הקנטוניסטים היהודים

הקנטוניסטים היהודים

בס"ד, תקשור עם מנחם, ירושלים, כ"א שבט תשע"ו


אני כל כך כועס... כל כך כועס... למה יהודים חרדים, שיכלו לצאת מהממשלה – לא רצו לצאת מהממשלה, והם לא... הם לא... הם דואגים רק לעצמם! יכלו להפיל את הכל, את כל הממשלה, ולא עשו את זה!

הכותל לא מספיק חשוב להם. זה משהו איום ונורא! איום ונורא! ועכשיו כל הפריצות הזאת, יהיה לזה חתימה, עם אישור מהממשלה של הרשעים. בשביל מה חרדים יושבים בממשלה??? אוי לנו, אוי לנו, בשביל מה?... בשביל שיקחו רק 2800 בחורים של החרדים כל שנה לצבא?!... מה קיבלתם?... [יואל ד' ג': 'וְאֶל עַמִּי יַדּוּ גוֹרָל, וַיִּתְּנוּ הַיֶּלֶד בַּזּוֹנָה, וְהַיַּלְדָּה מָכְרוּ בַיַּיִן וַיִּשְׁתּוּ...']

הם היו צריכים לצאת ולעשות הפגנות של שמונה-מאות-אלף-אנשים או מאה אלף גברים ובחורים – וזה היה נגמר. אבל צריך להוריד את הראש וללכת עם הרשעים. וזה מספיק, זה מספיק. היהודים-החרדים – לא חשוב להם הכותל, איפה שנמצאת השכינה. אז זה יהיה הסוף, בעתיד-הקרוב יהיה הסוף. זו המכה האחרונה, האחרונה. זהו.

אלה היהודים שלא אוהבים את הקב"ה, שלא אוהבים את הכותל, את המקום שהשכינה בוכה שם על עם-ישראל ועל חורבן-הבית, אין להם רגש לזה, מחזיקים חזק את הכיסאות שלהם, הם יעופו עם הכיסאות, הכיסאות יפלו על הראש שלהם [תהלים ז' י"ז], כי זה לא מספיק חשוב להם, והם הוכיחו מי הם, ומה התפקיד שלהם. והתפקיד – זה לא בצד הטוב, זה בצד של הרע, לצערי הרב [זוה"ק שמות ז' ע"א].

אבל אלה שעומדים חזק עם הקב"ה – ישרדו. וכל הערב רב – יֵעָלֵם. כל אלה שנתנו את המקומות הקדושים לנכרים ולאלה שלא שייכים בכלל לעם ישראל – יהיה סוף לזה. הקב"ה הוא החזק ביותר, ולא השטן. הוא ברא גם את השטן, והוא גם יגמור אותו.

עם ישראל, הִדָּבְקוּ לקב"ה! כי כל אלה שעושים פשרות עם הרשעים לא יוכלו לשרוד, רק אלה שדבוקים לקב"ה בכל מצב שהוא, לא-משנה-מה.

ואני כל כך שמח לראות כמה, כמה יהודים-אמיתיים הופיעו בהפגנה נגד הגיוס. זה לוקח הרבה אומץ, זה לוקח הרבה אמונה-וביטחון בה', ובמיוחד כל הרבנים שהופיעו שם, הם כבר נכנסו לרשימה של הרשעים, אבל לא לפחד! הקב"ה איתנו!

אלה שעם הקב"ה, כל היהודים, מי שהגיעו – הם אלו שֶׁיִגָּאֲלוּ, מי שלא הגיע – אוי להם. שיהיה ברור לכולם, אם היו מגייסים יהודים לצבא האמריקאי בכח – זה משהו אחר, אי אפשר היה להילחם עם זה, אבל זה כביכול צבא-של-יהודים, אבל אלו יהודים מקולקלים שאין להם מסורת בכלל, והם חושבים שהם יכולים לקחת אותנו ולהפוך אותנו לחילוניים כמו שהם, וזה לא רק זה, זו סכנה! אפילו רק עם בחורים – זו סכנה, כי הם, עשו פירסומות ענקיות שמזמינות את המנוולים לבוא לצבא בשמחה רבה, מצלמים בחורים צעירים עם מדים שמתחבקים – ומזמינים אותם לצבא! רוצים גם אותם! וזה לא יכול להיות, זה אסור לפי הדין, זו אחת העבירות הגדולות ביותר שיש. וצבא כזה שמזמין יהודים שהולכים בדרך של רשעים-גמורים – אי אפשר לשלוח בחור תמים יהודי לצבא הזה. זהו צבא של רישעות [ירמיה ח': 'הֹבִישׁוּ כִּי תוֹעֵבָה עָשׂוּ, גַּם בּוֹשׁ לֹא יֵבוֹשׁוּ גַּם הַכְלִים לֹא יָדָעוּ, לָכֵן יִפְּלוּ בַנֹּפְלִים...'], וזה צבא כביכול-יהודי, וזה יותר קל למשוך אותם. נכון, יהודים בורחים גם מצבאות של הגוים בחוץ-לארץ, אבל לפעמים אין להם ברירה, אבל לפחות הם יודעים שהם יהודים ואלה גוים, עם התנהגות של גוים.

