ההצגה העולמית

 ההצגה  העולמית

תקשור עם בנימין, ירושלים, כ"ג טבת תשע"ה, לאחר הפיגועים והצעדה בצרפת

בימים האחרונים אנחנו ראינו עוד פנים של אכזריות, רצח, ודם. ראינו הצגה שלימה. ואני אומר 'הצגה' כי ברור שזה היה מתוכנן ע"י אֶדום, ועם שחקנים לא-הכי טובים, והוסיפו לזה כמה איסלאמים לא-מאוזנים, והם ממש עשו סרט עלוב אולי ברמה D (סוג ד')... יתכן שרוב האנשים בעולם מאמינים בזה, אבל יש מספיק חכמים שרואים שזה שקר מההתחלה עד הסוף. אמנם, נכון, רצחו אנשים, הרבה דם זרם, אבל השחקנים, והמשחק הזה היה ממש לא אמין, של מי הוא המשחק?... של הטירוריסטים, או מי שהם באמת?... או של אלה שנהרגו?... הטרגדיה עצומה. אבל כל ארבעים-ראשי-המדינות של העולם – ממש שחקנים גרועים ביותר ['אֵיךְ נֶחְפְּשׂוּ עֵשָׂו...', ס' עובדיה].

אנחנו במלחמה שבין אדום וישמעאל, וזה ברור. ושניהם במלחמה עם היהודים [עי' מלבי"ם יחזקאל המובא לקמן]. וברור שלאט-לאט, וזה כבר לא-כל-כך-לאט, השכינה עוזבת את ארצות העולם ומתאספת פה בארץ-ישראל ['וְשָׁב וְקִבֶּצְךָ']. ובצרפת זה קורה כבר מזמן. והיהודים שם כבר מזמן מתחילים לפחד, ויש להם בשביל מה לפחד, כי משתמשים בערבים כדי להבריח את היהודים וכדי לגרום בלאגן גדול בעולם, זאת במטרה לקחת את החיילים האֶדומים ואת המשטרות של אדום ['אֲדוֹמִי הָעוֹצֵר', זמירות יום שב"ק], ולשים אותם בכל מקום, באירופה, באמריקה, באוסטרליה וכו' ‑ כדי שהם ישלטו, שהאנשים יפחדו מהרשעים האיסלאמים, שהם בודאי רשעים, אלה שעושים את האלימות, אבל זה לא בסדר-הגודל של מה שמתכוונים לעשות בשביל זה. ואם רק היו רוצים להפסיק את זה, אז זו בכלל לא היתה בעיה כה גדולה, רק מה? הם רוצים את מה שקוראים באנגלית את ה'בּוּגִימֶן' (סרט פחדים ידוע ‑ Boogeyman), מישהו שיפחיד אותם, כדי שהם יבקשו, האוכלוסיה של העולם תבקש מהאמריקאים, ומהאירופאים, ומכל הארצות דוברי-האנגלית ושאינם-דוברי-אנגלית, מה שנקרא 'המערב', שהם 'יצילו אותם', ושהצבא 'ישמור עליהם', אז ככה הם יתנו את ה'כביכול-דמוקרטיה' בחזרה לדיקטטורות. וזהו המצב.

 

ואל תדאגו, יבואו עוד התקפות, וכבר שָׂמוּ אִיום באינטרנט על כל החיילים האמריקאים וגם על המשטרות, ולמעשה על כל האזרחים, שיזהרו מאד, כי הם מתכוונים לעשות צרות גדולות לארצות-הברית, קנדה, אנגליה, ואוסטרליה, וכו', וקוראים לכל איסלאמיסט משוגע לקחת איזה כלי-נשק, או איזה חפץ שאפשר להפוך אותו לנשק, ולהרוג, ולהרוג, ולהרוג.

ויש גם יהודים בתוך האיום הזה, אבל היהודים פה הם לא הכי-הכי חשובים. יש גם איזו סיבה שראש-הממשלה פה בארץ רוצה להביא את כל היהודים לארץ ישראל. ככל הנראה, פה הוא רוצה לעשות אותם גוים. [שיה"ש א' ו': 'בְּנֵי אִמִּי נִחֲרוּ בִי', וברש"י] הוא רוצה להביא את כולם לפה, ואפילו הוא אמר את זה למורת-רוחו של ראש ממשלת צרפת שלא רצה שיגיד את זה כביכול, אבל בכל זאת הוא אמר את זה כאשר נשיא צרפת וכל האנשים והכמרים וכל החשובים עזבו את בית הכנסת, אז נתניהו יכול היה לדבר 'הֵיימִיש' (באוירה ביתית) לכל היהודים שצעקו, וצרחו משמחה, ומחאו כפיים... הם, האנשים שהיו שם ‑ הם אנשים תמימים, הם אוהבים את ארץ ישראל, ורובם באים מעדות-המזרח, שהם אוהבים מאד את ארץ ישראל, הם מרגישים שזה ארץ-הקודש באמת, והרוב הם שומרי-מצוות, והרוב אפילו מתכננים באיזשהו שלב, הם תמיד תיכננו להגיע לארץ ישראל, וחלקם מצליחים רק כאשר קוברים אותם, אבל יש כאלה שזה בחלום שלהם.

