פרק 30 - אנחנו עומדים לפני
 

בס"ד

תקשור עם האוטיסט בנימין גולדן       מוצ"ש פרשת שלח  9/6/2007

אנחנו עומדים לפני אסון גדול, וזה יגיע לצערי הרב, כי כבר עברנו את הגבול, ואין מה לעשות. רק בנס אפשר להציל  את כל עם ישראל בשלמות. כולם רוצים לדעת מה עומד לפנינו, ואיך אפשר בכל זאת לקבל משיח, וכתבנו הרבה מאד על זה. ולא רק אנחנו כתבנו, אלא הרבה מאד צדיקים, גדולי הדור, כתבו על זה, ולא רק הם, אלא גם הנביאים הקדושים.

אז מה עומד לפנינו באמת? הבסיס יהיה כמו יציאת מצרים, אבל יהיה בכל זאת אחרת, והרבה יותר קשה. אם כל כך הרבה יהודים אז לא היו ראויים לצאת, אז הדור שלנו הרבה יותר נמוך. ומה שמפחיד היום, זה שיהודים שנחשבים ככשרים ומאמינים ושומרי מצוות לא מבינים בכלל שהם בעלי עבירות קשות במיוחד. ובנוסף לכל הצרה הזאת. יש להם הרבה פעמים גיבוי מלא מרבנים שונים, וזה ממש מבלבל את כולם, ולכן כמעט אין סיכוי  באופן טבעי להשפיע על כל עם ישראל לעשות תשובה.
כי הם עסוקים בלתת אחד לשני טפיחה על השכם, ולהגיד כמה שאנחנו בעלי חסד, שומרים על הלשון, עושים מצוות ומעשים טובים, מתפללים, לומדים, ממש דור נהדר. אבל האמת רחוקה מאד מזה.

והקב"ה שם עלינו מצבים קשים ביותר, כדי להעיר אותנו מהשינה העמוקה. אבל אנחנו לא רוצים להתעורר ולראות את האמת. וכמו שיהודי אירופה לא רצו לראות אמת, ולכן שלמו בצורה קשה ביותר ל"ע, ולפני זה ד' הזהיר אותם.

שאלה:   איך ד' הזהיר אותם?
תשובה:  היו כל מיני מצבים שיכלו להבין שזאת לא הדרך הנכונה. ואז היו באמת צדיקים גדולים שאמרו בבירור שמה שעושים זה אסור, ואם לא ישנו את הדרך, ישלמו קשה מאד. ואמנם כך היה.

וגם היום המצב שד'  לא מדבר דרך הגדולים של היום בד"כ, אלא דרך הגדולים של פעם, וגם דרך כל מיני אסונות מעל הטבע כמו מחלות קשות ומשונות, בעיות כלליות בשלום בית, בנות ישראל בלי שום רגישות לצניעות, בעיות בכל מיני תחומים שקשה להסביר, וכל אחד מסתובב עם פחד בלב. אבל קשה לעזוב את הטמטום ואת הטפשות שתפס את המוח היהודי.

אוי לנו שעכשיו אנחנו עומדים לפני הסוף. מה יש לנו להראות היום, יהודים רבים שכחו מה שזה להיות ענווים, להיות צנוע בלבוש,בהתנהגות. יהודים שכל הראש שלהם בתוך כסף, חפצים ונופשים. כל יום אוכלים טריפות, כי הרמה של הכשרות נמוכה ביותר, כי הם תלויים מאד בכסף ולא באמונה, ואני לא צריך להמשיך.
יש בלי סוף מחלוקות בין גדולים וגם קטנים וכו' וכו'.

וכל זה דור שלא מבין מתי שהוא לבוש, ומתי שהוא ערום.

ולכן אני מזהיר אתכם יהודים יקרים. על החילונים אין לי מה לומר, אבל החרדים שצריכים להיות קרובים ביותר,אם אתם לא תעזבו את השקר, השקר עצמו יהרוג אתכם. איך? כי כשהמשיח יגיע, אתם לא תכירו אותו. תראו אמת ואתם שקר, ושקר זה דמיון, ואמת זה מציאות. השקר אין לו צורה, אין לו נפח, הוא נעלם כמו שלא היה. אבל האמת נצחית.

ולכן, נכון, יהיו דברים קשים ביותר, גם מלחמות, כל מיני מצבים מדהימים, אבל אלו שבאמת בוטחים בד', שמשתדלים לעשות רצונו, אפילו אם לא מצליחים במאה אחוז, הם יהיו מכוסים ושמורים, ויצאו מזה בריאים ושלימים ב"ה.

ואם עם ישראל ברגע זה יאמינו, כל המאמינים יצאו לרחוב עם שק ואפר, ויעשו תשובה, יבכה ויגיד סליחות וכו' יחזרו לבתים ולשכונות שלהם, ויעשו בדק בית, רק אז יש לנו אולי אפשרות שמשיח יבוא בקלות, אבל ברגע זה אני לא רואה אפשרות כזאת.


דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 7499455 פעמים
היום - 01/02/23