מסדום עד ירושלים

"מסדום עד ירושלים"

בס"ד, תקשור עם בנימין, ירושלים, כ' מנחם אב תשע"ה

'  בנימין: אני מקדיש את מה שאני כותב היום לזכר צדיק גדול מאד, בשם שלום דניאל בן ברוך יהודה, בחור צעיר, בן 21, שגמר לפני שבוע את התיקון שלו. והוא - לפני שהוא נפטר, ממש לפני, רצה לשמח את כולם, ולהראות להם שהוא שמח, אפילו שבגלל הגידול שבראשו לא יכול היה להביע את זה, אז הוא לקח את שתי אצבעותיו, את שתי הידים - ועשה מהפה שלו חיוך - ואז הוא נפטר. נשמה גדולה מאד.

אני רוצה לומר לכם שהעולם עכשיו – ממש רואים את השקר, איך שזה יוצא עוד ועוד ועוד ועוד. ומה שאני אגיד עכשיו אולי זה לא כל כך חדש בשבילכם, כי בכל המסרים שהיו עד היום כבר 'הכשרנו את הקרקע' להבנה, לידיעה על מה שקורה בעולם. אני אסביר את זה כעת קצת יותר ברור ואח"כ נדבר על איך לעבור את זה, כי זה לא יהיה קל.

ברור לכולנו שקבוצה של רשעים ענקיים השתלטו על רוב העולם. החלק העליון, ה'שפיץ' של הפירמידה זה הכנסיה-הקתולית עם הכמרים שקוראים להם Jesuits. ('המסדר הישועי'. ובאנגלית: 'ג'זוויטס', אחת מקבוצות הקתולים הראשיות.) ה-Jesuits הם אלה שתמיד היו, אלה ששימשו בתור המשטרה או 'הצבא' של הכנסיה-הקתולית. הם אלו שרצחו יהודים בצורה איומה, ולא רק יהודים, הם רצחו הרבה מאד אנשים. ועד היום מוצאים מלא-מלא שלדים של ילדים קטנים, ונשים, וכל מיני גופות בתוך הכנסיות שלהם, במרתפים למטה. ואפילו כיום, במקומות כמו ארה"ב, מספרים שהאינקויזיציה – זה דבר שעוד קיים! ועדיין רוצחים אנשים! ברוב הפעמים הם עושים את זה רק עם אנשים שאף אחד לא אכפת להם עליהם, כדי שזה לא יעשה רעש. ועושים את זה בצורה אכזרית, ממש כמו פעם. יש להם כל מיני דרכים לעשות את זה.

אחרי האנשים האלה שעומדים בראש הפירמידה – באים הבנקאים, אלה העשירים הגדולים ביותר בעולם ['אַנְשֵׁי דָמִים']. וגם הם עקומים כמו הכמרים, וביניהם יש גם יהודים, לצערי הרב, ובודאי שהם ערב רב, אין ספק ['עֲלִיזֵי גַאֲוָתֵךְ', ר' חלק צח. עי' אש"ל להגר"א פי"א ו']. ואחרי קבוצת הבנקאים באים כל מיני פוליטיקאים, וראשי ממשלות וכו' וכו', שהם גם כן יש להם תפקיד גדול מאד בתהליך ההשתלטות על העולם דרך האירגון שלהם. ויש גם כל מיני אנשים קטנים יותר שעוזרים להם בכל מיני דברים. זהו בקיצור המבנה הכללי (ההיררכיה של שלטון הרשע העולמי).

 

ואיך הם פועלים? הם נכנסים לכל מיני מקומות, ארצות, הם קונים את הפוליטיקאים, מביאים להם את כל התאוות שהם יכולים לחלום עליהם, ואחרי שהם עושים את זה וחוטאים מאד, גם בכסף וגם בדברים אחרים כמו קדושה, אז הם כבר העבדים שלהם! ומקבלים מהם הרבה כסף בשביל כל העזרה שהם נותנים להם במטרה להשתלט על כל ארץ וארץ, אבל הם עבדים! כי אוי ואבוי אם כולם יֵדעו לאיזה רמה נמוכה הם הגיעו... [תהלים כ"ו: 'אֲשֶׁר בִּידֵיהֶם זִמָּה, וִימִינָם מָלְאָה שֹּׁחַד...']

