מסע הצלב האחרון

בס"ד

מסע הצלב האחרון

תקשור עם בנימין, ירושלים, כ"ו אייר תשע"ד

אנחנו היינו עדים היום לתחילת מסע הצלב האחרון.

פירוש הדברים פשוט מאד. לפני כאלף שנה וקצת-יותר היו מאה שנים שבהן קבוצות נוצרים באו מאירופה כדי לכבוש את ארץ ישראל ולסלק את המוסלמים. הם לא הצליחו. כן הצליחו להרוג בדרך הרבה יהודים, ולעשות הרבה-הרבה בעיות.

ועכשיו, היום, אנחנו ראינו ברור שראש-הכנסיה-הקתולית מתכונן לכבוש את ארץ-ישראל, או אולי יותר נכון: את מדינת ישראל. ולפי דעתי - הוא כבר כבש את זה. אבל הוא עושה את זה בצורה אחרת. במקום להרוג יהודים, בצורה ברורה, ובמקום להבעיר שנאה על השטח וכו' - הוא מביא כאילו אהבה... הבנה... ['כִּי צַיִד בְּפִיו'. ע"ז יא: עבי' הגר"א למאמר 'אחוי לן מנא', ועע"ש ברבב"ח: 'צוציתא דנורא חיורתא'] והוא אומר שהדת היהודית והדת הנוצרית – דומים... וגם היהודים צריכים ללמוד על נצרות... והם צריכים ללמוד על היהדות... ['וְהָיִינוּ לְעַם אֶחָד...'], ולמעשה זה דבר אחד.

וזו ממש הדרך שהוא מתכוון להשתלט פה לגמרי. אמנם הוא לא הבן-אדם שמתכנן את כל זה, הוא סה"כ השחקן שהם הכניסו למשחק הזה. אבל זו התוכנית.

וכואב לי הלב, אני ממש רוצה לבכות כשאני שומע איך שהיהודים מתכופפים אליו ['מִפְּנֵי גֵוָהּ', ירמיה י"ג י"ז]. איך שהיהודים שוכחים מה זה להיות יהודי [אסתר ג': 'אֲשֶׁר הוּא יְהוּדִי...'], ומוכנים להאמין במה שהוא מספר על זה שאנחנו 'דומים'... ['תערומת המינין', עי' דברי המאירי למשנה אבות א' ו']. והרב הראשי מקבל אותו בחביבות. איך זה יכול להיות?! לא מבינים מה שהם מתכננים...?! ['כִּי נוֹפֶת תִּיטוֹפְנָה'. מאמר 'אדום נועץ את טלפיו'] מילא ראש הממשלה, מילא הנשיא, אבל החרדים?! איפה החרדים?!

ברוך ה', עברה כעת הכרזה בשם גדולי-הדור שצריך ללכת למחות, ברוך ה'. אבל אני מפחד על החילונים שהם מאמינים על כל הדיבורים, ש"אנו דומים"... ושאנחנו צריכים לקבל את כל הצליינים האלה שבאים לארץ-ישראל בשביל לכבוש את א"י... איך זה יכול להיות?! איך אנחנו יכולים לראות את זה ולשתוק?! ['פַּלְּטוּ דַּל וְאֶבְיוֹן, מִיַּד רְשָׁעִים הַצִּילוּ...' מזמור פ"ב].

 

אני רוצה לומר לכם: התיכנון שלהם - זה להשתלט על המקום הזה. התכנון שלהם - זה להפוך אותנו לגויים ['עַל עַמְּךָ יַעֲרִימוּ סוֹד'. מזמור פ"ג. ור' בי' המלבי"ם למזמור קכ"ד]. התיכנון שלהם - זה לשבת פה ולשלוט על העולם מפה. וזה לא רק הכנסיה-הקתולית, אבל הם בראש. הם המובילים.

