פרק 29 - מצעד התועבה
 

תקשור עם האוטיסט בנימין גולדן   (י"ד בסיוון התשס"ז   31/5/2007)
(הערות שלי בסוגריים)

להקשיב טוב. באמת, בעתיד הקרוב דברים יתחילו להתגלגל בצורה מפחידה,
המצעד של המטונפים זה השלב האחרון ממש של הלכלוך, הזיהום הגדול שהציונים הביאו לארץ הקודש והבושה הגדולה ביותר לקדושה.
לפני שנה זה הביא למלחמה (מלחמת לבנון השנייה אשר מנעה את קיום מצעד התועבה בזמנו).
שזרקו עלינו פצצות, אלפי פצצות ובכל זאת בניסי ניסים יחסית היה נס ומעט יהודים נהרגו ונפצעו וגם נס שהכלכלה לא ניזוקה, פלאי פלאים.
ד' כיוון אותנו (שלח לנו רמז) עם המלחמה הזאת , ז"א שאנחנו גם היינו צריכים להלחם (נגד הטומאה, נגד מצעד התועבה), וציפו מאיתנו להלחם בעצמנו נגד זה .
למה?
כי הטינופת נמצאת גם אצלנו בצורה כזאת או אחרת.
היינו צריכים להלחם עד הסוף נגד זה,  אבל הפסקנו את המלחמה (בטומאה) בדיוק בחלק הקשה ביותר, עם הבטחות מהציונים שבדרך כלל לא אמינים.
והנה שוב אנחנו עומדים עם האיום של אותה מלחמה (מצעד הטומאה בירושלים) .
שוב המטונפים מאיימים עלינו במצעד בירושלים עיר הקודש איפה שהשכינה נמצאת ובוכה אלפי שנים על עם ישראל.
מעיזים ברוב חוצפתם לבוא לירושלים זה כמו יריקה על הקדושה.

ואם אנחנו לא נלחם עכשיו לא תהיה אפשרות אחרת (נוספת?).
אבל קשה להאמין שנשאר למישהו כוח או רצון להלחם ואם אין כוח להלחם, שיהיה כוח להתפלל ואם מתפללים חייבים לחזור בתשובה באמת. לתקן כל הדברים שחסרים ושעקומים ושדומים מדי לגויים.
הדבר הראשון  - לשנות בצניעות, החוסר צניעות מביא לעבירות רבות מאד וזה מאד לא
                           פשוט.
הדבר השני      - בין אדם לחברו.
הדבר השלישי - להתנתק מהעולם הגשמי המוגזם.
הדבר הרביעי  - תפילה. תפילה בלב שבור.

שוב אני מכריז צריכים לצאת לרחוב אלפי גברים. לשבת על הרצפה עם שק ואפר, לבכות, להגיד סליחות, לקבל על עצמנו תשובה שלימה, ולבקש מד' למחול לנו על כל העבירות הרבות כל אחד בנפרד וכל העם כאחד, לחזור לבתים שלנו ולנקות אותם מכל דבר לא קדוש, מכל מחשבה לא קדושה לסגור עצמנו בגטאות (חומות רוחניות) ולא לתת לעולם החיצוני להיכנס ולקלקל אותנו.

ורק ככה אפשר להציל עצמנו ואת ילדינו, ואם לא נעשה את זה כעם/כקבוצה גדולה, או כל אחד בנפרד שרוצה להציל את עצמו יעשה את זה בעצמו לבד עם המשפחה.
לא לשכוח שבכל ההיסטוריה של העולם האמת הייתה תמיד עם המעטים. אף פעם לא עם הרבים. גם עכשיו המעטים יקבלו פניו של משיח לא הרבים.
תבחרו לעצמכם איפה אתם רוצים להיות.


לאחר העברת המסר, הייתה שם קבוצה של נשים העוסקות בזיכוי הרבים, ושאלו
את בנימין 2 שאלות -

שאלה:  איפה אנחנו נהיה?
בנימין:  אם הקבוצה הזאת לא הייתה בדרך האמת לא הייתי מדבר אתכם.

שאלה:  (למה) מרגישים עייפות?
בנימין:  כל העולם, כל הטבע משתנה. רואים זאת וזה גורם לחץ על בני אדם, לכן עכשיו קשה לקום ולתפקד הרבה אנשים מרגישים עייפות יתר, הרגשה של אטימות כמו שנמצאים באיזו בועה, הרגשה של אי אכפתיות.
אבל חייבים לתפוס את עצמנו לעשות לקדושה מה שאפשר, לקבל על עצמנו קבלות חיצוניות בצניעות, בפנימיות בתורה ומצוות ומעשים טובים, לא לשכוח מה שנאמר שלפני שמשיח יבוא ד' יחזיק בחבל וינענע אותנו חזק ואנחנו צריכים לא לעזוב את החבל.


(מסר מלפני שנה נגד מצעד הגאווה)

מצעד התועבה, מסר מבנימין גודלן,  אלול תשס"ו

 

מצעד הגאווה זה אסון לעם ישראל ולעולם, עכשיו עומד להיות מצב הרבה יותר גרוע, אם ח"ו ייצא לפועל המצעד הזה, חייבים כולם, כולם, כולם למשוך קהל רב להראות לכולם כמה שזה אסור, כל העולם היהודי חייב להיות מודע לעבירה הגדולה וכמה שזה בושה וחוצפה לפני כסא הכבוד, לפני השכינה הקדושה שנמצאת בכותל המערבי כל הזמן, לפני קודש הקודשים. אוי לנו!

צריך לגייס כל אדם, כל יהודי, למלא את העיר העתיקה, הערבים לא יתנו להם להיכנס, הם שונאים את זה. הצד השני חייב עכשיו להראות את הכל, הוא נכנס לקודש הקודשים כדי ללעוג על השכינה. חייבים למסור נפש, הבעיה שלנו זה לא הערבים, הערבים מוסרים נפש ומוכנים בכל רגע למות בעצמם ולשלוח את הילדים שלהם למות על קידוש ה' כביכול נלחמים נגד זה ואפילו מוכנים לתת את החיים בשביל זה, עכשיו התור של היהודים למסור נפש, עכשיו עם ישראל לא חייב לתת את החיים נגד זה, אלא חייב לחיות נגד זה!

אתם חושבים שהדגנרטים המטומטמים הם חושבים על זה?! זה הסיטרא אחרא דוחף אותם לעשות את זה. ובטוחים הם שהיהודים ישתקו כמו תמיד בזמן האחרון. אוי ואבוי אם נשתוק! אוי ואבוי אם נשתוק!

 

המצב שלנו היום זה מצב של הרדמה, כולם רדומים אין כמעט רוח חיים בבני אדם, לא יהודים ולא גויים,  חייבים לצעוק עד השמים להעיר אותם לבכות להראות להם דרך הנבואות של הנביאים הקדושים ודרך מקורות והספרים הקדושים כמה שזה גרוע, מסוכן ונגד הטבע שזה הקב"ה בעצמו. וכל יהודי אם הוא יהודי שומר מצוות או לא יוכל להבין את זה.

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 7499502 פעמים
היום - 01/02/23