פרק 51 תקשור עם בנימין
 

בס"ד                                                      כ"ח תשרי תשס"ח


תקשור עם בנימין - אם הטיל הראשון יצא לדרך

אני אמרתי באחד התקשורים הקודמים שבעוד כמה חודשים נרגיש שינוי בעולם, העולם ישתנה. קיבלתי מיהודים טובים טענות שזה כמעט כמה חודשים והכל שקט, ואין שינוי נראה לעין. אוי ליהודים קצרי ראיה.
מה שבטוח שהעולם שלנו בתהליך ברור של שינוי רציני כאשר נגיע לזמן של השינויים הגדולים ביותר, גם הפיזיים וגם הרוחניים, אז זה יהיה מעל ומעבר לכל חוויה שהיתה לאדם עד היום הזה בכל ההיסטוריה.
לכן תפתחו בבקשה את העיניים, ותראו את האמת.
העולם כבר השתנה. העולם מאיים מאוד, אם זה מבחינת השינויים הדרסטיים בטבע, או הסערות והטורנדויים וההוריקנים שתוקפים כמעט בכל ארץ בעולם, אם זה מתאים למזג אויר הרגיל, או לא מתאים, זה קיים. טורנדויים בעיר ניו יורק או בצרפת או באנגליה, מקומות שבדרך כלל אין, אם זה הוריקנים ענקיים אחד אחרי השני שתוקפים צד אחד של הארץ ואח"כ צד השני של הארץ.
אם לא נהרגים מאות אלפי אנשים, אז אנחנו לא חושבים שזה משהו חשוב. אבל אלה רק אזהרות מהקב"ה בעיקר הוא מדבר אלינו עם ישראל. הוא מזהיר אותנו קודם מרחוק, ואח"כ זה מתקרב ומתקרב, עד שנרגיש את זה על העור שלנו ח"ו.

מבחינה בטחונית, צבאית, מלחמתית, יש לנו את הציר - ציר הרשע כמו שהנשיא בוש קורא להם, רוסיה, איראן סוריה, החיזבאללה, חמאס וכו' כולל קוריאה הצפונית, כולל כל מיני ארצות ערביות, כולל וונצואלה, כולל כל מיני ארצות אחרות מוסלמיות ענקיות.
מהצד השני יש את ארה"ב, קנדה אירופה וכו' שהיום הם לא כל כך חזקים. יש גם את סין המפלצת הענקית, עם הרבה אמביציות, שרוצה כנראה להצטרף לרוסיה ולערבים, וזה לא שינוי גדול ודרסטי בעולם שלנו.
נמשיך הלאה, הרבה מהארצות בציר הרשע יש להם גם נשק גרעיני ל"ע ונשק ביולוגי ל"ע ונשק כימי ל"ע זה כאילו שכל אחד מנסה לחשוב איך להרוג הכי הרבה אנשים בהכי הרבה אכזריות.
בזה העולם לא התקדם כהוא זה. כי הרשע נשאר, הרצון להרוג ולהשתלט נשאר, רק היכולת הטכנית עלתה באפשרות להרוג ח"ו כמה שיותר אנשים בכמה שיותר אכזריות.
אז אולי זה לא בדיוק עליה,  אולי זה ממש ירידה. העולם הולך לכוון מלחמה קשה ביותר.
למה היא כל כך קשה?
כי לכל כך הרבה ארצות יש נשק כמו שתיארתי קודם לכן הסכנה שאנשים ישתמשו בזה בלי רסן, מתי שמתחשק להם, במיוחד אם הטיל הראשון יצא לדרך, אז כל אחד ירגיש שאפשר כבר להיכנס למסיבה וחגיגת הפצצות כאלה וכאלה נגד כל אויב שמתחשק לו, או שהוא מדמיין שהוא אויב. רק תחשבו על זה, ותראו בעולם הזה כמה שזה הגיוני ביותר, כמה שזה יכול להיות המצב. אבל תקחו בחשבון הקב"ה שהוא ברא את האדם ואת הכל את כל העולמות הוא ברא [את] כל אחד מאיתנו, ויודע בדיוק מה שכל אחד עושה, מה שהוא חושב, ולמה שהוא פועל. ולכן יש לו את התכנון שלו, שזה מעל לכל התכנונים שבן-אדם יכול לעשות.
ולכן יש ניסים עצומים שד' יביא לנו, ויהיו הרבה מצבים של פחד עצום ויהיה הרבה הרבה מצבים קשים ביותר, ונצטרך להחזיק אך ורק באמונה ובטחון שלנו עם הקב"ה לדעת שהוא הריבונו של עולם, לדעת שמי שהוא אומר חי - חי, ומי שהוא אומר ח"ו מת - מת, וזה לא שייך לשום רצון של בן-אדם ונצטרך לבטוח בו עד הסוף, ולהוריד את כל האלילים והצעצועים שלנו. אלה שלא יוכלו להוריד אותם, לא ישרדו, אבל תבינו כשאני אומר שלא יחיו, זה משהו יותר משלא יחיו, זה לא מוות סתם, זה סוף התיקונים של הגלות, של המדבר, של אדם הראשון. לכן לאלה שלא מתקנים, מוות אומר משהו אחר לגמרי. לא כל אדם שמת לפני שמשיח מגיע זה אומר שהוא לא תיקן, פשוט תיקן ונפטר, ויחזור בתחיית המתים.
אבל יש כאלו שהם לא תיקנו ח"ו, והעתיד שלהם, הגורל שלהם יהיה לגמרי אחרת. אבל אני לא מתכונן לתאר את זה.