אתם לא מבינים כמה, כמה הם כבר נכנסו לתוך החיים שלנו. האם לא שמתם לב איך הם מסתובבים ברחובות שלנו...?! הם לא נמצאים פה בתור תיירים, הם פה בשביל לכבוש את המקום, ולהתיישב פה! תסתכלו כמה בנייה יש בתל-אביב ובירושלים. אני לא מדבר על מקומות כמו מגדל העמק. פה! בונים פה בירושלים דירות. אז תגידו: 'טוב, צריכים דירות היכן לגור...'. אבל הצעירים לא יכולים לגור בדירות כאלה כי הדירות האלה מדי יקרות, הם לא יכולים לקנות את זה. אז בשביל מי כל זה...?! האם זה בשביל המליונים-של-יהודים שמתכוננים לבא לארץ?!... או אולי זה בשביל הגויים שהם יוכלו לבוא לשבת פה בארץ...?

ארץ ישראל, מדינת-ישראל - מלאה גויים. אם זה בצבא, אם זה הסודנים שהגיעו. איך הגיעו כל כך הרבה סודנים בלי שמישהו ישים לב?!... זה לא יתכן! חייב להיות שנתנו להם להיכנס בכוונה. ועכשיו מכרו את תנובה לסינים...

ש. מה הם יעשו עם כל העובדים...?

אני מאמין שהתיכנון שלהם זה להחזיק את העובדים הישראלים זמן-מה, ולאט-לאט להחליף אותם לעובדים סינים. כי זה יותר זול להביא סיני לפה ולשלם לו פרוטות, כי הם עבדים, מאשר להחזיק ישראלים שרק יש להם דרישות, דרישות ועוד דרישות...

ואז תהיה לנו לפי התוכניות שלהם ארץ או מדינה רב-גוונית, של כל מיני סוגים. ראש הכנסיה-הקתולית ואלה שמעליו - רוצים להפוך את המדינה הזאת, ובמיוחד את העיר ירושלים, לעיר, למדינה בין-לאומית עם כל מיני סוגים [רע"מ נשא: 'דְּעֵרֶב רַב אִינּוּן עַמֵּי הָאָרֶץ... וְלָא אִתְקְרִיאוּ יִשְׂרָאֵל...'], ומכאן, כמו שאמרתי, לשלוט על העולם על ידי דת שתהיה 'מרקחת', תרכובת של נצרות, יהדות ועבודה-זרה בעיקר [רע"מ פנחס רלח.: 'וְיֵיעָלוּן בְּמִשְׁפְּטֵי כֹּכְבַיָּא וּמַזָּלֵי...' ע"ש].

ופה בארץ - החיים יהיו טובים יחסית. ישנה רק בעיה אחת... שהקבוצה שבאמת לא ירצו - זו החרדים. כי החרדים מחזיקים חזק בתורה שלהם, והם לא יהיו מוכנים, אני מקווה לפחות, לעזוב את זה. ואז מה יעשו לנו?...

ואז נצטרך להיות חזקים, ולבטוח בה' ['בִּטְחוּ בַּה' עֲדֵי עַד...']. וכבר יורדים עלינו חזק, משתדלים בכח להפוך אותנו לילדים טובים, ממושמעים, שרוצים לעשות מה שהמדינה מבקשת. למשל, החוק שעשו היום שלא נותנים לאברכים השלמת-הכנסה, לאברכים בלבד! לא לוקחים את זה מאזרחים אחרים. הם לא לוקחים את זה מהסודנים... רק לנו. רק אברכים שלומדים תורה. זה לא דמוקרטי. בכלל לא דמוקרטי. אבל ממתי חשבנו שהמקום הזה דמוקרטי...?! זה קומוניסטי! רק אנחנו חושבים שזה 'דמוקרטי'...

ולכן נצטרך להיות חזקים, כי התקופה הבאה תהיה מאד-מאד קשה, ובמיוחד לאלו שלא משחקים את המשחק כמו שהם רוצים. זה יהיה גם מסוכן. אבל אסור לנו לעזוב את התורה שלנו אפילו לדקה. זהו הזמן לבטוח בה', ולא ליפול לתוך הידים שלהם. יהיה עלינו לסגור את עצמנו בתוך הגטאות שלנו ולא להסכים.

