לראות את הנצח

 

ביום בהיר ניתן לראות את הנצח

בס"ד, תקשור עם בנימין, מוצש"ק נשא, י"ג סיון תשע"ה


העולם לגמרי מבולבל. אני בטוח שאין אפילו בן אדם אחד בעולם הזה, במיוחד בארצות המערביות, שמרגיש שאנחנו חיים על מי מנוחות. העולם מבולבל. כל יום משהו חדש, כל יום, ולפעמים כל שעה, משהו יותר משונה מהשני, משהו מוזר, חסר-הגיון, שום דבר פשוט לא הגיוני. הבן-אדם לא יכול להירגע ולעבוד עם ראש על הכתפיים. הבלבול נכנס לכל מקום בחיים שלו, זה מבלבל לו את המחשבות ['היסח הדעת...'], הוא חולם באמצע העבודה, והוא גם כן לא מרגיש כל כך טוב. מתקיפים אותנו מכל הכיוונים עם כל מיני רעיונות מעניינים, ומשונים, ומפחידים, והעולם פשוט צונח.

ויהודי שרוצה באמת לעבור את כל זה בישוב-דעת, בראִיה ברורה, חייב לטפס, לטפס גבוה-גבוה ברוחניות, ולהתקרב יותר ויותר לה', ואז מהגובה הרוחני הזה, יש ימים בהירים שבכל זאת אפשר לראות את הנצח, את האמת ['בְּאוֹרְךָ נִרְאֶה אוֹר'].

אני רק רוצה להסביר לכם דברים פשוטים לפני שכולנו, בכל העולם, נכנסים לחלק החשוך ביותר של המנהרה הארוכה הזאת שמתחילת הגלות עד לסופה. אנחנו נכנסים לחושך הכי מפחיד והכי עמוק שלא נוכל לראות לא רק את הרגלים שלנו, אלא אפילו לא את האף שלנו... זה יהיה כזה חושך עד שלא נדע אם אנחנו הולכים קדימה או אחורה, אם אנחנו הולכים שמאלה או ימינה. החושך יהיה כל כך כבד ['וְיָמֵשׁ חֹשֶׁךְ'], אבל אני רק רוצה לומר לכם כמה דברים כשנכנסים לחושך הזה.

 

כמו שדברנו כמה פעמים, כל העולם עכשיו מתחת לשלטון של אדום [מאמר 'בתוך שלטון הגוים', עי' יומא י'.], הרשעים הגדולים ביותר שחיו אי פעם – הם כולם פה [קהלת ח': 'רָאִיתִי רְשָׁעִים קְבֻרִים וָבָאוּ...', דניאל י"ב: 'וְרַבִּים מִיְּשֵׁנֵי אַדְמַת עָפָר יָקִיצוּ... וְאֵלֶּה לַחֲרָפוֹת לְדִרְאוֹן עוֹלָם', זוה"ק בשלח דף נ"ח: 'זַמִין קוּדְשָׁא בְּרִיךְ הוּא לְאַחֲיָיא לְכָל אִינּוּן מַלְכִין דְּעָקוּ לְיִשְׂרָאֵל וְלִיְרוּשָׁלַם, לְאַנְדְּרִיאָנוּס, לְלוּפִינוֹס, וּנְבוּכַדְנֶצַר, וּלְסַנְחֵרִיב, וּלְכָל שְׁאַר מַלְכֵי עַמִּין, דְּחָרִיבוּ בֵּיתֵיהּ, וּלְשַׁלְּטָאָה לוֹן כְּקַדְמִיתָא... לְאִתְפָּרְעָא מִנַּיְיהוּ בְּאִתְגַּלְּיָיא סַחֲרָנֵי יְרוּשָׁלַם... וְדָא לְזִמְנָא דְּאָתָא מְשִׁיחָא'], הם עושים את העבירות הכי קשות והכי מגעילות שהאבות שלהם עשו ['רָעִים וְחַטָאִים לַה' מְאֹד', חלק קט. ור' ירושלמי שם ה"ג], רק שעכשיו זה עם טכנולוגיה הרבה יותר גדולה ו'יעילה' כביכול, וזה המצב שלנו. הרישעות נוזלת וזורמת כל כך חזק מכל מקום, מכל חור, מכל פתח, שהבן-האדם האמיתי שרוצה להיות קרוב לה' פשוט מרגיש בחילה מכל מה שקורה [תהלים ס"ט: 'טָבַעְתִּי בִּיוֵן מְצוּלָה...'].

והמצב הוא כזה, שכל המדינות המערביות, כל אירופה, וכן רוסיה, סין, קוריאה, יפן, וכל הארצות האמריקאיות, קנדה, ארה"ב, וכו' גואטמלה וכו', כולם, וכל אפריקה, וכל העולם, כולל אסיה – הכל מתחת לשלטון של הרישעות, של השטן בעצמו. והם משתלטים על הכל. הרבה אנשים לא רוצים לדעת את זה, הרבה אנשים רוצים לקום בבוקר ופשוט להמשיך את העבודה שלהם, אבל עוד מעט, באמת עוד מעט – הכל כבר יפול, ואז אנחנו נראה דברים שלא האמנו שהם יכולים להיות במציאות, בדור שלנו, שהוא כביכול הדור האינטליגנטי ביותר שאי פעם היה, ואנחנו יודעים שזה בדיוק להיפך! הדור הזה נהפך ליותר גרוע מבהמות, יותר נמוך מנחש, יותר אכזרי מנמר. [ר' מאמר 'יותר גרועים מחיות']. אנחנו בדור של חושך גמור, חושך מוחלט.

