פרק 37 - תיקשור עם בנימין
 

תיקשור עם בנימין,  ירושלים, יום שלישי, ל' באב התשס"ז,   14/8/2007

ראשית כל אני רוצה להגיד שכל התקשורים האישיים עכשיו נגמרים. לכמה זמן, אני לא יודע.
נשלחנו כדי לחזק את עם ישראל, להגיד ולהזהיר, שאם לא חוזרים בתשובה, אז אסון ח"ו ייפול עלינו.

הקב"ה כביכול בעל סבלנות מדהימה, אבל יש סוף לזה, כי אם הוא נותן לילדים שלו לעבור את הגבול הלא טוב אז הם יכולים להפסיד ולסכן את כל מטרת הבריאה. ולכן אין לנו עכשיו הרבה זמן כי מגיעים לסוף הגלות, שזה רק חלק לא גדול של התהליך של טהרה שאנחנו, הנשמות היהודיות, צריכות לעבור כדי להגיע למטרה וליצירה הסופית. ולכן אנחנו עוברים ממצב אחד למצב השני. אנחנו כבר בלידה, והלידה רק התחילה, והעולם מתכונן לזה. העולם הפיזי משתנה. כמו המזג אויר וכל מה ששיך לזה. כל התופעות המדהימות, המשונות והמסוכנות, שראינו בשנים האחרונות, כולל צונאמי, כולל זה שהקוטב הצפוני והדרומי נמס, כולל תופעות משונות כמו 50 מעלות ברומניה, כמו סערות משונות באנגליה, ושיטפונות, כמו טורנדוים (סופות טורנדו) בניו יורק כולל הוריקנים שיכולים למחוק עיר גדולה כמו ניו אורליאנס.

מתכוננים בהרבה צרות בכל העולם, צרות משונות ורבות שהם תיקונים אחרונים של הגלות הארוך הזה, ולא רק של הגלות, גם של ההיסטוריה מאדם הראשון. הכל תיקונים, ואין זמן כי עוד מעט "הלידה" והכל צריך להיות מוכן.

בנוסף, יש הכנות רציניות למלחמה. יש כבר מלחמות אכזריות בהרבה מקומות בעולם. אבל אנחנו בסלון הממוזג שלנו, לא שמים לב כ"כ למלחמות האלה, כי זה רחוק מאד. ולמי אכפת על כמה סודנים נהרגים או כמה בסרי לנקה נהרגים וכו' ויש מלחמה גם עם המערב, עם הטרוריסטים, הפונדמנטליסטים הערביים נגד העולם המערבי וזה מדגדג לנו יותר. אבל גם זה את זה אנחנו רוצים לשכוח. כי זה מפריע לנו. ומאז התאומים שאנחנו בטוחים היינו שכבר הגאולה, אבל לא קרה משהו גדול אחרי זה, אז אפשר גם לשכוח את הסכנה.

אבל מאז התאומים הרבה מאד דברים קרו כל העולם השתנה ממש. אירופה נהפכת למדינה ערבית. ובפקיסטן יש סכנה גדולה שהערבים הקיצונים יקחו את השלטון, ויש לפקיסטן את סודות הגרעיני המלחמתי. ויש עוד משוגע בוונצואלה שגם הוא מאיים בזה שהוא יכול לסגור את הברז של הנפט. גם אירן יכולה לסגור את הברז של הנפט, וגם ערב הסעודית יכולה לסגור את הברז של הנפט, וגם רוסיה יכולה לסגור את הברז של הנפט, ואם כל הארצות הערביות סוגרים לאמריקה את הברז של הנפט, מה יהיה? אין לארה"ב מספיק נפט להחזיק הרבה זמן. במיוחד שיש להם תיאבון של חזיר בכל דבר ששייך להנאות שלו, אין לו גבול. הם משתמשים ביותר חשמל מהרבה מאד ארצות עשירות ביותר.  ויש ליד ארה"ב ארץ שקוראים לה מכסיקו שנהיית מיום ליום יותר פרוץ, ויותר מסוכן.

וכל העולם כולו גם הטבע וגם הסכנה של מלחמה, עומד להשתנות להתפוצץ וליפול על אלה שהם נגד הקב"ה.