ונצטרך ללמוד לשם-שמים, כתיקון על כל השנים של הגשמיות, שהרבה למדו לא לש"ש או שבקושי למדו, רק 'כאילו למדו'. יש לנו תיקון גדול עכשיו [עי' מאמרי הגמ' סוטה מט.], אבל זה תיקון אחרון. זהו התיקון האחרון. [ור' מד"ר בא פי"ז ד' עה"פ 'משוד עניים'] וכמו "אחרון מסעי הצלב", שגם בצורה הזו זה לא יצליח, בדיוק כמו כל הפעמים הקודמות שניסו לכבוש את אר"י שזה לא הצליח להם, אולי רק בהתחלה 'כאילו' זה יצליח, אבל בסופו של דבר ה' ימחוק אותם [זכריה י"ד י"ב], אז אנחנו גם כן נמצאים בתיקונים אחרונים, ואסור לנו להפסיד את ההזדמנות.

ואנחנו חייבים להתקרב להקב"ה, ולבטוח בו שאם אין אוכל - הוא יתן לנו, ואם אין לנו שתיה - הוא יתן לנו, ואם אין לנו בגד - ה' יתן לנו, הוא ידאג לנו. הוא דואג לנו להכל. הוא הכל יכול, ולא אף אחד אחר. ונצטרך לחיות עקד"ה בלבד ['לֶכְתֵּךְ אַחֲרַי בַּמִּדְבָּר...']. נגיע לזמן-הזה עכשיו שיהיה מאד-מאד קשה. אבל פה בארץ - זה יהיה יותר טוב עדיין מחו"ל. שם באמת יסבלו הרבה יותר מאתנו.

אבל יש לי אחריות להגיד לכם, ואני רק רוצה לומר לכם שוב: 'אנא, עם ישראל! תתקרב, תתקרב להקב"ה! ['שׁוּבָה יִשְׂרָאֵל עַד ה' אֱלוֹקֶיךָ'] תתקרב לקב"ה - ולא לעזוב אותו. תחזיקו בו עם כל הכוחות. תלמדו תורה, תעשו מצוות, תתקרבו ותתקרבו לאמת. ולא לעזוב [שמואל א' י"ב כ"א]. לאהוב כל יהודי ויהודי ['וּבָאוּ כוּלָם בִּבְרִית יַחַד', חרדים פרק ז']. לא להיות מעורב בכל הלכלוך של העוה"ז, של העגה"ז [שע"ת לר"י ש"א אות ל"א]. לנקות את עצמנו, לטהר את הלבבות שלנו ואת המחשבות שלנו. ולהיות קדושים. יש לנו הרבה עבודה לעשות. הדור הזה הוא במצב מאד קשה, אבל עִם הרצון ועם עזרה מן השמים ['הַבָּא לִיטָהֵר מְסַיְּיעִין בְּיָדוֹ'. יומא ל"ט.] אנחנו יכולים לטהר את עצמנו ואת הרחובות שלנו ואת הבתים שלנו, ואת ארץ ישראל.'

 

עם ישראל, אני מבקש מכם, לטובתכם, אנא, לא לשכוח את המילים שלי. הרבה דברים שאמרנו אנחנו רואים שמתקיימים. והעולם עוד מעט יהיה מתחת לשלטון של רשעים-גמורים, ולמעשה זה כבר נמצא מתחת לשלטון שכזה, אבל זה עוד לא כל כך ברור. אנחנו לא יכולים להילחם נגדם [תרגום שיה"ש ח' ג'], אין לנו את הכח, רק הקב"ה והשליח שלו - משיח בן דוד צדקנו [מזמור מ"ה. פר' בלק: 'וְיֵרְדְּ מִיַּעֲקֹב']. רק הם יכולים להילחם. רק הקב"ה יכול לעצור אותם. לא אנחנו. אבל למחות – חייבים ['בּוֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה...']. ולא לתת להם בשום פנים ואופן להחליש את האמונה-והביטחון והמצוות שאנו עושים. לא לתת להם. ורק ככה אנחנו נעבור את זה בשלום. לא להניח להם ['מַיִם רַבִּים לֹא יוּכְלוּ לְכַבּוֹת אֶת הָאַהֲבָה...']. להגיד: 'לא!' להגיד: 'עד כאן!' ולהשתדל להוריד את כל הגשמיות המיותרת, ורק להיות עם ה' [הושע י"ג ה'].