ובואו נסתכל במה שקורה פה בארץ. אני רק רוצה שתבינו, דיברנו על כך שהגוים רוצים שארץ-ישראל תהיה המרכז שלהם, ודברנו על זה שרוצים לעשות דת חדשה, של משהו 'ג'ודו-קריסטשן', (נוצרי-יהודי), ואת זה הם כבר תיכננו וכעת כבר מדברים על זה פתוח, ולצערי הרב, אני מפחד מאד שהרבה יהודים ילכו עם זה. למה לא? מה הם יודעים על היהדות בכלל? מה הם יודעים? האם לא שמתם לב כמה מיפגשים מתקיימים פה עם נוצרים, מפגשים ענקיים, שנועדו להכניס יהודים ועוד יהודים ועוד יהודים לתוך הנצרות?! ['יְכַרְסְמֶנָּה חֲזִיר מִיָּעַר'] וזה נהיה כמעט דבר של יום-יום עכשיו, לוקחים אותם לירדן, מכניסים אותם למים, פעם יהודי – עכשיו נוצרי, כמו קסם. וזה ממשיך, וזה נהיה יותר ויותר גרוע.

כל המקומות הקדושים עכשיו מלאים בגוים, לא גוים שאוהבים יהודים או יהדות, אלא סתם גוים. גוים שבאים בסופו של דבר לכבוש את המקום. כן, הם 'כביכול תיירים', אבל זה כדי להביא אותנו להרגשה שאנחנו והנוצרים יכולים להתאחד ח"ו. והם, התכנית שלהם, זה להפוך את כל המקומות הקדושים שלנו למקומות-קדושים שלהם. רק שדבר אחד הם לא תופסים. לא מאמע-רחל, ולא דוד המלך, ולא שמואל-הנביא, ולא רבי שמעון, ולא אף אחד מהצדיקים יתנו להם לעשות את זה. זה יהיה הדבר האחרון שהם ינסו לעשות לפני שייעלמו מן העולם הזה [ריש האידרא זוטא דף רפ"ח.: 'וַתִּיבַשׁ יָדוֹ', תהלים צ"ד כ"א ע"ש].

אבל מה עם היהודים שלנו? אני כל כך מפחד עליהם, הרצון להיות יהודי איננו כל כך חזק, והרצון להיות מ'האנשים היפים כביכול' הוא מאד חזק [יחזקאל פרקים כ' כ"ג]. החילוניים לא יודעים מהחיים שלהם מה זו יהדות. הכל לימדו אותם חוץ מ'מה זה להיות יהודי', כי פחדו מזה. היטלר ימ"ש הביא את השואה. הוא רצה לעשות את הפיתרון הסופי של העם היהודי, ה'פיינל סולושן', שלא יהיה אף יהודי אחד שנשאר לפליטה, הוא יהרוג את כולם. ברוך ה' זה לא התממש, אבל הוא הרג מספיק הרבה, מספיק בשביל לעשות שואה קשה.

אבל זה עדיין לא הספיק להם, כי עוד ישנם הרבה יהודים, אז לכן בן-גוריון והחבורה שלו הביאו לעולם, בעזרתו של ה', בודאי, את המדינה הזו, 'מדינת ישראל'. ומהי המטרה של מדינת ישראל? בדיוק אותו הדבר כמו הרעיון של היטלר, ה'פיינל סולושן', הפתרון האחרון בשביל היהודים. ['עַל עַמְּךָ יַעֲרִימוּ סוֹד'] ואיך מתפטרים מהיהודים? זה מאד פשוט. לוקחים אותם, ונותנים להם מדינה במקום יהדות, נותנים להם 'דמוקרטיה כביכול' במקום יהדות, נותנים להם כדורגל במקום יהדות, ונותנים להם "צה"ל" שילחם בעדם – במקום יהדות. וכל זה, ביחד עם כל מיני אספקטים אחרים – הכל בא כתחליף במקום להאמין בקב"ה ['אֹתִי עָזְבוּ... לַחְצֹב לָהֶם בֹּארוֹת, בֹּארֹת נִשְׁבָּרִים...'], ולקבל את זה שרק הקב"ה יכול לבנות, ולתת, ולהחיות בני אדם, ושאנחנו העם שלו, הבנים שלו, הבנות שלו, ורק אליו אנחנו צריכים לפנות ולבקש, ולא מהצה"ל, ולא מהביטוח-לאומי, ולא מקופת-החולים, ולא מאף אחד. רק מהקב"ה. הוא הכל יכול – ולא הם. אני לא אומר שלא צריך להיות רופא וכדו', אבל הם הפכו את זה ל'הַ', בה' הידיעה, הַ', הכח העליון כביכול, ח"ו.

