כאשר יתחילו לראות את הכוכב...

כאשר יתחילו לראות את הכוכב...

בס"ד, תקשור עם בנימין, ירושלים, ד' בשלח, י' שבט תשע"ו

אני מאד שמח שאנשים כבר החליטו לכתוב ולספר על הנושא הזה של הרשעים הגדולים האלה, 'הסדר העולמי החדש', 'הבונים החופשיים' או 'הקתולים' או מה שאתם רוצים לקרוא להם, וגם על הענין של הכוכב הנקרא 'נִיבִּירוּ' או פְּלַאנֶט-X או השביט, יש עוד שמות, יש הרבה שמות לכוכב הזה, גם אנשים שהיו בעולם הזה לפני שנים רבות, לפני כמעט ארבעת אלפים שנה כתבו על הכוכב הזה, ועל הנזק והחורבן שזה עשה לעולם, אבל אני שמח שמתחילים כיום לדבר על זה. וכשמסתכלים על הנושא הזה ועל מה שיכול להיות, הנזק שיכול להיות בעולם שלנו, לכדור-הארץ שלנו, אז זה מפחיד ביותר, אבל כל היהודים-האמיתיים שמחכים כ"כ הרבה זמן לגאולה השלמה, אנחנו שמחים למרות כל הסבל ולמרות כל הדיבורים על גלים שיהיו בגובה של שש מאות מטר, יש שאומרים מאה מטר, אף אחד לא יודע בדיוק, אבל משהו עצום... רק כשחושבים על זה - זה מספיק להפחיד אותנו מאד-מאד.

ולא נורא, כי בסך הכל גם היהודים וגם הגוים ישנים מאד חזק, ולא שום דבר מזיז להם. ואני כבר אמרתי הרבה פעמים שעד שלא מרגישים את זה בכיס - לא מתעוררים בכלל... אז הנה התחילה שנת 2016 ובאמת כל הבורסות יורדות! וכולם מפחדים מאד, וכל יום מפחדים עוד יותר, אבל משום מה ישנה די רגיעה ברחוב, אפילו זה לא מפחיד אותם כבר, אולי בגלל שהם כבר קיבלו את משכורת דצמבר, ומצפים גם שיקבלו את המשכורות של ינואר... אבל אפילו שהחיים שלהם כבר לא קלים, הכל נופל, וקשה לאסוף כספים, אבל זה עדיין לא עד כדי כך שהם דואגים איך הם ישלמו את שכר-הדירה או איך יקנו אוכל, אמנם יש כבר עניים שהם במצב כזה, אבל הרוב - עוד איכשהו מתאפשר להם לעבור את הדבר הזה, בעזרת ה'.

אבל להזיז את עצמם, לקום, ולהתאסף, ולהתפלל לה', ולבקש מחילה מהקב"ה בשביל כל העבירות שלנו...? - במקום זה ממשיכים עם מסיבות-החסד שלהם... שהם בודאי חייבים איזו שמלה חדשה בשביל האירוע, וקצת איפור, ופאה קצת מסודרת, וכל מיני דברים, ולהביא כל מיני-סוגי אוכל טעימים וכו'... - זה בחוץ לארץ. ופה בארץ - ממשיכים עם הקניות. נכון, אין הרבה כסף, אבל יש מספיק כדי לקנות פה קצת ושם קצת, להרגיש שעשו את הטיול היומיומי שלהם וחזרו הביתה עם איזה משהו... אז לכן אפילו האיום על הכסף לא כ"כ עובד... אני פשוט מרגיש שאולי שמו איזה שהוא סם בתוך המים או בתוך האוכל, משהו שכולם הפכו להיות פשוט ממש 'זוֹמְבִּיס', גלמים...

ש. באמת זה ידוע שֶׁשָׂמִים במים 'דברים'...

נכון, אנחנו יודעים ששמים פלואוריד במים, ואנחנו יודעים שזהו החומר אותו שָׂמוּ הנאצים ימ"ש במחנות-הריכוז בתוך המים כדי 'להרגיע' את היהודים. אבל אנחנו בכל אופן ממשיכים להשתמש בזה, ולהגיד שהמים טעימים מאד... ולהשתמש בכל משחות-השינים שמכילים את זה, ולא שמנו לב לזה, וגם לא כל כך שמנו לב שעל משחות השינים של הילדים כתובה אזהרה לא לתת לילדים לבלוע את משחת-השינים! כי זה מסוכן, אבל כתוב באותיות גדולות: פלואוריד... אז אנחנו ממש בעולם של שיכורים, של מסוממים, שכבר לא מעניין אותנו כלום, רק האייפון, לראות סרטים, לשכוח מהעולם מסביב, ולא לחשוב על שום דבר שזה לא-נעים בשבילנו. הכל צריך להיות נעים, הכל צריך להיות קל וטוב.

ויש הרבה גיטין היום, כי אין לבן-אדם סבלנות להסתדר עם בן-אדם אחר, אין להם רצון לקבל על עצמם עול של עוד ילד ועוד ילד ועוד ילד, וזוהי בעיה. אם זה גוים – טוב, תמיד זה היה ככה, אבל היהודים! היהודים! מה עם היהודים?... מה יהיה עם היהודים החרדים?... זה מה ששובר לי את הלב. הצניעות ירדה בצורה איומה. בית-יעקב זה לא בית יעקב, זה בית-קלקול, ועושים את זה עם 'הכשר'. עם החתימות של הרבנים מקלקלים את הדור הבא שלנו. הופכים את הבנות לנשות-קריירה, כל אחת עם המקצוע שלה שהיא רוצה להתקדם בזה, שכאילו זה 'לשם שמים', כי היא מחזיקה אברך שלומד, אמנם אם היא צריכה ללכת לעבודה והילד חולה בבית - אז הוא זה שצריך להישאר בבית ולא ללכת לכולל... ובכלל הוא צריך ללכת לטפל בכל מיני דברים, ואם לא - אז מה יהיה?... הוא לא יכול ללמוד! הוא חייב אשה עובדת שמרויחה מצוין!