בעתיד הקרוב, אם חשבנו שיש מעט כסף, אז יהיה עוד פחות כסף [קד"ד גליון 71], ואנחנו נחיה אך ורק עם נסים. בהתחלה - אולי זה לא יהיה כל כך מובן, אבל זה לא יקח הרבה זמן עד שהיהודים האמיתיים יבינו שבסך הכל - זה הכל ניסים. ורק ניסים שה' יכול לעשות - ולא אף אחד אחר ['אֶפֶס בִּלְתְּךָ גוֹאֲלֵנוּ לִימוֹת הַמָּשִׁיחַ...'. תפי' יוצר דש"ק]. ולכן - אין לנו מה לפחד [עי' רש"י תהלים ר"פ צ"א]. אם אנחנו בוטחים בה' – אנו נשרוד ונקבל משיח צדקנו. [סוף תפי' ובלצ"ג]

 

שאלות ותשובות:

 

ש. אמרו לי עסקנים שידוע להם על קיומם של עשרות פרוייקטים בתחומים שונים ומגוונים, המופעלים כולם ע"י זרועות שונות של הרשעים. והמטרה המשותפת זה להרוס את היהודים ואת היהדות. אחד היעדים לדוגמא, זה להביא לארץ, להציף את המקום במליון גויים, מלאומים שונים, סודנים וכו' וכו', כדי שיטשטשו את כל הזהות היהודית בא"י. כמו כן ישנם פרויקטים, תוכניות שונות ליצור חיכוכים ומחלוקות בתוך ציבור שומרי התורה והמצוות. הם פועלים בכל החזיתות ['חָרְשׁוּ חוֹרְשִׁים...'].

וזה לא כל כך סוד. אחת מראשיהם גם אמרה לאחרונה מבלי להסתיר, שעכשיו, סוף-סוף כבר פועלים בהצלחה בתוך החרדים, יש להם אנשים שמבינים את רוח הדברים שם והם נכנסים שם בכל מיני יוזמות. והם גאים בזה...

ת. נכון, וזה מה שרציתי להסביר לכם. הרי בשביל מי כל הדירות האלה?! זה לא בשביל יהודים...! זה יותר מדי דירות. הרבה יותר מדי. התיכנון שלהם - זה להביא לפה הרבה-מאד גויים ולעשות מהמקום הזה מקום גויי. גויי לגמרי. אבל ברגע שיבצעו את זה, וברגע שמהממשלה תהיה ממשלת-גויים, שזה כבר כך כמעט, אז משיח יכול לבוא. [סוטה מט: חלק צח.]

ואנחנו צריכים להחזיק מעמד, ולהמשיך ולהתקרב, ולעשות תשובה, ולנקות את עצמנו, ולהיות קדושים. 'קדושים תהיו' - ה' אומר לנו. ואנחנו צריכים להיות קדושים. וזה מה שיציל אותנו. ['וְהִטֶּהָרוּ', פר' וישלח].

כן, צריכים אמנם להגיד 'לא' לכל מיני דברים שדורשים איתנו, וצריכים לעמוד ולחיות על קדוש-השם, אבל למעשה הקב"ה יעשה, הוא בעצמו יעשה את המלחמה הגדולה, הוא בעצמו עם משיח צדקנו ['מַגְדִּיל יְשׁוּעוֹת מַלְכּוֹ' תהלים י"ח, זכריה ד' ז'].