אמנם יש מלא גוים בצבא הזה, אז זה לא צבא יהודי, זה 'כביכול-יהודי', הם לקחו על עצמם את חיי הגוים.

וזה לא מקום לבחור שיושב ולומד, ואפילו אם הוא לא יושב ולומד כל היום, אז הוא עובד, הוא מקים משפחה שמבוססת על טהרה – זה ודאי לא מקום בשבילו.

וכל אלה שהתנדבו ונהנים מכל הדברים שמקבלים שמה, ואפילו נשים רוצות לעבוד בצבא, ויש נשים שעובדות במשטרה, נשים שהן חרדיות והן יושבות בתור מזכירות שמה ורואות את כל הטינופת שיש – אני מרחם עליכן, מרחם עליכן [תהלים ק"ו ל"ה: 'וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם: וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ'].

 

ש. יש שטוענים שמי שלומד שמונה שעות כל יום הוא נחשב 'תלמיד חכם', אחרים יכולים ללכת לצבא...

ת. היהודים החרדים שהם בעד לקחת בחורים שלא לומדים שעות רבות – הם פשוט שולחים אותם לרצח ['גדול המחטיאו יותר מן ההורגו']. אלו הן נשמות יהודיות! ['וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי... אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן...', תהלים ק"ו, ועי' חתימת ספר 'מסילת ישרים']

מתי היה פעם כזה דבר שיהודים ישבו כל היום ללמוד, ולא עבדו, ולא הביאו פרנסה?!... זה אף פעם לא היה! רק בדור העקום הזה, שהדור הזה לוקח כל-מיני בחורים שלא יכולים לשבת כל כך הרבה, ומכריחים אותם לשבת, והם יושבים. האם הם מצליחים? הרבה בודאי שלא, יש כאלה שכן – ויש כאלה שלא, אבל מה שהם יעשו – הם יקחו את המסכנים, הם לא 'מסכנים', אבל הם לא יושבים כל היום ללמוד, בואו נגיד שהם יושבים חצי יום ללמוד ועובדים בעבודה שמותר, ומקימים משפחה מבוסס על טהרה, על תורה, ומגדלים ילדים שלומדים – אז הם צריכים לקבל עונש, לזרוק אותם לאריות?! לא! זה לא בסדר, הם ממש לא בסדר!

ולא רק שזה לא בסדר, אני אומר לכם שהפרוטקציונרים – הם לא ילכו לצבא [תהלים שם: 'וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים...'], אבל אלה מהמשפחות שמסתכלים עליהם שהם כאילו המשפחות ש'לא מספיק טובות', שזה לא המשפחות שהנשים הולכות עם הפיאות עד הזנב, זה לא המשפחות שהאמא הולכת עם חצאית קצרה וכו', זה יהיה המשפחות הטובות, התמימות, שלא כל הילדים יושבים ולומדים, אבל הם אנשים חיוביים, שומרי מצוות, הם שילכו לצבא.

אני רק אומר לכם, זה כבר קנטוניסטים יהודים-כביכול. וזה הכל.

משיח כבר כמעט פה, ואני לא מרחם על אלה שחושבים שהילדים שלהם הם יותר צדיקים מילד שבא ממשפחה קצת ירודה, לא ביהדות, אלא בכסף או בחשיבות, אולי ספרדים, אולי בעלי-תשובה, לא משנה מה. אני לא מרחם עליהם [יואל ד' ו': 'וּבְנֵי יְהוּדָה וּבְנֵי יְרוּשָׁלַיִם מְכַרְתֶּם לִבְנֵי הַיְּוָנִים, לְמַעַן הַרְחִיקָם מֵעַל גְּבוּלָם...' ועי"ש פסוקים ז' ח' ופסוק י"ד ובמצו"ד, ועי' סוף עובדיה].

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 6972398 פעמים
היום - 27/10/21