הכל הולך לאיבוד. הכל הולך לאיבוד, המשפחה, הערכים היהודים, הדת-היהודית שלנו, והכל נוצץ מיהלומים, ופריצות, ומסיבות, ו... ו... ו... ו..., אבל עכשיו יבוא יום אחד שהם יתפסו את הראש ויתחילו לראות משהו חדש בשמים. וכאשר יראו את זה – אז זה אומר שזה יקח רק כמה שבועות עד שזה יגיע ממש אלינו, וכשיראו את זה - יהיה לנו בדיוק מספיק זמן בשביל לעשות תשובה אמיתית, ואולי לאסוף קצת אוכל בכדי שנעבור לפחות את החלק הראשון של כל זה עם בטן פחות-או-יותר מלאה, ולהביא מספיק מים, ולהכנס לבתים שלנו, כי אין לנו בונקרים, זה רק בשביל 'האליטה', בשביל אנשי 'הסדר העולמי החדש', הם כבר יֵשבו בתוך הבונקרים שלהם, ואנחנו נצטרך לשבת בבתים, ולחכות בסבלנות עד שזה יגיע.

וכשזה יגיע - זה יהיה מפחיד ביותר. והמקום הכי בטוח בעולם - יהיה ירושלים. המקום שיש לנו עליו הבטחה מהנביא יואל [פרק ג' פסוק ה': 'וְהָיָה כֹּל אֲשֶׁר יִקְרָא בְּשֵׁם ה' יִמָּלֵט, כִּי בְּהַר צִיּוֹן וּבִירוּשָׁלִַם תִּהְיֶה פְלֵיטָה כַּאֲשֶׁר אָמַר ה'...'] שה' יציל כל יהודי שהוא בארץ-ישראל והוא צועק אל הקב"ה ומבקש ממנו להציל אותו. אז כל יהודי פה בארץ שמקבל עול-מלכות-שמים ומבקש מהקב"ה להציל אותו - הוא ינצל.

אבל מה עם חוץ לארץ? אוי יהודים, יהודים, יש הרבה מכם שיכולים להגיע לפה, מלא-מלא-מלא. איפה אתם? אתם לא נורמלים! בן אדם נורמלי היה קם, ורץ, ובורח, אבל אתם יושבים-ויושבים, ולא אכפת לכם כלום, כאילו שלא קורה כלום!... אחיזת עינים!! תקומו! יהודים, תקומו! יש מספיק אנשים מביניכם שיש להם מספיק כסף בשביל לעבור, וגם יש הרבה ממכם שבכלל יש להם פה דירות, דירות ריקות שמחכות לחופשות בהם אתם מגיעים לפה, אז תבואו לפה עכשיו! הגיע הזמן! אל תחכו עד שיהיה מצב שלא יהיו שום מטוסים שטסים!

וזה יהיה. הרשעים יתחילו לדבר על הכוכב הזה רק ברגע שהם בתוך הבונקרים, ואז אתם לא תוכלו להיכנס! ואז יהיו מהומות איומות בכל העולם, כי פתאום יבינו, כל האוכלוסיה בעולם, שהמנוולים 'סידרו' אותם. והקב"ה יהרוג את כל האוכלוסיה שהם רצו להתפטר מהם, הם יתנו לקב"ה בעזרת הכוכב לגמור את רוב אוכלוסיית-העולם. והם, תושבי העולם יתפסו שהם אלו שימותו, ואז - ישתגעו האנשים, אנשי-העולם ישתגעו, ואז יהיה רצח, מכל הכיוונים יהיה רצח. ויהיו מספיק חיילים ברחוב שיטפלו בכל אלה ש'הולכים נגד'. והחיילים גם כן, זה הסוף שלהם - לרוב, אבל גם הם לא תופסים את זה, אבל ברגע שגם החיילים יתפסו את זה, אז גם הם ישתגעו... וגם הם יתחילו להרוג סתם כדי לקבל אוכל.

ואנחנו נקבל מקום בטוח, מקום שאיננו נמצא ליד מים, ולא ליד חופי-הים, ולא ליד שום גוף של מים, אבל זה לא מספיק יעזור להם, כי כשיתחילו לרדת המטאורים והאסטרואידים אז זה יהיה מי-יודע-מה, אף אחד לא יודע איפה זה יפול ומה זה יעשה. וזה יהיה בדיוק כמו הברד במצרים, כי בחלל הרי זה מאד קר, וזה יעבור דרך החלק החם הזה ששומר על החום של כדור-הארץ, האטמוספירה, ושם זה יתחמם, אז זה חם-וקר-ביחד [פרשת וארא: 'וַיְהִי בָרָד, וְאֵשׁ מִתְלַקַּחַת בְּתוֹךְ הַבָּרָד...'], ואז זה יכול ליפול על... יש כאלו שהם מספיק גדולים בשביל לגמור ערים שלימות אם זה נופל עליהן! וזה יוצר שריפות וכו' וכו'. וזה יקרה בכל העולם, זו תהיה בעיה של כל העולם! אז לא החיילים שיתפסו שהם הטמבלים שהשאירו אותם בחוץ בשביל לטפל באוכלוסיית-העולם - הם שישרדו, ולא האוכלוסיה של העולם, הגוים, הם שישרדו. נכון, יהיו כאלה שישרדו, יהודים-אמיתיים שישרדו בחו"ל, אבל הם יעברו 'גיהנום' לא-סתם. אז יהודים, למה לסבול את זה? למה לסבול את זה?! אפילו אם רק בין השבועות שבין פורים לְעַד אחרי חג הפסח תהיו בארץ, מה אכפת לכם?!... תבואו לארץ, מה אכפת לכם, תהיו פה, אם במקרה שכל מה שאני אומר זה נכון.