אבל ראש ממשלת ישראל – יש לו תכניות אחרות. וזה שהוא מושך את היהודים 'לבוא לבית שלהם', שזה נשמע כל כך 'יהודי', שהוא כאילו באמת מאמין במשהו ‑ זה פה שקר גדול. הוא סוחב אותם לארץ ישראל כנראה בשביל סיבות אחרות כפי שרואים עם כל החוקים שהוא מאפשר להעביר [תהלים צ"ד, כ'], אפילו שהוא לא מראה שהוא כל כך 'בעד' ‑ אבל הוא גם לא 'נגד'. אז כנראה שהתכנית זה להביא את היהודים לארץ ישראל, לשטוף להם את הראש, את המוח, ולהפוך אותם לגוים, כמו שהרבה-הרבה מן החילונים פה נהפכו ל'כביכול גוים'. אמנם היהודי נשאר יהודי – לא משנה מה. וזהו חלק של מלחמת גוג ומגוג. [מזמור ב']

 

והמלחמה ממש התחילה כבר. יש גם הרבה דם שנשפך, ויש גם מצב של אנטישמיות, וגם דם של יהודים שנשפך, כמו אלה שהלכו לעשות קניות לְשַבָּת וחלק מהם ‑ הסוף שלהם זה קבר בארץ-ישראל. היהודים סובלים וכל הגוים סובלים. אז אנחנו ממש בתוך, בואו נקרא לזה: 'מלחמת-העולם-השלישית שתוביל אותנו לגוג-ומגוג'. אנחנו רואים את זה ברור. ואפילו אם אתם גרים בארצות-הברית ואתם לא מרגישים את זה על העור שלכם – אבל עוד מעט זה יבוא.

הם כבר איימו על ארה"ב עם סרט קטן, סירטון כזה באינטרנט, והם אמרו בפירוש שכולם-כולם בסכנה מהם. כולם. והם רוצים לעשות, וגם יעשו, כך הם אומרים. אחר כך הם עשו עוד סירטון כדי להפחיד את כולם עם הרישעות שלהם. הם לוקחים ילד בן עשר ושואלים אותו 'למה הוא רוצה להילחם?...', אז הוא אומר כל מיני דברי תשבחות על מה שהם מאמינים. ואז מראים שני רוסים שתפסו אותם בתור אנשים שבאו להזיק למוסלמים-הצדיקים, והם עומדים שם, והילד לוקח רובה והוא ניגש והורג אותם לפני המצלמות, ילד בן עשר, והם מתמוטטים על הריצפה. זה ממש 'תוכנית הפחדה', כמו שהם עורפים ראשים. כנראה שהילד לא היה מספיק חזק לעשות את זה. אז ככה בדיוק עושים כזה דבר. אבל שתדעו לכם, הוא לא היחיד שהוא חייל בגיל עשר. יש אלפי או אולי מאות-אלפי ילדים באפריקה למשל, שלוקחים אותם לשרת בצבאות כחיילים. אנחנו לא יודעים מה שקורה בעולם הזה, אנחנו לא יודעים איזו טינופת שיש בין הגוים, אנחנו במערב, כאילו-כאילו, אנחנו 'טובים', אנחנו 'ישרים', אנחנו 'מוראליים' (מוסריים), אבל זה הכל שקר, זה שקר. ['מצעת את הבימה', ר' מקורות במאמר 'גרועים מחיות'].

 

ובזמן האחרון הגענו למצב שנהיינו כל כך שיכורים על כל הגשמיות שלנו [ע' מדה"נ וירא דף קי"א. בענין בנות לוט, ור' ביהגר"א סוף המאמר 'הורמין בר ליליתא'] עד שאנחנו ירדנו, כולנו, כל העולם ירד בכל הדברים הכי-בסיסיים שבכל דת שהיא. אנחנו, היהודים, הולכים נגד התורה, הרבה יהודים הולכים נגד התורה, יותר מדי יהודים הולכים נגד התורה. והגוים הולכים נגד הדת שלהם, ממש נגד הדברים הכי בסיסיים, הדברים שפעם אם מישהו היה הולך נגד – הוא היה מתבייש, הוא היה מחזיק את זה בסוד, אבל עכשיו הוא הולך ברחוב וצועק כאילו שהוא האדם הכי-טוב-בעולם, כאילו שזה האידיאל...! וזו הטינופת. הטינופת יותר ויותר שולטת על העולם, שלא נדע, עד שהבן אדם בטוח שאנחנו במצרים, כל העולם נהפך למצרים. איך זה יכול להיות?!... נהפך ממש למצרים! כל כך הרבה! ואם כשהיה מצרים אז לפחות אנחנו יכולנו לגור בכנען, אבל כיום גם בכנען יש 'מצרים'! [שניהם מבני חם, ור' רש"י אחרי-מות י"ח ג'] בכל מקום יש מצרים. אי אפשר לברוח מזה. רק מה, פה, בארץ-ישראל, בכל אופן יש לנו כאן את השכינה בקירבה אלינו. וכשהולכים לכותל או מי שהולך לקברים של הצדיקים הכי גדולים –  מרגישים את הנוכחות של השכינה. אבל לא חייבים אפילו את זה, מספיק שמישהו מתפלל עם כל הלב שלו לקב"ה ומתבודד עם הקב"ה – הוא גם כן מרגיש את השכינה מאד חזק. ונכון, גם בחו"ל אפשר אם מאד-מאד רוצים, אם מאד-מאד חושבים על זה, אפשר להתבודד עם הקב"ה, אבל זה נהיה קשה יותר ויותר, כי השכינה נעלמת מכל הארצות המערביות ומכל הארצות האחרות. ומה נשאר? נשאר רק המבורגר, ופיצה, וגלידה. ולא יותר מזה. ['יְכַרְסְמֶנָּה...']

