סדר ישראלי-חינוכי חדש

סדר ישראלי-חינוכי חדש

בס"ד, ירושלים, יום ה', ערב חג השבועות, שיחה עם בנימין גולדן

אני מאד מצטער שהייתם צריכים לעבור ממש 'ערב חג' לחוץ כדי לתקשר איתי, אבל העולם ממש על סף התמוטטות, רוחני וגם גשמי.

השבוע היו ראשי מדינות שהלכו לשוייץ להראות את הזדהותם עם מה שעושים בסֶרְן, כל הדברים הסודיים שהם עושים במכשיר הענקי שלהם כדי למצוא את מה שהם קוראים: 'החלקיק האלוקי'. וכדי לחגוג את זה הם הביאו רקדנים ורקדניות לעשות הצגה מוזרה ומפחידה ביותר. השטן – היה המרכז של כל ההצגה הזאת. הריקוד ההוא זה ריקוד ממש של ע"ז, דבר מוזר ומגעיל ביותר, דבר שאין לו מקום בעולם שהקב"ה ברא. בן אדם שלומד תורה, אין לו על זה בכלל הסבר, לא מובן בכלל מה זה הדבר הזה, ולמה עושים כזה דבר. הבעיה היא שקבוצה גדולה של גוים נשארו מאז האימפריה הרומית, ומאז האנשים האלה נשארו עובדי ע"ז. וכמו שכבר דיברנו – המרכז שלהם זה בוותיקן, ומהוותיקן הם גייסו כל מיני אנשים, בעיקר את היותר עשירים, אנשים ששייכים לאדום, לעמלק, ולערב רב.

ואני רוצה פשוט לומר לכם שאין הרבה זמן עכשיו, וגם אובמה ימח שמו וזכרו, וגם כל ראשי המדינות כמו פוטין ימח שמו וזכרו, וכמו ראש ממשלת סין ימח שמו וזכרו, וכו' וכו' הם כולם מדברים על כך שצריכים להתכונן לאיזה אסון, לא ברור מה לפי דבריהם, אבל זה מדובר על אסון שממש ישנה את כל העולם כמו שאנחנו מכירים אותו. הם לא אומרים מה בדיוק, אבל אומרים לנו שזה עומד לשנות את הכל! ושמיליונים יעלמו מן החיים. הם מתכוננים לאסונות-טבע ענקיים שאנחנו כבר רואים אותם. כל שבוע עכשיו, יש חדשות על מה שקורה, ודברים מדהימים קורים. תמיד יש מה להגיד. פעם, רק אחת לכמה שבועות היו דברים ממש מעניינים, היום – בכל יום יש, כל יום! ואם ראשי מדינות כמו אובמה מכריזים שבעתיד הקרוב ביותר, עד אוגוסט, אמור להתרחש אסון ענקי בעולם הזה אז אנחנו צריכים באמת לקחת את זה ברצינות. כי הרשעים, סדר העולם החדש, הם במצב שכבר מוכנים לעשות את השלב האחרון, להתחיל את התקופה האחרונה בתיכנון שלהם להשתלט על העולם ולהתפטר מתשע-עשיריות של האוכולוסיה, בגלל זה הם מדברים כך, הם יודעים מה שהם מדברים. הם מוכנים לאסון.

אנחנו לא ניכנס לכל העניינים שלהם, זה כבר לא מעניין, מעניין רק דבר אחד: איך זה ישפיע על עמ"י. פה בא"י, הרשעים ששולטים פה, ששייכים אליהם, הם כבר משתדלים עם כל הכוחות שלהם להרוס את החרדיות של היהודים שגרים פה. הם, עם כל הכוחות שלהם, רוצים להראות שהם הגיעו להצלחה עם 'הפתרון הסופי' של היהדות. כמו היטלר, רק בסגנון שונה במקצת. היטלר הרג כל יהודי, אפילו שהוא לא היה יהודי רק שאבא שלו היה יהודי, אבל הם לא רוצים דוקא להרוג את היהודים, הם רוצים לשנות אותם, להרוג את הנשמה שלהם, להפוך אותם ל'זוֹמְבִּיס' (גלמים) כפי שהם רוצים שכל העבדים שלהם יהיו. והם התחילו לעשות זאת בשתי דרכים. דבר ראשון, הם נכנסו כבר לעולם החרדי. יש בין העסקנים שלנו אנשים שנאמנים אליהם, או אולי יותר מדויק: נאמנים לכסף שלהם. והדבר השני, הם מנסים דרך החינוך, דרך המוסדות של היהודים, ה'בית יעקב', וישיבות מסויימות, להכניס כביכול 'כסף כשר', ברור שזה לא כשר, אבל יש על זה 'הכשר', כי זה כסף שהולך דרך עמותות חרדיות, אבל בעצם זה בא מעמותות עם 'סימן-שאלה' בשביל עמ"י, וזה בהחלט לא כשר עבורנו. כי כל הכסף שעובר מעמותות מסוימות בחו"ל הֵנָּה, זה רק בשביל להרוס את עמ"י כ'הבן יקיר לי אפרים'.

ובנוסף לכל זה, בתוך ה'בית יעקב' מכניסים מושגים של אוניברסיטה. ברור... אי אפשר להתחתן עם בחורה שלא רוצה להחזיק בחור שלומד, היא חייבת עבודה מעולה, חייבת, אפילו אם הילדים יצטרכו בקושי לראות את האמא שלהם. והם רוצים שזה יהרוס את הבית היהודי. אם לא יהיה זמן לראות את הילדים אז בשביל מה צריכים כ"כ הרבה ילדים?! והמספרים של הילדים שיוולדו למשפחות חרדיות יֵרדו. זהו חלק של התכנית. אבל עוד יותר מכך. כל מורה תצטרך בתכנית הזו של המדרשיה החרדית, להיות גם עם מחשב-לֶפְּטוֹפּ, וגם עם אייפון, לא רק בשביל כל מיני אינפורמציות שאפשר לקבל שמה, אלא גם שזה יהיה אפשרי לעקוב אחריהן, כי בהרבה מחשבים היום יש מצלמות, שגם מצלמים אותנו וגם אפשר לשמוע אותנו. ממש-ממש הקומוניזם של סטאלין רק עם יותר טכנולוגיה מפותחת.

ועכשיו, אם המורות תהיינה 'ילדות טובות', עושות מה שמבקשים מהם, הם יקבלו משכורת 'בומבה', אבל יצטרכו לעבוד הרבה שעות. אז לכן, זה תיכנון, זהו חלק של תיכנון שמטרתו להרוס את החינוך היהודי של בית יעקב. והם כבר נכנסו לסמינרים ולבתי-הספר, ויכניסו איך זה נקרא בעברית? 'אזרחות', כל החרדים חייבים להיות אזרחים, אין דמוקרטיה בכלל, נגמר. את זה לא ילמדו שהחרדים יכולים להיות חרדים... ילמדו שהדמוקרטיה זה שכל אחד יכול להגיד מה שהוא רוצה, מתי שהוא רוצה, וזאת כל זמן שהוא עקום, כאשר אחד מן העקומים מביע דעה – כל מה שהוא מדבר זה 'כשר', אי אפשר להתנגד, כי זה שייך לדמוקרטיה. אבל אם הוא קרוב לה' – אז כל מה שהוא אומר זה 'טרף', ואסור לשמוע. זה העולם שלנו, וזה לא רק בארץ, אבל עכשיו הם התחילו לחשוף לכולם את התכנית האמיתית שלהם.

