוך הגוף, בתוך הלב ובתוך המח - בתוך המחשבה, ואין לו מנוחה. מה זו קנאה? יש קנאה על כל מיני סיבות. אבל זה דבר שהורס, אלה רגשות שליליים, דמיוניים, לא אמיתיות.
אהבה. יש כל-מיני סוגים של אהבה. אהבת ה' - זה טהור. אהבה שהולכת לפי הדין, לפי התורה, זה קדוש וטהור. ולא יכול להביא למישהו כאב לא-טהור, אבל הכאב הלא-טהור הורס את האדם. אבל פלא פלאים! כל כך קשה לאנשים שסובלים מזה לעזוב את הרגשות האלה. מעדיפים להחזיק אותם עם כל הכאב! למה? כי זה נותן להם הרגשה שהם חיים. אין להם את היכולת להוריד את זה ולהגיע לקב"ה ולרוחניות. וזה משהו דק ועדין, ולא עם כאלו רגשות 'בומבסטיות', שזה נותן להם יותר הרגשה שהם 'חיים' יותר. אבל זו הרגשה של מוות ולא של החיים, זו הרגשה של ההיפך מהנצח. כי הדבר היחיד שיכול להמשיך לנצח - זה דבר טהור, דבר נקי. דבר בלי תשוקה לדבר אסור. רק עם אהבה אמיתית, אהבה קדושה, אהבה לפי התורה, וזה יביא אותנו לאלף השביעי, שאנחנו לא יכולים אפילו להבין מה זה. רק אנחנו יודעים שהנאה כזאת לא קיימת בעולם-הזה כמו שאנחנו מכירים אותו. ואנחנו לא יכולים אפילו לדמיין את זה. אפילו הגדול ביותר, היהודי הגדול ביותר והקרוב ביותר להקב"ה - לא יכול לדמיין את הטוב הזה. זה טוב נקי. זה טוב קדוש.

מוישל'ה, ‏ז' אייר תשע"א
אני רוצה לדבר עם החוצ'ניקים. כי יש לי קירבה לזה מאד. באנו, ההורים שלי, והסבא והסבתא שלי מארה"ב לארץ. ויש לנו עוד קשר עם היהודים בחו"ל, ואני דואג להם מאד מאד. כי אני רואה ברור שאם היהודים בארץ ישנים ולא תופסים את האמת - שמה עוד יותר קשה. ממש ממש קשה.
לפני מלחה"ע ה-1, הרבה יהודים היו בלי עבודה ובלי כסף מינימאלי לקיום, ולאט לאט נכנעו והתחילו לעבוד בשבת, וזה הביא לעוד עבירות עד שלבסוף הרוב עזבו את המצוות בכלל. והיהודים שהגיעו לארה"ב מאירופה, קפצו לתוך הגשמיות בשמחה רבה. אמנם בהתחלה נשארו תמימים וטובים, משתדלים מאד להתקרב לה', אבל הדור הישן הזקין והדור החדש נמשך חזק לגשמיות, הם נהיו פחות רגישים ללימוד ולתפילות ובכלל למהות של היהודי. ואחרי הדור השני בא הדור השלישי. ובדור השלישי - אמנם יש הרבה יותר ישיבות, כמעט כל בת-ישראל רוצה רק בחור שלומד תורה, כולם מקפידים לאכול כשר, לשמור שבת, אבל כשזה מגיע לדברים כמו צניעות, או לדקדק על דינים כמו דיני כשרות, או עבירות הרבה יותר קשות שאני לא רוצה לדבר עליהם פה, יש כבר סימן-שאלה. ישנה ירידה ענקית באידישקייט בארה"ב בין החרדים.