אז לכן פה בארץ ישראל יש לנו את אותה הבעיה, כי אותם הרשעים רוצים, וגם מצליחים במידה מסויימת, ממש לשבת פה, אבל יש לנו פה את השכינה, ובגלל שהשכינה נמצאת פה בכח הרבה יותר גדול מכל מקום אחר, בעוצמה יותר חזקה מכל מקום אחר [עי' סנהדרין ל"ט.], אז אנחנו יכולים לחזור, לחזור לַטוב. אנחנו יכולים לבנות קהילות אפילו קטנות ביותר, אבל קהילות שמשתדלות לחזור למה שפעם היה, לאמת, לאמת. ['חַדֵּשׁ יָמֵינוּ כְּקֶדֶם']

וכל קהילה כזאת, כל משפחה כזאת, כל אדם כזה, יביא אור לעולם [ישעיה מ"ב ו'], והאור הזה יהיה כל כך חזק ['וְאֹהֲבָיו כְּצֵאת הַשֶּׁמֶשׁ בִּגְבֻרָתוֹ'], כל כך משמעותי, וזה ישנה את הכל, זאת אומרת שהקב"ה יִראה שעַם ישראל, מי שהוא באמת 'עם-ישראל', מבין את הטעות, ומשתדלים כמה שזה יהיה קשה ‑ ללכת נגד החֶברה, ולחזור ליהדות כמו שצריך ['אַבְרָם הָעִבְרִי']. וכשהיוונים יתנפלו עלינו ויגידו: לא! אסור! הם לא יתנו לנו, לא יתנו לנו גיור אמיתי, לא יתנו לנו ברית-מילה כמו שצריך, וכו' וכו' ‑ אנחנו נעשה את זה בכל זאת. ואז זה יִצור כזה קשר עם הקב"ה שאף-אחד לא יוכל להצליח לגמור אותנו [שיה"ש ח' ז' ובמפ' שם, ברכת מגן אברהם: 'לְמַעַן שְׁמוֹ בְּאַהֲבָה']. אנחנו נצמח מחדש - כל עם ישראל [עי' בי' המלבי"ם לישעיה ד' ב'], ואנחנו נחזור אל הקב"ה, ונקבל את משיח צדקנו, ונחזור למצב של האנושות לפני החטא של האדם-הראשון. [סוף ס' דניאל: 'וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ'].

 

ואני מזהיר אתכם שזה לא יהיה קל, אתם מרגישים, ורואים, שומעים חדשות, ורואים כמה שהם אכזריים בצורה בלתי-רגילה. אמנם זה לא כל כך 'בלתי-רגיל', כי רוב האנשים בעולם הם אכזריים בצורה-בלתי-רגילה. אנחנו יודעים את זה, אנחנו יודעים שהרבה רופאים ממיתים אנשים כי אין להם סבלנות לטפל בהם או בגלל שהם עושים חשבון שהבן-אדם אין לו מה לתת לעולם, אז לכן אפשר ככה לנתק אותו מהמכשירים, שלא נדע, או פשוט להוציא ילדים מהאמא כי האמא לא כל כך רוצה אותו, או בגלל כל מיני סיבות. אין להם כל בעיה לרצוח. אז אם יש לנו כאלה אנשים "תרבותיים", רופאים שיכולים לרצוח, אז מדוע שלא ה'פרא אדם', הערבי?... אז הוא בטח יכול לרצוח! או איזה כושי באפריקה, שם נלחמים 'המוסלמים האפריקניים' עם 'הנוצרים האפריקניים', שהם שניהם בעצם לא 'מוסלמים' ולא 'נוצרים'... הם פשוט פרימיטיביים, ואין להם קושי לרצוח בצורה קשה ביותר. [איוב י"א: 'וְעַיִר פֶּרֶא אָדָם יִוָּלֵד']

אז אנחנו, אנחנו עמ"י, אנחנו צריכים להציל את העולם. ה' יציל את העולם, ואנחנו צריכים להראות לו שאנחנו רוצים, רוצים לעשות את רצונו, וזה יציל אותנו ואת כל העולם. [ישעיה ס"ד: 'בָּהֶם עוֹלָם וְנִוָּשֵׁעַ', תענית ח' ע"א, אבות פ"ה מ"א].

ישעיהו כ"ז: 'הַבָּאִים יַשְׁרֵשׁ יַעֲקֹב, יָצִיץ וּפָרַח יִשְׂרָאֵל, וּמָלְאוּ פְנֵי תֵבֵל תְּנוּבָה...'

מתוך המסר 'הצצה קטנה אל העתיד', גליון 61 :    ...יהודים קמים בבוקר, אומרים 'מודה אני', נוטלים את ידיהם, ומרגע זה והלאה לכל אורך היום משתדלים בכל ליבם ובכל נפשם למלא את מצוות ה'. הם אינם משתעממים חס ושלום, ההיפך, זה מרומם אותם לספירות רוחניות גבוהות ועושה אותם קרובים לקדוש ברוך הוא. אין משהו יותר מרגש, יותר מביא סיפוק, ויותר אמת בעולם שלנו, או בכל עולם שהוא מאשר להיות רק עבדי ה' יתברך.

עם ישראל! אלו שעמדו על הר סיני! אנחנו הזרעים של העתיד הנשתלים לצמוח ולהתרבות ולמלא תבל ומלואה. הבריאה לא הסתיימה, וזה עדיין ממשיך, וכל יהודי אמיתי יהיה חלק של הבריאה הזו לנצח נצחים...

 

שאלות ותשובות:

צעדת המיליונים

ש. משונָה מאד התגובה הקיצונית של העולם לאירועים...