עכשיו זה זמן של בדיקה, מוציאים את התיק של כל אחד ואחת. מתבוננים אם אפשר בכלל להציל אותו או אותה. מבוגרים וילדים כולם. וזה לא פשוט בכלל. העולם צריך לעבור מעולם של שקר לעולם של אמת.
מה  זה אומר עולם של שקר?
ומה זה אומר עולם של אמת?


עולם של שקר זה העולם שמבוסס כביכול על למלאות את כל הרצונות של האדם, לא את רצון ד'. את רצון האדם. כדי לעשות את זה, האדם יצר לעצמו עולם עם עשרת דברות משלו. וכל עשרת הדברות שלו זה מתחיל עם - אני צריך, אני חייב, אני רוצה. זה הכל מסתובב מסביב לאדם עצמו. ויש בין האנשים האלה, שרק חיים בשביל ליהנות ולמלאות את התשוקות שלהם, ויש אנשים יותר עדינים כביכול שרוצים גם רוחניות. והרוחניות הזאת זה לא הקב"ה שהם רוצים, זה עבודה זרה שהם רוצים.  חשבתם . פעם על אלה במצרים שלא יצאו? איך זה יכול להיות שהיו כ"כ דבוקים לע"ז של מצרים? אפילו ששמרו על שמותם ושפתם ולבושם, זאת אומרת היו דתיים, אבל התכופפו לאליל.

איך זה יכול להיות שעם כל הניסים לא רצו לצאת ממצרים?
באמת כי לא רצו לעזוב את העבודה זרה שלהם. מה זה אומר? זה אומר שלעבודה זרה היה לזה בכל זאת כח. זה לא סתם איזה חתיכת אבן ואיך שהוא זה העלה את הרגשות והצרכים של הבן אדם, ונתן לו הנאה והרגשה טובה. איך זה יכול להיות פשוט יש כח בכל דבר. אפשר לקחת אבן ולהיכנס לתוך החיים של האבן, לכל דבר יש חיים בעוה"ז ולחוש משהו מעבר לרגיל שנותן הרגשה טובה. יש אנשים שאומרים שזה האליל שיביא את הישועה לאדם, ודווקא האליל רוצה את כל הדברים שאסורים בתורה. וזה מאד נעים.

בונים עולם של שקר, בונים עולם ששחור זה לבן, עולם הפוך מהאמת, מבוסס על השקר של הגוף. לא על האמת של הנשמה, על השקר של הגוף. והיום המצב מאד דומה. יש אנשים שהם המובילים בעוה"ז, המנהיגים, שאומרים יש דמוקרטיה. זה אומר, כל אדם חופשי לעשות מה שהוא רוצה. כל זמן שהוא לא הורג מישהו או גונב ממישהו, דברים כאלה. אבל באמת, ברגע שנותנים לאדם חופש לתת ליצרים שלו לחגוג, אי אפשר למנוע גם גניבה, גם רצח, ודברים הרבה יותר גרועים. ולכן גם יהודים טובים שמתלבשים כיהודים, בלב רוצים את הכביכול חופש הזה, לעשות מה שרוצים, מתי שרוצים. ואלה לא יוכלו לחיות בעולם של אמת.

מה זה עולם של אמת?
עולם של אמת זה אך ורק רצון ד'. ואחרי שמשיח בא, זה יהיה עולם בלי יצר הרע. כל אדם ירצה לעשות רק רצון ד', ושום דבר אחר , שום דבר. ולכן, קשה אפילו לדמיין איזה עולם נפלא זה יהיה. אבל נחיה מהבוקר עד הערב, מהערב עד הבוקר, רק בשביל לעשות רצון ד'. וההנאה תהיה מאד גדולה. אבל גם זה רק חלק של התהליך שיביא אותנו לשלמות הסופית.

אבל זה הלידה. זה רגע הלידה, והגאולה זה התינוק, והתינוק עוד יגדל, ויהיו עוד שינויים.  אבל זה מדי מסובך לדבר על זה.  לא יהיה פשוט.  לא יהיה פשוט בכלל.

ד' שלח לנו נביאים, נביאי אמת, ירמיה, ישעיה, עמוס, וכו' והרבה צדיקים שכתבו את הפרשנות שלהם על מה שהנביאים אמרו, ופלא פלאים, זה הכל קורה במדויק. כי ד' שלח אותם להראות לעם ישראל מה עומד להיות, ואיך להבין את זה.
ומה לעשות כדי להינצל. אבל רוב היהודים, ורוב הגויים לא מתייחסים לזה בכלל. מביאים קצת בתור קוריוז, בתור דבר מעניין, אבל ממשיכים אח"כ עם השקר שלהם.