פעם, באמת הישיבות היו אמיתיות ומלאות אהבה להקב"ה. אבל בדור הזה - זה כבר משהו מכני, פשוט לומדים - אבל זה לא בלב. זה שטחי ביותר. ויש היתרים על היתרים על היתרים גם בכשרות וגם בכל הדינים, בכל התחומים של החיים היהודים. הישיבות החדשות מרשים כל מיני עבירות שאף פעם לא הרשו. יש בחורים שנשארים בישיבות - שבכלל לא מעניין אותם הלימוד, ששוכרים מכוניות, נוסעים, משתוללים, אבל נחשבים לבחורים טובים וממשפחות טובות, ולומדים מעולים. אבל הלימוד ריק. לימוד ריק. ואהבת ה' - כמעט לא קיימת שם. ובטחון בה' - בודאי שלא,. כי בוטחים בדולר, שברוך ה', עוד מעט יעלם. ושכחו מה זה להיות יהודי אמיתי. מדברים כמו גויים, אפילו פה ושם מקללים, וזה לא עם ישראל כמו פעם. נסיעות - אמנם למלונות כשרים ביותר, פסח באלפים או אולי באיים הקריביים. אוי מה להגיד, מה להגיד.
אבל עכשיו יש כוכב שחור שעלה לשמים. קוראים לו אובמה. והוא מחשיך את ארה"ב, כי הדמוקרטיה ששמרה על היהודים, כבר לא דמוקרטיה. ולאט לאט, היהודים שכל-כך שמחים עם החיים שלהם, עד שלא שמים לב בכלל, לאט-לאט לוקחים להם את החופש, את החופש להיות יהודים. עוד מעט כל זה יגמר. אבל לא רוצים לדעת את זה, לא רוצים לשים לב לכל הסימנים שה' שולח, לכל האזהרות שה' שולח. המצב היום זה כמו - או לפחות מאד דומה למצב לפני מלחמת העולם השניה, אבל היהודים לא רוצים לדעת. גם באירופה לפני המלחמה. היהודים שברחו לאו דוקא עשו תשובה. אחרי שהם עברו את כל ההרס הם לאו דוקא עשו תשובה. הם ברחו מהתופת ואיתם הם לקחו את הגרעינים של ההשכלה. עם כל הגהינום שהיה באירופה הם הצליחו להבריח את הגרעינים של ההשכלה. הזרעים של ההשכלה. ושם בארה"ב זה צמח שוב. אמנם זה מכוסה עם מעיל ארוך, ספודיק או שטריימל וכו', וזה מכוסה בישיבות שבהם הרבה-מאד בחורים לומדים, אבל בלי לב, בלי נשמה, בלי הקב"ה, וזה מכוסה בכל מיני דברים כאילו קדושים, אבל בתוך הלב - לא.
והאמריקאים עשו יצוא לכל העולם של הסוג הזה של ה'אידישקייט', יהדות פלסטית. וזה רעל, רעל שיכול להרוס את עם ישראל יותר יסודי מהיטלר ימ"ש. וזה מה שכל כך עצוב. כל היהודים שהצליחו לצאת מהשואה ולבנות חיים חדשים, הרוב הכניסו גם את ההשכלה. ולכן אם הם בעצמם בידיים שלהם לא יהרסו את מה שהם בנו בשם 'כביכול הקב"ה' אבל באמת זו השכלה, אם הם לא יעשו את זה בעצמם ויתחילו לבנות מחדש יהדות לפי התורה באמת וקרוב להקב"ה, לא יהיה להם עתיד.
הפעם לא יהיה עתיד בשבילם. אף אחד מאלה לא יֵצֵא בחיים. רק אלה שקרובים לקב"ה, רק אלה שקרובים לאמת, רק אלה עם מסירות-נפש, שמוכנים לספוג את הצחוק של היהודים החרדים האחרים, מוכנים לספוג את כל הרכילות שמדברים נגדם, מוכנים לספוג את המצב שיהודים חרדים אחרים לא ירצו להיות חברים שלהם, כי אלה שרוצים את העולם הזה ואת היהדות הפלסטית, לא רוצים שאלה שמחפשים אמת יפריעו להם. הם מפחדים מהם. רק אלה שעם מסירות נפש ובלי פחד ימשיכו להחזיק וללכת עם אמונה שלמה בקב"ה, רק אלה יחיו, השאר יעלמו.