אני מבקש מכם, עם ישראל, הגיע הזמן להפסיק להתפלל לעגל-הזהב, הגיע הזמן להפסיק לרצות כל כך הרבה גשמיות, הגיע הזמן להפסיק לעשות שיפוצים בבית כל שנה, והגיע הזמן להפסיק לקנות בשביל הילדים שש חליפות עבור כל יום ועוד שתים או שלש חליפות לכל שבת. מספיק זוג אחד נעלים ליום-יום, ומאחר שיש עוד קצת כסף אז אפשר עוד זוג אחד בשביל שבת. מספיק, מספיק החתונות המפוארות וכל הדברים המיותרים, זה לא מה שה' רוצה. נכון, אנחנו צריכים להדר את השולחן שלנו וכו' - אבל לא במחיר של 'הנשמה' (הרוחניות) של הדבר.

אז אני מזהיר אתכם: עומד להיות אסון ענקי בעולם הזה. ואם זה לא יהיה השביט - אז זו תהיה מלחמת עולם שלישית, ואם לא מלחמת העולם השלישית - יהיה עוד משהו. אבל עכשיו, בעתיד הקרוב ביותר, העולם, רוב העולם, שני-שליש של העולם - יהרס, ושליש אחד ישאר. יש מספיק במקורות שלנו דיבורים שמתאימים לדברים האלה [ישעיה, ירמיה, יואל, צפניה, עמוס, ועוד ועוד]. וארץ-ישראל תשאר, לא ירגישו כלום. נדע מה שקורה, וזה לכשעצמו יהיה מספיק קשה. ויהיו אנשים בארץ שלא יחיו, כי הם לא ביקשו מהקב"ה להציל אותם [יואל שם: 'וּבַשְּׂרִידִים אֲשֶׁר ה' קֹרֵא...', ובמצודת-דוד שם זה לשונו: 'כל אשר יקרא בשם ה' ימלט. ר''ל הקוראים בשם ה' המה ימלטו מן הצרה הבאה על הגוים: כי בהר ציון. ר''ל כי הפליטה תהיה בהר ציון לבד כמו שהבטיח ה', וגם שם לא לכולם כי רק בהנשארים המבוררים שבהם אשר כל אחד מהם קורא אל ה' וצועק אליו ומשים בו בטחונו]. אבל היהודים האמיתיים, כל היהודים האמיתיים ינצלו, בין אם זה בחו"ל או בארץ, אבל אלה שבחוץ לארץ יסבלו מאד מאד. מאד מאד. בארץ יסבלו הרבה פחות, וארץ-ישראל תהיה כמו תיבה ששטה על פני המים, ואנחנו, בעזרת ה', נהיה בתוכה, בתוך התיבה.


שאלות ותשובות


בעקבותיו של הכוכב...

ש. מאז שדברתם על הענין של הכוכב התחלנו לדבר על זה עם אנשים. יש כאלה שמגיבים: איך זה יתכן?! הכל דמיונות! יש הרי גוף שנקרא נאס"א, הם 'מספר אחד' בכל הקשור לנושא הזה, אם נאס"א לא מדברת על זה - אז זה סתם שטויות. איך אפשר לשכנע אותם שזה הבלים, שבעצם גם הם – הרי הם חלק של שלטון-הרֶשַע?

ת. אנחנו לא צריכים לדבר על הנאס"א ולא על שום דבר. צריכים לחלק את מה שכתבנו, עם המקורות, ואלה היהודים האמיתיים שרוצים להתעורר - זה ידבר אליהם. ואלה שהם אינם יהודים אמיתיים, שהם רוצים חיים שקטים - לא לדבר אליהם, זה לא ענין שלנו. אנחנו צריכים לחלק את מה שצריך להגיד. וברוך ה', מאז שאנחנו כותבים על זה - זה נתן אומץ לאחרים לדבר על זה, ולכן זהו התפקיד שלנו, אנחנו לא צריכים לדאוג. הדפסנו דף עם תמונות ואיורים, משהו מרשים ביותר, ועוד מעט זה יופץ. אז אנחנו כותבים, ויש את זה באינטרנט, ויש את זה בטלפון, אנשים קוראים את זה, שומעים, וזה מזיז להם משהו בלב, מזיז. וישנה התעוררות. ואלה שלא רוצים לדעת - אנחנו לא שם בשביל לשכנע. יש דפים לקרוא, יש אפשרות לשמוע בטלפון או לקרוא את זה מהאינטרנט או לקבל את הדף, רוצים - טוב, לא רוצים - אז לא. והם יכולים לקחת את זה הביתה, לשים את זה באיזה מקום, ואחר כך להוציא את זה ולקרוא, ועוד פעם לקרוא, ואחר כך ישמעו עוד ועוד. ואפילו פתאום יראו את זה בשמים בעין החשופה, זה יהיה יכול להגיע לגודל של הירח על פני רקע השמים לפי העינים שלנו, תלוי במרחק. הכוכב הזה עצמו - הוא הרבה יותר גדול.

ש. לפי הנתונים הוא פי שלושים מגודלו של הירח...

ת. כן, זהו הגודל, אבל כשזה יגיע למצב שאפשר פה לראות אותו, אז יתחילו לפחד, ויתחילו לרוץ לחפש את הדף, מה היה כתוב??... מה היה כתוב בדיוק?...

ש. וגם יתחילו לחפש במקורות...

ת. בודאי, ויחפשו את הדף שגם בו הובאו דברים מהמקורות, ויתחילו לצלצל, ולחפש, ולהגיד, ולשאול... ואז יכנסו לפאניקה. אז - סבלנות, ה' נתן לנו עבודה חשובה לעשות, וזה: לעזור להציל נשמות של עם ישראל.

ש. לפי המשוער - האם זה יהיה בין פורים לפסח?

ת. אני עדיין מרגיש שזה בסביבות פסח, אבל אינני יכול לדעת בדיוק, ה' לא הודיע לנו בדיוק, אבל יש לי הרגשה שזה פסח, זה כל כך מתאים לליל-הסדר, בדיוק. זה מה שאני מרגיש. אבל לא משנה מתי זה יהיה – זה יהיה. אני מאמין שזה לא יכול לעבור את השנה הזאת, השנה העברית.