ובכל מקום שהם הולכים, איך הם מפילים את הכל? הם פשוט נכנסים פנימה! הם משחקים מצד אחד למשל שהם 'נגד', לדוגמא, יש פוליטיקאים שהם משחקים שהם כאילו 'נגד אובמה', ויש פוליטיקאים שהם 'בעד אובמה', אבל זה לא אומר שהם לא שניהם שייכים ל-Jesuits, לרשעים הכי גדולים... וחוץ מזה, הם לוקחים הרבה כמרים צעירים, מלמדים אותם איך להיות פרוטסטנטים, (קבוצה גדולה בנצרות, בד"כ מתנגדים לקתולים ולשלטון הרשע) כל מיני סוגים של פרוטסטנטים, עד שהם בדיוק כמו פרוטסטנטים-ממש, ואפילו בסגנון איך שהם כותבים וכו'. ולפעמים הם חייבים לרדת לרמה הכי נמוכה ולהיות כאילו שהם יהודים... מכינים אותם 'לשחק את זה' כאילו שהם יהודים! (כלומר, אנשים ששייכים באמת ל-Jesuits אבל הם חיים בתחפושת כאילו שהם יהודים!). ואחרי זה, אחרי שלמדו את הכל, איך להתנהג, ומה לעשות, והם ממש מומחים, אז שולחים אותם לכל מיני קהילות, ומנחים אותם להיכנס לתוך הקהילות! להתחתן עם בנות של הקהילות! ולעלות 'למעלה' (כלומר להיות חלק מההנהגה של הקהילות שהם רוצים לפרק) ולהרוס אותם מבפנים! וזאת הדרך איך שהם עושים את זה [תהלים ז' ט"ו: 'הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן, וְהָרָה עָמָל, וְיָלַד שָׁקֶר...']. הם יודעים איך להרוס, איך לגרום לירידה רוחנית בכל קבוצה וקבוצה. הם יודעים את השיטות איך לעבוד ולהפעיל אחד-נגד-השני. הם גם לומדים פסיכולוגיה, ואיך 'לסובב' כל אחד ואחד [פר' תולדות: 'אִישׁ צַיִד', ור' ע"ז דף י"א: 'מרנא זייפנא']. יש להם הרבה ידיעות איך להרוס משהו בנוי. משהו בנוי שהולך טוב – הם באים להרוס. שוב – הם מקבלים הוראות, הדרכה, מלמדים אותם שאם מישהו רוצה באמת 'להינצל' ו'להגיע לגן עדן' – אז הוא צריך לדעת לרצוח, להרוג. ואלו הם האנשים שהם שולחים ['אַנְשֵׁי דָמִים וּמִרְמָה...'].

 

ויש על כך עדויות מכמה וכמה אנשים שהיו בעבר שייכים ל-Jesuits ועזבו אותם. אמנם זוהי סכנה גדולה, כי אין להם שום בעיה לרצוח! אז כל אחד צריך לתכנן את הבריחה שלו מאד טוב, אבל אני רק מסביר לכם עם מי יש לנו עסק. זה לא פשוט. זה מפחיד מאד. וככה הם השתלטו על כל העולם. והם השולטים על רוב הכסף בעולם, על רוב העושר בעולם, הם שולטים על רוב הממשלות בעולם, ואם אתם חושבים שלא – אז אתם טועים. ועכשיו, עוד מעט הם יתחילו, והם כבר התחילו לזוז לכיוון שהם רוצים. זה ברור מאד. אם מישהו רק שומע מה שהפופ (האפיפיור) החדש מדבר, והוא לא 'הפופ הגדול', ['כִּסֵּא הַוּוֹת'] כי 'הפופ השחור' – הוא הגדול, ורק מי ששומע, מקשיב היטב מה שהפופ אומר, ויודע – הוא מבין ברור שפה יש אויב של הקב"ה.

וכן, הם רוצים לבוא לארץ ישראל, להשתלט על הארץ, ולהביא את הנוצרים, בעצם ה'כביכול נוצרים', כי הם יותר עובדי עבודה זרה, רוצים להביא אותם לא"י, להשתלט פה, ולהביא את הדת החדשה שלהם. והם מתכננים, ה' ישמור שזה לא יהיה, רוצים לבנות בהר המוריה, לא בית מקדש, אלא בית טינופת. הם עשו איזה הסכם עם הערבים שהם, הנוצרים, יקבלו את הר-ציון, והערבים – את הר המוריה, צחוק הם עשו מהערבים! הם רוצים את הכל! והם רוצים לבנות שם בית-טינופת לעבודה זרה, לא יודע בדיוק מה שהם עושים שמה [ר' פרשת ראה: כִּי כָּל תּוֹעֲבַת ה' אֲשֶׁר שָׂנֵא עָשׂוּ לֵאלֹהֵיהֶם...'], אבל זה משהו של טומאה-הכי-גדולה שיכולה להיות. ודוקא שמה הם רוצים לעשות את זה, כי הם במלחמה עם הקב"ה ['כִּי הִנֵּה אוֹיְבֶיךָ יֶהֱמָיוּן, וּמְשַׂנְאֶיךָ נָשְׂאוּ רֹאשׁ... אֲשֶׁר אָמְרוּ נִירֲשָׁה לָּנוּ אֵת נְאוֹת אֱלֹקִים...', תהלים מזמור פ"ג].

 