ובצבא – הצבא מושך בחורים לצבא, כי יש רבנים שמעודדים ללכת ולחתום, אבל ברגע שחותמים – אז הם כבר יודעים מי שייך לאיפה, ואם הם רוצים לחפש אותם – אז זה הרבה יותר קל להם. אל תחשבו שיתנו ליהודים החרדים להיכנס לצבא כ"כ בקלות, את כולם. לא! לא זו המטרה. המטרה היא לדעת איפה הם, כי הם לא ישתמשו בחיילים ישראלים להתפטר מהם כאשר יתנגדו להם; הם ישתמשו בגוים שיגיעו לפה, אתם מבינים את זה? זה לא רק לגייס יהודים חרדים לצבא. נכון, הם גם עושים את זה, אבל המטרה היא בעיקר בשביל לדעת איפה כל בחור יהודי נמצא בכל זמן. שברגע שירצו אותם, ברגע שירצו יוכלו להוריד אותם, אני לא יודע איך בדיוק, אבל להוריד אותם, שלא תהיה שום התנגדות. וכל אלו שיתנגדו להם – יהיו עונשים קשים. ואני אומר לכם שוב: יהיה לנו מבחן גדול להחזיק ביהדות שלנו.

דבר טוב אני יכול להגיד, שזה לא ישאר הרבה זמן, בעזרת ה'. כל יהודי חייב להחליט שאנחנו לא נהיה המפונקים האלה כמו שהיינו פעם. פעם גדלנו על כך שלהיות יהודי, וזה כבר אחרי מלחמת העולם השניה, זה דבר שאפשר היה כבר להיות יותר גאים בזה, אפשר לעשות תיאטרונים באידיש כבר באופן 'פתוח', ואפשר להוציא עיתונים אידישאים, אפשר להקים קהילות בכל העולם, ולשבת בשקט, אפשר להדליק מנורות-ענק של חנוכה במרכזי-קניות בכל מיני ארצות בעולם, בלי לפחד. יש קומיקאים שהם ידועים שיש להם כל מיני בדיחות יהודיות שרק היהודים מבינים, ויש שחקני-קולנוע יהודים, היהודים ממש בולטים בכל מקום מאז מלחמה"ע השניה.

וגם החרדים. חרדים חיים חיים טובים, בארה"ב, באירופה, עכשיו אמנם זה כבר לא כ"כ כמו פעם, כי האנטישמיות בולטת הרבה יותר, במיוחד באירופה, אבל בארה"ב היו להם חיים קלים. והמטריאליזם, הגשמיות, הוריד את היהודי-האמריקאי-החרדי מאד מאד, עד כדי כך שלמעשה, לפחות במידה רבה או הרוב, מתפללים לעגה"ז ולא לקב"ה. הם חושבים שמתפללים לקב"ה, אבל למעשה הם רודפי-החומר, ולכן היהדות בארה"ב נהייתה מדוללת. בעצם גם בכל מקום זה לא כמו פעם. עירבבו עם היהדות כל כך הרבה גשמיות שזה כבר לא כמו פעם, זה לא חזק כמו פעם. ולכן לפני עשר שנים, כשיהודי היה חושב שהוא יצטרך לבחור האם למות על קידוש ה' או לחיות כגוי, הוא היה צוחק, מה, זה לא נסיון בשבילו, אין שאלה בכלל, זה היה דור אחר. ואני אומר לכם זה לא דור אחר, זה רק שאתם שכחתם. הרגשתם שאתם 'על הגובה', יש מטוס עם מגן-דוד כחול-לבן, אל-על, אנחנו כמו כולם, אנחנו יש לנו צבא כמו כולם, צבא מתוחכם שהצליח במלחמת ששת הימים, אבל מאז הוא לא הצליח. אבל זה נראה כאילו שהוא הצליח. אבל הוא הצליח רק להוריד יהודים כמה דרגות למטה, עם אמונה וביטחון שאינם בקב"ה אלא בצה"ל או בקופ"ח או בביטו"ל או בכל אירגון ממשלתי אחר.

נכון, זה מרשים מאד איך שמדינת ישראל, ממש כזו מדינה מסכנה עם מעט אנשים ועם מעט יכולת גשמית, הצליחה לגדול למעצמה גדולה שכל האיזור מפחדת ממנה, אבל זה הכל אחיזת-עינים, זה הכל שקר. כי הם לא בנו את זה, ודאי, הקב"ה נתן להם לבנות, אבל באמת מאחורי בן גוריון וכל החברה הזאת היה את 'הסדר העולמי החדש'. הם היו חלק מהם. הם היו פרי-מייסונס (Free Masons), הם היו 'בונים חופשיים'. וקיבלו הרבה עזרה. זה משונה ביותר שפתאום רוסיה וגם אמריקה הצביעו באו"ם בעד ההצעה להקים את מדינת ישראל, אז בשנת 1948, משונה ביותר. אז לכן, שתדעו, בנו את מדינת ישראל בכוונה, מתוך תכנית להוריד מעמ"י את היהדות, את האמונה והביטחון בה'. והם, הרשעים עבדו גם עם הנאצים, וגם עם הציונים, וגם עם הקומוניסטים, וגם עם הפאשיסטים. אבל הם לא הצליחו, כי בכל אופן אחרי שחשבו שיורידו את כל הכח של עמ"י עם המלחמה העולמית השניה, כי באירופה, לפני מלחמה"ע ה-2 היה את הריכוז הכי גדול בעולם של יהודים, אז הם חשבו שזה כבר יגמור את עמ"י, ושאחרי זה – זה יהיה קל להתפטר מהם. אבל זה לא עזר להם. ה' נתן להם לראות שעמ"י יצמח, ויהיו קהילות, ויחזרו לשטריימלים ולקפוטות ולהכל, כל הלבוש. אבל הרשעים ממשיכים להילחם ולעשות תיכנונים, איך להפיל את היהודי? פשוט מאד: כסף. לעשות מצבים קשים – ולפזר כסף. והיום ישנם לא מעט ישיבות שלוקחים כסף מן הגוים. ואם אתם לא מאמינים לי – תבדקו! ואם תגידו: 'מה זה משנה?', זה משנה! כי מתרגלים לכסף, וברגע שמתרגלים לכסף – קשה לעזוב את זה, הבן אדם הופך להיות עבד של זה.