ש. הבלבולים שיש במזג-האויר בתקופה האחרונה, האם יתכן שגם זה קשור להתרחשות הצפויה...

ת. לא רק פה, עכשיו הולך להיות קור במזרח ארצות הברית, משהו נורא, כולל ניו-יורק, משהו נורא-נורא. אבל בואו נגיד שזה 'עשוי', על חלק מהדברים שקורים הם יכולים לקבל 'קרדיט' בשביל זה (HARP), אבל חלק ממה שקורה - אני מאמין שזה כוכב-השביט הוא שגורם לבעיות האלה.

ש. יש כאן משהו שדורש הסבר. אם הם רוצים להשאיר עשרה אחוז של האוכלוסיה שישרדו כדי שיהיו העבדים שלהם, אז כמה אנשים כבר יוכלו להכנס למנהרות ולבונקרים? איפה יכניסו אותם, עשרה אחוז מן האוכלוסיה?!...

ת. יש ברוסיה כאלה בונקרים גדולים שבאחד מהם יכולים להכניס עשרות-אלפי בני אדם! ובארה"ב יש גם כן המון מקום להכניס אנשים. זה לא בונקר אחד, זה מעל למאה בונקרים שכאלה! עם כבישים מצד לצד, מבין כל הנקודות לכל המקומות, וזה עם כל הלוקסוס שהם רק חולמים על זה...

ש. אז רק בכבישים האלה לבד יכולים להכניס מליוני אנשים...

ת. נכון, הכבישים ממש גדולים שסמיטריילרים יכולים ליסוע בהם. והם אכן באים ומביאים את הציוד שמה, הסמיטריילרים. ומלבד זאת יש להם גם רכבת, בצד אחד של הכביש - כיוון אחד של נסיעה, ובצד השני לכיוון השני, ובאמצע - רכבת שטסה, ממש. ומה עוד, מה עוד... יש בניינים בכמה קומות ומפלסים בשביל מגורים. אני עוד מאמין שבסוף הם יצאו משם, אולי לא כולם, אבל חלקם, בטוח, והם יבואו נגד ישראל.

ודרך אגב, האם אתם שמתם לב על הבניינים שיש מאחורי בנייני-האומה? יש שכונה שלמה של בנינים מאד מפוארים, ואין שם בכלל דיירים שמה, אין אף אור בלילה מאף דירה. הכל חשוך! וסבורים גם כן שכל הערים שם בסין שלא גרים שם אף אחד, הם אלו שבנו את הכל-הכל-הכל, וזה כנראה בנוי בשביל ה'אליטה' שישרדו אחרי הדבר ההוא שצריך ליפול עלינו.

ש. האם אפשר כבר לראות את הכוכב?

ת. אפשר לצלם בתוך השמש בשעות מסויימות, מבלי להסתכל כמובן, ולראות את הצל של הכוכב, כי עכשיו הוא נמצא מסביב השמש. תלוי באיזה צד ובאיזה שעות.

ש. היה מישהו שאמר שיתחילו לראות אותו ב-15 לפברואר...

ת. ברגע שמתחילים לראות אותו, אז - זהו, כבר אין מה לשאול.

ש. והאם אז כבר יתחילו להגיע לכאן - כל היהודים מאמריקה? איך אפשר לעודד אותם לבוא כבר עכשיו לארץ ישראל?...

ת. אינני יודע, איך הם יראו את זה? הרי יצטרכו להסתכל במיוחד, אבל הם יהיו 'עסוקים', עסוקים עם זה שלא יתנו להם לצאת, ועם זה שלא יוכלו להוציא מהבנקים כסף מזומן, וירצו שישימו כאלה צ'יפים (Chips) לתוך היד לצורך הזיהוי. הם יהיו עסוקים עם כל מיני שטויות, יכריחו אותם לתת חיסונים וכו'. יהיו כבר עסוקים. ואנחנו רק משתדלים, וכשזה יתחיל - ה' לא יעזוב אותנו. מה שיקרה הוא שאז יתחילו להתעורר, בעזרת ה'. אנחנו עושים את שלנו, וה' ירחם על עם ישראל בע"ה.

ש. מה דעתך על האנטישמיות הגוברת בצרפת בזמן האחרון?

ת. אנחנו אמרנו כבר לפני כמה שנים טובות שקודם-כל השכינה עזבה את צרפת, ועכשיו השכינה כבר לא נמצאת בכל חוץ לארץ, באף מקום, רק בארץ ישראל. ואפילו שיש לנו מלא מנוולים פה, והם משתדלים להוריד את הקדושה של עם ישראל, אבל בכל זאת זה המצב, וה' יעזור לנו ויציל אותנו.

עולם שיכור...

ש. לא מובן לי. מצד אחד ידוע שעומדת לפרוץ מלחמה בין רוסיה, אמריקה, איראן, סעודיה וכו', ומצד שני, אתם מציגים את הדברים שהם בעצם פועלים ביחד, אז מה קורה כאן? האם הם ביחד או אחד-נגד-השני?...

ת. זה עובד ככה. את הכוכב הזה גילו לפני הרבה מאד זמן, כבר מאתים שנה ידוע שזה קיים. ולפני שראו אותו כבר ידעו על קיומו על פי התנועות של הכוכבים האחרים סביבו ש'רועדים' מכח השפעת הכוכב הזה, וכנראה שגם כדור הארץ כבר התחיל לרעוד. עכשיו, חוץ מזה, יש להם תיכנון. פעם היה להם איזה תיכנון של מלחמת-עולם-שלישית, עם מלחמה אטומית, אבל פתאום גילו שכנראה יֶשנה סכנה אחרת, ואז הבונקרים הללו, שכבר התחילו לבנות אותם, שינו את יעוד הבניה שלהם ואת צורתה, כי זו בניה אחרת. אז התחילו לעשות שינויים, ולצורך זאת טריליונים של דולרים נעלמו-כלא-היו מתוך התקציב של ממשלת ארצות הברית! ולא הבינו להיכן הם התעופפו. אף אחד לא ידע איפה זה הלך לאיבוד, זה פשוט נעלם! קשה לאבד סכומים עצומים שכאלו... אבל זה מה שקרה. ואף אחד לא מצא את זה עד היום. שאלו, ביררו, אבל לא הגיעו לתשובות ברורות.

