אני יודעת שמשיח כבר פה
ערב ר''ח תמוז תשע''ח
יש בורא עולם ואין עוד מלבדו וזה הסוד
בן:
אנשים רוצים להמשיך את החיים כמו שהם. לא רוצים להאמין למה שיהיה בעתיד הקרוב. לא רוצים לצאת ממצרים, כי מצרים זה יותר נח. זה יותר שקט. אין הפתעות. אין קשיים. אבל זה גם שקר ואחיזת עיניים, כי יש הרבה בעיות במצרים של היום. אני לא מדבר על מצרים שבמפה. קוראים לזה מצרים עם הפירמידות. אני מדבר על המושג של האליל, עגל הזהב. יחד עם אנשים שמאמינים שהוא ח''ו הכל יכול, ולא רוצים לעזוב אותו, כי חושבים שיותר טוב איתו. שבכלל העולם הזה כמעט גן עדן בהרבה מקרים. אבל כשנסתכל טוב על המצב, זה אפילו לא קרוב למשהו שדומה לגן עדן. אפילו לא גן עדן שרשעים מדמיינים. כי בכל העולם יש אסונות טבע שאף פעם לא היו. לפחות לא בבת אחת ולא כל כך צפוף. רוב האנשים יכולים להבחין. אני לא מדבר רק בארץ, אלא גם בחוץ לארץ. הכל השתנה, העונות השתנו, העולם רועד מהתפוצצויות של הרי געש ורעידות אדמה. קטנים וענקיים. אלפים כל שבוע.
ואני לא רוצה לעבור על כל האסונות אבל עוד מעט מכל האסונות יהיה עליה במחיר של האוכל, שיעשה הרבה בעיות בכל משפחה בעולם. הכסף לא יהיה שווה כלום, בדיוק כמו שכתוב בנבואות. כבר יש לנו בעיות. ואם אתם חושבים שזה רק בארץ שכל כך הרבה אנשים לא גומרים את החודש, זה שטויות. כי בחו''ל זה אותו דבר. אפילו באנגליה, ששם הממשלה כביכול מממנת את כל הדברים החשובים של כל היהודים החרדים עם משפחות גדולות. בכל אופן זה לא כמו שהיה פעם. ומאחר שהמחירים עוד יותר גבוהים אז גם להם יש בעיות. ובכל ארצות אירופה יש בעיות. יש יותר, יש פחות, אבל זה התחיל כבר. הירידה. החיים הקלים יחסית שהתחילו אחרי מלחמת העולם השניה, זה הולך להגמר. וכל הצעצועים החשמליים יגמרו כמו שאמרנו. כמו שכל בן אדם עם קצת שכל יכול להבין. השלטונות רק צריכים לסגור את החשמל ואז אנחנו חוזרים מאתיים שנה לפחות אחורנית. אנחנו לא נהנה מזה ולא נשמח מזה. ונהיה מבולבלים מזה. ולא נבין מה קורה ואיך קורה ולמה קורה. ואנחנו לרוב גרים בערים, בכל העולם רוב האנשים גרים בערים, אז אין לנו איזה נחל על ידנו או משהו דומה בשביל לקחת מים. השלטונות רק צריכים לסגור את הברזים וזהו, אין מים. וכן, אפשר יהיה לרוץ לסופרמרקט לקנות מים בבקבוקים אבל זה גם יגמר ולא ישאר כלום.
ובכל העולם לאט לאט אנשים מתחילים להרגיש פחד. מתחילים להרגיש שמשהו משתנה מאוד. אפילו שהשלטונות בכל העולם מחזיקים בסוד כמה שהם יכולים את כל השינויים המפחידים שקורים. והדבר הכי חשוב שהם לא רוצים שתדעו זה על ''ניבירו'' או כוכב השביט שאנחנו מדברים על זה הרבה. מזה קיים. ה' ברא את זה בדיוק בשביל מה שזה עושה עכשיו, ומה שזה עומד לעשות לכדור הארץ הקטן שלנו. זה קורה והרבה אנשים כבר מרגישים את השינויים.
אבל זה לא העיקר ממה שאני רוצה להגיד. אני רק רוצה להזכיר לכם את מה שקורה, ולהסביר עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם, איך להציל את עצמכם. כי כמה אפשר לדבר על זה?! אבל אפשר הרבה לדבר על זה, כי כל רגע משתנה העולם, אז כל רגע עוד קבוצה של אנשים תופסים שמשהו מאוד לא בסדר ומחפשים מה לעשות. אז עוד פעם אני אגיד, ועוד פעם אני אגיד:
יש בורא עולם, הוא הכל יכול, אין עוד מלבדו. זה הסוד. זה הסוד בשביל כל יהודי שרוצה לשרוד לנצח. להאמין בו, לעשות את רצונו, אפילו להיות מוכן למות על קידוש ה' בשבילו. כמו שאברהם אבינו היה מוכן לקחת את הבן האהוב ביותר שלו, הבן שהוא ידע שהוא צריך להיות העתיד של עם ישראל, ולהקריב אותו על המזבח. כי ה' אמר לו. זו הנאמנות שאנחנו צריכים. זה האהבת ה' שאנחנו צריכים. בלי לשאול שאלות- לעשות את רצון ה'. ואם אנחנו לא נהנים מלעשות את רצון ה', אז צריך לעבוד קשה, להוריד את הקליפות, עד שנגיע למצב שאנחנו כן נהנה. שנגיע למקום הרך והטוב והרגיש והקדוש שיש בכל נשמה יהודית. ולהוריד את כל הקליפות. זו הדרך להצלה, להציל את עצמנו מהסוף המר שעומד להיות עבור כמעט כל אוכלוסיית העולם. יגידו למה אתם מפחידים את כולם, זה הכל שטויות, ה' הוא טוב, הוא לא יעשה לנו רע. אתם מפחידים ומפחידים, אז זה סימן שזה לא נכון. מעניין מאוד. אני בטוח שנח שמע את אותם המילים וכולם עשו ממנו צחוק כשבנה את התיבה. הוא הזהיר אותם, ניסה לשכנע אותם, אבל עד שהמים לא הגיעו לאזניים שלהם, או עד העיניים שלהם, הם לא רצו להאמין. וה' הרג את כולם והציל רק את נח והמשפחה שלו, עוג, והחיות בתיבה. אז אתם רוצים להגיד שזה ה' אחר? זה לא ה' אחר. זה הקב''ה שבנה את העולם לטוב ולא לרע. ואם העולם הזה הופך להיות רע אז הדבר הכי טוב שהוא עושה זה להרוס את הכל, ולהשאיר ניצוץ של הטוב, ולהתחיל עוד פעם לבנות את העתיד. וה' יודע את העתיד, ההווה והעבר. הוא ברא את זה וזה לא משנה. הוא יודע בדיוק מה שיהיה. והכל מאוד מתוכנן בשמים. והנה הגענו לסוף של החלק הזה של העולם. בעוד זמן לא כל כך גדול כבר לא נצטרך את כדור הארץ. הוא יעלם גם כן באיזה שלב. ואנחנו נינצל ונעבור למימד אחר. ובעבר גם דיברנו על זה. אבל אנשים לא מבינים את זה מספיק טוב, ולא יכולים לתפוס את זה מספיק טוב. וצריכים להגיד את זה עוד פעם ועוד פעם, עד שתופסים. כדור הארץ כמו שאנחנו מכירים את זה, כל הארצות עם כל העצים, כל הקופים עם כל הפילים, עם כל הציפורים והדגים וכו' וכו'- באיזה שלב יעלם. לא עכשיו, אבל זה מה שיקרה. ואנחנו נגיע לשלב שנעבור למימד אחר.
זה עתיד שאפשר עוד לספר או להסביר קצת. אבל יבוא זמן שיהיו רעידות אדמה ענקיות, צונאמיים כל כך גבוהים, המים יגיעו לגובה כזה שאני לא יודע אפילו איך למדוד את זה. ואיפה שהיה ים, יהיה יבשה. ואיפה שהיה יבשה, יהיה ים. ורוב האנשים בעולם הזה יעלמו. אבל ארץ ישראל תשאר ומדינת ישראל תעלם. שיהיה ברור. כל הארצות יעלמו. ואח''כ יהיה גם גוג ומגוג, וה' ישלח את משיח בן דוד לגמור את כל הצבאות של כל הרשעים בעולם. ואנחנו מאמינים בזה מאוד. ומי שלא מאמין אין לו מה לעשות פה בעולם הזה. יהודי צריך להיות מוכן בכל רגע לתת אפילו את החיים שלו על קידוש ה'. אבל עדיף לחיות על קידוש ה'. וכדי לחיות על קידוש ה' צריכים לעשות את רצון ה'. ולעשות את כל ה- 613 דרישות שיש להקב''ה מעם ישראל. ואם לא רוצים, או הולכים נגד רצון ה', אין תקווה בשבילנו. בלי תשובה אמיתית לא יעזור כלום.
כשישראל יצאו ממצרים לקחו איתם את הערב רב, הערב רב שעושים לנו בעיות עד היום. והם רוב היהודים. הם רוב היהודים. גם בין החרדים הם הרוב. או לפחות הם עושים הכי הרבה בעיות. לא משנה איך הבן אדם נראה כרגע, אם הוא נראה כמו "היפי" ח''ו, או נראה כמו יהודי חרדי עם זקן ארוך, עם פיאות וכו'. אי אפשר לדעת תמיד למי יש נשמה של יהודי אמיתי ולמי אין. אמנם באיזה שלב ה "היפי" עם הנשמה היהודית יהפוך ליהודי עם כל הלבוש ושמירת כל המצוות שה' מבקש מאיתנו, אבל זה עם הזקן והכובע והכיפה וכו', אם הוא ערב רב, הוא יעבוד יום ולילה נגד הקב''ה ונגד רצון ה'.
העולם מבולבל, וכדי שאנחנו נשאר קצת עם שיווי משקל צריכים לשים עין על הנקודה הכי חשובה של האמת. וזה מה שאמרתי קודם, צריך שנדע בלי ספק שה' הוא הכל יכול, הוא ברא את הכל, אבל הכל. כל מה שקיים. ואנחנו, יש לנו מוחין קטנים. אנחנו חושבים שהמקום שלנו זה כל מה שיש. ושהעולם שלנו זה העיקר. וזה הכל אחיזת עיניים. העיקר זה לדעת שהכל יכול זה הקב''ה. הוא אין סוף, נצחי. כי אין לנו שכל שמאפשר להבין את זה לגמרי. אבל קצת אנחנו כן יכולים להבין. ולרצות. הסימן הכי חזק של יהודי אמיתי, אפילו שהוא נראה רחוק, לבוש לא כמו יהודי, מדבר לא כמו יהודי. הסימן הוא שברגע שהוא פותח את העיניים ורואה את האמת, זה תופס לו את הלב ואת כל המהות. הוא לא יכול להגיע לשלום עם עצמו עד שלא מגיע אל האמת. עד שהוא לא מגיע להקב''ה באמת. וזה קורה הרבה בזמן האחרון. אבל אנחנו גם רואים בעלי תשובה, אפילו כאלה שחזרו לפני 25 שנה, שפתאום חוזרים בשאלה ה''י. הם אף פעם לא האמינו באמת בהקב''ה. אין להם נשמה יהודית אמיתית. זה לא יכול להיות.