ת. כל הדבר הזה שקרה בפאריז וצרפת ‑ זה היה חצי-הצגה, אבל הערבים היו המסכנים, חשבו שהם עושים 'באמת', אבל ההצגה הכי יפה, זה היה ארבעים ראשי המדינות צועדים שמה יד ביד... ואיך שהם הלכו ברחוב "יד ביד", וכל אחד בטח יש לו איזה סכין מהצד... כי אף-אחד שם לא אוהב את אף-אחד, ממש אף אחד.... זה הכל הצגות. הם שונאים אחד את השני בדרך כלל, חוץ מהאֶדומים כמו ראש ממשלת גרמניה וצרפת. אז כולם ביחד צעדו, כולם ביחד – וכל אחד בנפרד... זה הכל שקר, שקר, שקר, שקר...

ש. האמריקאים נעלמו שמה מכל ה'שואו' הזה...

ת. האמריקאים לא השתתפו, כנראה שיש איזה חלק של התסריט שאני לא יודע, היו להם חשבונות - זה בטוח. וזה שנתניהו הופיע שמה בכלל, אמרו לו בפירוש לא לבוא, אבל הוא החליט לבוא בכל זאת, כי אם אבו מאזן כבר בא ‑ אז למה שהוא לא יבוא... ['קנאת סופרים...']

ש. ולמי הוא נתן שם יד...?

ת. שאלה טובה... ואם קודם אמרו שהיו מליון וחצי, ואחר כך אמרו שהיו שלש-מיליון-נקודה-שמונה אנשים בצעדה הזאת (3,800,000), שזה בודאי לא נכון, אבל אם זה נכון – אז טיפשות כזאת עוד לא שמעתי... כי מה זה?... לאן הם צעדו?... מה הם רצו להראות?... מילא אם היו הולכים לאיזורים של הערבים ועושים כמה מכות... אבל לצעוד עם הטיפשות הזאת?!... [משלי י"ג ט"ז: 'וּכְסִיל יִפְרֹשׂ אִוֶּלֶת']

ואלה שעשו את הקריקטורות האלה, האם הם לא ידעו שהם עוברים את הגבול?!... וכי הם לא ידעו שינסו להתנקם בהם?!... ואכן הם מיד עשו על כך נקמה, הם זרקו לתוך המקום הזה בקבוקי-תבערה וכו', זה קרה לפני כמה שנים, אבל הם גם כן זבל - כל האלה שעושים צחוק מאנשים [אבות פ"ד מ"א]. האם הם לא מבינים שזה אסור?! בודאי שהם לא מבינים, כי זה העולם שלנו היום: ‑ חוצפה!  חוצפה וציניות [סוף סוטה]. וזה הדבר שהכי אוהבים. אבל הם קיבלו את שלהם גם כן.

ש. כבר עשו שמה קריקטורות חדשות...

ת. נכון, מי שנשאר שם בעיתון הזה – לא למדו את הלקח. הם ממשיכים. ומה שהם ציירו, אז קודם כל מבחינה אומנותית, זה 'ככה-ככה' (לא מי יודע מה), ומבחינת 'להרגיז את כל העולם' ‑ זה דבר ענק. זה ירגיז לא-סתם. וראשי הקהילות המוסלמיות, הם ברובם לא רוצים בעיות, רוצים לחיות בשקט, אז הם נורא נבהלים, והם הודיעו בפירוש שהכביכול 'נביא מוחמד' הוא מספיק גדול כך שלא צריך לשים לב לטיפשות של מי שמצייר כזה דבר חוצפני, וזה באמת הגיוני ובחכמה, אבל את הרוב ‑ זה ירגיז, ויהיה לא מעט דם על זה.

ש. זה יד ההשגחה העליונה, לממש את כל הנבואות!...

ת. הכל מאת ה', ואנחנו רואים כעת בדיוק מה שכתוב על המלחמה בין אדום לישמעאל. ולא לשכוח ש"אֶדום" הוא שהביא את כל האיסלאמים לצרפת ולכל אירופה, הם עצמם הביאו אותם, האדומים הביאו אותם בדיוק בשביל לעשות את הקונפליקט (העימות), בדיוק בשביל לעשות בלאגן גדול ‑ ולהשתלט עליהם (על האוכלוסיה).

מתוך פי' המלבי"ם ליחזקאל פל"ב פי"ז (וכ"כ בפ' ל"ח, ע"ש):

...הנה בעת קץ, אחר שכבר ישבו ישראל על אדמת ישראל, עתידים האומות להתאסף ולכבוש את ירושלים, ויבא גוג נשיא משך ותובל מארצות הצפון והמערב, שהם הערלים הנקראים אדום, ומשך ותובל הם מבני יפת הגרים באירופא כמ''ש היוסיפון, ושם אמר כי 'פרס כוש ופוט אתם', וכן בית תוגרמה שהם כולם נמולים מחזיקים בדת ישמעאלים, והם יתאספו עם בני אדום לכבוש הארץ מיד ישראל, אבל בבואם יעשה ביניהם מהומה וילחמו איש באחיו, היינו אדום וישמעאל ילחמו זה בזה, מפני שאמונתם מפורדת, ושם ישפוט ה' אתם בחרב ובדם, כמו שנתבאר שם ובזכריה י"ד. ע''ז סיפר כאן איך כולם ילכו לאבדון, וחשב תחלה 'מצרים ואשור ועילם' שהם מחזיקי דת ישמעאל, והם נמולים היום, ואחר כך חשב 'משך ותובל ואדום ומלכיה ונסיכי צפון' שכולם הם ערלים, וביניהם תהיה המלחמה, ותחלה תהיה עיקר המפלה במצרים שהם קרובים לא"י והם יבואו בראש ויפלו, ויבואו האשורים והפרסיים לנקום נקמתם ויפלו כולם שני הצדדים...