ועכשיו כשמתקרבים ללידה, הצירים יהיו הרבה יותר קשים. והיהודים יסבלו, אבל כל העולם יסבול. כל העולם יסבול. אדום ייהרס לגמרי, ותהיה פה מלחמה שכולם מכירים כגוג ומגוג. זה לא פשוט כל המלחמות, וכל הסבל וכל הסכנות, נשק גרעיני וכו'.


וכל אחד יכול גם לראות שפה בארץ ישראל מחכה לנו מלחמה מאד גדולה ומסוכנת קרוב מאד זה לא יכול להיות אחר, לא צריך נבואה בשביל זה. זה פשוט עובדה כבר אבל הקב"ה לא צריך פצצה אטומית כדי לחסל ארץ שלמה, הוא יכול רק להזיז כביכול אצבע קטנה והכל נעלם. ואם כתוב שאדום ייהרס כליל, אז זה מה שיקרה, ואם הוא אומר שהצדיקים שיעשו תשובה יעברו את הצרות הגדולות האלה ויחיו, אז ככה זה יהיה.

אוי, אוי, אוי, אוי, עם ישראל למה אתם - אנחנו כל כך קשי עורף.

למה, למה לא מבינים באיזה סכנה עומדים, ושכל זה בא להציל אותנו שנוכל להגיע לשלמות הבריאה. שלימות הבריאה. מה יותר טוב להגיע לשלמות, או להישאר שבורים ועצובים, שכורים ששוכבים בתוך הקיא שלהם.

מה עוד אפשר להגיד מה עוד אפשר לומר. תפתחו את העיניים, דור כל כך ירוד שלא מחפש את הדרך שד' כתב ברור בכל ספרי הקודש, אלא מקשיבים לאוטיסטים מסכנים. כן זה הדור שהנורמאלים הרבה מאד מתנהגים כמו אוטיסטים. מנותקים מהאמת. והאוטיסטים עצמם הם יותר נורמאליים כי אנחנו קשורים לאמת.

וכשתגיע הגאולה השלימה, הגוף שלנו יתחיל לעבוד והנשמות שלנו נשארו טהורות. ואז עם כל הצדיקים נעלה להר הבית ונקריב קרבנות.

סוף תיקשור.שאלות ותשובות עם בנימין.

ש. בתוך עמי אנוכי יושבת אנחנו מכירים את מצב העם את הקשיים החולשות האדישות הקרירות וא"כ מה אפשר לעשות לעורר את עמ"י את הנקראים החרדים לדבר ד', בלי שיקרה ח"ו אסון?

ת. אני אסביר לכם משהו חשוב שקודם כל הקב"ה עכשיו עושה הרבה דברים גם בתוך עם ישראל וגם מחוץ לעם ישראל כדי להעיר את כולנו. הגשר באמריקה לא נפל סתם. ארבעת הצדיקים שנהרגו, לא נהרגו סתם. הכל זה תכנון. היו הרבה מאד טרגדיות ל"ע אישיות, והרבה טרגדיות בעולם הגויי דברים יותר גדולים בגודל. זה הכל כדי להעיר את עם ישראל. מה לעשות יותר, אנחנו יהודים קטנים יחסית, אין הרבה מה לעשות אבל זו החובה שלנו להשתדל לתת תוכחה, להגיד את הנבואות שאנשים יראו, ככה הקב"ה אומר, ככה זה יהיה בעז"ה. אם זה לא מפחיד אותם, אז להגיד עוד, אני לא יודע כמה יחזרו בתשובה, אבל חייבים לנסות.


ש. האם לנסות לעורר ע"י כנסים גדולים?
ת. אני לא מאמין בכנסים האלה, רק מפחד עצום אולי יבואו רבים לכנסים. אבל לא כל זמן שהלידה לא הגיעה לכאבים גדולים.
פה זה לא יהיה הכלל, זה יהיה הפרט. כל אחד יהיה בדוק לבד. כל יהודי בנפרד יהיה בדוק לא ככלל, כפרט. אחד, אחד. אבל צריכים לנסות זה וודאי וכל אחד שאתם מצליחים בעזרת ד' להציל זה עולם שלם כמו שאתם יודעים.


