מעגל ההיסטוריה של האנושות

מעגל ההיסטוריה של האנושות

בס"ד, תקשור עם דניאל, ירושלים, ר"ח אלול תשע"ה


אבא, אמא, אנחנו במצב קשה מאד. אתם בטח מרגישים את זה. אנחנו חיים בעולם מלא טינופת, מלא רשעות.

פעם הרגשנו שהעולם הוא טוב-בסך-הכל, הוא לא עולם רע, הוא טוב, יותר טוב מאשר רע, שמלחמה כמו מלחמת-העולם-השניה לא יכולה להיות עוד פעם, שירצחו יהודים כמו שפעם – לא יכול להיות. ואפילו שאחרי מלחמת העולם השניה עברנו עוד מלחמות – כמו וייטנאם וקוריאה – שהיו מלחמות קשות ביותר, אך זה לא היה שייך לנו, זה היה רחוק. היו אמנם כמה יהודים שהיו צריכים להתגייס לצבא האמריקאי, אבל בסה"כ יהודים לא השתתפו בזה. זה היה רחוק מאתנו.

אבל כל העולם התחיל להשתנות בלי שנרגיש את זה. איזו קבוצה של רשעים פשוט השתלטו על הכל, רשעים-לא-סתם. והרשעים הנמצאים בראש הקבוצה, השולטים על כולם, הם מאמינים בעבודה זרה בדיוק כמו אותם האנשים מדור-המבול, דור-הפלגה עם מגדל-בבל, כמו האלה שהאמינו בעבודה זרה של מצרים – שם היה מלא-מלא דברים מגעילים, ועקומים, הפוך מהקדושה, מלא רצח, דם ששותים וכו' וכו' [פרשת ניצבים: 'כִּי אַתֶּם יְדַעְתֶּם אֵת אֲשֶׁר יָשַׁבְנוּ בְּאֶרֶץ מִצְרָיִם... וַתִּרְאוּ אֶת שִׁקּוּצֵיהֶם וְאֵת גִּלֻּלֵיהֶם...']. הרשעים ששולטים היום ומאמינים בשטן ועושים את כל הדברים האלה – הם כביכול שייכים לכנסיה, והם מגדירים את עצמם כמשכילים, אינטליגנטים... המדע מאד מעניין אותם, והם ממש סוגדים למדעי הפיזיקה, פיזיקה - זה דבר שממש מאד מושך אותם. הם דור שדומה לדור שבנה את מגדל-בבל [ר' ספר 'אהבת יהונתן' לרבי יונתן אייבשיץ זצ"ל, פרשת נח ח' כ"א]. הם בנו משהו שדומה לטיל, וחשבו שיקחו את הטיל הזה ויגיעו עד לקב"ה, וינצחו אותו, חס ושלום [סנהדרין קט.]. אבל בקלי-קלות הקב"ה פירק את הטיל – ונגמר העסק. ה' נתן לכל אחד שפה אחרת, לא יכלו לשתף פעולה אחד עם השני כדי לבנות את זה, אז עזבו את העבודה - וזה נגמר.

וכיום המצב פה קשה ביותר. תהיה פה מלחמה. קשה לעצור את הרשעים האלה. הם השתלטו על כל הצבאות, על כל הכספים של העולם. הם כבשו את ארצות הברית. ארה"ב היא כבר לא דמוקרטיה, זה רק 'כאילו דמוקרטיה'. ואירופה – על סף התמוטטות, ובסין הכלכלה רועדת מכל הכיוונים, ובסה"כ המצב הכלכלי זה מצב של ערב-התמוטטות-כלכלית ועל סף מלחמה-עולמית. ואת זה לא רק אני אומר, רוב הכלכלנים אומרים את זה. וזהו השְׁטַאנְץ (דפוס הפעולה) של הדבר הזה: קודם נפילה כלכלית קשה – שזו מביאה בעקבותיה מלחמה ענקית. תמיד זה עבד ככה. בכל ההיסטוריה ככה זה הלך.

הרשעים האלה עובדים הרבה שנים בענין הזה. כמעט כולם שייכים לכנסיה-הקתולית שהיום זו אמונה בשטן עצמו. וכל הדברים שבעולם-של-פעם היו כולם נגדם, אפילו הנוצרים, וודאי היהודים, וגם המוסלמים, בשבילם, עבור הרשעים האלה – זה מותר ורצוי. והם מקימים 'עולם חדש' לפי המושגים העקומים שלהם. האפיפיור מתכנן לבוא לאו"ם בתאריך י"ב בתשרי לנאום שם ולהגיד שהוא בעד 'סדר עולמי חדש', שזה אומר ממשלה אחת לכל העולם, ומרכז הממשלה העולמית זה האו"ם, והצבא העיקרי – הצבא של האו"ם. הוא עומד לבשר על כך לכל הקתולים בעולם ולהגיד להם שהם חייבים לקבל את זה. הוא יעשה 'דת-עולמית-חדשה' שתאפשר לכל הדתות 'להיות ביחד', באמונה אחת, לא לריב פה-ושם. ביחד, חס ושלום ['וְהָיִינוּ לְעַם אֶחָד...'].