ובדיוק יום אחד לפני נפילתם של מגדלי-התאומים התקיימה חקירה. הזמינו אנשים לתת דין-וחשבון, שאלו שאלות ישירות, אז אמרו שהם צריכים לעשות בדיקה יותר מעמיקה, כי הם פשוט לא יודעים איפה זה נעלם. ולמחרת היה מה שהיה וקרה מה שקרה, ובדיוק באותו מקום בפנטגון, המקום שבו היו צריכים להיות מונחים כל הרשימות עם הנתונים שנדרשו לצורך הבירור – בדיוק שם זה התפוצץ!... אז הכל נעלם. וכמו כן עוד דברים שהיו בבנין השלישי שבמתחם התאומים שהתפוצץ ללא שום סיבה מובנת - גם כן נעלמו! אז אין נתונים. הפסיקו לדבר על זה. פשוט נעלם וגמרנו.

וכך הם הכניסו הרבה כסף לבונקרים האלה, כי התיכנון שלהם השתנה, אבל לא ידעו מתי זה יבוא לשימוש. אז לכן גם אם זה ישמש באירוע עם הכוכב, עם זאת הבונקרים האלה הם טובים גם בשביל מלחמה, אז המשיכו עם התיכנונים שלהם לעשות מלחמות.

וזה הולך כך, האמריקאים, והאירופאים, ואלה באוסטרליה, הם ביחד, כולם קבוצה אחת. אחר כך באים: רוסיה, סין, צפון-קוריאה, יפן, כל אלה באסיה, וכו', והם לא ממש בדיוק 'ביחד איתם', אבל האנשים ששולטים בכל המדינות הם פחות-או-יותר ביחד. והם עומדים לעשות 'כאילו-מלחמה' אחד-עם-השני, אבל הם עצמם מתכננים לשבת בבטיחות בתוך הבונקרים שלהם... והם יכולים לשבת שם כמה שנים ואחר כך לצאת כשהכל רגוע כבר. אז מה, הרוסים אומרים: טוב, תפוצץ את העיר הזו-והזו-והזו, ואנחנו נפוצץ את העיר הזו-והזו, והצרפתים יהרגו אני-לא-יודע-כמה אנשים, וכו'... כל אחד יש לו 'תפקיד'. עושים מלחמה. ולאמיתו של דבר הרי אין שום סיבה שתהיה מלחמה בין רוסיה לאמריקה עכשיו... אז זה הכל עשוי, זה הכל 'כאילו'.

ומה עם כל האלה, כל המהגרים שנתנו להם להגיע מסוריה ומכל מיני ארצות לתוך אירופה, משהו נורא. מאות אלפי אנשים שעושים כאלו בעיות! והרוב זה גברים צעירים, וללא נשים, שזה עושה אותם עוד יותר מסוכנים, מה עם זה? אז פתאום קורים דברים מעניינים, למשל בגרמניה, היא נתנה להם להיכנס בשמחה רבה, פתחה את הדלתות לרווחה. אז כולם שאלו: 'מה? היא גֶרְמָנִיָּה בכלל?!...' איך היא עושה את זה?! איך היא נותנת לכאלה 'חיות' להכנס לגרמניה ולשבת שם?!.. אמנם היא עשתה משהו מענין, היא שמה אותם במחנה-ריכוז שבעבר הרגו שמה הרבה יהודים... ועכשיו התהליך הפוך. עוד מעט יתחילו להרוג אותם. הם יהרגו מאות-אלפי ערבים. הם לא רוצים את הערבים. יחסלו אותם, וישאירו רק את אלה שעובדים איתם, שגם אותם - אני לא יודע כמה זמן יסבלו...

והם רוצים את ארץ ישראל שלמה. הצדיקים שיושבים כל יום בקבר-דוד-המלך, בלילה וביום, ושומרים [ישעיה ס"ב: 'עַל חוֹמֹתַיִךְ יְרוּשָׁלַם הִפְקַדְתִּי שֹׁמְרִים, כָּל הַיּוֹם וְכָל הַלַּיְלָה תָּמִיד לֹא יֶחֱשׁוּ, הַמַּזְכִּרִים אֶת ה' אַל דֳּמִי לָכֶם...'], בשמים זה נחשב דבר ענק! אתם לא יודעים כמה שזה חשוב! אנשים צוחקים מזה, אבל נראה מי שצוחק אחרון, כי המצב הוא שהם רוצים להרוס את עם ישראל, לאו דוקא להרוג את עם ישראל, אלא למשוך אותם לדת אחרת, דת שזו עבודה-זרה, ממש עבודה זרה. וזה אף פעם לא הפסיק. המצרים נשארו בעולם הזה, כלומר הדת שלהם, העבודה-זרה שלהם נשארה, וזוהי הטינופת [פרשת ניצבים: 'כִּי אַתֶּם יְדַעְתֶּם אֵת אֲשֶׁר יָשַׁבְנוּ בְּאֶרֶץ מִצְרָיִם... וַתִּרְאוּ אֶת שִׁקּוּצֵיהֶם וְאֵת גִּלֻּלֵיהֶם...']. זהו הדבר הכי גרוע. המצרים היו הקוסמים הכי-הכי-הכי חזקים בעולם, הם היו 'מעל ומעבר' בכל מה שקשור עם זה. אבל אסור לנו לשכוח: זה הכל דמיון. זה לא אמיתי. זה רק 'כאילו'. וכל אלה שמתעסקים עם כל הכישוף - זה הכל 'כאילו', זה נעלם, וזה חולף, זה לא נשאר לנצח. ולכן הם לא יכולים לנצח בשום אופן, זה הכל יעלם. רק הקב"ה לנצח [עי' רמב"ם סו"פ מהל' מזוזה].

ש. ומה עם הבורסה שנפלה, האם גם זה קשור?