ש: אז איך הם הגיעו לזה שחזרו בתשובה?
ת: הם הגיעו מאיזה רגש כזה. אבל יותר מזה לא. זה רק רגש. רגש שחולף.
הכל מבולבל, מה שברור שהערב רב הם לא מעטים, הם הרבה לעומת המספרים של יהודים אמיתיים. ה' יתחיל את הכל מחדש ברמה יותר גבוהה, רק עם יהודים אמיתיים שיכולים לעלות ולעלות ולעלות, ולהבין, לרצות, ולהתגעגע בגעגועים, וגעגועים, וגעגועים להתקרב יותר ויותר לאמת.
דיברתי הרבה פעמים על הרחובות ועל המצב של העולם החרדי ועל כל מיני עבירות בזמן האחרון שנהפכו לדבר שמקבלים כאילו שזה לא נורא כ''כ. פאות, לבוש לא צנוע של הנשים, התעסקות עם העולם הזה וכו' וכו. אבל אני רוצה פשוט שתבינו- כל הצעצועים שלכם רק עושים את זה הרבה יותר קשה לעשות תשובה. ואם אתם לא תתחילו להבין עכשיו, לא יהיה לכם עתיד. או שה' ידאג שתעשו תשובה, כי יש לכם נשמה יהודית.
ויש כאלה יהודים שיתחילו להתלבש יותר בצניעות, מרצונם, ויש אנשים שנולדו חרדים אבל הם ערב רב, אז הם ימצאו מקום ללכת נגד האמת. הם ילכו כאילו עם האמת, אבל בעצם ילכו נגד האמת. וזה יהיה הסוף. הם יהיו כאילו בדרך של האמת, ואז יעשו אחורה פנה ואז הם יתחילו להלחם נגד האמת, כאילו הם נלחמים על האמת. אבל הקב''ה יודע למי יש נשמה יהודית ולמי אין, אז כל אלה יעלמו. כל הערב רב וכל העמלקים וכו' וכו'. והיהודים האמיתיים שיעשו תשובה אמיתית, כולם ינצלו.
אבל אחי ואחיותי היהודים, אני בוכה ודואג וכואב לי על מה שתעברו. תעשו את זה יותר קל, יותר בסדר, תחזרו באמת להקב''ה, תפסיקו עם המלחמות אחד נגד השני. תסתכלו טוב מי הם הרבנים האמיתיים. הם רק אלה שעם הקב''ה. רק אלה שמאה אחוז עם הקב''ה. ואפשר לראות את זה, אפשר לראות מי רוצה להיות אמיתי, מי רוצה באמת את האמת. איך אפשר, איך אפשר לא לפתוח פה על.... מצעד התועבה. מצעד המנוולים..? מאתיים חמישים אלף כביכול. אני לא מאמין שהיו כל כך הרבה, אבל הרבה מהם מחו''ל, כי תל אביב זו עיר הבירה של הטינופת. זו מדינת ישראל, זו לא ארץ ישראל. ועוד מעט הקב''ה יתן את ההוראה לאדמה פה לירוק אותם החוצה לתוך הים. כל הטינופת הזו. זה אסור, זה הולך נגד הטבע, נגד הקב''ה ונגד התורה שלנו. הכל מבולבל פה. עכשיו כותבים ספר על ספר כדי לדלל את היהדות. יש עכשיו ברחוב מושגים כמו ''תנ''ך בג'ינס'', ''יהדות בגובה העיניים''. איך זה יכול להיות? אבל כאילו הם דתיים. כאילו רוצים לעשות מין שילוב של דברים, אבל האמת היא שהם רוצים למחוק את היהדות ח''ו. אבל זה לא יעזור להם, ה' ימחק אותם, בלי בכלל בעיה, בקלי קלות הם יעלמו מהעולם עם הספרים המטונפים שלהם.
אני מזהיר אתכם עמ''י. העולם מלא שקר, יותר מכל דור, ואם אתם נופלים בשקר זה הסוף שלכם. אבל האמת היא נשארת אמת. אהבת ה' ואהבת עם ישראל זה הבסיס. ומי שלא אוהב את עם ישראל, מי שמדבר נגד, מי שעושה כל מיני טריקים ודברים לא טובים כדי לתת ליהודי אחר להראות לא טוב. ומי שגונב יהודי אחר, מקנא חזק ביהודי אחר, אין לו מקום בעוה''ב.
אני מבקש מכם, תשתדלו לעבור על המצוות עשה ועל כל הלא תעשה, ותסתכלו בלב שלכם, בנשמה שלכם, איפה אתם צריכים לעשות תשובה. ותעשו. כי בזה תלוי העתיד שלכם. זה המפתח. זה כרטיס כניסה לעתיד לבוא. זה כרטיס כניסה לבית המקדש השלישי.
ש: לפי הדיבורים שלך נראה שהסוף קרוב, אבל גם רחוק, כי עוד יש זמנים ודברים שצריכים לקרות ועוד לא עברנו אותם..?