והקב"ה עצמו – הוא לא משחק בשבילם תפקיד בראש שלהם [תהלים כ"ח ה', ובמפ'], הוא האויב שלהם [מזמור פ"ט: 'אֲשֶׁר חֵרְפוּ אוֹיְבֶיךָ ה'']. הדינים שלו, התורה שלו – הכל זה אויב שלהם [סוף מזמור ע"ד: 'שְׁאוֹן קָמֶיךָ עֹלֶה תָמִיד...']. וככה הם לימדו את הילדים שלהם, יהודי עם זקן ופאות – הוא אויב, מי שהולך לבית כנסת שלש פעמים ביום ומתפלל – הוא אויב, זה הכל אויבים, כל מה ששייך ליהדות. אבל מי יציל אותנו? ה'בן גוריונ'ים...! ה'משה-דיינ'ים...! וכל אלה, כל המנוולים הכי גדולים... אבל אף אחד מהם לא יוכל להציל אתכם, האחים והאחיות החילוניים שלי, הם בכלל לא יכולים להציל אתכם ['שָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם'], וגם נתניהו לא יציל אתכם, כי כל אלה בנו את המדינה בשביל להרוס את הדת היהודית ולעשות את זה מרכז לדת חדשה, כי כל האנשים האלה ועוד הרבה אחרים קשורים ישירות לרשעים. ו'המדינה שלנו' כביכול – היא איננה 'שלנו' באמת. היא שלהם. זה בשליטתם. והם ינסו להפוך אותנו למשהו זר, משהו לא יהודי, וזה יהיה ח"ו 'הפתרון האחרון' בשביל היהודים. ['אָמְרוּ לְכוּ וְנַכְחִידֵם מִגּוֹי, וְלֹא יִזָּכֵר שֵׁם יִשְׂרָאֵל עוֹד...', תהילים פ"ג].

האם אין זה מעניין שבכל התקופות, במשך כל הדורות מאז אברהם אבינו, מנסים לחסל את היהודים ['שֶׁבְּכָל דּוֹר וָדוֹר עוֹמְדִים עָלֵינוּ לְכַלּוֹתֵינוּ...', הגש"פ], את העם הפיצפון הזה?! למה? כי זה הוא העם הנבחר של הקב"ה. איזו קנאה זו שנמשכת כל כך הרבה שנים ['קָשָׁה כִּשְׁאוֹל קִנְאָה', סוף שיה"ש. 'סיני – שירדה בו שנאה לאומות-העולם', שבת פט.]. ומדור לדור מנסים לחסל אותנו – וזה לא הולך להם, וגם עכשיו זה לא ילך להם.

הם חושבים שהם משתלטים על העולם, הם חושבים שאין משהו יותר חזק מהם ['אָמַר בְּלִבּוֹ בַּל אֱמוֹט...'], הם חושבים שהם יכולים להחליף את הקב"ה בשביל השטן חס ושלום, אבל ילמדו את האמת, וזה יהיה עוד מעט [צפניה ב': 'זֹאת הָעִיר הָעַלִּיזָה הַיּוֹשֶׁבֶת לָבֶטַח, הָאֹמְרָה בִּלְבָבָהּ אֲנִי וְאַפְסִי עוֹד, אֵיךְ הָיְתָה לְשַׁמָּה...', תהלים שם סו"פ פ"ג]. אבל מה, אני רק מפחד על כל היהודים שילכו איתם, לא לגיהנום, אלא להיעלם, לגמרי, לחידלון. אני בוכה על כל יהודי שמאמין בשטויות שלהם ושמוכן להיכנס לתוך הרישעות הזו. שוב אני רוצה לומר לכם: מעטים יחסית ישארו. מתוך הכמות של שבעה-וחצי מיליארד אנשים בערך שיש על פני כדור הארץ – ישארו מעט, ומכל היהודים שישנם ישארו יחסית מעט, כי יכולים להישאר רק אלו שיודעים את האמת, ושמוכנים לחיות את האמת.

אבל זה קשה להם, קשה לרשעים לחיות את האמת, כי בשביל זה צריכים קדושה. יש הרבה יהודים בקבוצה של הרשעים, הרבה כאלו שנולדו יהודים, אבל מה הם היום נקראים? לאיזו קטגוריה הם משתייכים? האם אפשר לקרוא להם "יהודים"? קשה לי להאמין. הם רשעים גמורים. ויכול להיות שאחד או שנים מביניהם יעשה תשובה, אולי, אבל קשה להאמין. אבל הכל יכול להיות. ואם יעשו תשובה – אני בטוח שה' יקבל אותם בחזרה בשמחה [ריש שע"ת לרבנו יונה, יחזקאל סו"פ י"ח], אבל אנחנו, העם הפשוט, אנחנו לא צריכים להקשיב, ולא צריכים לקבל, וצריכים להגיד: 'לא'! אנחנו יהודים! אנחנו לא עוזבים את הדת שלנו!' ['תעמדו ותגידו לא']

ואתם עוד תראו, תראו, אפשר כבר לראות איך שיהודים חרדים נופלים בדבר הזה, איך שיהודים חרדים הולכים נגד הדת, נגד דברים שזה ברור שזה אסור - ואומרים שזה 'מותר', איך שיהודים חרדים משקרים על דברים שהם הכי בסיסיים, כמו כשרות, וכמו כל מיני עסקים. ולהרבה יהודים, אפילו חרדים, אין את הרגישות מה שזה 'לאו' ומה שזה מותר. בדברים שהכי פשוטים וברורים - יש הרבה רבנים שהם לא פוסקים כמו שצריך, והם יודעים את זה שהם פוסקים שלא כמו שצריך, וזה בכדי למצוא חן בעיני הקהל, אוי לנו. [צפניה ג': 'כֹּהֲנֶיהָ... חָמְסוּ תּוֹרָה...' וברש"י. שמואל א' ט"ו כ"ד: 'כִּי יָרֵאתִי אֶת הָעָם וָאֶשְׁמַע בְּקוֹלָם...', עקד"מ להגרא"ו בשם הגרי"ס]