ת. כן. לי נראה שהם מחזיקים את זה עכשיו יותר זמן ממה שאנשים פעם שיערו שזה יחזיק. המצב מאד-מאד לא טוב. הכל מוחזק באופן מלאכותי, אבל זה רועד בגלל הכובד של הבלאגן שהם עשו עם הכלכלה. הם מחזיקים את זה עד לנקודה מסוימת, וכשזה יפול – זה יהיה כל כך חזק שאנשים יהיו כ"כ מבולבלים עם זה, הם יהיו עסוקים עם כל זה. והדבר הזה, יחד עם כל כך הרבה דברים אחרים שהם שולחים פה בעולם הזה, שזה כולל איומים של מלחמה, וזה כולל כל מיני מקרים של רצח וכו', של דאע"ש או מי-יודע-מי, כל זה מבלבל את העולם, ואז לא בדיוק חושבים על איזשהו כוכב בשמים. אבל הכלכלה רועדת כבר מכל הכובד. ועכשיו, הם יתנו לזה ליפול, אבל זה יהיה 'לא-סתם', אנשים יתאבדו, זה יהיה בלאגן-משהו! ואז יהיו עסוקים רק עם זה. ואם זה לא מספיק להעסיק אותם וצריך לעשות יותר בלאגן – אז יעשו כמה פיגועים בעולם, פיגועים גדולים ומפוארים, אני חושש שאפילו יהיו מוכנים לפוצץ איזו עיר שלימה. עד כדי כך הם רשעים, אבל זה יתן להם מספיק זמן בשביל להיכנס לבונקרים שלהם בדיוק בזמן. זו מלחמה של האליטה, של ה'הַארִים', של החשובים ביותר בעולם כנגד האוכלוסיה. ודרך אגב, היום דיברו על כך שששים-וחמישה אנשים מחזיקים בעושר של יותר ממחצית העושר של העולם! רק ששים וחמישה אנשים! האם זה 'פֵייר' (הוגן)?!... האם זה ככה צריך להיות?...

ש. יש יהודים ביניהם?

ת. בודאי שיש יהודים!! מי זה ה'סורוס' הזה הרשע? ומה עם החלק של רוטשילד?... אינני יודע אם כבר הם יהודים, אותו החלק שהם עם 'הבונים החופשיים', אבל יש יהודים, הם לא הרוב, אבל יש.

ש. המפליא הוא שלעומת חלקם המזערי של היהודים בעולם הם נמצאים כ"כ חזק בתוך התכנית הזו...

ת. וזה מדהים שארץ ישראל, זו שמסתכלים עליה במפה, וכששמים את האצבע עליה - אז כבר לא רואים אותה... שכולם רוצים את המקום הזה! כולם רוצים להילחם עם הקב"ה, שלא נדע. זה משהו מדהים, וזה הסימן כמה שזה אמת, שזה המקום באמת הכי חשוב, כי אילו זה היה סתם איזה מקום מבוטל, לא חשוב, אף אחד לא היה נלחם על זה בכלל, זה לא היה מעניין את אף אחד.

ש. ומה עם התכניות של הרשע שרוצה להעביר את הוותיקן לארץ?...

ת. הוא לא יצליח להביא לפה את הוותיקן. ועל הכל הוא 'יקבל' (יקבל את גמולו)... אוֹהוֹ כמה שהוא יקבל, אבל הוא לא 'הראש של זה', הוא בסך הכל השחקן הראשי שהציבו אותו בפני הקהל, כי הוא יודע לעשות 'שמיר' (דברי חלקות וחנופה) לקהל, הוא יודע להגיד, איך אומרים? 'דאבלטוק' Doubletalk, (דיבור דו-משמעותי), זה 'להגיד-ולא-להגיד'. והוא גם יודע פרק ביחסי-ציבור, למשל, כאשר הוא נוסע ברחוב וכולם ניגשים אליו, אז הוא יכול לנשק גם את התינוקות וגם את האמהות, אין לו בעיה.

עולם של טמבלים...

ש. אמרתם שהם מומחים גדולים, מאד מקצועיים ביצירת סרטים... בטח 'מבשלים' לנו משהו על יצורים מכוכבים אחרים... או כל מיני דמיונות על אותו האיש יש"ו...

ת. מי שרוצה לראות משהו מעניין - זה רק לראות עוד פעם ועוד פעם איך המטוסים, ה'כביכול-מטוסים' נכנסו לתוך התאומים... זו אחיזת-עינים גמורה. לא היו מטוסים, לא היו שום מטוסים. ומה הם עשו? הם עשו כאילו שזה נכנס אל תוך הבניינים, אבל לאמיתו של דבר הפיצוץ היה מתוך הבניינים. ולא רק זה, לא מצאו בכלל חלקים של מטוסים! עשו הצגה כאילו שמצאו איזה מנוע, אבל זה היה מנוע עם מספר אחר שלא התאים לדבר הזה... אז זה לא היה אמיתי. זה כמו קולנוע. כאלה חוצפנים...

ש. אבל איפה כל האנשים, האנשים שהיו במטוסים שהתפוצצו, איפה הם נמצאים?!...

ת. לא היו אנשים במטוס, ולא היה מטוס שטס! זה הכל היה 'כאילו'. למשל, המטוס שהמריא עם כל מיני אנשים שסיפרו שזה היה אמור להגיע לבית הלבן, אבל כאילו האנשים, הנוסעים עצמם, התנפלו על התוקפים והפילו את המטוס לארץ וזה התרסק, אבל לפני שמתו צלצלו-כאילו בטלפון, התקשרו אל כל הקרובים שלהם להפרד... שטויות! מגובה שכזה לא יכולים בכלל להתקשר מפלאפון לאף אחד!... ובכלל לא רואים שום חלקים של מטוס במקום ההוא, מראים רק חור באדמה בלי שארית של שרידי מטוס. ולא רק שלא מצאו גופות, גם לא היו הלוויות...