דיברנו, ודיברנו, ודיברנו. תמיד אנו אומרים את אותו הדבר, אמנם כל פעם קצת שונה, קצת בסגנון אחר, אבל תמיד אותו דבר. כי זו האמת ואין עוד. מי שלומד תורה - תמיד לומד אותם ספרים, עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם. והם מקוים שבכל פעם יבינו עוד-יותר-טוב. ואנחנו נשלחנו לעוה"ז להגיד את האמת לעם ישראל, פעם בצורה כזאת ופעם בצורה אחרת, אבל תמיד אותה אמת.
עם ישראל, אני מבקש מכם! תבינו שזה הסוף! כל הנבואות כמעט התגשמו, וזה ברור עכשיו. ואפילו הגויים מדברים על זה, והם מדברים על זה יותר מהיהודים, לצערי הרב. פיתחו את העינים! מה יהיה איתכם?! מה יהיה?!
ואני רוצה להגיד לכם, שעדיף לחזור בתור אוטיסט לעוה"ז, מאשר לחיות בשקר כמו רוב היהודים.

מוישל'ה, חול המועד פסח, תשע"א
קודם כל מועדים לשמחה. אני רוצה לומר לכולם שבעתיד הקרוב שוב העולם ישתנה מאד מאד, בעתיד הקרוב צריך להיות משבר כלכלי קשה ביותר שישפיע על כל העולם וגם אסונות אחרים, אבל יותר מהחדשות הקשות שכמעט כל אדם שמתעניין אפילו קצת יכול לדעת, אני רוצה שוב ושוב לבקש מעם ישראל, תחזרו, תחזרו לאבינו שבשמים, תחזרו אליו באהבה וברצון להגיע לנצח.
מה עוד אפשר להגיד? מה עוד אני יכול לומר? אתם לא רואים שכל העולם הזה שקר? אומרים לנו כל מיני דברים שהם שקר.
שוב, אתם לא רואים שה' מדבר אלינו? הוא מכה את כל העולם כדי שאנחנו נבין שאין עוד מלבדו, כל השקר עולה עכשיו למעלה, ולפחות 2/3 של העולם יחרב. אנחנו חייבים לחזור בתשובה, חייבים. אתם זוכרים לפני כמה שנים שהאוטיסטים התחילו להגיד שאי אפשר לסמוך יותר על כל המוסדות של בני האדם, כל מה שהבן אדם בנה, אין על מה להישען, והזהירו את כולם לא לבטוח לא ברופאים, ולא בקופת חולים ולא בביטוח לאומי, ולא בצה"ל ולא בראש הממשלה ולא בנשיא של ישראל, לא בארה"ב ולא בנאט"ו, ולא בכל דבר שהיינו בוטחים בזה. אני לא אומר לא ללכת לרופא כשבאמת צריך, אני אומר שלא לבטוח בהם.
עד היום, כל דבר שהבן אדם בנה ועשה, אין מה לבטוח בו, רק בקב"ה, בתורתו, ובצדיקים שלו שכל החיים שלהם זה רק להיות עבד ה'. רק על אלה אפשר לסמוך. הקב"ה ותורתו והצדיקים האמיתיים שלו, וכל דבר אחר יפול, לא משנה אם זה בית חולים או ממשלה או צבא, זה יפול ואנחנו לא נפסיד מזה. אני רוצה לומר לכם שזה לא יקח הרבה זמן, אנחנו על סף שינויים ענקיים, ואני מציע לכם לבטוח בה', לחזור בתשובה, לשמור תורה ומצוות כמו שצריך, ובמיוחד אני מדבר לחרדים שחייבים להיות הדוגמא, ראשונים במערכה.
לצערי הרב יש הרבה מאד ביננו שיצאו ממצרים בתור ערב-רב ומנסים לקרר את האידישקייט (יהדות) האמיתית, ואוי להם ואוי לנו אם אנחנו נותנים להם לעשות את זה.
עם ישראל, תחזרו לאמת, תחזרו לקב"ה, עוד מעט העולם באמת ישתנה, עוד יותר ממה שזה נעשה עד עכשיו. אני חושב שרק כאשר זה יפול כלכלית אולי יתעוררו. צונאמי מהים פחות מעיר מצונאמי כלכלי, וזה ממש יעיר את כולם.