מתוך ספר 'ליקוטי הלכות', הלכות בית הכנסת, הלכה ו' אות ט':  " ... כי כל בוני המגדל היו כופרים באמונת חידוש העולם, שמשם היו כל טעותיהם, אשר גם עתה כל הכופרים הגדולים נקראים על שמם פ"מ, כידוע. (הערה: שמעתי שמשמעות ראשי התיבות פ' מ' זה Free Masonry, שפירושו 'הבונים החופשיים'). ועל כן אמרו: 'הָבָה נִבְנֶה לָּנוּ עִיר וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם' ... שרוצים להתקבץ ולבנות עיר מבתים רעים שלהם, מבניני דעות רעות שלהם עד שרוצים לעשות 'מִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם', היינו לבנות בנין גבוה מדֵעות רעות שלהם עד שיגיע ראשו בשמים למרוד נגד המקום, להפוך הקערה על פיה ח"ו ולכפור בעיקר, וכמו שכתוב שם: 'וַיְהִי כָל הָאָרֶץ שָׂפָה אֶחָת וּדְבָרִים אֲחָדִים', ופירש רש"י: 'ודברים אחדים' באו בעצה אחת ואמרו לא כל הימנו שיבור לו את העליונים, נעלה לרקיע ונעשה עמו מלחמה. דבר אחר, על יחידו של עולם. ע"כ. שכל זה הוא בחינת כפירות בחידוש העולם, כמובן למשכיל. כי בודאי לא היו משוגעים וטיפשים גמורים שאמרו שיעשו מלחמה עם הבורא יתברך, רק כל כוונתם היה שיעשו מלחמה בדעותיהם הרעות שיבנו שם נגד הדעות האמתיות של אמונת חידוש העולם שהם מכניסים וקובעים בלב כל אחד ידיעת אלקותו יתברך. והם רצו לסלק שכינתו מן התחתונים, שלא יזכר ח"ו שם ה' עוד, שזה כל פנימיות כוונתם הרעה של בוני המגדל שהיה אז, ושל כל הכופרים של עכשיו שהם גם כן בבחינת 'בוני המגדל', וכמו שכתוב: 'הַחֹשְׁבִים לְהַשְׁכִּיחַ אֶת עַמִּי שְׁמִי...'. ולכן אמרו: 'וְנַעֲשֶׂה לָּנוּ שֵׁם...", ור' סנהדרין קט.

וזה מה שהצדיקים אמרו שהמלחמה האחרונה תהיה מלחמה רוחנית. וזה לא אומר שלא יהיו פצצות, ולא יהיו מלחמות. הרבה אנשים סבורים שמכיון שיהודים חשובים, יהודים גדולים אמרו שזה יהיה בעיקר מלחמה-רוחנית, אז חושבים לעצמם: 'הוֹ, לא יהיו פצצות – אז זה יהיה קל יותר, זה לא יהיה נורא כל כך...'. לא! יהיו פצצות! ורוב העולם יחרב מהמלחמה הזאת! [ר' ילקוט שמעוני, תהלים ק"מ, ספר 'לב אליהו', שמות, עמ' קע"ב] אבל האמת תישאר – והם ייעלמו. הם רשעים גדולים, ובגלל הרישעות שלהם – רוב העולם יחרב [אבות ריש פ"ה]. המקום הכי בטוח זה פה, אבל זה לא יהיה פשוט. שוב אני אומר לכם: יהיו חיילים זרים פה, וכבר יש. אולי לא יגיעו לפה, אני לא יודע, אבל ירצו לשים פה עוד. ויש לנו כבר אמריקאים פה.

ויש עכשיו דבר חדש, שהם רוצים להכניס את הנוצרים בהמוניהם לתוך הצבא, לצה"ל. וזה בדיוק השיטה שמשתמשים בארה"ב ובכל מקום. הם יכניסו פה נוצרים לצבא, ואז מי יהיה בסכנה? כל המזרחיסטים שנלחמים, שהם נמצאים בצבא, וכל היהודים, אפילו החילונים, שהם 'הגיבורים', 'הפטריוטים', שהולכים ונלחמים, שהם לא יוכלו לסבול שקר, הם יהיו בסכנה, כמו באמריקה. שם בארצות הברית, חיילים אמריקאים שלא יהיו מוכנים להרוג אמריקאים אחרים, אז החיילים הרוסים שיש כמה-מאות-אלפים באמריקה, או אפילו הסינים שיש גם הרבה מהם, שהם כיום נמצאים ויושבים במחנות שפעם היו של הצבא האמריקאי, אז הכוחות הזרים כבר 'יגמרו' עם החיילים האמריקאים האלה שאינם מוכנים לשתף פעולה.

וכך בדיוק זה מה שהם רוצים לעשות פה. הם כבר השתלטו. הם השתלטו על בתי המשפט, הם השתלטו על הכנסת, הם השתלטו על המשטרה, והם משתלטים עכשיו גם על הצבא! אתם חושבים שזה בצחוק, שזה לא רציני?... אתם סבורים שאתם גרים בארץ-ישראל... במדינת-ישראל כמו שזה היה בשנות החמישים והשישים... אבל הם גם היו פה כבר אז, רק לא באופן כל-כך בולט. הם לא העיזו, אז, באותם שנים, לא היה להם את העוז, אבל עכשיו זה משהו שונה, משהו אחר לגמרי.