אתם לא מבינים. אתם לא רואים שהכל נופל, ושה' לא יתן לזה להמשיך, כי הוא חייב, הוא חייב להציל את עם ישראל. זה הוא העם האהוב שלו, הבנים והבנות שלו, הכלה שלו, הכל שלו, ויש ניצוץ של הקב"ה בכל יהודי, האם הוא יכול לאפשר לדבר שכזה להיעלם בגלל שטויות? לא! הוא שברא את השטן שאנשים כמו הקתולים, ו'הבונים החופשיים' וכל האילומנאטי מאמינים בו, ימח שמו וזכרו. הם מבינים אחרת. הם מבינים שלשטן יש אותם כוחות של הקב"ה, חס ושלום. והם טיפשים, הם היו רק צריכים לראות, להסתכל בהיסטוריה מה שהיה. אבל הם לא מאמינים בזה, הם מאמינים רק מה שהם רוצים להאמין. זה יותר קל להם ויותר נעים להם ללכת אך ורק על החושים שלהם, ועל הרצון שלהם לשלוט. ו'הכסף' – זה לשלוט, הכסף זו השליטה. ומי שלוקח כסף מהם בשביל החינוך של הילדים הוא פשוט נותן להם להיכנס ולשלוט. זה מה שיהיה בסוף, זהו התיכנון הסופי. אבל השבוע אובמה אמר שעומד להיות אסון ענקי בעולם, קטסטרופה...

ש. כאן במדינה לא פורסם כלום בתקשורת על ההתבטאויות הללו...

התקשורת בארץ – זה מאד מאד משעמם... הם לא רוצים שנדע שום דבר, רק את כל הרכילות של כולם. אלו הן החדשות פה. הם לא מדברים כלום – כי הם לא רוצים שיהודים יֵדעו. אבל ברור דבר אחד: ישראל – זה יהיה משהו מרכזי במה שהם מתכננים. וזה לא סתם, כל השינויים שקורים בממשלה. הם צריכים יותר אנשים לצידם, כך שהם יוכלו להעביר כל דבר שהם רוצים. ומעניין כמה שהחרדים שלנו שקטים. וזה ממש כואב הלב. חרדים שיושבים בממשלה צריכים לקום ולעזוב, ולא לפחד מהם, כי ה' הוא שמנהל את העולם שלנו, והוא ברא את העולם, והוא שולט בעולם. אבל אנחנו מקבלים הוראות שיש בהם 'גוון' של 'הסדר העולם החדש', כי יש בינינו מלשינים, אנשים שקנויים: כסף, כסף, כסף. ויש לצערי הרב בינינו הרבה-הרבה מאד ערב רב, ועמלקים. מבחוץ נראים יהודים כשרים לגמרי, פיאות, זקָנים, מעילים ארוכים, שחור-לבן וכו', אבל הם לא כשרים בכלל.

ולצערי הרב, יש בזמן האחרון הרבה סיפורים של זוגות שנולדו ממש חרדים, לא מהורים שהם 'בעלי תשובה', אלא מהורים שהם יהודים מדורי דורות, לא רק ספרדים, אירופאים ממש, שפתאום מחליטים להיות כמו גוים; עוזבים את הדת ומתחילים לעבוד נגד היהדות. מישהו עם נשמה יהודית, אפילו אם הוא חילוני, הוא יחשוב פעמיים לפני שהוא יעבוד דוקא נגד ה', ואפילו אם הוא יגיע לזה, באיזשהו שלב הוא יעשה תשובה. וכמו היהודים באירופה, שכשהם נכנסו למקום-המוות שלהם ויָדעו מה שעומד להיות, הם בכו ואמרו 'שמע ישראל' וקיבלו עליהם עול מלכות שמים – כל היהודים, כמעט כולם, והם ידעו בלב שלהם למה הם נמצאים במצב הזה, והצטערו. ולאמיתו של דבר – הם לא מתו מתוך עצב, כי במשך כל החיים שלהם זה הפריע להם, וכמה שהם חשבו שזה לא מפריע, אבל 'בפנים' זה הפריע להם שירדו מן הדרך.

ועכשיו, זה כאילו שיש לנו יהדות וכסף ביחד, עם כל הדברים שאנחנו חולמים על זה. אנחנו יכולים להיות יהודים וגם ללכת לדיסנילנד, ואפילו לקחת את הסוכה הניידת איתנו לדיסנילנד. ואנחנו יכולים ללכת ללאס-וגאס, כי יש שמה מסעדות כשרות, ויש שמה אוכל, אפשר ללכת שמה לנופש. אפשר לעשות פסח בשויצריה, ואפילו בוייטנאם, איפה שאתם רוצים, יש בתי-מלון כשרים לגמרי לפסח, או שבכלל אפשר לעשות את זה על אניה... זה לא אסור... מותר לשוט על אניה בשבת! אז מה?... מה יש נגד זה?... מה לא בסדר עם זה?!... אף אחד לא מבין. ובאמריקה יש מטבחים של פסח, זה מאד נוח. מטבח רק לפסח. כיור רק לבשר, וכיור רק לחלב, וכיור לפרוה, ויש שלשה סטים של כלי מטבח. זה מאד-מאד חרדי, מאד קרוב לה'... אבל זה לא קרוב אל ה', זוהי נוחיות בלי לב. זה לעשות את הכל קל, בלי לעבוד, בלי לחוש את החג, בלי לחוש את היהדות, בלי לחוש את הקב"ה.

פה בארץ יש הרבה ברלסבר'ס, והם עושים התבודדות, ברור שיש כאלה שעושים את זה יותר עמוק ויש כאלה פחות עמוק, אבל בכל אופן זה נותן להם זמן להתקרב אל ה'. לרוב האנשים האלה אין להם הרבה כסף, ובכל יום הם צריכים להתמודד שוב ושוב במה ואיך להאכיל את הילדים, הולכים ליער פה בירושלים, מתבודדים, באים שמחים, אז מה שיביאו הביתה זה יהיה נס, אבל מגיע להם נס, כי דיברו עם הקב"ה, כי התקרבו לקב"ה. וזה מה שה' רוצה. הוא רוצה את הקירבה שלנו. ואני אומר לכם, מי שיושב פה בירושלים, ומשתדל מאד להיות קשור לה', לדבר עם ה', ועם כל הבעיות שלנו לבוא רק אל ה', לא ללכת לגוים בשביל כסף, ללכת לקב"ה בשביל כסף, ללכת לקב"ה בשביל בריאות, ולהשתדל מה שפחות עם הקופ"ח, ללכת לקב"ה בשביל כל דבר ודבר – אזי כך אנחנו נינצל. לא לתת להם, לרשעים, להפוך אותנו לגוים, לא להסכים, לא לתת! להתנגד, חייבים להתנגד! ובהתנגדות שלנו אנחנו מראים לקב"ה שאנחנו איתו, ואז הוא יהיה איתנו. שאלות?

שאלות ותשובות:

ש. השבוע עשו בת"א מצעד תועבה ענקי, דוקא ביום שישי, בספירה של 'יסוד שביסוד' מספירת העומר, והמשטרה עצבנית ביותר, לא נותנים לפתוח פה כנגד העקומים...

