פרק 59
 

פרק 59 - מסר מבנימין, כסל"ו תשס"ח

 

איך להעביר את המסרים לעם ישראל
(תורגם מאנגלית ע"י כ.  הגהה ע"י ל.)


רואים בבירור שהעולם כולו נמצא במצב מאד מפחיד. יש ריבוי של אסונות טבע ענקיים ומשונים, וגם איום של מלחמת עולם שלישית שאף אחד לא יכול להכחיש. יש נשק מחריד להשמדה המונית מעבר לכל דמיון, ויש מחלות קשות, לא עלינו, שמעוררות אימה בלב כל מי ששומע עליהם, ועוד ועוד...

מכיוון שגדולי הדור אינם מגיבים ולא נותנים הדרכה לעם, נשאר חלל. והחלל הזה ממלאים אנשים שאינם ראויים, שאינם בריאים בנפשם או אנשים מבולבלים או אנשים בעלי דעות כוזבות, כוזבות לגמרי. או יהודים בעלי רמה נמוכה שמשקרים לאחיהם היהודים כדי שלא יהיו עצובים או חסרי תקווה.

האנשים ה"המעודדים" האלה מגבירים מאד את הבלבול. חלק מושכים לכיוון זה וחלק לכיוון זה, וקול האמת כמעט ואינו נשמע. פה ושם שומעים את האמת מאיזה תלמיד חכם או מאנשים מבינים שרואים  ושיש להם תבונה - אך זה מאד נדיר. רוב האנשים הללו מושכים את עם ישראל בכיוון הלא נכון, לתוך חלום ורוד ויפה. חלום שאומר להם שאפשר להמשיך לחיות עם כל הגשמיות שיש לנו, עם כל השקר, ושאנחנו יכולים להנות מכל מה שיש לגוים אבל רק עם "הכשר" - ולהמשיך לחיות כך לצמיתות.

אבל זה לא יכול להיות. הקב"ה לא יתן לזה להיות. ה' יעצור את זה מכיוון שלתת לזה להמשיך זה אומר להרוס את כל הבריאה. הבריאה נבראה כדי לעשות את רצון ה' ולא כדי שיחגגו וישתוללו מסביב ל''עגל הזהב''.

מה אנחנו יכולים לעשות כדי שתוודע האמת? יש מקומות שבהם ניתן לשמוע את האמת, אך הבעיה היא שרק מעט אנשים רוצים לשמוע. אז מה ניתן לעשות?

אפשר פשוט להמשיך לדבר [לתת עוד מסרים] ולנסות שנעשה תשובה ואלה שרוצים להתעלם מן האמת ולא רוצים להבין את האמת, עבורם אין הרבה מה לעשות. אמנם ה' יביא על האנושות, האנושות כולה, פחד עצום. פחד מאוד שונה ממה שהיה עד היום.

במצרים קרו דברים. היו עשר מכות שהורגשו בכל העולם. בכל העולם הרגישו את המכות האלו באיזה שהוא אופן, כמו עם קריעת ים סוף [שכל המים במקום עולם נבקעו]. וזה מה שיתרחש עכשיו - אך יותר גדול. יהיו ניסים שכמותם עוד לא היו וירגישו אותם בכל העולם. הפחד יהיה אדיר. יש לקוות שהפחד הזה יביא הרבה אנשים להכיר ולהבין את האמת.

רק אלו שרוצים להקשיב ישמעו האמת. אנחנו יכולים להגיע רק לאנשים רוצים לשמוע את האמת. ה' מעביר לנו כל מיני מסרים באמצעות מה שקורה בעולם. הוא מראה לנו הרבה דרכים שמובילים לאמת. המסרים האלו מן השמים יגיעו לאנשים הראויים לכך בכל מיני דרכים. ה' מכוון כל פירור של אמת ללב המתאים.

 


(סוף תיקשור)יהודי יקר,
אם אתה יודע שהכל כאן אמת, אתה יכול לעזור לנו להפיץ את האמת בסביבה שלך.

בזכות תרומה שקבלנו, אנו מדפיסים דפים המכילים את המסרים של האוטיסטים
ושולחים אותם אליך ללא תשלום.

פרטים בטלפון  0526-526-166.

לרפואת משה עובדיהו בן ציפורה.
לעילוי נשמת נתן בן יעקב.
לעילוי נשמת נחמיה בן פסח.

 

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 7499381 פעמים
היום - 01/02/23