ובארה"ב – אותו הדבר. הם השתלטו על ארה"ב. ויש הרבה אמריקאים שכבר יודעים את זה, ואפילו יש מושל של טקסס שהולך נגדם, אבל רוב האנשים תפוסים בחלום שלהם [ר' קד"ד גליון 61-62, מאמר י"א: 'כאשר הבועה הוורודה תתפוצץ'], קמים... הולכים לעבודה... הם לא רואים ולא תופסים, כי הם עושים את זה 'מבפנים', הם נכנסים פנימה בצורה שרוב האנשים לא שמים לב ולא מרגישים את זה, משתלטים לאט-לאט. והם אפילו לא מבינים שהוא כבר דיקטטור. דיקטטור – הכושי. עשו כל מיני תרגילים, ועכשיו הוא לא צריך את הקונגרס בכלל! ['יוֹצֵר עָמָל עֲלֵי חוֹק...', סוף מזמור צד]

הכל נהיה עקום. אנחנו במצב של סכנה ממש מאד גדולה. ועכשיו, מה הם רוצים לעשות? הם רוצים להפוך את כולם לדת אחת! האפיפיור רוצה ללכת ב-23 לחודש ספטמבר, שזה יוצא ביום-כיפור, לדבר בפני הקונגרס האמריקאי. ומה הוא עומד שם להגיד? מי יודע, אבל זה יַראה לנו ולכל העולם את הכיוון שלהם. ולאחר מכן הוא הולך ב-25 בספטמבר, יומיים אחרי יום-הכיפורים, לדבר בפני האו"ם! זה דבר שלא היה כמוהו מעולם, שהאפיפיורים ימח שמם וזכרם ילכו לדבר לפני האו"ם?!... ומה הוא רוצה להגיד באו"ם? כנראה ש-"מזל טוב!", מתחילים את 'סדר-העולם-החדש'. והוא יתן את ההוראות למיליארד-וחצי-הקתולים לעשות מה שהוא אומר.

הוא – העינים שלו ושל כל הכנופיה הזאת, זה להשתלט על העולם. ועכשיו, לך תספר את זה לאנשים – הם יקבלו 'שוֹק' (הלם) כשהם רק ישמעו את זה. אבל יש מספיק אנשים, וזה אפילו הרוב, שהם לא מבינים בכלל מה אומר המושג הזה: 'סדר-עולמי'. מה זה משנה להם?... אז מה?... שכולם יהיו חלק של דת אחת! הם טמבלים, הם חושבים שזה 'אהבה'... וזה דבר 'טוב', וזה 'מעולה'... ו'יותר טוב להיות ביחד'...

ובנוסף לזה עומדת להיות נפילה כלכלית קשה ביותר, שזה הכל הולך ביחד, ביחד עם ההשתלטות. הם מחכים בדיוק לרגע שבו הם רוצים להשתלט ואז זה בדיוק הזמן בשבילם להפיל את הכלכלה, כי הכלכלה כבר היתה יכולה ליפול לא-סתם כבר לפני הרבה מאד חדשים, אבל הם מחזיקים את זה עד הרגע שבו הם רוצים להשתלט. מפני שכאשר האנשים דואגים לאוכל וכו' וכו' – אין להם זמן להתעסק עם השינוי הגדול שעומד להיות. אז ציירתי לכם פחות או יותר את תמונת המצב. אבל לא הוספתי לכם שישנם מחנות-ריכוז בארה"ב שיכולים שם להכיל 50 מיליון איש! ויש שמה כל מיני סוגים של כלים... שאני כלל לא רוצה לדבר על זה. ואפילו יש שמה נדנדות וכו' כאילו שזה 'מקום נחמד לילדים'... אבל כשהם יתחילו להפעיל את זה – הם ילכו ויקחו, בעיקר הם הולכים לקחת את אלה הלבנים, בעלי המעמד הכלכלי הבינוני, ולפרק אותם. הם ישלחו אותם – את הבעל למקום אחד, ואת האשה למקום אחר, ואת הילדים למקומות אחרים, ואחר כך לא יודע מה שיעשו להם. אבל הם עושים דברים איומים לחיילים שחזרו, שנלחמו למען ארה"ב – לא נותנים להם טיפול רפואי, ונותנים להם לסבול ולמות, לא נותנים להם טיפול. וזו אכזריות מעל ומעבר. [ישעיה כ"ד: 'וּבֶגֶד בּוֹגְדִים בָּגָדוּ...']

אבל העם האמריקאי שגדל על קוקה-קולה והמבורגר'ס – אין להם שֵׂכֶל כבר. הם סתומים עִם כל האוכל, והגלידות, והשוקולדות וכו', הם אטומים לגמרי. ישנם רק מעטים מהגוים שמבינים, ועוד פחות מכך יהודים שמבינים. אבל זו מלחמה-רוחנית, והמלחמה זה כנגד הקב"ה. הם לא חכמים כל האנשים האלה. והם גם לא הדור הראשון. מזה כבר דורי-דורות שהם מתכננים את הדבר הזה, רק שעכשיו הם כבר מרגישים את ההצלחה שנמצאת כבר בידים שלהם. אבל הם לא יצליחו, לא יצליחו. כי הם טיפשים ['בּוֹעֲרִים בָּעָם']. הם חושבים שהשטן הוא הכח העליון, ושהקב"ה ח"ו אפשר להילחם איתו, ח"ו [בראשית ג': 'וִהְיִיתֶם כֵּאלוֹקִים', ור' ישעיה י"ד י"ג-י"ד, מזמור ב']. אבל הם טיפשים גמורים. ומה עושה אותם טיפשים? כי הם אנשים עקומים, שהם רוצים את כל הדברים העקומים, את כל התשוקות שיש בעולם. וגם הם אוהבים כסף, ושליטה, ולהיות 'הגדולים' [אבות סוף פ"ה: 'רוח גבוהה ונפש רחבה']. אצל ה-Jesuits, האפיפיור שעומד בראשם, הוא נקרא "הגנרל הגדול של ה-Jesuits", ולפי מה שהם אומרים – הוא באותה רמה של אותו-האיש, שלא נדע! שתבינו איך שהם לוקחים גם את הנצרות ומעקמים את זה, עושים לזה עיוות גדול.