ת. אז זהו הסימן שֶמה שאני אומר זה נכון, הם לוחצים חזק את החבל, הם עושים את זה הרבה יותר הדוק שהבן-אדם לא יכול לזוז, מי שפותח את הפה – סוגרים לו את הפה בכח. קומוניזם ממש. אתם לא זוכרים שבתחילת המדינה בהסתדרות ובהרבה אירגונים הדגל האדום ודגל-ישראל היו ביחד, אדום יחד עם הכחול-לבן? בזמן האחרון הורידו את זה, כי זה מדי בולט, זה קיבל רושם שלילי, אז הם עושים את אותו הדבר, רק עוטפים את זה בעטיפה שונה. אז לכן, בודאי שצריכים להתנגד, ה' יבוא אלינו בטענות למה לא התנגדנו. אם אנחנו גרים בדמוקרטיה – מותר להתנגד, אמנם צריכים להשאר באיזורים שלנו, לא להכנס לאיזורים שלהם עם זה, לא להתקרב אליהם בכלל, אבל להתנגד – חייבים להתנגד.

זוהי חוצפה מעל ומעבר מה שסיפרתם על הטמאים האלו שבאו לקבר דוד המלך, לבזות את דוד המלך. הם מלכלכים את הכל, את הכל הם משתדלים ללכלך ולהראות את זה בצורה עקומה כמו שהם. הם לא רוצים לקבל עולם כמו שה' ברא את זה; הם רוצים לקבל עולם עם הדברים העקומים שלהם, הם רוצים שהעקום יהיה כאילו ישר, אבל העקום ישאר עקום, והם ייעלמו. אבל אנחנו צריכים להתנגד, צריכים לדבר נגד, לא לעשות משהו אלים, רק לדבר, כמו בכל דמוקרטיה, לדבר.

ש. רואים ברור שהם נלחמים ישירות נגד ה'. הגיעו לאחרונה משלחת של המטונפים, של מאה אנשים מראשיהם לרחבת הכותל-המערבי, ה' ישמור.

ת. הם משחקים עם אש. הכותל הוא קדוש. מה אתם חושבים, שה' יתן להם ככה להמשיך? יהיה להם את הזמן שלהם, את הרגע שלהם [משלי ט"ז: 'וְגַם רָשָׁע לְיוֹם רָעָה...']. והם צריכים להרגיש שהם השולטים, ואז ה' יוריד עליהם את המכה... אם זה קורה כשהם מסכנים זה לא מרשים, להוריד מסכן – זה לא כ"כ משנה, אבל להוריד מישהו שהוא 'על הגובה', שחושב שהוא על הגובה [שם: 'לִפְנֵי שֶׁבֶר גָּאוֹן, וְלִפְנֵי כִשָּׁלוֹן גֹּבַהּ רוּחַ...'], שיהיה לו מספיק זמן ממרומי הגובה הזה ליפול, כדי שעד שהוא יגיע למטה הוא יבין שהוא הפסיד את המלחמה, ולא רק שהוא הפסיד, הוא עשה שטות אפילו להתחיל עם זה...

ש. גם הכותל הרפורמי בעצם זה אותו הנושא...

ת. הם מתקדמים לאט לאט. ועכשיו, בזמן האחרון, הסהע"ח יחד עם האילומינאטי או מה שרוצים לקרוא להם, הם הולכים במהירות הבזק עם כל הדברים שהם רוצים לבצע. וגם פה, האם שמתם לב שבחודשים האחרונים הם ממש זזים מהר, הרבה יותר מהר?

ש. כנראה הם מרגישים שהסוף להם קרוב [שירת האזינו: 'כִּי קָרוֹב יוֹם אֵידָם וְחָשׁ עֲתִדֹת לָמוֹ', ע"ש]...

ת. הם יודעים שיש איזה סוף. את האמת, אנשים לא יודעים למה, אני אמנם יודע שהכוכב בא, אבל הם מחזיקים את זה ממש בסוד, ובאינטרנט הם מערבבים, מפיצים סרטים 'נגד', כדי שיתבלבלו. ואפילו לא נגד, אלא סרטים על נושאים דומים, כדי לטשטש, כדי שזה פשוט ידלל את כל האפקט של הכוכב הזה.

ש. מה אתה אומר על הראיון עם ד"ר שימשוק שהתפרסם, אסטרונום בכיר מנאס"א שדיבר על הכוכב בפרוטרוט, האם זה אותנטי, זה נכון?

ת. אותנטי ביותר. אני לא יודע אם הוא עוד בחיים, אני מקוה שכן...

ש. איך זה שהוא לא חושש לחיי בני המשפחה שלו?

ת. טוב, אשתו כבר נפטרה, אז כבר אין לו קרוב משפחה אחר. הוא כנראה גם לא בן-אדם צעיר כ"כ ואין לו קרובי משפחה נוספים.

ש. יש מי שרוצה לפרסם את הכוכב במכתבים לרבנים מפורסמים בארה"ב כדי שישפיעו על הציבור...

ת. אולי, אני לא יכול להגיד, אולי מישהו כן יקח את זה ברצינות. אבל הם כ"כ ישֵנים בארה"ב, כן, פה ושם בפריפריה יש איזה אחד או שנים שמתעורר ומוכן אפילו להילחם, ויש אפילו כמה נשים שמוכנות ללכת בצניעות ממש מלאה, אבל בסה"כ הם סובלים, והמשפחות סובלות, ולא כ"כ הרבה אנשים רוצים להכנס לזה.

ש. האם אין שם צדיקי אמת?

ת. יש צדיקים בכל העולם, אבל הם לא משפיעים מספיק חזק על כולם. כל אחד יכול לרוץ לרב שלו ולקבל תשובה אחרת. אין לנו צדיקים כאלה שהם יכולים לשנות את מה שעומד להיות, אבל יש צדיקים בלי סוף.

ש. האם תוכל לתת לנו הסבר על אירועי-הטבע האדירים שמתרחשים כל העת בכל פינות היקום?

ת. יש פה בעיה בעולם שלנו, כי זה ידוע למשל שהרשעים יודעים איך לשנות את מזג האויר, איך להביא בַּצוֹרֶת באיזור אחד ושטפונות איומים באיזור אחר. הם יודעים גם לעשות צונאמים, שאף אחד לא מרגיש אותם שזה עומד להיות. יש להם אמנם את הטכנולוגיות שהם יכולים לעשות את זה, אבל לא את הכל הם יכולים לעשות. הם לא יכולים לפוצץ את כל הרי-הגעש שמתפוצצים בזה אחר זה. הם לא יכולים להמיס את הקוטב הצפוני. ולכן, כל אסונות הטבע שקורים - הרוב באים מפלנט-X. וזה אומר שהוא קרוב. זה מתחיל להיות ממש קרוב. ופלנט-אקס הוא גוף מאד מגנטי שמאד מושך את כדוה"א. וזה ידוע שכדוה"א התהפך קצת, הוא לא כמו שהוא היה, כי הקוטב הצפוני והדרומי זזים, וכל החלק העליון של הכדור זז, והחלק הפנימי נשאר על מצבו. וזה קורה בגלל כח המשיכה של הכוכב הזה. כאשר זה יגיע ממש קרוב אלינו ויעבור אותנו, זה יהיה 'שוֹק' לכולם, אבל ה' יציל כל יהודי אמיתי. אז כל אסונות-הטבע האלה, חלק מהם אולי הם אלו שעושים אותם, וחלק מזה זה בא מדברים שהם עשו נגד הטבע, כמו הפראקינג (fracking) קידוחים שהם עשו בשביל להוציא נפט מן האדמה, עמוק מאד, מאד עמוק, מקום שאסור להם בכלל להגיע לשם. יש להם קידוחים שיכולים לעבור את כל שכבות האבנים האלה עד פנים הכדור. וזה גם מקלקל את העולם, אבל בכל אופן הרוב ממה שקורה עכשיו זה בא מהכוכב המתקרב.