ואם אנחנו נהיה נקיים וקדושים – אז אפשר לעשות את זה בלי פחד. ואם לא נהיה קדושים - זה יהיה מאד קשה [דברים כ"ג]. חייבים ממש לעשות תשובה, תשובה אמיתית, ולהתחיל לחיות כמו יהודים. זה הכח שלנו. כי אם לא נהיה צדיקים – אז איך ננצח? כי הרי אנחנו לא המנצחים [מזמור מ"ד: 'כִּי לֹא בְקַשְׁתִּי אֶבְטָח'], ה' עושה את העבודה בשבילנו. ואם אנחנו לא ברמה רוחנית מספקת, ואם אנחנו נלחמים אבל אח"כ חוזרים לבתים שלנו עם אותם השטויות - אז מה זה יעזור לנו...?! [ור' גליון 27: 'איך לשרוד – תוכנית הצלה'].

 

ש. המאבק פה, לדעתי – זה לא משהו 'חד פעמי', צריך להיות משהו יסודי, וצריכים שיבואו המונים, לא משהו קטן...

ת. אתם צודקים, אבל מה שאתם לא מבינים - זה את גודל הבעיה. כי זה לא רק קבר דוד המלך, הענין כאן שזוהי קבוצה של אנשים שכבר השתלטו על העולם, והם כבר שולטים על כל הצבאות הכי חזקים של העולם, הצבא האמריקאי, הצבא הרוסי, הצבא הסיני, האירופאי, האנגלי וכו'. וגם הישראלי, נכון, גם זה.

עכשיו, הם החליטו שזה המקום שהם רוצים, לא רק את קבר דוד המלך - אלא את הכל [תהלים פ"ג]. ולהלחם נגדם – אפילו עם הפגנות, כן, חייבים, ויש עצרות שמתקיימות, וגדולי-הדור אמרו ללכת, ומאמין אני שכן יהיו אנשים, אבל בואו נגיד שנגיע למאה אלף אנשים, אבל בכל אופן, מה הם יעשו? הם יחכו, או שיביאו צבא. וזה לא יהיה פשוט. הם רוצחים. אין להם בעיה לרצוח ['עַל חַרְבְּךָ תִּחְיֶה']. אני רק אומר ככה: כן, צריכים למחות. אבל העיקר שתדעו: להלחם נגדם - זה כמו להלחם נגד רומא. כי זו בדיוק רומא, בדיוק כל הפילוסופיה של רומא. ['הַיָּדַיִם יְדֵי עֵשָׂיו'].

איך א"כ אנחנו יכולים להילחם הכי חזק? כשאנחנו עושים תשובה. אם אנחנו עושים תשובה-ממש, והופכים ליהודים כמו שה' רוצה, עם ביטחון, ואמונה, וכל הדברים שה' דורש מאתנו - אז ה' ילחם בשבילנו [תהלים סו"פ ק"ח]. והוא יכול בפחות-משניה לגמור את כל האלה, את כל הרשעים עם כל הצבאות שלהם [זכריה י"ד]. אני לא אומר שלא לעשות הפגנות, אבל תדעו שהם חזקים מאד.

ולעשות הפגנות - זה עדיין לא אומר 'לעשות תשובה'... ואלה שהולכים להפגנה - זה עדיין לא אומר שהם הפסיקו לשנוא אנשים, יהודים טובים, שמשתדלים להיות קרובים לה', זה לא אומר שהם הפסיקו להתעסק עם דברים שאסור להם. זה לא אומר שום דבר, זה רק בדיוק הנושא הזה. וזה גם לא תמיד בגלל שזה מושך אותם, אלא זה בגלל שזה 'אקשן'. אבל אם אנחנו קודם לכן עושים תשובה [ערש"י תהלים כ' ד', ובעה"ט בהעלותך י' ט'. ועי' משנה ברורה רסי' תרפ"ו] או שביחד עם זה עושים תשובה - אז זה ממש יכול להציל אותנו לגמרי, ולמחוק את אלה לחלוטין ['יַצְמִיתֵם ה' אֱלוֹקֵינוּ'. מזמור צ"ד]. וה' יעשה את זה בשבילנו - רק שאנחנו צריכים לחזור אליו. ואם נחזור אליו - יהיה לנו הכל טוב.