 

ולא רק זה, תשמעו, עוד מעט וכבר זה קורה. הנה, למשל בצרפת יש אלפי חיילים ברחוב, וכאשר יהיה עוד משהו קטן אז אפילו באמריקה יהיו עוד יותר שוטרים ברחוב, ולא רק שוטרים, יש להם ציוד של צבא ‑ לשוטרים האלה. ויש גם צבא ממש ברחוב, עם הציוד שלהם! אז לכן זה נקרא כבר שהצבא עוד מעט ישלטו בכל ארצות-המערב. והם כבר שולטים במקומות אחרים ‑ אבל הם ישלטו בכל ארצות המערב. וזו כל המטרה, כל המטרה.

עוד מעט תראו איך הם ישלטו בארה"ב. הם הכניסו למשטרה טנקים קטנים! מה המשטרה צריכה טנק...?! והביאו להם כל מיני מכוניות כמו אלה שהצבא השתמשו בעיראק, ורוֹבים ענקיים שמי-יודע-מה הם עושים, העיקר שהם יכולים להרוג ב'גדול' ['וְעַל חַרְבְּךָ תִחְיֶה'], והאנשים יהיו העבדים שלהם, ולא יוכלו להתנגד.

והוא פותח שם את כל השערים, לכל אלו שרוצים לעבור, כולל ערבים, כולל מקסיקנים, כולל כולם-כולם, רק תבואו, רק תבואו לאמריקה!... מה זה צריך להיות?!.. אז או שהם משוגעים ‑ או שהם יודעים מה שהם עושים. יש להם מטרה שאנחנו לא רואים, יש להם אג'נדה ['New World Order'], והאג'נדה היא שתהיה להם ארץ-של-עבדים, והם ישלטו עליהם [גליון 67, ועי' יחזקאל פרק  ל"ב], ואלה שלא רוצים להסכים לזה – אז הם יכניסו אותם למחנות שיש להם בכל ארצות-הברית ויחסלו אותם, חס ושלום. [FEMA Camps], זו התכנית שלהם, אבל לה' יש תכנית משלו. [ישעיהו י"ד: 'וְכַאֲשֶׁר יָעַצְתִּי הִיא תָקוּם'] הם צריכים להראות את הרישעות הכי-הכי-הכי גדולה שיש להם, הם צריכים, איך אומרים, ממש 'לצאת לגמרי מן הארון', ['נִבְעוּ מַצְפֻּנָיו', ב"ק ג:] ואז ה' ימחוק אותם מן המציאות [שירת הים: 'תַּהֲרֹס קָמֶיךָ', הפטרת בשלח: 'כֵּן יֹאבְדוּ כָל אוֹיְבֶיךָ ה']. כרגע אנחנו עדיין לא רואים מספיק את הפנים שלהם, זה עוד לא 'עד-הסוף'.

ש. האם זה בכלל דבר חוקי שהחיילים יפטרלו בתוך הערים בארצות הברית?

ת. זה בהחלט לא חוקי, זה כתוב בפירוש שחיילים אינם יכולים להסתובב באמריקה ולשלוט על ארצות הברית, על הערים וכו', אבל זה לא מפריע לכושי ההוא, איך קוראים לו? 'אוֹבַּאמְבַּה'... זה בכלל לא מפריע לו. כי זו המטרה של האנשים ששלחו אותו. ואם אתם חושבים שיש איזה אמת בבחירות... זה שטויות, יש כבר כמה וכמה נשיאים שנכנסו בלי בחירות אמיתיות. זה הכל שקר. הוא נכנס ‑ והוא עושה את העבודה שביקשו ממנו: להרוס את הדמוקרטיה של ארה"ב, רק שהוא נדהם איך שזה הלך לו כל כך בקלות...

ש. הדוב הרוסי שקט מדי בזמן האחרון, לא שומעים אותם...

ת. הרוסים – עוד מעט תשמעו מהם, ואז תגידו: 'אוי ויי! עוד פעם הרוסים!...', הרוסים לא יכולים להיות בשקט, הם חלק גדול של המשחק פה, הם משמשים כאן שחקנים מרכזיים.

ש. מוזר שעל אירוע יחסית מזערי עושים כזה רעש בכל העולם...

ת. נכון. באמריקה שלשת אלפים אנשים נהרגו, והרוב הגדול היו גויים, הרוב העצום. ואיזה מצעד הם עשו שם?!... פה היו שתים עשרה הרוגים. הם הרי לא באו בשביל היהודים, באו בשביל הגוים שנהרגו, אז  מה, מה זה?... זה שטויות. זה רק היה בדיוק מה שהם צריכים, בשביל לעורר את כולם, להביא אותם לפחד.

ש. האם בכלל מעניין אותם שאנשים נהרגים?!...

ת. האוכלוסיה ‑ אכפת להם, כי הם מפחדים, הם מרגישים את האִיום.

העליה באנטישמיות

ש. דיברתם על הסתלקות השכינה מחו"ל, שפה אפשר יותר להרגיש את קירבת ה'. יש כאן נקודה נוספת שכאשר השכינה מסתלקת ‑ יש פחות שמירה ליהודים שנשארים בחו"ל...

ת. זה ברור [ר' מאמר 'בלע המות לנצח'], ויש עוד תופעה של זה, וזו התופעה של האנטישמיות, וזה ברור, רואים את זה ברור. זה לא כמו לפני מלחמת-העולם-השניה, שאז זה בעיקר היה בגרמניה ובמקומות כאלה, וזה גם כן לא נכון, כי גם באמריקה היתה מספיק אנטישמיות, בכל מיני מקומות, וכולם זוכרים את השלטים המפורסמים במועדונים האקסקלוסיביים שהכריזו: 'אין כניסה ליהודים וכלבים'...