ש. אם לא הייתה קבוצה אחת שהייתה מוחה על מצעד התועבה זה היה שערורייה לעולם החרדי.
ת. זה גם ככה שערורייה גדולה לעם ישראל וליהודים.ש. איך אתה מסביר את זה שסכנת מלחמה אמיתית מרחפת עלינו איך זה שגדולי הדור לא מעוררים ומזהירים אותנו?
ת. זה התרדמה של לפני משיח כל אחד עסוק בלברוח מהמציאות כל אחד רוצה שיהיה חיים כמו שתמיד הכירו חיים של הנאות, חיים של כספים זורמים, חיים של שפע, לא מבינים שבסך הכל זה נגמר לא יקח הרבה זמן ותהיה קריסה טוטלית של כל הצד הכלכלי. כשזה יקרה, זו המכה הכי קשה לאנשי השקר, כי מה עוד יש להם?

אין לנו גדולי הדור צעירים. כולם מבוגרים. הדור הזה אין גדולים צעירים יותר. ולכן הם עייפים והם שבורים מהתגובה של עם ישראל.. הם סגורים עם חומה של עסקנים שלא נותנים לאמת שלהם לצאת רק אם זה כדאי בשבילם. וזה מאד מאד עצוב. וכל העניין היהודי: ישיבות, בתי מדרש, כוללים, הרוב זה פשוט פרנסה. לאברך הפשוט זה לא פרנסה, למרות שזה כן פרנסה שהרי הוא מקבל קצת כסף כל חודש, ויש כאלו שמקבלים יותר מקצת אבל בשביל אלו שבונים את הישיבות, בעלי הבית על הבתי מדרש, זה פרנסה טובה, ולכל אחד יש אינטרס שלו. וזה מפריע מאד לאידישקייט. זה מפריע לראות את האמת. וכולם, כמעט כולם מושפעים מזה.

לא רק זה כסף צריכים כסף בשביל ישיבה גדולה. ומי נותן את הכסף? לא תמיד האנשים הרוחניים ביותר, וצריכים להתכופף לפניהם וגם לעשות חשבון שצריכים לתת גם חשיבות לרצונם שגם זה מדלל את היידישקייט גם של אנשים שנחשבים לגדולים.


ש. אם בארזים נפלה שלהבת מה יגידו אזובי הקיר? מה נאמר אנחנו?
ת. כל אדם שיודע אמת חייב להגיד אם ישמעו או לא זה לא עניין שלך חייבים להגיד אם לא הייתי שותק מזמן.


ש. אפשר לפרסם דבר כזה? זה יקומם.
ת. חייבים.  אז מה יגידו שהאוטיסטים אמרו וזה שקר אף אחד לא יגיד הם ישתדלו להשתיק את זה מה שיותר מהר כי יודעים שכבר יש יהודים מסכנים שהם רואים שהם המסכנים והם אלה שמוצצים להם את הדם היהודי והורסים אותם ואת החיים שלהם עם השקר והשקר לבוש כאילו שזה תורה מסיני וזה לא תורה מסיני זה עבודה זרה.
על גדולי הדור שוב הם שבויים, יש מסביבם חומה של אנשים עם אינטרסים משלהם.  וזה לא כל כך פשוט כי הרבה הגיעו בענייני הכספים והעסקים לעבירות ענקיות.  לא קטנות, ענקיות! מכל העסקים והכספים. כל חברת חסד גם זה כסף. כל דבר שפעם היה לשם שמים, נהפך לביזנס. ב"ה לא הכל, אבל הרבה מאד.
ואני מזהיר לכל אלה שחיים על כסף כזה, זה לא יעזור לכם כהוא זה. כשיגיע הזמן לדין וחשבון, והדין וחשבון קרוב מאד. אני מציע לכל היהודים, זה לא יעזור לכם הכסף והעושר. אתם תפלו, ואם לא תעשו תשובה, לא תקומו לעולם. אי אפשר לדחות את התשובה עד שמשיח בא.
אם לא מתחילים עכשיו כשעוד יש כמה חודשים עד ללידה.


