פרק 48 מסרים של גליה

גליה

מתוך החוברת:  סודות הנשמה

אשר יצאה לאור באייר התשס''ב

 

 

תקציר

הסבר מדעי על השיטה ואופן התקשור

התקשור בתמיכה FC, זו שיטה חלופית המיועדת לעזור לפגועי המוח, אוטיסטים ועוד - ליצור תקשורת עם הסביבה, ע"י הצבעה על האותיות בלוח אותיות. על ידי צירוף אות לאות מתקבלת מילה, מילים מצטרפות למילים ומתקבלים משפטים.

באמצעות שיטת תקשור זו, אנשים הסובלים מפיגור קשה, התגלו כמחוננים! לומדים מתמטיקה, ביולוגיה... לומדים בבתי ספר רגילים, כותבים שירים ומאמרים המתפרסמים ברחבי ארה''ב, וגם כותבים מסרים רוחניים, בעיקר בארץ.

השיטה דווחה בכל אמצעי התקשורת: בתוכניות טלויזיה מפורסמות בכל העולם ובעתונים מפורסמים בכל העולם.

בארץ - נכתבה עבודת מחקר בנושא, באוניברסיטת בר אילן, בעבודה מופיע גם מסר של גליה.

חשוב לציין שבארה''ב משתמשים בשיטה הזו ב - 38 מדינות

ו"מספר בתי משפט בארה''ב כבר מקבלים כיום עדות הניתנת בתקשור בתמיכה, כעדות קבילה בבית משפט!"

 באינטרנט - יש אלפי אתרים בנושא וכמובן גם האתר של גליה

signsfromheaven.com

 

התקשור עם גליה

בתקשור הראשון שלי עם גליה, גליה היתה בת 10 שנים. לתקשור הגיעה מתקשרת לא מוכרת,  גליה, שלא מדברת אף מילה, סובלת מפיגור שכלי ונכה במאה אחוז, הצביעה בלוח האותיות וכתבה לי: אמא, אני אוהבת אותך!  אני נשמה של סבתא שמחה שלך שמתה! נשלחתי משמים לתקן עבירה בחינוך ילדים, יש לך זכות אבות ונשלחתי משמים להחזיר אותך בתשובה!

גליה: אמא, השם שלי גליה אומר את הכל, את המהות שלי והתפקיד שלי בעולם הזה - לגלות לך את דברי השם!

גליה=אותיות גילה, גילה=שמחה, שמחה=שמה של גליה בגלגול הקודם!!!

אני חזרתי בתשובה מיד אחרי התקשור הראשון עם גליה. גליה לימדה ומלמדת אותי המון, ומוסרת מסרים מדהימים לעם ישראל. וברוך ה' זכיתי להוציא לאור את הספר: גליה - מסרים מעולם האמת!, וסרט וידיאו הכולל גם את הראיון שלי בטלויזיה, בערוץ 2.  הספר כולל 25 הוכחות לאמיתות התקשור.

 

יש לציין שהרב שטיינמן שליט''א מבני ברק, אחד מגדולי פוסקי ההלכה של דורנו, נכח אישית בתקשורים עם פגועי מוח והתפעל מאוד מהתשובות. הרב שטיינמן שליט''א אמר:"לא זכינו לגילוי תופעה זו אלא לצורך מטרה אחת  -  לקרב את לבבות עם ישראל לאבינו שבשמים.

אז כמובן שיש להזהר, לא לשאול שאלות אישיות ולא לתקשר בפומבי, הרבנים הם שליחי ה' ובכל שאלה יש לפנות לרב.

 

מסרים לעם ישראל

שגליה מסרה כבר לפני מספר שנים, לפני המלחמה בעירק ולפני פרוץ האינתיפדה, כשהכל היה כל כך רגוע:

 

כולנו חייבים להעיר מיד את הנרדמים, כי בקרוב ביותר יתחיל כל העולם הזה לגעוש כמרקחה עצומה ואיומה, כמו בסיר לחץ אחד גדול ואנחנו נהיה עדים בקרוב ביותר לגילויים מדהימים ועצומים.

 

בקרוב ביותר הכל יתחיל להתרחש, ותפרוץ מלחמה איומה בארץ ובעולם והיא תהיה הבירור הראשון והכואב מאוד. כל הזמן ימשיכו בירורים נוספים עם הפוגות.