ש. האם המצב כיום כל כך קשה עם האנטישמיות?

ת. אנחנו באותו המצב בדיוק כמו באותה התקופה ‑ ערב מלחמת-העולם-השניה. הגוים היו אותו-הדבר, לא משנה מי, צרפתים או פולנים או אמריקאים, כך היו הרוב-הרוב של ארצות המערב של אֶדום. ה'אדום' נוצַר עם שנאה ליהודים ['תָּעוּ מִבֶּטֶן דֹּבְרֵי כָזָב'], הם נולדים עם זה ['זֹרוּ רְשָׁעִים מֵרָחֶם', תהלים נ"ב], זה חלק של הגֶנים שלהם. ישנם כמה גוים שהם לא כך, אבל זה לא הרבה.

אני שמעתי שישנה בדיקה היום שמראה להם כמה אחוז בתוך הגוי, כמה אחוז ממנו זה יהודי... הגוי יכול לעשות את הבדיקה הזו ולראות אם יש בו איזה אחוז של יהודי... מכל התערובות במשך הזמן שנכנס לגֶנים. תראו, איזה שטויות, איזה שטויות. היהודים הם 'עם סגולה', ומבין כל העמים הם הכי שייכים להקב"ה. ואנחנו במצב שמלאים עבירות גדולות מאד, אבל תמיד 'טאטי ‑ זה טאטי', וזהו [עי' קידושין ל"ו.]. אנחנו קשורים [ליקו"א תניא פרק מ"ו]. הוא אבינו, הוא מלכנו, והוא מושיענו.

ש. ההופעה התיאטרלית שלו, של ראה"מ בצרפת ‑ זה היה נראה כחלק ממסע הבחירות...

ת. בודאי-ובודאי ‑ זה הכל הצגות, לא רק זה, הוא חלק מן האֱדומים שבתיכנון הזה.

ש. הוא לא מדבר בכלל על הקב"ה, בשום אירוע...

ת. נתניהו ‑ הוא לא קשור, הוא רוצה יהודים בלי הקב"ה, לא עלינו, הוא לא מזכיר את הקב"ה בכלל. הוא ערב רב. [ירמיהו ז': 'זֶה הַגּוֹי... אָבְדָה הָאֱמוּנָה וְנִכְרְתָה מִפִּיהֶם...']

ש. ומה דעתך על השלטים בירושלים: 'ישראל אוהבת את צרפת', איזו ברית של אהבה...

ת. אלה ששמים את השלטים האלה – אלו הם אותם האנשים שנוסעים ללמוד בחו"ל ומתיישבים שמה, או שרוצים להיות כמו הגויים. מה זה אומר: 'לאהוב את צרפת'?!... הם אנטישמיים לא-סתם, ולא צריכים להחניף להם. ואם לא גרים שם ‑ למה סתם להחניף להם?... לפעמים בחו"ל צריך להחניף לגוים, כי חייבים, אבל פה אין לנו צורך, מה יש לנו שם?... ואפילו היהודים שם צועקים: מה?!... בשביל שתים עשרה אנשים ‑ שלשה מיליון אנשים הולכים לרחוב?!... הם אומרים בפירוש שזה לא בשביל אף יהודי שם. הם לא אוהבים את היהודים, אפילו שראש-הממשלה כן אמר: "מה זה, מה זה צרפת בלי יהודים?!... זו לא צרפת". סתם שקר, שטויות. [רש"י וישלח]

ש. האם יהודים באמת יבואו לארץ ישראל?

ת. יהיו כאלה שיגיעו לארץ. אבל הרוב ‑ לצערי הגדול לא יבואו. אבל אלה שהם באמת נשמות יהודיות – הרוב יגיעו. לא יכול להגיד שמי שלא יגיע אז הוא לא יהודי אמיתי, זה לא נכון, הוא יכול ללכת לאמריקה, אבל באיזשהו שלב הוא יבוא לפה.

ש. האם לערב רב יש שורש יהודי?

ת. אפילו אם היה איזה יחוס, הע"ר ‑ הם יהודים אמנם, אבל הם לא היו מתחת להר-סיני כאשר ה' הרים את זה מעל לראש ואמרו 'נעשה ונשמע' – אבל הם לא היו שם, הם היו בצד. הם לא קיבלו את התורה. ['וַיַּעֲמְדוּ מֵרָחֹק', זוה"ק נשא קכ"ו:]

ש. הדתיים בצרפת יותר קשורים לארץ ישראל...

ת. רוב הספרדים שמארצות מרוקו וטוניס שבאים לשם ‑ הם מאמינים, ביניהם אין כל כך בלבול, מי שיש להם את הבלבול אם הם שייכים באמת לצרפת או לא ‑ אלו האשכנזים שם, שהם הלכו לבתי הספר וכו', שהם או רפורמים או כמעט-גויים, אלה הם בבעיה הכי קשה ['וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם...'], אמנם יש גם ספרדים, אבל רוב הספרדים יודעים את האמת, רק פשוט זה נוח להם, כי מקבלים הרבה קיצבאות-ילדים, מקבלים עזרה עם שכר-הדירה, וזה פשוט הרבה יותר קל להם מבחינה כספית.

 

תשובה וגאולה

ש. מפליא איך הקב"ה מוביל את הדברים לכיוון הסוף...

ת. נכון, אפילו אם מישהו לא שומע רדיו, לא רואה שום עיתון, בכל אופן יהודי יכול להרגיש ש'זה נגמר' רק ממה שקורה לו בחיים האישיים שלו.

ש. מה למשל קורה לבן אדם שמראה לו שזה הולך לכיוון הסוף?