וזה לא יקח הרבה זמן עד שיבואו לארץ-ישראל עם הצבאות שלהם. יהיו כל מיני סיבות "טובות" שירצו "לעזור" למדינת ישראל, ולהיות "המצילים" שלנו חס ושלום. 'לעזור ולשמור עלינו נגד הערבים'... הסכנה תהיה גדולה. יבואו, ישתלטו פה. מה שיהיה אחרי זה בדיוק – אני לא יודע, אני רק יודע שה' יגמור אותם, והיהודים יחיו ויקבלו משיח צדקנו.

יש עוד דבר אחד מעניין. מאז החטא-הראשון של אדם וחוה, האנושות לא נהיתה טובה יותר, היא לא עלתה, אלא ירדה וירדה וירדה, ועכשיו אנחנו חוזרים למצב שהיינו מיד אחרי החטא. זה מין מעגל שכזה, אבל זאת לא עֲלִיָּה. אנחנו ירדנו מאד, אך ה' הציל אותנו, כי הוא נתן לעם ישראל את התורה, ואפילו אם נגיע לתחתית – נוכל לעלות, מאחר שקבלנו את התורה. התורה יכולה להעלות אותנו חזרה למעלה. [כ"כ האור החיים הק' (שמות ג' ח') שבגלות האחרונה עמ"י ירד לשער הנ', כי בזכות התורה יוכלו לצאת אפילו משער החמישים של הטומאה]. פעם, כאשר היינו במצרים, לא יכולנו להגיע לתחתית, כי אילו היינו אז מגיעים לתחתית, לא היינו יוצאים מזה חס ושלום, אבל ה' עזר לנו והוציא אותנו משם לפני שהגענו עד לתחתית ['כִּי לֹא יָכְלוּ לְהִתְמַהְמֵהַּ...']. ועכשיו הגענו לצערי-הרב לתחתית [פרשת וילך: 'כִּי יָדַעְתִּי אַחֲרֵי מוֹתִי כִּי הַשְׁחֵת תַּשְׁחִתוּן... בְּאַחֲרִית הַיָּמִים..., ור' סוטה דף מ"ט: 'בעקבתא דמשיחא...']. אבל יש לנו את התורה שלנו, ואנחנו חייבים לתפוס את התורה חזק, והתורה תרים אותנו מעלה מעלה אם רק נרצה. אם רק נושיט את היד ונתפוס כביכול את התורה - נעלה אִתָּהּ מעלה-מעלה עד לקב"ה ['הֲשִׁיבֵנוּ אָבִינוּ לְתוֹרָתֶךָ...', ור' ניצבים פרק ל' כה"ע].

עכשיו אני רוצה לספר לכם עד כמה שהרשעים מטורפים, הם רשעים בקיצוניות מחרידה. ישנו מקום על גבול שוויץ-צרפת, קורים למקום הזה 'בֶּרְן'. זהו מקום קטן עם נוף יפה [נח י"א: 'וַיִּמְצְאוּ בִקְעָה...', 'וְנִשְׂרְפָה לִשְׂרֵפָה...']. בנו שם את המכונה הכי גדולה בעולם. המכונה בנויה בצורת מעגל ויש לה תפקיד מאד מעניין. הפיזיקה, כפי שאמרנו, מעניינת מאד את המטורפים האלה. הם עושים כל מיני נסיונות, הכל במטרה ללכת נגד הבריאה של הקב"ה. הם לא מבינים כי כשהקב"ה בורא משהו אז זה דבר מושלם.

הם אנשים מסוכנים כי יש להם רעיונות כל-כך עקומים שזה יכול להרוס את האנושות.

ועכשיו עם המכונה הזאת שנבנתה לפני הרבה שנים וכבר שכחנו מזה, פתאום זה עולה לכותרות! מה הם עושים שם?... את האמת – אני לא כל כך מבין, לוקחים חלקיקים (של אטום) ומכניסים למכונה הזו כל כך הרבה אנרגיה עד כדי כך שמפחדים שזה עלול לגרום לרעידת-אדמה! הם חושבים שהם יצליחו לשבור את החלקיקים האלה, ושזה ישבור את המחיצה שה' ברא בין המימד שלנו בעולם הזה לבין כל מיני מימדים בעולמות אחרים.