 

ישנם כל כך הרבה עסקנים שמרויחים כסף על חשבון היהודים הטובים. הרשעים משלמים להם כדי לעשות מחלוקת בתוכנו ['בְּחַנְפֵי לַעֲגֵי מָעוֹג', סנהדרין נב.: 'בשביל חנופה שהחניפו לקרח על עסקי לגימה...', ע"ש], הם מקבלים כסף בשביל זה, ואז הם עושים בלאגן בתוך הציבור. הם עושים את זה בכוונה, ואני בטוח שהרוב מביניהם לוקחים את הכסף הזה וחושבים שהם עושים מצוה. אז מה נעשה? מה נעשה? איך נצא מזה? אנחנו לבדינו לא יכולים להילחם איתם, יש להם עכשיו יותר מדי כח-הזרוע. והאם לא שמתם לב עכשיו שבכל מדינה בעולם, כל המדינות בעולם, כעת, ברגע זה, מתכוננים עם כל מיני תרגילים של הצבאות שלהם. יש ימים שלמים של אימונים בצבאות של כל המדינות, בכל העולם, ועוד מעט – גם פה. עוד מעט זה יתחיל גם כאן. אנחנו נשמע פצצות, נשמע כל מיני דברים, ממש-ממש התנסויות של מלחמה.

ש. כבר שומעים את זה...

נכון, הם התחילו כבר, אמת. אבל זה לא החלק הגדול, וזה עוד יתחיל בגדול. ובאמריקה כבר עושים, ובכל אירופה עושים, וגם בכל מיני ארצות אחרות, כמו דרום-קוריאה, וסין, וכו', וברוסיה עושים, אז מה זה אומר לנו? שרוצים שלום...?! זה אומר לנו שאנחנו הולכים לתוך כזו מלחמה שעוד לא היתה כמותה בעולם, בכל ההיסטוריה. וה' ישמור עלינו.

אנחנו צריכים לשבת ולהתפלל – במקום לעשות מסיבות, ולקנות פיאות יוקרתיות, וללכת כמו דוגמניות מפאריז [צפניה א' ח', ע"ש], ולהוציא כסף על שטויות, ולשכוח שאנחנו יהודים, לשכוח שאנחנו צריכים להיות יהודים פשוטים וטובים, ולא לטוס כל הזמן מארץ-לארץ בשביל בר-מצוה פה ובשביל חתונה שם ובשביל סתם טיולים.

אנחנו צריכים לשֶבֶת ולעשות תשובה. יש לנו הרבה-הרבה עבירות. כמעט כל מה שאנחנו אוכלים – זה טרף, כמעט כל מה שאנחנו עושים זה אסור. סומכים על כל מיני אנשים שאי אפשר לסמוך עליהם. [מויש'לה ג'2, וע' שו"ת רבינו עקיבא יהוסף (שלזינגר), יו"ד סי' א', בענין תקנות סדרי הכשרות]. ואנחנו במצב קשה. ואנחנו עושים זאת הרבה פעמים כשאנחנו יודעים שזה אסור, בכל זאת אנחנו עושים כל מיני עבירות. אנחנו חייבים לשבת, ולחפש בפנים, ולעשות תשובה, וזה הדבר היחיד שיציל אותנו, ואין שום דבר בעולם שיציל אותנו.

עוד פעם אגיד, ועוד פעם אני אגיד: אתם רוצים להיות חלק של הקבוצה הלא-גדולה שיקבלו משיח? אז תתחילו להיות רציניים [ר' בעה"ט בהעלותך י"א ל"ד], ולעשות משהו רציני, ולהראות להקב"ה שהוא הכל-יכול גם בעינינו [ר' סוף תפילת ובלצ"ג], ואנחנו העובדים שלו, עובדי ה' ועבדי ה', וזה כל מה שאנחנו רוצים להיות, וזה כולל הכל. לא רוצים שום דבר אחר – רק לשרת את הקב"ה, רק לעשות את רצונו. זה מה שאנחנו צריכים להראות לו, שזה כל הרצון שלנו, הרצון שלו – זה הרצון שלנו. ['לַעֲשׂוֹת רְצוֹנְךָ אֱלוֹקַי חָפָצְתִּי...', אבות ב' ד'].

 


שאלות ותשובות:


ש. איך פתאום נכנסנו לתוך השליטה המוחלטת של הרשעים, איך זה נפל עלינו? במסרים דיברתם על כך שזה עומד להיות, אבל לאחרונה אתם אומרים שאנחנו כבר בשלטון המוחלט של הרשעים, איך נקלענו לתוך מצב-הביש הזה?