ת. קודם כל, כל החוקים נגד היהודים, אני מדבר על יהודים חרדים, הם מרגישים את הלחץ של הממשלה נגד היהדות, ובכל אופן יהודים אמיתיים לא יכולים לסבול את זה, זה עושה להם רע. דבר שני, רואים את הדור החדש של הצעירים כמה שזה חלש, בכל זאת המבוגרים יותר מרגישים שזה מתחיל להיות חלש ביותר.  ובנוסף לזה ‑ הבעיה הכלכלית היא מאד קשה. ועובדים נגדינו, כי הם רוצים להרוס את החרדים. לא שולחים אותם לעבודה כדי לעזור להם, שולחים אותם לעבודה במצב בלתי-נסבל, כי הרי לא מרויחים מספיק כסף בכדי להחזיק את המשפחות, אבל כבר אין גם קיצבאות-ילדים, ואין שום דבר אחר שיש בכל מיני ארצות, אז בשביל מה לעבוד?... איך שלא יהיה, אם הוא עובד, נגיד שהוא מרויח בשמונה-שעות-עבודה חמשת אלפים ש"ח ‑ במקרה הטוב, אז איך הוא יכול לחיות?...

הם לא רוצים שיהיו להם הרבה ילדים ['פֶּן יִרְבֶּה...'], אבל הם 'טמבלים', הם לא מבינים את הלב, את הראש היהודי, שאם יגידו לו האלה שם: 'אסור לך כל-כך הרבה ילדים אם אין לך כסף להאכיל אותם', הם לא מבינים שהיהודים האמיתיים התחתנו אפילו בגטו וורשא ממש לפני שהנאצים נכנסו, הם התחתנו, ואפילו הולידו ילדים בגיטו-וורשא. למה? כי זה מה שה' רוצה! אנחנו מראים לה' שאנחנו מאמינים בעתיד של עם ישראל, ולא מפחדים [ר' סוטה י"א:]. וכל הנשמות האלה שנולדים ‑ הם מביאים קרוב יותר את משיח צדקנו, את הגאולה השלימה.

אז מה, האם אנחנו לא נוליד ילדים בגלל שהרשעים שיושבים בכנסת החליטו שלא צריך כל כך הרבה?!... לא! אנחנו נמשיך, נמשיך, וה' יעזור לנו, כמו במצרים, [מסר 'עד כאן'] ואנחנו רואים שאנחנו כמו במצרים, כמה נשים יולדות גם שלישיות, גם רביעיות, ואפילו חמישיות... לא! אנחנו לא נתכופף! זה אי אפשר, אי אפשר, בלתי אפשרי. ואם לא יהיה לנו לחם – אז ה' יתן לנו מן!...

 

ש. אנחנו רואים מצד שני גם התעוררות גדולה שיש בעמ"י...

ת. נכון, יהודים מתעוררים, הם מתחילים לראות ולהרגיש את זה, כי אי אפשר שלא להרגיש, כולם יָדעו מה שקרה בצרפת, כי כולם מדברים על זה, ואפילו יש חדשות עכשיו באידיש, באנגלית, בעברית, לחרדים, בכל השפות, וגם בצרפתית, כולם יודעים לפחות קצת מכל מה שקורה בכל העולם, וזה גם נראה להם משונה, כי זה לא הגיוני ‑ רוב הדברים שמתרחשים. והרשעים ההם חושבים שאפשר לעשות, להתנהג אל העולם כאילו שכולם 'טמבלים', טוב, אולי הגוים ‑ אבל לא היהודים...

ש. אנו בעיצומם של ימי ה'שובבי"ם', פעם היו מתענים צומות שלמים...

ת. אתה מדבר על סיגופי-השובבי"ם, אבל מי יכול לעשות את זה?! מי יכול?... תביא בן אדם. צדיקים כאלו כבר הלכו מן העולם עכשיו, אז מי נשאר?... כמה נשארו?... מי יכול?... מי יכול?... וגם פה מכוונים את האֶדום, זאת אומרת שאלה המתייונים, הם המכוונים את האדום לקלקל אותנו.

ש. מה בכל זאת אפשר לעשות בששת השבועות האלו ?

ת. שיעשו מה שהגדולים פעם עשו, עם כל הלב, עם כל המהות שלהם, וגם יבכו, ויבכו, ויבכו, ויבכו. [ישעיה כ"א: 'אִם תִּבְעָיוּן בְּעָיוּ - שֻׁבוּ אֵתָיוּ']

ש. ההתחזקות היום בקדושה ‑ היא כמו הסיגופים של פעם...

ת. מי שמתקרב לה' – עושה את מה שהוא צריך לעשות. מי שדוחה את הגשמיות המיותרת ‑ הוא הצדיק, מי שחי באמת לפי התורה – הוא הצדיק. [ר' 'יוסף לחוק' פר' בשלח, וע"ע בענ"ז ס' הליקוט 'זוודא קלילא'].

ש. צדיקים אמרו שצריך לנצל את זה לפני הגאולה, צריכים להזדרז...

ת. נכון, זה נכון, אבל לא לדאוג, ה' איתנו, והוא יעזור לנו, רק מה, אלה שהם לא רוצים להיות יהודים אמיתיים ‑ הם לא ישרדו. אז יהיו מעט יהודים שישארו. אני יודע דבר אחד: יהודי שמשתדל להיות קרוב לה', שמרגיש שה' הוא האבא שלו, שהוא הכל בשבילו, אז הוא ישרוד.

ש. בימים אלה הסתלק הרב זקס זצ"ל, נכדו של החפץ חיים זצ"ל...