ש. אנו מבינים שצריכים את כאן חיזוק הצד של הקדושה והצניעות, וזו העצה הטובה ביותר... ['וְהָיָה מַחֲנֶיךָ קָדוֹשׁ']

ת. נכון. זו הדרך, כי בלי זה - אנחנו לא יכולים לנצח [תהלים מ"ד ע"ש]. רק אם אנחנו חוזרים לקב"ה כמו שצריך, אז הוא איתנו ['כִּי ה' אֱלוֹקֶיךָ מִתְהַלֵּךְ בְּקֶרֶב מַחֲנֶיךָ לְהַצִילְךָ...', עי' זוה"ק אחרי מות ע"ה סוע"א]. כמו במצרים. ואז נצא באמת בני-חורין אמיתיים, שאנחנו נציל לא רק את הגוף - אלא גם את הנשמה. ['חָרוּת–חֵרוּת'].

 

ש. אנחנו מתחילים לראות בעם ישראל יהודים-עם-לב שמתחילים להתעורר – איך זה יכול להוביל באמת את העם לתשובה?

ת. קודם כל, ישנה התעוררות, אבל זה לא כל הקבוצות. הקבוצות הגדולות והעיקריות ביותר עם הכי-הרבה שורשים - הם לא זזים. הם לא מוכנים לבא ולהפגין. הם שמעו אמנם את ראש-הכנסיה, והם חושבים: 'למה לא?! שיהיו הרבה צליינים שיגיעו לפה... תיירים. זה מביא כסף... יותר טוב לנו...' הם עוד לא תפסו את הענין ['כִּי הַשׁוֹחַד...']. אבל מי כן תופס...? הרבה בעלי תשובה. הרבה אנשים שנלחמו על היהדות שלהם. הרבה אנשים שבאמת מאמינים-ממש בהקב"ה. ולאו דוקא החרדים הרגילים, אומנם יש גם חרדים ביניהם. אבל כעת, אם הרבנים אמרו לצאת לזה - אז כבר משהו אחר. קורה פה משהו חיובי. אבל זה לא סוף פסוק, זו רק ההתחלה, כי יש לנו עוד דרך ארוכה. לא דרך של שנים, אבל בודאי ובודאי של חודשים. ויהיה הרבה סבל, והרבה בלבול.

ש. מאד מפליא אותי, איך זה יכול להיות שיהודי קורא מזמורי תהילים בכל יום, ומצפה שדוד-המלך יעזור לו בתפילותיו, ועכשיו הוא לא מתעורר מעצם המחשבה שדהמע"ה עצמו זקוק לעזרה שלו, איך הוא מפטיר במשיכת-כתף ופשוט מתעלם מהזוועה...?!

ת. התשובה היא כי האנשים היום עושים כמעט כל דבר, גם בקודש, בשביל הצרכים שלהם, ולא בשביל הצרכים של גדול-הדור או הצדיק שקבור שם. הוא צריך דברים מסויימים... הוא צריך א' ב' ג' ד'... כי הוא סובל - אז הוא בא לצדיק. אבל הוא לא חושב שזה יכול להיות שאחד כמו דהמע"ה שמזרעו בא המשיח – שמזמורי התהלים שלו יעזרו. זה לא עובר לו בראש. הוא יודע מה שהוא צריך – וזהו. וחוץ מזה - הוא לא רוצה בעיות. [תהלים קמ"ב ה'].

ש. אז מה עושים כדי שהאנשים יפקחו את עיניהם?...

 ת. אני רוצה להגיד לכם שעומדים להיות דברים כל כך מבלבלים וכל כך קשים, והרוב יהיה בעיקר בעולם - יהיו לנו אמנם גם את המכות שלנו - אבל זה לא יהיה כמו מה שיקרה בעולם, ואז היהודים יפתחו את העינים.