ש. אז מה קרה לכל האנשים האמיתיים שהיו בטיסות האלה? טיסה 'מספר זה וזה' שיצא עם שלש מאות אנשים... איפה כל הגופות שלהם?

ת. לא היו שום אנשים אמיתיים, זה הכל היה 'כביכול'. זה לא היה אמיתי. היו 'ארבעה מטוסים'. כך דיברו. האחד נכנס בפנטגון, שנים במגדלי-התאומים ואחד התרסק בדרך, אבל שום בן אדם אמיתי לא היה על אף אחד מהם! וטיל הוא שעשה את העבודה בפנטגון... מספרים שהיה כביכול מטוס כזה, עם כביכול שלש מאות אנשים... אז מי הולך לספור? מי יספור? לא הציגו גופות - וזהו, גמרנו. אף אחד גם לא שאל, כי זה לא מעניין את אף אחד. הם היו כל כך מבולבלים עם כל זה, לא האמינו שאפשר לעשות כזה דבר, ובזה זה נגמר. ועכשיו - זה כמעט חמש עשרה שנה אחרי זה, ורק מעטים מתחילים להתאושש ולראות שיש בעיה. ואלה שיודעים שיש בעיה - לא אכפת להם. ואלה שבאמת נהרגו - אז או שהם היו בפנטגון, או שהם היו בבנייני-התאומים. ובתאומים - פשוט פיצצו פצצה, וזה ירד קומה-קומה, וגם את הבנין השלישי - הם אלו שפיצצו את זה, בלי מטוס ובלי שום דבר. זה פשוט פתאום התפוצץ! ואף אחד לא שאל, ואף אחד לא התעניין.

ש. מתי הספיקו להכניס את כל חומר-הנפץ לצורך הריסת המגדלים?

ת. הם קיימו איזה 'תרגיל-חירום' שבמהלכו הוציאו את כולם מהבניינים ובאותו הזמן שמו את החומרים...

ש. מה זאת אומרת?!... הרי ראינו תמונות, ראינו איך שהמטוסים נכנסים לתוך הבניינים...

ת. תסתכל טוב, תסתכל טוב על זה, בשעתו אף אחד לא האמין שיכולה להיות התרחשות אחרת, אז העין משלימה את התמונה, בדמיון, אבל אם אתם רוצים לראות מה באמת קרה - תסתכלו עכשיו, תסתכלו טוב-טוב - ותראו שזה לא אמיתי.

ש. ואיך זה שלא עשה רעש בעולם, כל הגילויים?

ת. כי רק קיבלו את הסיפור שלהם ולאף אחד לא היה איכפת.

ש. זה באמת מוזר הדבר שמטוס נכנס בתוך בנין כזה ענק ויוצא מצד השני כפי שזה מופיע בסרט. פשוט מגוחך.

ת. הכל שטויות. זה היה משהו ששייך להוליווד... אבל מעל לשלשת אלפי אנשים נהרגו במשחק הזה.

ש. האם היו יהודים ביניהם?

ת. היו מעט חרדים, לא הרבה, זה היה בדיוק ביום של אמירת סליחות, והרבה יהודים איחרו. אבל היו כאלה שנהרגו.

העולם מלא טמבלים. וזה לא שאין להם 'אַיְקְיוּ' (IQ), זה שאין להם רצון לדעת כלום, רק מה הם יאכלו לארוחת-בוקר, ולארוחת-ערב, ואיזו מנה אחרונה טעימה אפשר בין זה לזה, ואיזה אוטו יש להם וכו' וכו'...

ש. השאלה אם לא מכינים לנו עוד הצגה כזאת...

ת. זה הכל יכול להיות, אבל באיזה שלב - אפילו התאומים הפסיקו להיות הצגה, ומעל לשלשת אלפים אנשים נהרגו. ורק להסתכל על האנשים שניסו לצאת ולא יכלו לצאת, בהתחלה לא איפשרו להם לצאת! סגרו את הדלתות כדי שלא יוכלו לצאת, הם רצו שכמה שיותר אנשים יֵהרגו שם. אנשים רצו לקפוץ מהחלונות, אבל הם היו בקומה החמישים-השישים, אז איך אפשר לקפוץ? ראו אנשים עומדים בחלון ומחליטים האם לקפוץ או לחכות ולהישרף. הם אנשים אכזריים ביותר. הנאצים - הם חלק של זה, והם אלו שהקימו את הנאצים, הם הכניסו את היטלר, והם הצילו אותו אחר כך. זה עולם של שקר-שקר-שקר-שקר. ופה ושם יש איזה מקום, אֵי-אֵלו מקומות קטנים מאד של אמת. ואם יש אמת אמיתית - בלי תורה אין אמת.

 

ש. האם לאחר הסיפור עם הכוכב תהיה עדיין בעיה עם הערבים והסכינים ברחובות?...

ת. לא לדאוג לערבים... הם לא יהיו הבעיה שלנו. ה' יטפל בהם.

ש. ומה עם הסכינים ברחובות? אמא לששה ילדים נרצחה השבוע בביתה...

ת. כל הקרבנות האלה – זה בא מזה שעם-ישראל לא שמע מה שהקב"ה ביקש, וזה: לא לעשות מדינה [שיר השירים ב': 'אִם תָּעִירוּ וְאִם תְּעוֹרְרוּ אֶת הָאַהֲבָה עַד שֶׁתֶּחְפָּץ...', כתובות קי"א.]. ולכן אשה צדיקה מתקנת את הדור, ועוד אשה צדיקה צריכה גם היא לתקן את הדור, משפחות שלמות מתקנות את הדור, ובצער רב. אבל אנחנו לא בסדר. כן, תגידו לי: 'אז מה יהיה מהערבים, וכו', וכו'?', ואני אומר לכם, לא צה"ל יציל אותנו או ישמור אותנו, ולא הש.ב. (המוסד) ולא הטנקים ולא המטוסים, רק הקב"ה שומר עלינו [תהלים קכ"ז: 'אִם ה' לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר...']. ואם היינו יושבים פה בארץ-ישראל כמו שעשינו מאות שנים, נכון, הערבים הפריעו לנו, אבל זה לא היה נורא, אפשר היה לחיות, אפשר היה להתקיים, אבל בסופו של דבר ככה זה נהיה, וכדי להחזיק את הכל ב'שיווי-משקל', חייב תיקון לכל דבר [שיר השירים שם: 'הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִַם בִּצְבָאוֹת אוֹ בְּאַיְלוֹת הַשָּׂדֶה...'].