ת: זה קרוב ביותר. אבל צריכים סבלנות. סבלנות. ותשתמשו בזמן הזה להתפלל על כל עמ''י. יש הרבה חולים והרבה סובלים. הרבה בלי פרנסה. תתפללו על עמ''י שנזכה לקבל משיח צדקנו בשמחה בלי שום בעיות.
ש: מתוכננים 18 מצעדי תועבה בקיץ הזה בארץ ישראל. מה שלא היה בהיסטוריה. לא הוכיחה את עצמה השתיקה שהעולם החרדי שותק. שאף אחד לא מדבר כדי שילדים לא ישמעו. הם פשוט מתרבים. הטומאה הזאת מתרבה ביותר.

ת: אם באמת יהיה מספר כזה של מצעדי תועבה אז אוי לעוה''ז. אני מאמין שאם הביאו טינופת כזו בתוך מדינת ישראל, שזו המדינה שהמנוולים הרשעים הרוצחים הקימו, הקימו על הדמעות והגעגועים של יהודים טובים, אבל כל מה שהם עשו זה שקר לגמרי. אנחנו צריכים להתפלל שה' יעצור את הטינופת הזאת ואת כל הדברים שהולכים נגד התורה, ושיביא סוף סוף את הגאולה השלימה.
זה כבר הסוף. אם הם יעשו את זה אני מאמין שזה הסוף. הסוף. הסוף. זאת אומרת, אני מאמין שלקראת אב, שלשת השבועות, יהיה פיצוץ עולמי.