אבל כמו שגם דניאל כבר כתב – אין לנו, אין לנו דרך איך להילחם נגדם בידים, בנשק, במעשים, במעשי-אלימות. אין לנו בכלל שום דרך. אנחנו עם ישראל, עם קטן, עם קטן שלא יכול לעמוד בפני ההמונים האלה במלחמה, אפילו כמו שהמכבים עשו. והדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות – זה להידבק להקב"ה. להדבק אליו, ולשים קיר, אפילו אם זה קיר שאיננו קיים במציאות, אבל זה קיר שקיים אצלנו בלב ובראש, מחיצה שמפרידה בינינו לבין העולם הגדול, [סוף הפטרת שופטים: 'סוּרוּ סוּרוּ צְאוּ מִשָּׁם, טָמֵא אַל תִּגָּעוּ, צְאוּ מִתּוֹכָהּ, הִבָּרוּ נֹשְׂאֵי כְּלֵי ה'...'] ולהתפלל. הכח היחיד שלנו – זה התפילה. להתפלל, ולהתפלל, ולהתפלל.

ויש אנשים, ואני מבין אותם, שזה קשה להם מאד להתפלל הרבה, כי כל כך הרבה דברים קורים, ואין לנו, אין לנו רבנים כמעט, ואין לנו גדולי-הדור כמעט, ואין לנו למי לרוץ שיתן לנו כיוון.

יחזקאל ל"ד, ו': 'יִשְׁגּוּ צֹאנִי בְּכָל הֶהָרִים, וְעַל כָּל גִּבְעָה רָמָה וְעַל כָּל פְּנֵי הָאָרֶץ נָפֹצוּ צֹאנִי, וְאֵין דּוֹרֵשׁ וְאֵין מְבַקֵּשׁ'. זוהר חדש פר' בראשית (מתורגם): 'בְּאוֹתָהּ שָׁעָה בָּכָה רַבִּי עֲקִיבָא. אָמַר לוֹ (רבי אליעזר): עַל מָה אַתָּה בוֹכֶה? אָמַר לוֹ: אוֹי לַדּוֹר שֶׁיִּהְיוּ יְתוֹמִים מִמְּךָ. אָמַר לוֹ: אַל תֹּאמַר כָּךְ, אֶלָּא 'אוֹי לַדּוֹר שֶׁיִּהְיוּ יְתוֹמִים בְּלִי אָב, בְּלִי חָכָם וּמוֹרֶה, וְלֹא תַלְמִיד הוֹגֶה. וְיָמִים יָבוֹאוּ שֶׁכָּל הַדּוֹר יִהְיוּ חֲצוּפִים וְעַזֵּי פָנִים, וְתִשְׁתַּכַּח תּוֹרָה, וְאֵין דּוֹרֵשׁ וְאֵין מְבַקֵּשׁ. וְהַמִּתְעוֹרֵר לִבּוֹ בַּתּוֹרָה יִהְיֶה נִבְזֶה וַחֲדַל אִישִׁים. אוֹי לַדּוֹר הַהוּא כְּשֶׁיָּבֹא אוֹתוֹ הַדּוֹר...', ועי' סומ"ס סוטה.

והמצב נראה כל כך קשה, כל כך איום ונורא, כה מפחיד ומייאש, אז אני יודע שאם רק תדברו עם הקב"ה, או כמו שהנביא יואל אומר מי שיצעק ויבקש עזרה שה' יציל אותו אז זה גם כן יהיה מספיק [יואל ג' ה': 'וְהָיָה כֹּל אֲשֶׁר יִקְרָא בְּשֵׁם ה' יִמָּלֵט... וּבַשְּׂרִידִים אֲשֶׁר ה' קֹרֵא...', עי' מפרשים], אבל צריך כל הזמן. ולהשתדל, להשתדל להיות יהודים טובים בכל דרך שהיא. ואפילו אם אנחנו לא שלמים בדיוק עם כל הדקדוקים והדיוקים ביהדות, אבל שנשתדל, שכל הזמן נשתדל, שנדאג אחד לשני, שנבכה, ונבקש על כל עמ"י, וגם על המשפחות שלנו בתוך עמ"י. זה מה שיציל אותנו. רק זה מה שיציל אותנו. שנבכה, שיהיו הרבה דמעות, שנבכה ונבקש, שנבקש ונבכה ['בִּבְכִי יָבֹאוּ וּבְתַחֲנוּנִים אוֹבִילֵם', ירמיהו ל"א ח', ערש"י שם]. ואז – זה הכח. ואז ה' לא יסתיר את פניו כביכול, הוא ילך במלחמה עם הרשעים [מתפילת הביננו: 'וְעַל הָרְשָׁעִים תָּנִיף יָדֶךָ...'], ובשניה אחת הוא יגמור אותם. הוא ישלח את מלך המשיח – ובשניה אחת זה יגמר. לא תהיה להם שום אפשרות להילחם נגד הקב"ה [מיכה ה' ח'].