ת. אנחנו כבר מדברים הרבה מאד שנים, בערך עשרים שנים, אבל האנשים לא רוצים לשמוע, הם רוצים להמשיך את המסיבה, רוצים את השֶקֶט, ואת הקל יותר, ולא רוצים להרגיש באִיוּם. ולמעשה – זה תהליך שכבר נמשך כמה מאות שנה. וכבר מההתחלה הסאטמר רבי זצ"ל ועוד רבים אחרים הזהירו את היהודים מפני המדינה הזאת [ירמיהו ל"ב: 'כִּי עַל אַפִּי וְעַל חֲמָתִי הָיְתָה לִּי הָעִיר הַזֹּאת, לְמִן הַיּוֹם אֲשֶׁר בָּנוּ אוֹתָהּ...']. אז אי אפשר להגיד שלא שמעתם, אי אפשר להגיד שלא ידעתם, אי אפשר להגיד שאתם לא יודעים מה זו מדינת-ישראל עם כל ההיסטוריה 'המפוארת' שלה, כמו לגנוב ילדים ולמכור אותם לאנשים אחרים [סוף ס' יואל: 'וּבְנֵי יְהוּדָה וּבְנֵי יְרוּשָׁלִַם מְכַרְתֶּם לִבְנֵי הַיְּוָנִים, לְמַעַן הַרְחִיקָם מֵעַל גְּבוּלָם...', ע"ש], או כל מיני אנשים שנרצחו ע"י הציונים [תהלים ק"ו: 'וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי... וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים...'], וכל מיני אנשים שהורדו מן האניות אחרי המלחמה, ואלה שהיו במחנות והגיעו סוף סוף לארץ – היהודים עצמם הם שיָרוּ בהם, כי פחדו שילכו למפלגה השניה! אי-אפשר להאמין איך זה קרה בכלל. מה עשו לכל התימנים שהגיעו מתימן? קילקלו אותם [ר' ספר 'ליקוטי זוודא קלילא' עמ' ר"ז], לא נתנו להם עבודה, לא נתנו להם אוכל אם הם היו מסרבים ללכת עם כובע-טמבל ומכנסים קצרות ולגזור את הפיאות.

והאנשים האלה שעכשיו הם לא אנשים אחרים, אלו הם אותם האנשים. האם אתם לא מבינים? זה ממש אותם האנשים. הם מהרשעים האלה, ומההתחלה הם היו. ומי שרצה לפתוח את העינים – ראה את זה. ג'ון קנדי פתח את הפה – הרגו אותו, דווייט אייזנהאואר פתח את הפה – נתנו לו אמנם לחיות, אבל לא שמעו אותו. ובאמריקה הם כבר כובשים את המקום מזה שָנִים, אבל עכשיו, עם הכושי, הם כבשו את זה לגמרי! יש אמנם כמה אנשים שהם נגד, בואו נניח שיש אפילו מיליון אנשים נגד, זה לא מספיק. הם כבשו את המקום.

וגם פה כבשו את זה מזמן רק שלא רצינו לדעת, רצינו לדעת שצה"ל הוא זה שמנצח במלחמות... המלחמה האחרונה שצה"ל ניצח באמת זה היה מלחמת ששת הימים. טוב, הוא קצת ניצח גם בפעם האחרונה, אבל זה לא נקרא ניצחון כי עכשיו אנחנו ב'בְּרוֹךְ' ['שֶׁקֶר הַסּוּס לִתְשׁוּעָה']. ורוצים שנהיה ב'בְּרוֹךְ'. יביאו פה עוד מעט לא רק את הנוצרים בשביל שיתנפלו על כל המקומות הקדושים שלנו, הם יביאו עוד חיילים זרים פה, ועוד נקבל אותם עם פרחים... אבל אין מה לעשות כבר, רק להתפלל, ולסגור את עצמנו, ולא להסכים לעזוב את היהדות שלנו, לא להסכים. וה' ישמור עלינו.

ש. גם במלחמת העולם השניה היו מקומות שנכבשו ללא מלחמה.

ת. במלחמת העולם השניה – אוסטריה אכן נכבשה בלי מלחמה, אבל באוסטריה הם כבר שלטו מבפנים, בארצות האחרות הם באו נגדם מבחוץ אלא שהם מהר מאד 'הרימו ידים' כי הם לא יכלו לעמוד נגד הכח של הנאצים. אבל מה שקורה כיום זה שהם עבדו על ארצות-הברית ב'גדול' כבר מאז התקופה שלאחר מלחמת העולם השניה. אמנם גם רוזוולט ואחרים היו חלק מזה כבר, אבל בכל אופן לא יכלו 'להתלבש' על ארצות-הברית כמו שזה קורה עכשיו, כי בשנים האחרונות האמריקאים הפכו להיות יותר טיפשים ['נוֹאַלוּ שָׂרֵי צוֹעַן'], יותר גשמיים, ויותר בתוך הטימטום שלהם ['עַל רֹאשׁ גֵּיא שְׁמָנִים הֲלוּמֵי יָיִן...' ישעיה כ"ח, ע"ש], אז זה היה קל לעשות את זה. ויש להם הרבה ליכלוכים על הרבה אנשים. וגם פה משתמשים באותם השיטות, כי אלו הם אותם האנשים.

וכל מיני דברים פתאום נראים לנו מוזרים. מה? איך זה קורה? זה נראה לנו מוזר! כי זה לא ש'זה קורה', אלא שהם עושים את זה, זה 'עשוי', זה מיוצר, קורים פה כל מיני דברים משונים. גם רצח רבין היה משהו משונה – כי זה היה עשוי, זה היה עשוי בכדי להיראות בצורה מסויימת. וככה כל מיני דברים משונים, וגם בארה"ב, וגם בכל העולם. ומה שכביכול 'הרגו את בן-לאדן', זה היה נראה כמו איזה סרט מבויים בצורה לא נכונה, לא מתאים, ועם אנשים לא-מקצועיים במיוחד שיצרו את זה. זה מה שקורה.