ת. הרב זקס נפטר, והרב אשכנזי זצ"ל נפטר היום, וגם ר' מיכל'ה (מנתניה) זצ"ל... שלשה צדיקים נפטרו עכשיו, וכמו שאמרתי וכמו שכולם אמרו ‑ לפני הגאולה ה' מחזיר את השגרירים שלו הביתה ['בְּאֵין מֵבִין כִּי מִפְּנֵי הָרָעָה נֶאֱסַף הַצַּדִּיק', ב"ק דף ס'. ע"ש, ר' גליון 61], כי למה שהם יסבלו?...  הוא חוסך להם את הסבל הגדול שיהיה לפני הסוף, שהסוף הזה יהיה ההתחלה הגדולה.

ש. זוכרים אותו מסתובב לחלק גליונות וחיזוקים כנגד הפירצות, בכדי לשמור על האידישקייט...

ת. פעם היו יהודים  מתוקים, פעם היו אנשים שנתנו את החיים בשביל להציל את עמ"י, וכלם אהבו אותם, ובגללם כולם גם התנהגו יותר טוב, כולם היו רוצים להיות טובים, כי כשרואים צדיק כזה – אז רוצים להיות טובים [רש"י ר"פ ויצא]. אבל בדור שלנו יש רק צחוק וגשמיות [סנהדרין צז.], שה' ישמור, אבל עכשיו מתחילים שוב לראות יהודים מתוקים שמשתדלים עם כל הכוחות שלהם להחזיק בחבל הזה שה' מחזיק בו ושזה מחבר אותנו אל הקב"ה [עי' ראשית חכמה, סו"פ ב' בש' האהבה], אז יש לנו פה-ושם ניצוצות, יהודים שנולדים כבר, שהם כבר גדולים, שהם כבר משתדלים לחזור. אבל הם לא מהרבנים הגדולים, הם מה'עַמְךָ' [ישעיהו ס"א: 'לְבַשֵּׂר עֲנָוִים']. חלקם ‑ בעלי תשובה, חלקם ‑ נולדו יהודים חרדים, אבל הם סוחבים עם כל הכוחות שלהם, בעזרת ה' הם סוחבים עוד יהודים ועוד יהודים לחזור בתשובה באמת, שהחילונים יחזרו בתשובה ושהחרדים יחזרו בתשובה. ['אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ יַעְזֹרוּ, וּלְאָחִיו יֹאמַר חֲזָק'].

 

ש. ויש גם הרבה צרות, חולים, יסורים וכו'...

ת. הרבה צרות יש לנו, מאד הרבה צרות. כן, יש לנו הרבה מאד חולים. והחולים ‑ לא רק שהם סובלים, כשהם הולכים לבתי-חולים ‑ הם סובלים עוד יותר. ובשביל מה, בשביל מה, בשביל מה?... ויש גם ילדים שסובלים, אבל אנחנו בע"ה, בע"ה, אנחנו כמעט בסוף, והסוף הזה הוא יהיה מאד קשה, אבל בע"ה כולנו ניוושע, החולים יבריאו, והעצובים ישמחו, וכולם ירקדו משמחה, אז עוד מעט...

ש. הדקות האחרונות יהיו הקשות ביותר...

ת. זה כמה דקות שיהיו קשות כמו שנה-וחצי מבחינת הקושי והסבל, אבל זה רק יהיה כמה דקות. ודרך אגב, הסבל הזה שיהודים עוברים עכשיו, אז הגוים ‑ הם ממש סובלים בצורה חייתית. בהרבה מקומות, בהרבה-מאד מקומות בעולם. על כל גוי שחי טוב פחות-או-יותר, יש מליונים שחיים בצורה ממש חייתית, באפריקה, ובכל מיני מקומות שיש שם מלחמות בלי סוף, מה שהם עושים לילדים, מה שהם עושים למשפחות, זה משהו שאי אפשר לתאר, וגם לא הייתי רוצה לתאר את זה ‑ כי זה כל כך נורא. וזה קורה בעולם השלישי, אבל יש גם באירופה, ויש גם באמריקה, שה' ישמור, אבל היהודי – זו רמה אחרת, זה רמה הרבה יותר גבוהה מהגוים בכל דבר [הכוזרי, מאמר ב' ל"ו], והסבל, נקוה שבע"ה עוד מעט זה יגמר, ונוכל לקבל משיח צדקינו כשכולם בריאים, ושלמים [ישעיהו ל"ה ה'], ושמחים. ['בְּשִׂמְחַת עוֹלָם'].


 סיום הפטרת פרשת בא, (ירמיהו מ"ו):

אַל תֵּחַת יִשְׂרָאֵל...  וְאַתָּה אַל תִּירָא עַבְדִּי יַעֲקֹב וְאַל תֵּחַת יִשְׂרָאֵל, כִּי הִנְנִי מוֹשִׁעֲךָ מֵרָחֹוק וְאֶת זַרְעֲךָ מֵאֶרֶץ שִׁבְיָם. וְשָׁב יַעֲקֹוב וְשָׁקַט וְשַׁאֲנַן וְאֵין מַחֲרִיד:  אַתָּה אַל תִּירָא עַבְדִּי יַעֲקֹב נְאֻם ה', כִּי אִתְּךָ אָנִי, כִּי אֶעֱשֶׂה כָלָה בְּכָל הַגּוֹיִם אֲשֶׁר הִדַּחְתִּיךָ שָׁמָּה, וְאֹתְךָ לֹא אֶעֱשֶׂה כָלָה. וְיִסַּרְתִּיךָ לַמִּשְׁפָּט, וְנַקֵּה לֹא אֲנַקֶּךָ:

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 7594515 פעמים
היום - 06/06/23