אין להם שום כח. אם הקב"ה מחליט לגמור אותם – לא ישאר זכר מהם [תהלים ס"ח ג': 'כְּהִנְדֹּף עָשָׁן תִּנְדֹּף, כְּהִמֵּס דּוֹנַג מִפְּנֵי אֵשׁ, יֹאבְדוּ רְשָׁעִים מִפְּנֵי אֱלֹקִים...', תהלים ל"ז כ': 'כִּי רְשָׁעִים יֹאבֵדוּ, וְאֹיְבֵי ה' כִּיקַר כָּרִים, כָּלוּ בֶעָשָׁן כָּלוּ'. מתפילת ימים נוראים: 'וְכָל הָרִשְׁעָה כּוּלָהּ כְּעָשָׁן תִּכְלֶה, כִּי תַעֲבִיר מֶמְשֶׁלֶת זָדוֹן מִן הָאָרֶץ...']. זו הטיפשות שלהם. כי התשוקות – זה מה שמכתיב להם את החיים, זה מבלבל אותם לגמרי ['הֲלוּמֵי יָיִן']. הם רשעים, יש להם עבירות עצומות נגד עמ"י, ואפילו כנגד כל העולם, כל האנושות. וזה יהיה הסוף. הסוף יהיה שכל היהודים שנדבקו להקב"ה, שלא עוזבים אותו, שיודעים שהוא הכל-יכול, שהם ימשיכו ['וְאַתֶּם הַדְּבֵקִים בַּה' אֱלֹקֵיכֶם חַיִּים כֻּלְּכֶם הַיּוֹם...'] – לא-משנה מה שהרשעים מנסים לעשות.

אז פשוט אין בשביל מה להילחם, רק להיות קרוב לה'. זוהי המלחמה: מלחמה רוחנית. להילחם דרך התפילות ודרך החזרה בתשובה. צריכים לחזור בתשובה, כל יהודי – חרדי או לא, חילוניים או חרדים או לא משנה מי, כל יהודי, כל היהודים חייבים לחזור בתשובה [יחזקאל סו"פ י"ח], להיכנס פנימה, לבדוק מה לא בסדר ['נַחְפְּשָׂה דְרָכֵינוּ וְנַחְקֹרָה וְנָשׁוּבָה עַד ה'...', שערי תשובה לרבינו יונה, שער א', העיקר הי"א], ואז נקבל משיח צדקנו, ה' יהרוג ויהרוס, ישחט את היצה"ר, וימחק את כל התלמידים שלו.

'יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם...', תהלים ק"ד.

נבואת בלעם: 'וְהֶאֱבִיד שָׂרִיד מֵעִיר...'.  ישעיה סוף פרק א': 'וְהָיָה הֶחָסֹן לִנְעֹרֶת וּפֹעֲלוֹ לְנִיצוֹץ, וּבָעֲרוּ שְׁנֵיהֶם יַחְדָּו וְאֵין מְכַבֶּה...'.   עובדיה: 'וְלֹא יִהְיֶה שָׂרִיד לְבֵית עֵשָׂו, כִּי ה' דִּבֵּר...',  סוף מלאכי פרק ג': 'כִּי הִנֵּה הַיּוֹם בָּא בֹּעֵר כַּתַּנּוּר, וְהָיוּ כָל זֵדִים וְכָל עֹשֵׂה רִשְׁעָה קַשׁ, וְלִהַט אֹתָם הַיּוֹם הַבָּא אָמַר ה' צְבָקוֹת, אֲשֶׁר לֹא יַעֲזֹב לָהֶם שֹׁרֶשׁ וְעָנָף...',  ור' 'עיקרי הגאולה' להאברבנאל, העיקר הו', הובא בקד"ד גליון 36.

 

שאלות ותשובות:

ש. ביום המצעד, עם עלות השחר, היתה בארץ ישראל רעידת-אדמה בחוזק של 4.4 ! זה התחיל באיזור סדום, ים-המלח, והורגש גם בירושלים...

ת. מסדום, בדיוק! נכון בדיוק. אז אפשר לקרוא למה שכתבתי 'מסדום עד ירושלים'.

ש. אז המסר בעצם הוא שאם לא נילחם על עצמנו ועל נפש ילדינו סדום תגיע ח"ו אל תוך ירושלים...

ת. נכון, וזה מגיע כבר, ה' ישמור. [ישעיה א' י', ור' יחזקאל מ"ז ח']

ש. יש שמועות שהפופ מתכנן להגיע הֵנָה בסוכות... ומאחורי קבר דוד המלך יש כל מיני עבודות בשטח...