 

כל הזמן יש להקפיד שיהיו זכויות רבות לעם ישראל, כדי שחס וחלילה לא יווצר מצב שהזכויות יהיו פחות מהחובות. אף פעם  לא נוכל לדעת מה המאזן הנוכחי. תמיד יש לצאת מנקודת הנחה שהוא קרוב למאוזן ומביא אתו סכנה של חובה ואנחנו חייבים כל הזמן להטות את הכף לכף זכות, שרק כך נינצל מכל הפורענויות המתרגשות ובאות לעולם.

זה זמן חרום לעם ישראל היקר!  כולנו חייבים לעמול למען הצלת הכלל וכל מי שיכול לעשות ולא עושה, יִדון  בשמים בחומרה יתרה! זה זמן  מיוחד בו עדיין  אפשר  להציל  נשמות רבות של עם ישראל  מאבדון,  זוהי עת רצון! הזמן עומד להגמר.

 

כל השקט השורר היום בעולם הוא השקט שלפני הסערה הגדולה, זה כמו הר געש שלא יודעים מתי  יתפרץ!  לא יהיו סימנים מוקדמים, זה יפרוץ פתאום ויהיה מצב מאוד קשה.

 

בקרוב מאוד כל המהלכים בעולם ישתנו, הכל הולך להשתנות במהירות, כל המצב הבטחוני בארץ ובעולם. לא להתייאש, אחרי הזמנים הקשים תבוא גאולת עם ישראל! היכונו, אחי ואחיותי היקרים! שלא ידח מאיתנו נידח! בואו! חפשו דרך, חפשו אמת! אל תשארו רדומים! התעוררו!

 

אני רק יכולה שוב לומר שבקרוב מאוד כל התמונה תשתנה ויתחיל להיות מאוד לא רגוע בכל העולם! זעזועים רבים בכל התבל. השקט הנוכחי יעלם ואנו נהיה עדים לרצף של אירועים האחד אחרי השני, אירועים המקדימים לגאולה הקרובה כל כך בעזרת השם יתברך!

יתחילו זעזועים איומים,  תהיה תכונה עצומה, כל העולם יהיה כמרקחה אחת גדולה! יהיה המון מתח והתנגשויות רבות בין עמים וארצות ואלה יהיו ההכנות ל"גוג ומגוג" הבלתי נמנע. הכל הולך להשתנות בזמן הקרוב גם בגשמיות וגם ברוחניות והכל יהיה בתזוזה: הרים, יבשות, אנשים, צבאות, גייסות... הכל ינוע ויזוע ובקרוב מאוד הגאולה המיוחלת של עם ישראל.

בחוברת סודות הנשמה בעמוד 20 גליה כתבה: יהיו אסונות טבע, המונים ימותו ממחלות ומלחמות, (ובינתיים התחילה בעולם מגפת הסארס) גליה כתבה שיהיה המון סבל, מגפות, חולאים, צער נורא. לידת עולם ימות משיח כבר בפתח. הכל תלוי בנו, בידינו לקבוע את מהלכי הגאולה! בידינו לבטל את הגזירות.

אנחנו בעת רצון, משמים מקבלים היום כל יהודי שירצה לחזור לאבינו שבשמים. מי שעוזר לעצמו מקבל עזרת שמים אדירה ועצומה ביותר. כשיתחיל הכל בעוצמה אדירה יהיה הרבה יותר קשה לחזור לאבינו שבשמים. הזמנים יהיו קשים וכך גם כל שינוי תהליכי החיים והרגלים של שנים רבות. בזמן משבר הרבה יותר קשה לשנות כללי חיים והרגלים שניקנו עם הזמן. כעת זה זמן נהדר לכך, הקדוש ברוך הוא נותן לנו לכולם הזדמנות לחזור אליו באהבה, בנועם, כל אחד בקצב שלו! תקופה זו תחלוף בקרוב מאוד והכל ישתנה! אנחנו חייבים לעשות את הצעד הראשון ומשמים ימשיכו ויגישו לנו את כל העזרה הנדרשת!

בזמן המשיח  שערי תשובה ננעלים!

כל מצווה מצילה אותנו, העבודה הקשה של כל מזכי הרבים מצילה נפשות רבות מללכת לאבדון!