אבל, עם ישראל, למה לעבור את זה כל כך קשה?
יהודי שבוטח בה' יודע כי בני ישראל יצאו ממצרים עם זהב וכסף וכל הדברים ששייכים לעולם הזה, אבל כשהגיעו למדבר, לא היה להם מספיק אוכל בשביל לחיות, וה' עשה ניסים והיה לכולם מה לאכול, ובגד ללבוש, ומקום לישון בלילה, ה' שמר עליהם נגד כל הדברים המסוכנים שיש במדבר.
עוד מעט אנחנו נכנסים למדבר, ולא יהיה לנו שום מקור פרנסה, שום מקור אוכל, שום כיוון של מחיה. רק הקב"ה יתן לנו את זה ישיר, ולא לפחד, לא לפחד, אם אנחנו בוטחים בו הוא ישמור עלינו.

בנימין, קטעים ממסר 35 - האסון של הדור
נדבר על המצב של הצניעות והחשיבות של הצניעות.. החרדים צריכים להיות הקדושים ביותר, אבל רבים ואפילו רוב החרדים, מבולבלים בנושא זה. "קדושים תהיו" זה הבסיס של אידישקייט אבל ''קדושים'' זה מושג שקיבל היום צורה מעוותת.
היהודי החרדי לובש שחור, חולצה לבנה, כובע שחור מעיל ארוך או קצר, אבל הרבה פעמים אשתו הולכת עם פאה יפה.. בגדים קצרים וצמודים.. איפור, תכשיטים - ממש כמו הגוים.
וזה האסון של הדור שלנו שהורס את הכל. וכל אשה חרדית שסוטה מהאמת גורמת לעוד אסון בעם ישראל, וכל בעל שרוצה את הדבר הזה אשם לא פחות מאשתו - כי זה גם מה שהלב שלו רוצה.
למה הצניעות חשובה כל כך? כי ה' ציווה "קדושים תהיו" ואדם לא קדוש, בשמים הוא דבר מטונף ומגעיל. כי הוא מלא תשוקות בלי רסן, ואיך אפשר להגיד מילים ותפילות קדושות מפה ולב ושכל שדורשים הנאות של העולם הזה?
עם ישראל שעמד לפני הקב"ה בהר סיני וקיבל את תורתו, היה העם הצנוע ביותר בעולם, והיום אפילו החרדים התחילו להתנהג כמו הגוים. "קדושים תהיו" זה הבסיס לכל האידישקייט. אדם שהוא שקוע בגשמיות, ומתפלל כמו צדיק ומחפש הנאות כמו גוי, התפילות שלו לא יכולות להגיע השמימה.
עכשיו הזמן שיהודי צריך למסור נפש בכדי לחיות כיהודי. יותר חשוב לחיות כמו יהודי אמיתי מלמות כיהודי. מה שאדם מכסה את עצמו יותר, הוא יותר שמור מהצרות של העולם הזה, וזה גם שייך לגברים.
כמו שאמרנו הרבה פעמים, רק חמישית יצאו ממצרים, מעטים יחסית. רק המעטים מצליחים לעשות תשובה ולשרוד. ולכן כדאי מאד לחיות בקיצוניות יהודית. להיות בת ישראל, אשת חיל, וכן להיות תלמיד חכם אמיתי. זה דור יתום ממנהיגים, דור שעומד לפני מצבים קשים שלא היו כך בכל ההיסטוריה של האנושות, ורק אלה שמחליטים ללכת עם הקב"ה עם כל ההידורים שרק אפשר, רק הם יקבלו את משיח צדקנו.

דניאל, מסר 50
אז בבקשה עם ישראל, החתן מחכה לך, תחזרי, החופה מוכנה, מסדר הקידושין הגיע, רק הכלה חסרה...

* לזיכוי הרבים, ניתן לקבל את המסרים חינם בדואר. פרטים בטל. 0527-120-948.דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 6447154 פעמים
היום - 29/09/20