ש. כשהוא דיבר, אובמה, על הקטסטרופה המתקרבת, האם הוא נתן איזה רמז לְמַה הוא מתכוון? נראה שהוא רוצה שהדברים יהיו נעלמים...

ת. נכון, הוא לא אמר מה, ובכל מקום מדברים על קטסטרופה בעתיד הקרוב. ואפילו נוסטרדמוס המסכן, היהודי המסכן ההוא, כן, הוא היה יהודי, הם היו משפחת אנוסים, והוא למד גמרא עם האבא והסבא שלו בחשאי, אבל הוא הפך להיות קשור לעבודה זרה, אני מקוה שהוא עשה תשובה מלאה. והוא באמת כתב היסטוריה-של-העתיד, והרבה מאד דברים ממה שהוא כתב - התגשם. והוא כתב שתהיה איזו קטסטרופה בשנה הזאת, 2016! אז אפילו נוסטרדמוס אמר כך. אז הכל הולך לכיוון של 'השנה'. מה בדיוק, הם לא אומרים, אבל זה יהיה משהו שיקרה השנה, כנראה.

ש. יתכן שהסיבה שהם לא אומרים כי אין להם יכולת תפיסה בגודל הקטסטרופה הזו....

ת. הם לא אומרים כי הם רוצים לבלבל את האנשים. הם רוצים להכנס למנהרות שלהם בשקט. מה אתם חושבים שהם יתחילו עכשיו לדבר? כן, אני מאמין שתהיה מלחמה עכשיו, כולם מאמינים בזה, וגם זה כתוב, זה יתחיל, זה יתחיל לפני הכוכב, אני חושב, אני לא יודע במאה אחוז, אבל ככה נראה לי, שעוד לפני זה תתחיל המלחמה.

ש. אבל לא רואים את הדברים בעיתונות הרגילה... משונה. לא דיברו על כל זה בכלל. זכור לי גם כן שלפני כחמש עשרה שנים התרסק מטוס אל-על בתוך בנין בהולנד. בקופסה השחורה של הטייס שמעו שהוא צעק 'שמע ישראל' ברגע האחרון של החיים שלו, בכל העולם השמיעו את זה, אבל רק בארץ כאן לא סיפרו על כך שהוא אמר שמע ישראל, כי לא רצו שיהיה חיזוק באמונה. גם כיום לא מזכירים כאן שעומד להיות מצב קשה, כי אולי עמ"י יעשו תשובה...

ת. זהו זה, בדיוק. ואני אספר לכם עוד סיפור ששמענו כולנו. לפני שנים היו פיגועים בכל מקום. היה גם פיגוע במסעדת 'סבארו' פה ברחוב יפו, מקום משפחתי כזה, עם הכשר. ישבו שם משפחה שלימה ילדים והורים ליד השולחן, והתפוצץ מטען. כולם היו פצועים קשה. והילדים ברגעים האחרונים שלהם שאלו: 'אבא, מה לעשות?', אז הוא אמר להם: תגידו 'שמע ישראל', זה מה שאנחנו צריכים לעשות.

אנחנו חיים בעולם מסוכן ביותר, ובמיוחד בשביל יהודי מאמין, במיוחד. ולא כדאי לאף אחד בעולם הזה עכשיו, אך במיוחד ליהודי מאמין. אבל אנחנו צריכים כל הזמן לדעת שלא משנה מה שקורה, אנחנו חייבים להגיד 'שמע ישראל', ואם אנחנו נחיה או לא נחיה ח"ו, אז אנחנו נגיע למקום טוב.

ש. מה דעתך על כך שציפורים רבים מתים באלפיהם ברחבי העולם?

ת. זה מגיע מכל מיני מצבים של העולם. אפילו כח-המשיכה של הכוכב יכול לגרום לזה. וגם דגים מתים בהמוניהם.

ש. הדבר הזה, תמותת הדגים, מוסבר בהתפרצויות של הרי געש תת-מימיים...

ת. נכון, בהרבה מקומות, במיוחד באיזור מפרץ מקסיקו, המים מתחממים מתחתיהם [מזמור מ"ו: 'וּבְמוֹט הָרִים בְּלֵב יַמִּים: יֶהֱמוּ יֶחְמְרוּ מֵימָיו, יִרְעֲשׁוּ הָרִים בְּגַאֲוָתוֹ סֶלָה...' ע"ש]. אמרתי לכם, זה כמו הר-געש שמתפרץ בגלל כל הקידוחים שלהם. הגיעו עם הקידוחים למקומות כ"כ עמוקים אל תוך כדור הארץ שהחום הפנימי פורץ שם אל החוץ, וזה הולך להתפוצץ [ישעיה נ': 'הֵן כֻּלְּכֶם קֹדְחֵי אֵשׁ מְאַזְּרֵי זִיקוֹת, לְכוּ בְּאוּר אֶשְׁכֶם וּבְזִיקוֹת בִּעַרְתֶּם, מִיָּדִי הָיְתָה זֹּאת לָכֶם...'].

ש. עושה רושם ברור שאמריקה נמצאת בסכנת חורבן מכמה כיוונים...

ת. נכון, ולפי מה שהם עצמם מראים, מכל אמריקה ישאר קצת מאד יחסית. לפי מפה רשמית של חיל הים האמריקאי כל החוף המזרחי יעלם, וגם החוף המערבי, וגם הרבה מהמדינות שנמצאות באיזור שסביב מפרץ מקסיקו. ובכלל, גם בכל מיני מקומות פנימיים גם כן, איפה שיקרה משהו – זה יהרס, אבל בכל העולם – הכל ישתנה. וזה יקח מעט מאד זמן. כאשר האירוע עצמו יתרחש, זה יהיה מעט זמן יחסית כשהוא יעבור לידינו – זה יהיה משהו כמו שעה, אבל זו תהיה שעה ארוכה מאד.

ש. אבל התוצאות תהיינה ארוכות-טווח...

ת. השעה עצמה תהיה ממושכת. לדוגמה, אם יש צונאמי וזה מחזיק מעמד במשך שעה – זה מפחיד ביותר.