אמא, לכל ישראל כולם  יש  קופה אחת משותפת  ומי שלוקח מן הקופה -  חסר לכולם ומי שמוסיף לקופה - יש יותר עבור כולם! יש באפשרותו של כל אחד לשנות את המאזן של כולם לִזכות או לחובה!

ואהבת לרעך כמוך יכול להציל רבים מאבדון גשמי ורוחני, הרבה חסד עזרה לזולת, חשוב להתפלל לשם ולקרוא הרבה תהילים בזמנים קשים אלה וגם שיר השירים אשר לשלמה! להתפלל לאבינו שבשמים, לבכות אליו ולבקש שירחם על עמו ישראל.

אני לא מפסיקה להתפלל כל הזמן,  התפילה מאוד חשובה ועוזרת בעיקר בימים טרופים אלה, בהם אנו זקוקים לכל כך הרבה רחמי שמים!

לתפילה יש כוח גדול מאוד. התפילה יכולה לשנות גורל של בן אדם! לפעמים תפילה יכולה לגרום לכך שאדם ינצל ממוות! תפילה יכולה לבטל גזירות. התפילה פותחת שערי שמים לרחמים על ישראל ויכולה להגיע עד כסא הכבוד.

 

התהילים

מעוררים רחמנות שמים על מי שקוראים תהילים ועל כל עם ישראל!

לו יכולת אמא לראות מה עושה קריאת ספר תהילים בשמים, היית עוזבת הכל וקוראת כל היום רק תהילים! כמה אורות זה מדליק בשמים.

 

לגבי הצניעות

גליה אמרה שיש מסביב לעם ישראל חומת הגנה רוחנית, וכשהולכים ללא צניעות, זה גורם לפירצות נוראיות וחורים, בגדר הרוחנית המקיפה אותנו, ואז כל מי שרוצה ניכנס ונוטל.

בכוח הצניעות לסגור ולצמצם מאוד את כל החורים הענקיים שנפערו בגדר ובחומת עם ישראל ובהגנתו. כל אשה ובת ישראל אשר תקבל על עצמה צניעות, תסתום פירצות ענקיות שנפערו ותעצור בעד כוחות הטומאה להתקרב לישראל ולגרום לו לצער יומיומי מתמשך!

כיסוי ראש זה כמו כובע פלדה, המגן על הראש בעת המלחמה, כך זה שומר רוחנית מפני פורענויות וגזירות קשות.

 

פיטום הקטורת

אמא, אני יכולה לומר לך שמאוד חשוב להגיד את פרשת הקטורת כל יום, כי יש בה כוח עצום לשמור על האדם ולהגן עליו מכל צרה, הן בחומריות ובגשמיות והן ברוחניות, ולגרש כל דבר רע וכל מחשבה זדונית.

 

בקרוב הגאולה

בקרוב ביותר הר הבית יתנקה מכל טומאתו הנוראית ומכל שיקוציו אשר ייעלמו ויבלעו באדמה וימחקו לנצח נצחים. הר הבית כולו יזדכך ויטהר ויתנקה ויוכל להתכונן לבניין בית המקדש אשר יבנה במהרה בימינו אמן!

מכל האנושות הגדולה והעצומה היום, יישאר רק קומץ קטן!

מובא בספרים הקדושים שרבי שמעון עה''ש נשא ידיו, בכה ואמר:

אוי למי שיִקַרה באותו זמן! ואשרי חלקו של מי שיִקַרה להימצא באותו זמן!

אוי כי כמה צרות על צרות יהיו, וכל העמים ומלכיהם יתייעצו יחד עליהם ומעוררים כמה גזירות רעות וכולם בעצה אחת באים עליהם, ותבאנה צרות על צרות, והאחרונה משכחת את הראשונה!

ואשרי כי אז יתראה עמוד האש, עומד מלמעלה למטה, ארבעים יום וכל העמים שבעולם יראו אותו, בזמן ההוא יתעורר מלך המשיח לצאת מן הגן עדן!

מיום ההוא כל האותות והניסים והגבורות שעשה הקדוש ברוך הוא במצרים יעשה בישראל!...

 

 

 

 

אזהרות!

 

אין לתקשר עם האוטיסטים ופגועי המוח בפומבי, או לצורך פרטי!

 

גליה: הרבנים הם שליחי ה'!

 

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 7499537 פעמים
היום - 01/02/23