ת. זה מאד יכול להיות לפי מה שאמרתי לכם, הוא אמר בפירוש שהוא רוצה לעשות 'ותיקן שני' פה, אבל זה לא נכון הוא רוצה לעשות את הוותיקן פה! תראו, אפשר ללכת לשם, ואפשר להתפלל שם, אבל יהיה רגע שיסלקו אתכם בכח, לא יתנו לכם לבוא. לא מְשַנֶה, אתם תיכנסו לבתי-מדרש, לבתי-כנסת, ופשוט תבכו ותדברו עם הקב"ה. תבקשו מהקב"ה שהוא יעזור לכם לעשות תשובה, כולנו, שיעזור לכולנו לעשות תשובה, ושהוא יביא כבר משיח-צדקנו. רק את זה צריכים לעשות, זה הנשק הכי גדול, הנשק הסודי הכי חזק, שאף פעם לא הפסיק לעבוד ['מִי כַּה' אֱלוֹקֵינוּ בְּכָל קָרְאֵנוּ אֵלָיו...'].

ש. זה מתאים למה שכתוב בספרים על חג הסוכות...

ת. אנחנו נדע הכל. אני לא יודע תאריכים, אני אומר מה שהם מתכננים. הם מתכננים שהאפיפיור יבוא, וזה רק מראה כמה שהכנסיה-הקתולית שולטת פה. הוא קודם אמור לבוא לאמריקה, ובאמריקה הוא ילך לאו"ם, יגיד מה שיש לו להגיד, ואז נהיה יותר חכמים. אבל תתכוננו, תתכוננו רוחנית, יהיה זמנים מאד קשים כלכלית.

ש. עסקנים מספרים שיש קרוב לארבע-מאות תלונות על ילדים שהותקפו! מה המשטרה עושה? כלום.

ת. אני לא מבין דבר אחד, למה החרדים לא מתארגנים כדי לשמור על הילדים? לא מובן לי. כשהם רוצים להילחם, לעשות הפגנות וכו' – אין בעיות, אז מה קורה פה? למה לא עושים משהו?

ש. אם מישהו רק פותח את הפה נגד המנוולים - אוי ואבוי...

ת. אתם צריכים לראות אותם ולהסתכל עליהם כגוים. הם רוצים לעשות עולם שבו הלאוים – הם מותרים, ומה שמותר לפי התורה – זה לאו. והם רוצים גם כן לקצץ את הילודה, הם לא רוצים כל כך הרבה אנשים בעולם הזה, אז בשבילם יותר טוב גבר-עם-גבר ואשה-עם-אשה – ובזה גמרנו. אבל גם הם עקומים בעצמם.

ש. לעיריית-ירושלים ישנה תכנית מקיפה להרוס את שכונות-הצפון, להעביר שם את הרכבת הקלה ועוד...

ת. לא יעזור כלום – רק תפילות. הם הרבה יותר חזקים, זה לא יעזור. יותר מדי אנשים חרדים תפוסים עם האנשים האלה, יותר מדי אנשים חרדים עייפים ואין להם כח להילחם. רק להתפלל, וזה הכי חשוב.

ש. מה אתה אומר על גל החום הזה שהיה כאן השבוע?

ת. זה הכל שייך לגאולה.

ש. איך זה מתקשר לגאולה?

ת. החום וכל הקושי – זה לעבור מדבר לדבר, אנחנו עוברים לעולם אחר, עולם שונה לגמרי, וזה שייך למלחמה שכבר נלחמים בשמים, אז זה מה שקורה.

ש. היום זה ליל היארצייט של הרב מבעלז זצ"ל...

ת. היו לנו תמיד צדיקים ענקיים, עם אמת כל כך ברורה, באופן כל כך ברור, שאין בכלל מה להגיד נגד. אבל הם טיפשים, והם רוצים להיות "העם הנבחר", אז הם עושים כל מיני דרכים עקומים כדי להגיע לזה, כי הם לא מסוגלים באמת להגיע, רק עמ"י מסוגל להגיע ['יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ'. דברים ד': 'כִּי מִי גוֹי גָּדוֹל אֲשֶׁר לוֹ אֱלֹהִים קְרֹבִים אֵלָיו, כַּה' אֱלֹקֵינוּ בְּכָל קָרְאֵנוּ אֵלָיו...', כי תשא: 'וְנִפְלִינוּ אֲנִי וְעַמְּךָ מִכָּל הָעָם אֲשֶׁר עַל פְּנֵי הָאֲדָמָה...', עי' ברכות דף ז' ע"א]. ואנחנו צריכים עכשיו לעשות מה שאמרתי: לסגור את עצמנו, ולהתפלל, והגברים ללמוד, ולהתפלל, ולבכות לה' להציל אותנו. מי שיכול להגיע לארץ-ישראל עדיף [יואל שם: 'כִּי בְּהַר צִיּוֹן וּבִירוּשָׁלִַם תִּהְיֶה פְלֵיטָה, כַּאֲשֶׁר אָמַר ה'...'], מי שלא – ה' יציל גם שמה את היהודים.

ש. לפני שנתיים לא האמנו שנגיע לשנת תשע"ה ומשיח עדיין לא נמצא פה...

ת. אני כבר כותב למעלה מעשרים שנה, אנשים לא מבינים שזה 'שלבים', אבל ה' שלח אותנו לפני בערך עשרים ושלש שנה כשהתחלנו לכתוב, ואז הוא שלח אותנו להכין את עמ"י. אבל עמ"י היה צריך להגיע לכל מיני שלבים, לעבור כל מיני דברים, אבל 'הסוף' היה כבר, זה התחיל – הסוף. לפני כמעט 14 שנה נפלו התאומים, וזו היתה ההתחלה ['קול דממה דקה' גליון 18 – 'ההתחלה של הסוף']. והרבה מאד מאשימים את השלטונות שהיה להם חלק בזה, בהפלת התאומים, זאת אומרת שהגוים בעצם מאשימים גם את האמריקאים – את הסי. איי. אי., וגם את האנגלים, וגם את ה-Jesuits, וגם את ערב-הסעודית... אז זו היתה ההתחלה-של-הסוף-של-עולם-השקר [ישעיה ב' י"ב ואילך].