ש. אולי על כך נאמר [בסוף הגדה של פסח]: 'קרב יום אשר הוא לא יום ולא לילה' [ר' זכריה י"ד ז': 'וְהָיָה יוֹם אֶחָד הוּא יִוָּדַע לַה' לֹא יוֹם וְלֹא לָיְלָה, וְהָיָה לְעֵת עֶרֶב יִהְיֶה אוֹר...'], על השעה הזו, שהיא לא יום ולא לילה, בסוכות כמו כן מתפללים: 'הושענא שלש שעות', כשהכוונה על השעות הקשות שלפני משיח, אולי מדובר על הזמן הזה...

ת. ממש. לפי מה שהם אומרים יהיה חושך בעולם במשך שלשה ימים [שמות י': 'וַיְהִי חֹשֶׁךְ אֲפֵלָה בְּכָל אֶרֶץ מִצְרַיִם שְׁלֹשֶׁת יָמִים...'], ותהיה תקופה מסויימת שהשמש תעלה מן המערב, זאת אומרת, מהכיוון שהיה פעם המערב! אבל מהר מאד אחרי שהכוכב עובר - כדור-הארץ ישוב למה שהיה, לא למצבו החיצוני כפי שזה היה, יבשות וימים, בודאי שזה יהיה שונה לגמרי, אבל השקט יחזור.

ש. היה היום כינוס תפילה והתעוררות בירושלים על הפגיעה בקברי הקדושים באומן. מזעזע ומחריד. ריכוז של כ"כ הרבה יהודים קדושים שנהרגו על קידוש ה'. איפה יש עוד מקום כל כך חשוב בעולם, של כ"כ הרבה יהודים שנהרגו על קידוש השם. והחופרים זרקו שם את העפר למזבלה, והגשמים סחפו את העצמות לרחובות. מה המסר שיש בזה עבורנו?..

ת. המסר הוא – הכסף, הכסף, הכסף. זה המסר בשבילנו. האנשים הרסו את זה בגלל שרוצים להרוויח כסף, אז לכן ה' גילה לכל העולם את העבירה שלהם. וזה גם בגלל כסף, כסף, כסף. ובגלל זה גם החרדים שלנו, בחלקם מקולקלים: כסף, כסף, כסף. זהו עגל הזהב. הם לא מאמינים בשטן 'הרגיל', הם מאמינים בעגל-הזהב, הם רודפים ורצים אחריו.

ש. האם אתה סבור שהם עשו את החפירות בקברים מתוך מודעות?

ת. אני לא כ"כ מאמין. אינני יודע. אבל אם עשו את זה – זה חייב להיות מתוך כוונה לבנות את המלון, כי זה מפריע לבניה. והם הרי זרקו את העצמות, מה, האם הם לא ידעו שזה עצמות? ידעו. אולי לא ידעו שזה יהודים.

ש. כל יהודי ששומע סיפור מחריד שכזה, מה הוא צריך לחשוב על כך, מהו המסר במה שקרה במקום הקודש הזה?

ת. אשאל אתכם שאלה. מה ההבדל בין זה, ובין לקחת כסף בכוונה, כשמישהו, ראש של עמותה חרדית, לוקח את הכסף בשביל לחלק לעניים כאשר הוא יודע מאיפה זה בא, מהרשעים הכי גדולים שרוצים ללכוד את הנשמות של היהודים, אז מה ההבדל?

ש. מאד סמלי שמשתמשים בענין של כסף להרוס את האידישקייט. עגל הזהב, גשמיות. ועכשיו רוצים גם להשתלט ב'קבר שמעון הצדיק'. אותה השיטה, כבר החלו השיפוצים...

ת. כבר אמרתי לכם זאת מזמן: הם ישתלטו על כל המקומות הקדושים של היהודים. הם רוצים לעשות דת חדשה, ואת הכל-הכל הם רוצים, לקחת את הכל של היהדות, להשתלט על זה, ולעשות את זה עקום כמו שהם, וזהו. זוהי הצלחתם הגדולה ביותר. רוצים להילחם נגד הקב"ה פנים אל פנים, להכנס אל תוך הקודש-הקדשים שלו ולהילחם נגדו, חס ושלום. ימח שמם וזכרם. אבל זה לא ילך להם. 'בנשיבת-פה' אחת ה' יגמור אותם.

ש. מערכת החינוך החרדית עוברת רפורמה קיצונית ביותר....

ת. אם היהודים לא יצאו לרחוב בהמוניהם, עוד מעט הם יתחילו לגייס את הבנות.

ש. כבר היום מתחילים להפעיל בסמינרים תוכניות בשירות לאומי...

ת. נכון, נכון מאד. יש להם כל מיני שלבים בשביל זה. אוי, עם ישראל, תתעוררו, תתעוררו!! מה יהיה, מה יהיה? האם צריכים להגיע למצב שבנשימתכם האחרונה, אחרי כל האלימות שיעשו נגדינו, עם הנשימה האחרונה נצטרך להגיד 'שמע ישראל'?! האם אנחנו צריכים להגיע לזה, חס ושלום?!...

ש. מה פשר התופעה המוזרה הזאת שהחרדים שקטים כל כך ולא מוחים בכלל?

ת. כי הם מבולבלים. יש עסקנים שהצליחו להיכנס פנימה, ועם הכסף שהם מקבלים בלי-סוף הם רוצים למשוך את היהודים לעולם החילוני, ומשם, הם מאמינים, זו לא תהיה קפיצה גדולה להעביר אותם הלאה אל העולם של 'הסדר העולמי החדש', למכור את הנשמות שלהם בשביל גשמיות ח"ו.

ש. אנחנו עומדים כעת בערב חג השבועות, מתן תורה, איך יהודי אומר 'נעשה ונשמע' עם כל הלב ומקבל את התורה מחדש, איך מגיעים לזה?

ת. היהודי שיקבל 'נעשה ונשמע' עם כל הלב – הוא ינצל. איך הוא יקבל את זה? הוא צריך להוריד מעצמו את כל הגשמיות. וברוך ה', ה' עוזר לנו, כי רוב היהודים המאמינים אין להם גשמיות, אז זה כבר לא כ"כ בעיה גדולה. הבעיה – זה הביטחון, לקבל את ההרגשה שלהיות בלי הגשמיות – זה גם טוב לנו, זה טוב לכולנו, לא משנה מה. אנו צריכים להשתדל רק להיות בני חורין, רק להיות עם הקב"ה ולעשות את רצונו, ולא את הרצון של בני האדם, רק את רצונו. וכל הגוים, לא משנה מי, הפרוטסטנטים, הקתולים, ההינדו, הבודה, לא משנה מי, כל הדתות שלהם ממש חתיכת טיפשות לעומת היהדות. מי שנכנס לבית כנסת, והוא רואה שורות-שורות מדפים-מדפים עמוסים ספרי קודש, החומש, התנ"ך, כל התורה והגמרא וכו', משניות וכו', וכל הספרים שנכתבו על הנושאים של הספרים האלה, כמה דברים עמוקים... כמה צדיקים ענקיים שהיו שייכים לעמ"י, אז איך אפשר לקבל במקום כל זה איזו דת מטופשת המבוססת על תשוקה???...