יש הרבה מימדים מסביבנו ואנחנו לא יכולים לראות אותם, ה' בנה מחיצות שהבן-אדם לא יראה את זה, לא יֵדַע שהם קיימים לידינו. רק לצדיקים מועטים יש את הרגישות והיכולת לעלות גבוה ולהרגיש אותם. והם עושים נסיונות כבר הרבה שנים, הם רוצים להיכנס לעולמות אחרים של הקב"ה, לתפוס עמדה ולהגיע לַנֶּצַח! [נבואת מלחמת גוג ומגוג, יחזקאל ל"ח י', ור' סנהדרין שם וישעיהו פרק י"ד] אבל הם טפשים. והנחש שה' ברא – הם אותם האנשים [זוה"ק בראשית כ"ח: בענין ע"ר: 'וְאִנּוּן בְּנוֹי דְּנָחָשׁ הַקַּדְמוֹנִי דְּפַתֵּי לְחַוָּה...' וכש"כ הגוים שביניהם, עי' שבת קמו. ויבמות קג.]. זהו הנחש וכל האנשים שלו. הם לא תופסים, אבל הסוף הוא שהם יהרגו את עצמם. [ר' ישעיה ר"פ כ"ז: 'בַּיּוֹם הַהוּא יִפְקֹד ה' בְּחַרְבּוֹ הַקָּשָׁה וְהַגְּדוֹלָה וְהַחֲזָקָה עַל לִוְיָתָן נָחָשׁ בָּרִחַ, וְעַל לִוְיָתָן נָחָשׁ עֲקַלָּתוֹן, וְהָרַג אֶת הַתַּנִּין אֲשֶׁר בַּיָּם...', ועי' רש"י שם].

יש מפות בחיל-הים האמריקאי שבעתיד הקרוב הם מתכוננים לצונאמי. המפה מראה שכל החוף המזרחי והמערבי של ארה"ב יֵעָלְמוּ, כולל ניו-יורק, פלורידה, ניו-אורליאנס, יוסטון, לוס-אנג'לס, סן-פרנסיסקו. המיסיסיפי יהיה רחב מאד עד שהוא ישטוף את לואיזיאנה. אז מאיפה הם מקבלים את המפות האלה?...

אנחנו הגענו למצב של החטא הראשון, ואנחנו נצטרך לתפוס את התורה שלנו, ולעלות מתוך הבור שאליו נפלנו, נצטרך לעלות ולעשות תשובה, לעלות – ולעשות תשובה, ואז סוף-סוף נוכל להיכנס שוב לגן-עדן, לַשַּׁבָּת. וברגע שנעשה את זה, כל הלחץ האדיר שהיצר-הרע יָצַר במשך כל השנים שמאז החטא הראשון, הלחץ הזה בעולם שבגללו הבן-אדם לא יכול להיות בשקט עם עצמו, לא יכול ליהנות מהחיים, מהתורה, כמו שהוא באמת רוצה, ורק צדיקים אחדים יכלו לעלות ממש גבוה [ברכות ס"א ב': 'יצר טוב שופטן', ור' קהלת רבה ה' א', ועי' ס' ליקו"א תניא] מעל ליצרים האלה שבאים מצד היצר-הרע כל הזמן, כל הזמן, יום ולילה, לחץ לחץ ולחץ – פתאום הלחץ הזה יֵעָלֵם! ננשום בצורה קלה, נרגיש רגיעה, נרגיש שהגענו הביתה, נרגיש שהגענו קרוב-קרוב לקב"ה, נרגיש שאנחנו בעולם-הבא ואין לנו שום דאגה ['וְהָיָה בְּיוֹם הָנִיחַ ה' לְךָ מֵעָצְבְּךָ, וּמֵרָגְזֶךָ, וּמִן הָעֲבֹדָה הַקָּשָׁה אֲשֶׁר עֻבַּד בָּךְ...', זוה"ק ואתחנן רס"ב. ועע"ש יתרו פ"ט.]. וכל מה שנרצה לעשות זה רק להתקרב ולהתקרב ולהתקרב יותר ויותר לאמת, לקב"ה.

אבא, איזו הרגשה נפלאה זו לחיות בלי לחץ! אמא, בלי לחץ! להיות שמח, ולא משטויות, שמח 'מבפנים' בלי כל הלחץ הזה, ונעלה ונעלה ונעלה... רק מכך שאני חושב על זה – אני נרגע... אבל, אבא ואמא, עד שנגיע לזה – זה לא יהיה פשוט, ותהיה באמת נפילה כלכלית קשה, ושני-שליש-של-העולם יחרב, אך לא ארץ-ישראל.