ש. פעם היו יוצאים עם ספרי-התורה לרחוב, היום זה הכל נראה כל כך מוסתר...

ת. אנשים יתעוררו כשזה יגיע למצבים כאלה, אבל מעט אנשים יתעוררו, מעט. אני מזהיר אתכם, זה לא יהיה הרבה מאד, זה לא יהיה המונים. יהיה. אני מקוה שיהיו, כן, אבל לעומת הקתולים, האנשים שהם ממש 'קתולים רשמית'?... יש בערך משהו כמו מיליארד וחצי בעולם! ובעולם ישנם כשבע וחצי מיליארד איש, אז קרוב לעשרים אחוז זה קתולים! אבל בגלל זה יש שם הרבה כח, אבל זה לא פשוט כל כך, כי גם בין הקתולים היותר-אינטלגנטים יש בעיה שהם לא סובלים אותם. רואים שהם עושים שקר. לא פשוט. אני לא יודע איך ה' יגמור אותם, בשניה, בדקה הוא יכול לגמור אותם, אפילו פחות מדקה... ['כְּהִמֵּס דּוֹנַג מִפְּנֵי אֵשׁ...']

ש. אז מה התפקיד שלנו, מה אנחנו יכולים לעשות?

ת. אני חוזר: אין להילחם נגדם פנים-אל-פנים, זה לא יעזור, זה רק סכנה גדולה. לכו תסגרו את הדלתות, תלכו לבתי-המדרש, ותתפללו ותבכו לה', זה הדבר היחיד שיעזור. ה' רוצה לשמוע את התפילות שלנו. עד עכשיו רוב החרדים מתפללים לעגל הזהב, זה 'כאילו' להקב"ה. שמים על העגה"ז כיפה וטלית, תופסים לו את הזנב, והולכים איתו. אנחנו ירדנו בקדושה בצורה נוראה, נורא-נורא-נורא, וזו פשוט בושה. ולמה ה' נותן למנוולים להתעסק עם הילדים שלנו? כי אנחנו לא בסדר! לא כולם, יש הרבה שמשתדלים, אבל אנחנו לא בסדר. ובשביל קצת כסף אפשר לקנות הרבה מהחרדים וגם דתיים ובעיקר את החילונים.

אבל אנחנו, כל אלה, כל היהודים האמיתיים – צריכים לפתוח את העינים ולראות איפה אנחנו עומדים. רוצים להיות עם הרשעים? זה יהיה הסוף שלכם. אין להם שום סיכוי להצליח במה שהם עושים. ואנחנו – יש לנו את הקב"ה, הוא הכל-יכול, הוא הריבונו של עולם, אין עוד מלבדו, וזהו. ומי שעם הקב"ה – הוא ישרוד [יואל שם]. ואי אפשר להיות 'כאילו' עם הקב"ה, כמו האח של אברהם אבינו (הרן, ר' רש"י סו"פ נח), צריכים להיות באמת עם הקב"ה, לדבר איתו כל הזמן, לבכות, לדבר, להיות איתו, כל הזמן. ועִם זה נוכל להצליח.

ואלה הרשעים – הם מפחדים מהכח הזה של היהודי, נכון, הם רואים את זה כדבר הכי גרוע: להיות יהודי, אבל הם גם מפחדים, כי עמוק בפנים הם יודעים שהקב"ה הוא הכל-יכול, ושאנחנו העם-הנבחר ולא הם עִם הדרך העקומה שלהם [מזמור א': 'וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד', ור' שם י"ד ה']. רק הדרך של הקב"ה זה האמת, וזה הכל. התורה שלנו אמת, ורק התורה שלנו והקב"ה זה אמת ['בָּרוּךְ אֱלֹקֵינוּ שֶׁבְּרָאָנוּ לִכְבוֹדוֹ, וְהִבְדִּילָנוּ מִן הַתּוֹעִים, וְנָתַן לָנוּ תּוֹרַת אֱמֶת...'].

ואנחנו צריכים ללכת עם האמת. אז תשתדלו, תמשיכו להתפלל, להתפלל, זה הכל. להתפלל, ולמצוא מישהו טוב לדבר, שידבר אמת, וזה הכל. תראו, אנחנו עם שעברנו, ועדיין עוברים גלות כל כך קשה. אני יודע שזה הסוף עכשיו, וזה ברור, כי תסתכלו מסביב, אם אנחנו לא נקבל בעתיד הקרוב משיח-צדקנו – לא יִשָׁאֵר עַם ישראל! זה יהיה 'כאילו-עם-ישראל', אבל זה לא יהיה עם ישראל, ח"ו. אז לכן זה חייב להיות הסוף.

 


דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 7594601 פעמים
היום - 06/06/23