 


הכוכב שיהרוס את השקר
אסתר:
אני מאוד רוצה לכתוב. כל כך נהנתי מבן. הוא צדיק באמת. אני גם צדיקה אבל אני עוד תינוקת. אני רק רוצה להגיד דבר אחד, וזה: שהכוכב יבוא בעתיד הקרוב. הכוכב שהוא ממש קטן יחסית עם 7 כוכבי לכת. וזה יגרום להרס עצום בכדור הארץ. אבל יש יהודים ואפילו גויים שממש מחכים לזה. כי הם יודעים שה' שלח את זה ממש בשביל להרוס את העולם, כמו שאנחנו מכירים אותו. ולמה הם מחכים לזה? כי הם סובלים ומצטערים מאוד. כי כמעט כל העולם נהפך למקום מגעיל. עם העבירות הכי קשות, כאילו שזה כלום. ואי אפשר להמשיך ככה. ויש אפילו גויים שמבינים את זה. ואנחנו מחכים שה' סוף סוף יגמור את השקר הזה, כי אין עתיד לאף אחד בעולם השקר.
ש: מתי זה יקרה...? הסוף..?
ת: אנחנו נעבור את הכוכב פעמיים. פעם דרך הזנב שלו, שיגרום שיהיו ימי חושך. ופעם בצד השני שלו, שזה יגרום לכל אסונות הטבע. אבל לא לפחד, כי אנחנו, מהרגע שזה מתחיל, יהיה ברור שחיים אך ורק מניסים.
ש: יפה מאוד מה שאמרת. תגידי עוד.
ת: אין עוד מה להגיד. זה לא מספיק?!
ש: זה מצוין. רוצים לשמוע עוד דברים טובים.
ת: אני יודעת שמשיח כבר פה. אני יודעת שמשיח כבר פה.


-סוף-

 

 

 

 

 

 

 

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 7947852 פעמים
היום - 22/07/24