ואנחנו טיפשים. והם מסתכלים על העולם כאנשים טיפשים [חבקוק א' י"ד], והאנשים הטיפשים האלה נותנים להם לספר כל מיני 'לוקשים' (שטויות) ומקבלים את זה כאילו שזו האמת. הרוב הם כאלה, ולכן האנשים הפסידו את המלחמה הזאת. אבל עוד מעט תהיה המלחמה הגדולה. וברוב הארצות הם כבר שולטים: בסין, ברוסיה, בארה"ב, בקנדה, באירלנד, בסקוטלנד, ובאירופה בכל המדינות, בסקנדינביה, וכו' וכו', ועכשיו זה כמו מין משחק, זה יהיה משחק של מלחמה, אבל זה יהיה מאד-מאד אכזרי, אלים, מפחיד, ויותר מפחיד, ומלא דם, הדם יזרום לא-סתם. וזה ש'דם יזרום לא-סתם' כבר אמרנו לפני יותר מעשרים שנה. ואנחנו רק רוצים להגיד, שוב אני רוצה להגיד, בעזרת ה' היהודים ינצלו אם הם לא יעזבו את הדת שלהם, ואם הם יעשו תשובה מלאה. ואז הקב"ה יראה לנו את הניסים הכי גדולים, נסים עוד יותר גדולים מהנסים של מצרים, נראה ונחיה.

 

ש. במשך שלשה ימים לפני חג-השבועות עשו באיצטדיון בירושלים כנס פעילי מסיון, הענק מסוגו, עם כל ראשי המיסיון בארץ, למעלה מעשרת אלפים משתתפים!  ובחג השבועות נתנו לקתולים להיכנס לקבר דוד-המלך לערוך שם את פולחני-השטן שלהם...

ת. זה הכל שייך לאותו תיכנון. עכשיו הם אוחזים בשלב הזה שהם משתלטים על כל מיני ארצות, כולל ארץ ישראל, ועד עכשיו הם היו די בשקט, עכשיו הם משתלטים. זהו השלב של ההשתלטות. הם ישתלטו פה – ואז היהודים-האמיתיים יתפסו מה קורה, אפילו שטעו עד עכשיו אבל פתאום יתפסו מה מתרחש. ואלה שהנשמה-היהודית שלהם לא נותנת להם להיות גוים, לא מאפשרת להם לעזוב את היהדות – הם יחזרו בגדול.

ש. לכאורה אפשר להגיד שהמאבק הזה סביב אירועי המיסיון וקבר דוד המלך לפני ואחרי חג השבועות זו התפרצות של המלחמה הגדולה...

ת. בודאי שזה קשור, זו ההתחלה של זה.

ש. ומה שהעירייה עכשיו מתכננת לעשות בכניסה לירושלים, פרוייקט-הספורט ההוא– בטח זה גם כן חלק של המלחמה...

ת. בודאי, בודאי, זה יוון, וזה רומא, מה זה? בטח, לעשות איצטדיון פה? ועוד מעט בטח תשמעו שהם עושים כבר משחקים בלי בגדים, כמו הרומאים ['בְּגוֹי נָבָל אַכְעִיסֵם', ר' יבמות ס"ג:].

ש. מנהלים חרדיים בכל השכונות משתתפים עכשיו בכל מיני פעילויות של העירייה. יש לזה אפילו שם: 'תרבות כהלכה'...

ת. 'תרבות כהלכה'...? – מי שמפרסם כזה דבר הוא חלק של הרשעים. אוי לנו, אוי לנו. הכל זה כסף של הרשעים. אין חרדים, זה רק 'כאילו חרדים'. ויש כל כך הרבה 'כאילו חרדים' שזה מפחיד. היהודים האמיתיים בתוך זמן קצר יבינו שזה לא בשבילם, ואם לא יבינו - אז צריך להתפלל בעבורם.

ש. מגיע להם עכשיו מזל-טוב למנהלי המדינה, יש לנו עוד מעט ראש-ממשלה בכלא...

ת. אנחנו בין המדינות הכי-הכי חשובות... אין הרבה מדינות שיכולות להגיד ששני ראשי-מדינה, נשיא אחד, וראש ממשלה אחד – נמצאים בכלא...

ש. נשיא הבג"ץ, ברק, אמר שהסכנה הקיומית הכי מאיימת מכל הבעיות במדינה – זו הבעיה החרדית...

ת. טוב, עכשיו קיבלתם חתימה על מה שכתבתי...

ש. השקר זורם החוצה בעוצמה, השחיתות בין הפרקליטים, קציני-המשטרה, עולם-התחתון, עורכי-דין, הכל...

ת. הם רק רוצים להתפטר מהמתחרים שלהם, והם משתמשים בזה גם בשביל להפיל את המדינה כמדינה, כדי שהגוים יקחו את זה. הכל מתוכנן. מאז ומתמיד היה מושחת פה, תמיד-תמיד, מהתחלה עד הסוף. ואלה שבמקומם – גם הם מושחתים... הכל שטויות. ['כֻּלּוֹ אֹהֵב שֹׁחַד וְרֹדֵף שַׁלְמֹנִים', הפטרת חזון, ישעיה פרק א']

ש. המדינה הזו שעומדת על כרעי-התרנגולת, עוד מעט קורס כל העסק...