מה עוד אפשר לומר? כמה אפשר לתאר את הזוועות, את הקושי את הפחד שכבר התחיל בלבבות של אנשים רבים. מה שאני אמרתי עכשיו, רבים רואים, רבים חשים והתחילו לפחד, וזה לא סתם שאנשים מחכים במיוחד למשיח עכשיו, ויש להם תקווה בלב שזה סוף סוף הזמן, כי כל הסימנים מצביעים על זה.

הכל כתוב בנבואות וכל מיני מקומות אחרים מספרי הקודש היהודי ולכן זה מאוד ברור למי שיודע שזה באמת קורה עכשיו. הכל כתוב במדויק. אבל כ"כ הרבה ישנים ולא רוצים לדעת. קמים בבוקר, השמש זורחת, אוכלים ארוחת בוקר, או מתפללים קודם, אוכלים ארוחת בוקר, הולכים לעבודה, הכל שקט, הבורסה עולה ויורדת, עולה קצת, יורדת קצת, אפשר לעשות כסף בינתיים, לא נדאג לעתיד, אסור לדאוג לעתיד. בסדר, שמים מגן נגד טילי כתף על המטוסים, אז ב"ה עוד אפשר לטוס לחו"ל בשקט, אנחנו עדיין בחלומות, עדיין לא רוצים לדעת את האמת, עדיין לא רוצים לעשות את המאמץ הגדול, לחזור בתשובה. חזרה בתשובה זה דבר מאוד מאוד קשה, אבל אני מציע לכל יהודי מיד להתחיל את התהליך הזה, כי באמת אין זמן, וזה הדבר היחיד שיציל אותנו לנצח, לנצח. אתם מבינים? לנצח. לחזור בתשובה שלמה. כמו שדניאל כתב (פרק 50) לעבור על כל עבירה ועבירה ולהצטער שהתרחקנו כ"כ מהקב"ה, להצטער כמו ילד שעזב את אבא שלו וחוזר הביתה ומבקש לחזור, מבקש מחילה שכ"כ התרחק מהאבא האהוב, האבא האוהב כ"כ. רק זה יציל אותנו. רק זה.

אז עם ישראל, תתחילו לעבוד, תתחילו לעשות משהו. אי אפשר לשבת ולשמוע חדשות בלי לזוז, בלי לעשות תשובה. לשמוע איך שאולמרט נחקר, או איך שהרשעים שמחים ומתגברים. צריכים לעבוד לחזור לקב"ה ולבטוח בו. הבורסה תיפול, והרשעים יצאו מהמשרות שלהם, נשכח מהם לגמרי, אבל אנחנו חייבים להבין מה האמת ומה לא. העולם הגשמי שבנינו לעצמנו זה השקר, כי הוצאנו את הקב"ה מהעוה"ז, והכנסנו במקומו את עגל הזהב. ואנחנו מתפללים לקב"ה זה שאנחנו רוצים בריאות, פרנסה, שידוכים וכו' אבל לבטוח בו, לא. מתפללים לקב"ה, מבקשים אבל סומכים על קופת חולים, סומכים על ביטוח לאומי, סומכים על המשכורת של העבודה, ולא על הקב"ה. נכון יש יותר מודעות, כי אלה שבאופן טבעי הם קרובים יותר לד', עכשיו רואים לשמחתם שהנבואות מתקיימות אז אין להם מרחק כ"כ גדול עד האמונה והבטחון, אבל רוב העולם זה לא ככה.

ואני אסגור (אסיים) בלהזכיר לכם שהצדיקים ישמחו. צדיקים ישמחו מהגילויים, ממה שעומד לפנינו, כי האמת סוף סוף תיהיה ברורה.
הבינונים הם לפי הרמה הרוחנית שלהם יחזרו בתשובה. חלק זה יהיה קשה יותר וחלק קל יותר. הרשעים יברחו לעמים ושם ימותו.
אני רוצה רק לומר לכם שהמקום הבטוח ביותר זה ארץ ישראל.
(המקום) הקדוש ביותר בעולם זה ארץ ישראל.
(המקום) הכי קדוש בארץ ישראל, זה ירושלים, ויותר מזה, זה הר הבית ויותר מזה קודש הקודשים.
עם ישראל, תעשו חשבון נפש.

(סוף תיקשור)

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 7499429 פעמים
היום - 01/02/23