ש. ברוך אלוקינו שבראנו לכבודו, והבדילנו מן התועים...

ת. ממש, ממש.

ש. הפיגוע שהיה שם בתל-אביב לפני יומיים, יש שם במתחם המסעדות ההוא איזה שמונים-תשעים חנויות אוכל, אחד ממוקדי הזוללות במדינה, וזה גם פתוח בשבת...

ת. תראה, הפיגוע בתל אביב – זה מסר גם כן, הכל זה מסר. אין דבר שקורה שאיננו מסר. נו, ברור, יש לך את כל הסיבות. מי שפתוח בשבת – חושבים שזה בדיחה, ואומרים: 'אם אנחנו נגיד שאולי ח"ו זה התרחש בגלל שזה פתוח בשבת – איך אפשר להגיד כזה דבר איום ונורא?! אנשים צריכים ללכת, ולהירגע קצת מהשבוע, לאכול קצת במסעדה, וכו' וכו'...' אבל זה רק מראה כמה שזו לא מדינה של יהודים או מדינה יהודית. להיות מדינה יהודית – זה לשבת בבית ולאכול טשולנט בשבת, טשולנט שהאשה עשתה, חלה שהאשה אפתה, וללכת לבית הכנסת, להתפלל. מה? זו בכלל לא שבת – ללכת למסעדה. אבל הם 'כאילו יהודים', זו 'דמוקרטיה', אבל זו דמוקרטיה רק בשבילם, לא בשבילנו. רק אם הולכים לכיוון שלהם – זה פתאום 'דמוקרטיה', ואם לא – אז זה פאשיסטי, קומוניסטי, וכו'...

ש. דמוקרסיה... קורֵס...

ת. דמוקרסיה! יפה מאד! זה נכון... יכול להיות שֵם מצוין בשביל הדבר הזה, קריסה [ישעיה מ"ו: 'כָּרַע בֵּל קֹרֵס נְבוֹ... קָרְסוּ כָרְעוּ יַחְדָּו...', ועי' מגילה כ"ה:].

ש. האם בתוך תקופה כבר נצטרך לאכול ממה שאגרנו בבית?...

ת. כדאי עכשיו להתחיל קצת. ואיך שלא יהיה, תקחו רק דברים שהתאריך הוא עד שנת 2018-2017, דברים שאתם בין כך אוכלים. ואין בכלל ספק שעומד להיות משהו, בין אם זה הכוכב או אם זו מלחמה עולמית – לא משנה, לא יהיה אוכל במכולת. ואחרי התקופה שקונים ואוגרים בעבורה אכן יהיה קשה להביא אוכל, אבל ה' הוא הכל יכול ואנחנו צריכים לבטוח בו ולא ב'כמה אוכל יש לנו בבית'. אז לכן רצוי להביא קצת, משהו כמו שבועיים-שלשה-ארבעה שבועות, איך שאתם רוצים, אבל לא יותר מזה [שמות י"ב: 'מִשְׁאֲרֹתָם צְרֻרֹת בְּשִׂמְלֹתָם...']. ואני לא מאמין שלהרבה אנשים יש להם בכלל מקום לאכסן יותר מזה, או כסף בשביל לקנות אוכל נוסף... זה מספיק קשה לשים את האוכל שצריך על השולחן. אבל לא לפחד, מי שהוא עִם ה' - ה' לא יתן לו להיות בלי אוכל, אני לא יודע איך זה יהיה. [מזמור ל"ד: 'כְּפִירִים רָשׁוּ וְרָעֵבוּ וְדֹרְשֵׁי ה' לֹא יַחְסְרוּ כָל טוֹב...'].

ש. מה משמעות הדבר שאובמה עומד לסיים את תפקידו בעוד חדשים ספורים, האם זה אומר שאולי הוא גוג או משהו כזה, ועכשיו מתחיל ה'גוג ומגוג'?..

ת. קודם כל, מי אומר שהוא מפסיק את התפקיד שלו?... אני אישית לא מאמין שהוא יעזוב, והרבה אנשים גם כן לא מאמינים בזה. אין לי את האינפורמציה כן-או-לא אבל ברור לי דבר אחד: הוא מדבר בכל מיני רמזים שהוא לא מתכונן לעזוב. והוא עוד יֵהפך לדיקטטור. הבחירות – זה במשהו כמו בנובמבר, והוא דיבר על קטסטרופה שתהיה באוגוסט, אבל אפילו אם זה השישי בנובמבר, אני לא מאמין בשום פנים ואופן שתהיינה בחירות.

ש. אז מה יהיה? מי ישלוט? זה יהיה כמו בקובה?...

ת. משהו כזה, יהיה מרשל-לאו (Martial Law), ממשל צבאי, הצבא ישתלט על ארה"ב, כמשטר צבאי, והוא – אובמה, יהיה הראש. רק מה, לא בטוח איפה הם יהיו, הם יהיו בתוך הבונקרים שלהם, אז הוא יהיה הנשיא על כל האנשים שבבונקרים...

ש. מה דעתך על הסיפור המלך היי מאפריקה שהתגייר, הדבר הזה עשה התרגשות רבה להרבה אנשים ורבנים, אבל עורר גם רוח סערה כנגד...

ת. אגיד לכם, זה לא משנה, המלך הגיע, והוא באמת מלך, הוא באמת בן אדם חשוב. והוא באמת נהיה יהודי, והיהודים מקבלים חיזוק מזה, ובמיוחד מכך שהשבטים האלה באמת באים ממקור יהודי, מהשבטים הנידחים. ולא שכולם שם יהודים, אינני יודע האם כולם כשרים, אבל בכל אופן אלפי שנים מחזיקים שם את הדת היהודית. אפילו שמעתי שבבדיקת-דם גילו שאחוז גבוה של יהודים יש שם, אבל אי אפשר לסמוך על זה בשביל היהדות. אבל זה משהו שצריך ואמור היה להתגלות לפני שהמשיח מתגלה [ישעיה כ"ז: 'וְהָיָה בַּיּוֹם הַהוּא יַחְבֹּט ה' מִשִּׁבֹּלֶת הַנָּהָר עַד נַחַל מִצְרָיִם, וְאַתֶּם תְּלֻקְּטוּ לְאַחַד אֶחָד בְּנֵי יִשְׂרָאֵל: וְהָיָה בַּיּוֹם הַהוּא... וּבָאוּ הָאֹבְדִים בְּאֶרֶץ אַשּׁוּר וְהַנִּדָּחִים בְּאֶרֶץ מִצְרָיִם...'], כי השבטים הם שמה, הם ישבו שמה כל השנים האלה, אבל אנחנו לא ידענו! לא היתה לנו בכלל ידיעה שישנם כאלה שבטים. ובמיוחד בניגריה ששם יש קבוצות שממש הולכים לפי הדינים! וזה לא רק דינים, הם גם יודעים לקרוא, והם יודעים להתפלל, והם יודעים דברים. אמנם מהאיזור ההוא שמשם המלך בא, הם לא יודעים עד כדי כך, והם לא נראים כ"כ יהודים. הם באמת ידעו דינים של כל מיני דברים והחזיקו בזה, אבל זה לא הזמן בשבילם לבוא כעת, כי אם הם יבואו לפה – הם יתקלקלו. אז כשיגיע הזמן – אנחנו יודעים שהם קיימים. וכמה יצליחו לברוח משם? זה אני לא יודע, כי אני לא מאמין שהרבה יצליחו להגיע לפה.