ש. יש הרבה נפגעים בין המתנחלים, אלה המבולבלים, שמצד אחד שומרים בדקדוק תורה-ומצוות ומהצד השני כ"כ קשורים למדינה...

ת. אז שוב אני אומר: זהו התיקון. הלכנו נגד הקב"ה, וצריך להיות תיקון. ומי שנרצח על זה – זה התיקון, לתקן את הדור.

ש. האם יש ביניהם מי שהתעוררו כתוצאה מהמקרה הזה?

ת. לא, בינתים לא, אבל יגיע היום וגם הם יתעוררו, חלק מהם. לא כולם, אבל חלקם. ובכלל יש היום תנועה של מזרחיסטים שנהיים חרדים. הרבה התחזקו, בחב"ד ובברסלב יש יחסית הרבה, הם יותר נוטים להתעניין בחסידות מאשר בעולם הליטאי. מחפשים, מחפשים. אז יש מחפשים, יש יהודים טובים, ורואים היום את היהודים-האמיתיים יותר ויותר, הם כבר יוצאים מכל ההסתר שלהם. היו צריכים לגדול קצת ולזרוק את כל החינוך העקום, והחינוך העקום - זה לפחות כבר מזה מאה וחמישים שנה, אם לא יותר. ובאמצע המאה ה-18, זה התחיל בגדול, גם תנועת הציונות, וגם הקומוניזם, וגם הסוציאליזם, שאלה הרשעים יצרו את כל זה כולל ה'ציוניזם'.

ש. שומעים על התנכלויות של המשטרה כנגד האברכים שפעילים נגד גיוס החרדים...

ת. ממש בחורים מתוקים. ה' יעזור להם ולכל עם ישראל.

ש. אני משתדל לראות טוב בעם ישראל, אני רואה הרבה יהודים שאומרים 'אמן יהא שמיה רבא' בקול, הרבה יהודים שמודים לקב"ה בכל עת...

ת. יש הרבה יהודים טובים מאד, אין מה לומר. אבל אם אתה סופר... אסור לנו לספור אותם, אבל אִלּוּ היו סופרים אותם - היו רואים שלעומת כולם זה מעטים מאד. אבל לא ישאר הרבה, ישארו רק אלה, האמיתיים, ובנוסף כמה גוים, והרשעים ישארו, אבל רק בשביל להילחם [וארא שם: 'וְאוּלָם בַּעֲבוּר זֹאת הֶעֱמַדְתִּיךָ, בַּֽעֲבוּר הַרְאֹתְךָ אֶת כֹּחִי, וּלְמַעַן סַפֵּר שְׁמִי בְּכָל הָאָרֶץ...'], לבוא להילחם בעם ישראל, אבל ה' ישלח את משיח בן דוד, והוא יגמור אותם, לבדו. בלי עזרה של אף אדם, רק הקב"ה [זכריה פרק י"ד: ' וְיָצָא ה' וְנִלְחַם בַּגּוֹיִם הָהֵם כְּיוֹם הִלָּחֲמוֹ בְּיוֹם קְרָב...'].

ש. בפרשתנו נאמר 'ויהי בשלח פרעה את העם'. מדוע כתוב 'ויהי', שזה כידוע לשון צער? יש שאומרים שזהו הצער על כל הרבים האחרים שלא זכו לצאת, אותם שמונים-אחוז מתוך עם ישראל שמתו בימי האפילה, מהם קרובים, ידידים ומכרים... אז מה יהיה בגאולה הזו, הקרובה?

ת. אנחנו נצטרך לשמוח עם כל מה שה' עושה, כי כל מה שהוא עושה - זה לטובתינו, אנחנו קצרי-ראיה ואיננו רואים מספיק את האמת, וזה יקח גם לנו תקופת-זמן אחרי הגאוה"ש להתרגל למציאות לחיות בעולם בלי היצר הרע. בתחילה זה יהיה בלבול בשביל היהודי, אבל בסופו של דבר היהודי יתרגל והוא ישמח מאד מאד. ואלה שהם באמת מחכים לגאוה"ש – אַהּ...! כמה שהם יהנו!... כמה שהם ישמחו!... ושוב, אלה מהמשפחות שהם ערב-רב - יהודי אמיתי לא יבכה עליהם אפילו שהם הקרובים ביותר. הקב"ה לא מתנהג באכזריות חלילה וחלילה, בודאי שלא, והוא עושה רק מה שטוב, ומה שיהיה טוב – זה מה שיהיה. עם ישראל - זה טוב, העמים בעולם - רואים כבר שהם לא-טובים, רוב העמים. יש בודדים מבין העמים שהם צדיקים, לפי הרמה של הגוים, אבל בסך הכל - לא טובים. יהודי - הוא תמיד טוב [ר' תוס' קידושין לט: ד"ה מחשבה רעה], תמיד הוא יכול להיות הכי טוב. ואנחנו, עם ישראל, בני ישראל, אנחנו הבנים של הקב"ה, הבנים, הבנות של הקב"ה, ועלינו יהיה בנוי אלפי-אלפי-אלפי נשמות חדשות. וזה יהיה קיום ההבטחה, ההשלמה של ההבטחה שקיבל אברהם אבינו [בראשית י"ח: 'וְאַבְרָהָם הָיוֹ יִֽהְיֶה לְגוֹי גָּדוֹל וְעָצוּם...', תהלים סוף מזמור ק"ז: 'וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת...'].

טוב, אני סבור שדברנו על הכל, אני רק מקוה שלא נצטרך לחכות מדי הרבה זמן.


דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 6972444 פעמים
היום - 27/10/21