ת. המדינה כ'מדינה' – לא תהיה מדינה. והממשלה – זה חלק של הרשעים, זה לא יהיה 'ממשלה', זה יהפוך לאיזור 'עיר-הבירה-של-העולם-החדש' כביכול, אבל בעזרת ה' זה לא יהיה. בינתיים זה נראה אמנם שזה מתקדם מאד, בפרט מהימים שאחרי חג השבועות עד עכשיו, זה מתקדם מאד מאד. ואני אומר שוב: הם מאד-מאד מתקדמים עם הצבאות שלהם, הם עושים אימונים, הרבה אימונים, בכל העולם. כל הצבאות של כל העולם, ולא סתם. מתחמשים, ומתאמנים, עם כל הניסויים, וכו'.

ש. האם תוכל קצת לפרט ולהרחיב על התרגיל הצבאי הענק שמתנהל בתוך ארצות הברית? זה כבר נמשך מתחילת האביב.

ת. אני רק יכול להגיד שזה מסוכן ביותר. הג'ייד-הלם' – מטרתו לכבוש חלק של ארצות-הברית על ידי חיילים אמריקאיים. ובחלק הזה של ארה"ב יש הרבה מתנגדים עם נשק שהם לא מוכנים לתת לממשלה להשתלט עליהם, וזה גם איזור מאד חשוב עם נפט וכו', אז הם פשוט רוצים להשתלט עליהם.

ש. השם שנתנו לתרגיל הזה: 'ג'ייד-הלם-15' (Jade Helm 15), מה פירוש הביטוי הזה 'ג'ייד הלם'?

ת. אמרו שיש לזה פירוש באחת השפות, אינני יודע איזו שפה, אבל המשמעות היא לאסוף אזרחים בשביל לשלוח אותם לבתי סוהר וכדו', תרגיל נגד אזרחים.

ש. ואיך זה שאף אחד שם לא מביע כל התנגדות לפעילות ההזויה הזו?

ת. בטקסס יש מתנגדים. המושל של טקסס אפילו ביקש שהחיילים שלו, חיילים ששייכים למדינה שלו, ישימו עין על החיילים האמריקאים לראות מה הם זוממים לעשות, אם עושים משהו משונה שידווחו מיידית. זה לא פשוט. וזה עובר לא רק בעשר מדינות, כמו שהם מְסַפְרִים, זה יותר משהו כמו שלשים מדינות! אף אחד לא יודע בדיוק מה שזה אבל כולם מפחדים מאד. שוב אגיד לכם: יש כמה מאות-אלפי חיילים רוסיים שמה שנמצאים בין האמריקאים, וכמו כן הרבה מאד סינים יש שמה. והרוסים – זה כבר הרבה שנים בסדר גודל של מאות-אלפים שנמצאים עם הצבא האמריקאי. הם עובדים ביחד. זה אירגון אחד. שתבינו. זה החלק שקשה להבין. זה אירגון אחד. זה לא 'רוסיה', ו'סין', ו'אמריקה', וכו'. זו קבוצה אחת.

והם יעשו איזה משהו שיזעזע את העולם ['הפחד משתלט'], ואז כולם ירימו את הידים ויגידו: 'תצילו אותנו! תצילו אותנו!...'

ש. כמו שעשו עם מגדלי התאומים...

ת. הרבה יותר גרוע מזה. 'התאומים' זה היה החלק שראינו עד עכשיו הכי חזק, כולל מה שקרה בפנטגון וכו', אבל זה יהיה עוד הרבה יותר.

ש. נודע לי שבבתי-החולים בארץ עורכים שינויי סדרים אינטנסיביים כדי להתאים אותם לנהלים ולרמה שיוכלו לקבל חיילים אמריקאים. מה זה אומר?

ת. האמריקאים יש להם כבר חיילים בפנים. זה בדיוק כמו שבארה"ב יש מאות-אלפי חיילים רוסים, ויש גם מאות אלפי סינים, אז ממש עובדים אחד-עם-השני, זו קבוצה אחת שפשוט בולעת את העולם. [איוב ט': 'אֶרֶץ נִתְּנָה בְיַד רָשָׁע, פְּנֵי שֹׁפְטֶיהָ יְכַסֶּה']

ש. ואיך זה שבמצב הזה לא קולטים עדיין?

ת. עוד לא קולטים. יש כאלה שכן קולטים פתאום, אבל יש כאלה שלא קולטים, הם רק יודעים שמשהו לא בסדר.

 

ש. אנשים ביקשו שנשאל, בעסק של הכשרות המצב כל כך חלש, הגענו לדיוטה נמוכה ביותר, מה כבר אפשר לאכול? אורז וירקות? על מה ניתן לסמוך?

ת. תגידו להם שכל אחד יצטרך להקריב את עצמו בשביל האמת, כל אחד לפי הדרגה שלו. ואיך שלא יהיה, אם מישהו חולה ואמרו לו שהוא יכול לאכול רק עגבניות ואורז – אז הוא היה אוכל רק עגבניות ואורז. זה הכל.