אמא ואבא, לא לפחד, רק להתפלל ולהתקרב לה'. ה' יציל כל יהודי ממות אם הוא מבקש עזרה ממנו, ואני מתייחס רק לארץ-ישראל [יואל ג' ה': 'וְהָיָה כֹּל אֲשֶׁר יִקְרָא בְּשֵׁם ה' יִמָּלֵט, כִּי בְּהַר צִיּוֹן וּבִירוּשָׁלִַם תִּהְיֶה פְלֵיטָה כַּאֲשֶׁר אָמַר ה', וּבַשְּׂרִידִים אֲשֶׁר ה' קֹרֵא...', ע"ש במפרשים]. אני לא יכול להבטיח במקום אחר. אבל בארץ ישראל, כל יהודי שמבקש מה' שיציל אותו [ישעיה ל' י"ט: 'כִּי עַם בְּצִיּוֹן יֵשֵׁב בִּירוּשָׁלִָם, בָּכוֹ לֹא תִבְכֶּה, חָנוֹן יָחְנְךָ לְקוֹל זַעֲקֶךָ, כְּשָׁמְעָתוֹ עָנָךְ...'], ומקבל את הקב"ה כהכל יכול [צפניה ג' י"ב, האזינו ל"ט: 'רְאוּ עַתָּה כִּי אֲנִי אֲנִי הוּא...'], כריבונו-של-עולם, הבורא שלנו, אין עוד מלבדו – הוא ינצל.

אבא ואמא, תתפללו על הילדים ועל הנכדים ובקשו באמת מהקב"ה שיציל אותנו. צריכים לקוות שאין בינינו ערב רב, כי אף אחד לא יודע בדיוק אם יש ערב רב. ומי שינצל – הוא בודאי-ובודאי עמד על הר-סיני ואמר יחד עם כולם "נעשה ונשמע".

זהו, אבא, אני לא יודע מה עוד יש להגיד, רק זאת שכל היהודים יצטרכו עכשיו להחזיק חזק חזק ביהדות שלהם, ולהפסיק עם המריבות [חרדים פרק ז']. ובדרך-אגב, הרבה מהמריבות שלנו באים הַיְשֵׁר מהרשעים-הגויים אשר נשלחו בכוונה לעשות בלאגנים בכל ארץ וארץ, וגם פה הצליחו 'בגדול' לעשות לחץ, לעשות כעס ואיבה בין יהודי חילוני ליהודי דתי-לאומי. ורק עכשיו הצליחו להיכנס אף לתוך העולם של החרדים ולגרום לקבוצה אחת ללכת נגד קבוצה אחרת בצורה כל-כך אכזרית ורעה שזה פשוט כואב הלב. וגם יש לנו עכשיו חרדים שעובדים במשטרה, שהם לא רק אנשי-קשר של הקהילה שלהם עם המשטרה. יש קהילות שיש בהם מלשינים שאומרים לשלטונות לא תמיד את האמת על אנשים, חלקם עובדים נגד קבוצות של חרדים.

יש לנו מצב שכל אחד מפורק לכיוון אחר וקשה לחבר אותנו יחד, לעם אחד. המצב קשה ביותר. זהו מצב שאנחנו לא מספיק חזקים להילחם נגד הרשעים, כי כל אחד עומד במקום אחר ["וְאֶפֶס עָצוּר וְעָזוּב"]. כל אחד נלחם על הכיסא שלו, על הבית שלו, נלחם נגד האח שלו, נלחם נגד ההורים שלו [זכריה ח' י': 'וְלַיּוֹצֵא וְלַבָּא אֵין שָׁלוֹם... וַאֲשַׁלַּח אֶת כָּל הָאָדָם אִישׁ בְּרֵעֵהוּ...'. מיכה ז' ו': 'כִּי בֵן מְנַבֵּל אָב, בַּת קָמָה בְאִמָּהּ, כַּלָּה בַּחֲמֹתָהּ, אֹיְבֵי אִישׁ אַנְשֵׁי בֵיתוֹ...', מתני' סוף סוטה] מלחמות של עדה נגד עדה. אבל בסופו-של-דבר, ה' יביא את כולנו ביחד. בסוף ה' ישמיד את כל הרשעים ויוציא אותם מעם ישראל ['וְאָסִירָה כָּל בְּדִילָיִךְ...', גמ' סנהדרין צח., ועי' סוף 'אשרי'], כי רק אז נוכל להתחבר שוב ולהגיע לחופה שלנו יחדיו, הכלה - שהחתן כבר מחכה לה כל כך הרבה זמן מתחת לחופה [ישעיה ל': 'וְלָכֵן יְחַכֶּה ה' לַחֲנַנְכֶם...']. נגיע לקב"ה - ונהיה שלמים אתו ['אָז הָיִיתִי בְעֵינָיו כְּמוֹצְאֵת שָׁלוֹם...', עי' רש"י שיר השירים שם, ור' מאמר הזוה"ק הנאמר בליל שבת: 'כגוונא...'], נהיה חלק ממנו. ה' יעלה אותנו מעלה מעלה. נהיה יחד איתו. נהיה אחד.

 

 

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 7594611 פעמים
היום - 06/06/23