ש. הזוהר הקדוש בפרשת בלק [דף רי"ב ע"ב] מדבר על כ"ה באלול כתאריך הופעת כוכב השביט...

ת. ברוך ה', וזה מאד יכול להיות, ואני מחכה לזה...

************

דברי הזוהר הקדוש בפרשת בלק (בתרגום ללשון הקודש), בענין התגלות כוכב השביט באחרית הימים לפני הופעת מלכות משיח בן דוד, בב"א.

אֶרְאֶנּוּ וְלֹא עַתָּה, שֶׁהֲרֵי דְּבָרִים אֵלּוּ - מֵהֶם הִתְקַיְּמוּ בְאוֹתוֹ זְמַן, וּמֵהֶם לְאַחַר זְמַן, וּמֵהֶם בִּזְמַן מֶלֶךְ הַמָּשִׁיחַ. שָׁנִינוּ, עָתִיד הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא לִבְנוֹת אֶת יְרוּשָׁלַיִם, וּלְהַרְאוֹת כּוֹכָב אֶחָד קָבוּעַ נוֹצֵץ בְּשִׁבְעִים רָצִים, וּבְשִׁבְעִים רוּחוֹת מְאִירוֹת מִמֶּנּוּ בְּאֶמְצַע הָרָקִיעַ, וְיִבָּלְעוּ בוֹ שִׁבְעִים כּוֹכָבִים אֲחֵרִים, וִיהֵא מֵאִיר וְלוֹהֵט שִׁבְעִים יוֹם. וּבַיּוֹם הַשִּׁשִּׁי יֵרָאֶה בְּכ''ה לַחֹדֶשׁ הַשִּׁשִּׁי, וְיִתְכַּנֵּס בַּיּוֹם הַשְּׁבִיעִי לְסוֹף שִׁבְעִים יוֹם. יוֹם רִאשׁוֹן יֵרָאֶה בְּעִיר אַחַת שֶׁל רוֹמָא, וְאוֹתוֹ יוֹם יִפְּלוּ שָׁלֹשׁ חוֹמוֹת עֶלְיוֹנוֹת מֵאוֹתָהּ עִיר שֶׁל רוֹמִי, וְהֵיכָל גָּדוֹל יִפֹּל, וְשַׁלִּיט אוֹתָהּ הָעִיר יָמוּת. אָז יִתְפַּשֵּׁט אוֹתוֹ כּוֹכָב לְהֵרָאוֹת בָּעוֹלָם. וּבְאוֹתוֹ זְמַן יִתְעוֹרְרוּ קְרָבוֹת חֲזָקִים בָּעוֹלָם לְכָל אַרְבָּעָה צְדָדִים, וֶאֱמוּנָה לֹא תִמָּצֵא בֵינֵיהֶם. וּבְאֶמְצַע הָעוֹלָם, כְּשֶׁיָּאִיר אוֹתוֹ כּוֹכָב בְּאֶמְצַע הָרָקִיעַ, יָקוּם מֶלֶךְ אֶחָד גָּדוֹל וְשׁוֹלֵט בָּעוֹלָם, וְתִתְגָּאֶה רוּחוֹ עַל כָּל שְׁאָר הַמְּלָכִים, וִיעוֹרֵר קְרָבוֹת בִּשְׁנֵי צְדָדִים וְיִתְגַּבֵּר עֲלֵיהֶם. וּבַיּוֹם שֶׁיִּתְכַּסֶּה הַכּוֹכָב, תִּזְדַּעֲזַע הָאָרֶץ הַקְּדוֹשָׁה אַרְבָּעִים וַחֲמִשָּׁה מִילִים סְבִיב הַמָּקוֹם שֶׁבּוֹ הָיָה בֵּית הַמִּקְדָּשׁ, וְתִתְגַּלֶּה מְעָרָה אַחַת מִתַּחַת הַקַּרְקַע. וּמֵאוֹתָהּ מְעָרָה תֵּצֵא אֵשׁ חֲזָקָה לִשְׂרֹף אֶת הָעוֹלָם. וּמֵאוֹתָהּ מְעָרָה יִגְדַּל עָנָף אֶחָד גָּדוֹל עֶלְיוֹן שֶׁיִּשְׁלֹט בְּכָל הָעוֹלָם, וְלוֹ תִּנָּתֵן הַמַּלְכוּת. וּקְדוֹשִׁים עֶלְיוֹנִים יִתְכַּנְּסוּ אֵלָיו, וְאָז יִתְגַּלֶּה מֶלֶךְ הַמָּשִׁיחַ בְּכָל הָעוֹלָם, וְלוֹ תִּנָּתֵן הַמַּלְכוּת. וּבְנֵי הָעוֹלָם, בְּשָׁעָה שֶׁיִּתְגַּלֶּה, יִהְיוּ נִמְצָאִים בְּצָרָה אַחַר צָרָה, וְשׂוֹנְאֵיהֶם שֶׁל יִשְׂרָאֵל יִתְגַּבְּרוּ, אָז יִתְעוֹרֵר רוּחַ הַמָּשִׁיחַ עֲלֵיהֶם וְיַכְרִית לֶאֱדוֹם הָרְשָׁעָה, וְכָל אֶרֶץ שֵׂעִיר יִשְׂרֹף בָּאֵשׁ. אָז כָּתוּב, וְיִשְׂרָאֵל עֹשֶׂה חָיִל. זֶהוּ שֶׁכָּתוּב, וְהָיָה אֱדוֹם יְרֵשָׁה, וְהָיָה יְרֵשָׁה שֵׂעִיר אֹיְבָיו. אוֹיְבָיו שֶׁל יִשְׂרָאֵל. וְאָז - וְיִשְׂרָאֵל עֹשֶׂה חָיִל. וּבַזְּמַן הַהוּא יָקִים הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא לַמֵּתִים שֶׁל עַמּוֹ, וְיִשְׁתַּכַּח מֵהֶם הַמָּוֶת. זֶה שֶׁכָּתוּב [תהלים קי"ח] יְמִין ה' עֹשָׂה חָיִל. לֹא אָמוּת כִּי אֶחְיֶה. וְכָתוּב [עובדיה א'] וְעָלוּ מוֹשִׁעִים בְּהַר צִיּוֹן לִשְׁפֹּט אֶת הַר עֵשָׂו וְהָיְתָה לַה' הַמְּלוּכָה. וְאָז [זכריה י"ד] וְהָיָה ה' לְמֶלֶךְ עַל כָּל הָאָרֶץ בַּיּוֹם הַהוּא יִהְיֶה ה' אֶחָד וּשְׁמוֹ אֶחָד:

 

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 6972504 פעמים
היום - 27/10/21