[מסילת-ישרים פרק י"א: '...וְהִנֵּה כָּל מִי שֶׁיֵּשׁ לוֹ מֹחַ בְּקָדְקֳדוֹ יַחְשֹׁב אִסּוּרֵי הַמַּאֲכָל כְּמַאֲכָלִים הָאַרְסִיִּים אוֹ כְּמַאֲכָל שֶׁנִּתְעָרֵב בּוֹ אֵיזֶה דָּבָר אַרְסִי, כִּי הִנֵּה אִם דָּבָר זֶה יֶאֱרַע, הֲיָקֵל אָדָם עַל עַצְמוֹ לֶאֱכֹל מִמֶּנּוּ? אִם יִשָּׁאֵר לוֹ בּוֹ אֵיזֶה בֵית מֵחוּשׁ אֲפִלּוּ חֲשָׁשָׁא קְטַנָּה, וַדַּאי שֶׁלֹּא יָקֵל, וְאִם יָקֵל לֹא יִהְיֶה נֶחְשָׁב אֶלָּא לְשׁוֹטֶה גָמוּר, אַף אִסּוּר הַמַּאֲכָל כְּבָר בֵּאַרְנוּ שֶׁהוּא אֶרֶס מַמָּשׁ לְלֵב וְנֶפֶשׁ, אִם כֵּן מִי אֵפוֹא יִהְיֶה הַמֵּקֵל בִּמְקוֹם חֲשָׁשָׁא שֶׁל אִסּוּר, אִם בַּעַל שֵׂכֶל הוּא?']

ש. בשנת השמיטה יש בעיות גם בירקות ופירות... אז מה נשאר? אורז ודגים...?

ת. יש בעיות גם בדגים, ויש בעיות גם בהכל. אנחנו בעולם של שקר, שקר, שקר. איפה שתסתכלו – זה שקר. ושקר בתוך שקר [מאמר 'השקר שולט בעולם', ועי' שם מקורות 'מאשריך מתעים']. אי אפשר לדעת כלום. אני לא יודע מה להגיד על אוכל, כי בכל אופן לא רוצים למות מרעב. אבל איזו השתדלות איך שהוא אנחנו עושים, וה' יבין שלא היה לנו מה לעשות. יש הכשר שצריך להיות טוב, זה כל אחד לפי הדרגה שלו, אם הוא ילך לשחיטה פרטית קטנה או לא-משנה-מה, ועוד מעט בין כך יסגרו את כל הדברים האלה. אבל פה-ושם יש בכל זאת, אבל זה נגד החוק. ויהיו עוד הרבה דברים נגד החוק ואנחנו נצטרך לבחור מה לעשות.

התוכנית שלהם, זה שעל הכל ישתלטו, ורוצים שלאט-לאט היהדות תהפוך להיות משהו מן העבר. אולי יחליטו שכדאי להשאיר איזה מקום לתיירים, איזו 'שמורה', כמו מאה שערים, ויתנו להם שם לחיות כמו שהיה פעם, כדי שיוכלו לראות מה שהיה פעם, וכמה שהם שמחים שניצלו מזה... תראו-תראו מה שהולך להיות, תראו-תראו, זה לא סתם. אבל מה שאני מספר לכם זה לא יתמשך הרבה זמן, זה יהיה קצר ביותר. התהליך הזה שנהיה מתחת לשלטון של הרשעים לא יהיה כזה ארוך, זה יהיה קצר.

 

ש. בחור ישיבה טבע באגם ליד ירושלים, מה אתה אומר על כך?

ת. מה אגיד לכם, ה' לוקח לנו את הצדיקים כדי שנרים את הראש, ונסתכל, ונגיד: למה, למה ה' לקח אותו? אז אולי נגיע לתשובה הנכונה.

ש. היום בלוויות נהיה כזה דבר שאסור לשאול 'למה', זה כאילו נגד האמונה התמימה...

ת. בודאי... אם שואלים 'למה' – עלולים להגיע לאמת, ואז תהיה להם בעיה... נכון, הבן אדם לעצמו צריך לקבל את הכל באהבה, אבל לשאול "למה זה קורה" – צריך, זה בודאי. [רמב"ם רה"ל תעניות].

 

ש. האם זה נקרא מלחמת גוג ומגוג, המלחמה הגדולה הזאת שעומדת לפנינו?

ת. לא. ב'גוג ומגוג' המשיח הוא הלוחם, לאחר שהוא יתגלה.

ש. עם מי הוא ילחם? עם אלה שיבואו פה או עם כל העולם?

ת. אל תדאגו... יהיה בסדר. זה כתוב בספרים – וככה זה יהיה.

ש. צדיקים אמרו שהשואה היתה מלחמת גוג ומגוג...

ת. זאת היתה ההתחלה, וזה יכנס לתוך מלחמת גוג ומגוג.

ש. בימינו, עם הטכנולוגיה, מלחמה זה משהו מהיר ביותר...

ת. יש את הדיבורים של ה'פרנקפורטר רב', (האדמו"ר מקרלין זצ"ל), שאמר על סין בשעתו, כפי שהיא היתה לפני מאה שנה, ולא ידעו אז מפצצות גרעיניות וכו', וסין היתה אז ענייה ביותר, והוא דיבר עוד לפני מלחמות העולם שסין תהיה עוד מעצמה מאד גדולה וחזקה בעולם, ושהיא תוריד לגמרי את ניו יורק, פריז ולונדון.

ש. איך המלחמה תהיה כאן בארץ?

ת. פה יהיה הכי קל מאשר בכל העולם, אבל זה יהיה קשה מאד, ואני לא יכול לפרט. לא לשכוח שהם רוצים לעשות מהמקום הזה את המרכז שלהם, אז אין להם עניין שזה יהיה הרוס לחלוטין עם כל מיני דברים, יכול להיות שהם יהרסו מקומות – אבל לא את ירושלים. ['וּבְהַר צִיּוֹן תִּהְיֶה פְלֵיטָה...', סו"ס עובדיה]

 

 

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 7594561 פעמים
היום - 06/06/23