תראו מה שקרה באירופה. באותו יום שירו ביהודים שהיו במוזיאון היהודי בבריסל - התקיימו בחירות. הבחירות היו גם לממשלה הכלל-אירופאית, וגם לממשלת בלגיה. ועכשיו מי נכנס? בעיקר גדל מאד-מאד הכח של הימין, הניאו-נאצים! גם בשלטון כלל-אירופה וגם בבלגיה [רש"י וישלח: 'הלכה בידוע שעשיו שונא ליעקב...']. וזה מפחיד. הנה, רוצחים יהודים. וגם בצרפת רצחו ילדים יהודים. מפחיד ביותר. ויש הרבה מאד אירופאים שרוצים לעבור דירה, ואין להם לאן ללכת - רק לישראל, לארץ ישראל. כי לאן הם ילכו? בכל מקום זה סכנה. ובכל אופן - יהודי-אמיתי מרגיש הרבה יותר בטוח בארץ ישראל. זה המקום שלהם - איך שלא יהיה. הם חשים את זה בנשמה.

ש. ואיפה הערבים משתלבים עם כל הסיפור הזה?

ת. האדומים לא אוהבים את הישמעאלים.  תשימו לב מה שהם עושים. הם לוקחים מקום כמו סוריה, ועושים כאילו שיש כאן "מלחמה" בין הרוסים ובין האמריקאים והאירופאים. ואז האמריקאים "תומכים במורדים", והרוסים "נותנים לצד השני", ופָּרַס נותן גם הוא לאסאד. וזה מצב שנראה כאילו יש לנו 'כמעט מלחמת עולם' בין הרוסים והפרסים והסינים כנגד האמריקאים והאירופים והאנגלים.

אבל מה באמת קורה? זה הכל הצגה. ככה הם מעודדים שהערבים עצמם יהרגו אחד-את-השני. ואז לא צריכים לעבוד כ"כ הרבה... הם לא צריכים להיכנס למלחמה. וכך גם כל העולם מקבל את זה... מה אכפת להם אם הסורים הורגים את עצמם... טוב, יש הרבה חדשות... אבל אי אפשר... לא מתערבים ממש.

ואותו הדבר גם במצרים, הם שם תפסו שהאמריקאים ממש עשו צחוק מהם. אבל האנגלים - הם הקימו את 'האחים המוסלמים', והם נשלחו בשביל להפיל את מובארק, ואח"כ לעשות בעיות. וכו' וכו'. זה כאילו אחד-נגד-השני. וזה מה שהם קוראים "האביב הערבי", כי ככה השיטה הזאת עוברת מארץ-לארץ. כך עושים את המלחמה שלהם נגד ישמעאל. ולכן אנחנו כבר למעשה בתוך מלחמת-העולם-השלישית! [פרדר"א סו"פ ל', וע' הדוה"א פי"ד]. אתם מבינים?

ש. למעשה א"כ מחסלים את השלטונות הערבים בלי להכנס...

ת. נכון. נכנסים מינימלית.

ש. והאפריקאים שהתרבו לאחרונה באיזור, האם אין זה חלק מכל התכנית הגלובאלית הזאת, לשלב פה את האפריקנים-הנוצריים?

ת. בודאי ובודאי. הם הביאו לא רק את האתיופים. יש אתיופים שאפשר להגיד שיש על מה לבסס שבאיזה שלב היו יהודים, והם יהודים אולי, אבל הם הביאו כאלה שזה בטוח שהם גויים. ולא רק זה, משלבים אותם עכשיו. אתם לא מבינים. מכניסים אותם בשקט. והם בדיוק-נוצרים.

הם רוצים להפוך את המקום הזה לדוגמא, סמל של המרכז-העולמי של כל-מיני-עמים-עם-דת-אחת שמייצרים עכשיו ['סַדְנָא דְּאַרְעָא חַד הוּא...'], ובשביל זה הם צריכים להשתלט על כל המקומות-הקדושים שלנו, כולל מאמע-רחל, כולל רשב"י, כולל מי-יודע-מה, כנראה את כולם.

ובצבא-ההגנה-לישראל – אמנם יש עוד שמה קבוצות שהם ממש-יהודים - אבל לצערי הרב, יש מלא-מלא גויים.