(הערה:
פעם ראשונה שאני רואה שבנימין מציין זמן כל כך קרוב, התקשרתי לרב י. שהיה בתיקשור ושאלתי אותו בקשר לזמן הזה, והוא ענה לי שבנימין כבר נישאל על כך בזמן התיקשור -
   ש. האם אנחנו יכולים להגיד שתוך שנה בא המשיח ?
   ת. תראה, את מה שהייתי צריך להגיד אמרתי, ואם יש לך בעיות, תישאל את הרב
        שלך.
עד כאן)


ש. האם יש לך מה לומר על המחלוקת שיש בעיר . . . ?
ת. לא, אבל יש מחלוקת בכל מקום וזה הכל שייך ליצר הרע בלבד. שכחנו להיות יהודים אוהבי ישראל. כל אחד נלחם על הזכויות שלו, וזה התוצאה של הדמוקרטיה. דמוקרטיה פירושו אנוכיות.


ש. כיפות סרוגות, האם צריכים לפנות אליהם במיוחד?
ת. לא צריך. מי שהוא יותר קרוב להיות חילוני, יבין כמו החילונים. מי שיותר קרוב להבין באמת אולי יבין אמת וינצל.

אין הבדל בין חרדים ומזרחיסטים החיים בהבנה כי
 יש חרדים שבלב הם חרדים ובלבוש הם חילונים.
 יש מזרחיסטים בלבוש, ובלב חרדים,
ויש חילונים שבשנייה אחת יכולים לתפוס אמת ולעשות תשובה שלימה.ש. אין פורענות באה לעולם אלא בשביל ישראל, וישראל הכוונה לשומרי התורה והמצוות שלא כ"כ שומרים?
ת. נכון, אבל כמה באמת חרדים זה השאלה.  כמה נכנסים לבית הכנסת ומי בא לבית הכנסת.  אלו שהכי אמת'דיק, מי שמקבל את רצון הקב"ה ומאמין שהכל הוא עושה לנו לטובה, אלה החרדים.

מי שדבוק לגשמיות, בלב ובמחשבה אפילו שהוא לבוש כחרדי, הוא לא חרדי.

מי שדבוק לגשמיות בלב ובגוף ובפעולות וברצון וכו' מעדיף את המנהגים של הגויים המוסיקה וכו' ומלביש את זה כאילו בבגדי חרדים, הוא לא חרדי.

ת. ואם  יעשה תשובה, הוא יסבול אבל יכול לקבל משיח. כי הוא צריך לעשות תשובה ובלי הסבל זה לא נקרא תשובה. אנשים כאלה לא יהיו מסוגלים לעשות תשובה בלי סבל.

יש צדיקים שכל יום עושים תשובה על כל מה שעשו באותו יום, והם גם סובלים. אבל הם לא סובלים כי הם צריכים את הסבל לעשות תשובה, הם סובלים בשביל הדור. לתת זכויות לדור.

זה כתוב ברור שבסוף הבינוניים יסבלו ואלה יעשו תשובה. אבל עם סבל.

הצדיקים לא יסבלו מחבלי משיח האחרונים.

הרשעים שלא ירצו לעשות תשובה יברחו. אלה שלא יכולים לעמוד בתשובה, או לא ירצו לעשות תשובה, הם יברחו לעמים, וייהרגו יחד איתם.

כל אחד יסבול לפי המקום הרוחני שהוא נמצא (בו).   הרמה הרוחנית.

אמרתי לא שיברחו מהארץ, יברחו לעמים (לחו"ל) ושם ימותו איתם.

עוד דבר שאני רוצה להוסיף שארץ ישראל בכל זאת יהיה המקום הבטוח ביותר. זה לא אומר שכל היהודים יחיו. ד' יעזור לנו שכן. אבל זה אומר שארץ ישראל לא תהרס.


ש. מה ז"א שירושלים הכי פחות?
ת. הכי פחות תרגישו את המלחמה.

אנטישמיות חוגג בעולם. כל העיתונים אפילו הגויים אומרים זאת.


העיקר שיבואו עם לב יהודי ועם דמעות בעיניים על סבל השכינה. באיזה שלב הכסף שלהם גם לא יהיה שווה כלום.
מי שעוזב רוסיה עכשיו עושה בחכמה  כי רוסיה עומדת להסגר.
מי שעוזב רוסיה עכשיו עושה בחכמה. כי רוסיה עומדת להסגר שוב ...


ש. רוסיה זה עניני עבודה ...
ת. בגלל זה היהודים תקועים שמה.

מי שיודע לסבול ולעבור את זה בביטחון מלא היהודי הזה יצליח לעשות תשובה מלאה ובעז"ה לקבל משיח צדקנו.

(סוף)

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 7499519 פעמים
היום - 01/02/23