ש. אז העם למעשה פשוט צועד כצאן לטבח... [ירמיהו נ' ו']

ת. נכון, נכון. לא כל העם, אבל הרבה. רוב העם - מכל השנים של החילוניות, ומכל הרצון להיות כמו הגויים, פשוט איבדו את הבסיס היהודי שלהם, את הרגש היהודי שלהם, ורק מבינים את השפה של הגויים. זה לא כולם, זה הרבה. אבל גם ישנם רבים שמספיקה רק טיפה הכוונה, מעט טיפול - והלב היהודי שלהם יתחיל שוב לפעום ['הֲבֵן יַקִּיר לִי אֶפְרַיִם...'].

ש. האם ביקורו של הפופ במדינת-ישראל מלמד אותנו כי התחילה תקופה חדשה בעולם?

ת. זה שהוא בא - זהו סמל של העולם המשתנה. עכשיו הוא הלך הביתה ואמרו שיבואו אליו 'לעשות שלום' [יחזקאל ל"ה י']. אבל זה כבר אומר שהעולם השתנה. זהו. העולם מחר - הוא עולם אחר.

ש. ביחס לרעידת האדמה שהיתה כאן בארץ לא מכבר, מובא בספרים הק' שזה מתרחש כשישנם חילופי שלטון? [משלי ל': 'תַּחַת שָׁלֹושׁ רָגְזָה אָרֶץ'. זוה"ק שמות יז:]

ת. זה הכל אזהרות [עי' ברכות נט.]. אני חושב שכבר התחלף השלטון, נראה לי שזה כבר שלטון של גויים.

ש. האם אנחנו כבר נמצאים בתוך תשעת חודשי שלטון הרשע שלפני המשיח שנזכרו בגמרא? ['עַד עֵת יוֹלֵדָה יָלָדָה...', יומא י.]

ת. לפי החשבון שלי התחילו כבר תשעת החודשים של שליטת מלכות הרשעה...

ש. כפי שאנחנו רואים בחז"ל, ההבדל בין הגוים לעם ישראל בקבלת התורה, זו הקבלה המוחלטת והשלימה. כי בעוד שבני ישראל אמרו 'נעשה-ונשמע' בלי שום 'יוצא מן הכלל', הכל בשלמות, הגויים לעומת זאת מקבלים מה שרק נוח להם...

ת. נכון, ולכן אנחנו צריכים לקשור שוב קשר עם הקב"ה, דרך התורה, ודרך המצוות ['הַיּוֹם הַזֶּה נִהְיֵיתָ לְעָם...'].

עד היום - רוב האנשים בעולם - היו להם לרוב חיים די-טובים. הם לא בדיוק חיכו למשיח. זה לא היה 'בראש' כעת. לא מה שהם רצו עכשיו. רצו עוד קצת כסף לעשות... ורצו עוד איזו חופשה ליסוע... וכו'. אבל עכשיו – זה יהיה לנו קשה, לא סתם. ואז כולם יחכו למשיח, אבל רק היהודים האמיתיים. האחרים - לא יכולים להבין בכלל את המושג הזה. הם יחכו למשיח של הרשעים, כי גם הם כביכול 'מחכים למשיח', אבל המשיח שלהם יהיה כאילו 'סוג אחר של משיח'. זה יהיה השקר. ועלינו להזהר שלא להתבלבל. אלה שעכשיו עושים תשובה - הם לא יתבלבלו. אך אלה שממשיכים עם הדרך של השקר - הם עלולים להתבלבל.

אנחנו צריכים לחזור בתשובה מלאה, לעזוב את העגה"ז, ולהעביר את הזמן שלנו - אך ורק בקדושה [עי' ספר החינוך מצוה ט"ז]. וזה מה שיציל אותנו. כי אז - כשאנחנו מבקשים מהקב"ה להביא משיח - אז הוא ישמע אותנו.

[הושע ג' ה': 'אַחַר יָשֻׁבוּ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וּבִקְשׁוּ אֶת ה' אֱלֹקֵיהֶם וְאֵת דָּוִד מַלְכָּם... וּפָחֲדוּ אֶל ה' וְאֶל טוּבוֹ בְּאַחֲרִית הַיָּמִים...' וע"ש רש"י].


דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 6972402 פעמים
היום - 27/10/21