מסר לעם ישראל
מסר דחוף לעם ישראל בחו"ל ד' מנחם אב תשס"ח

תקשור עם בנימין גולדן

אני בטוח שאחיי היהודים מרגישים מאוד שהעולם נמצא במצב מאוד מפחיד. אני בטוח שכמעט כל יהודי מרגיש כל אחד בחייו האישיים הרבה צער וייסורים, בין אם זה מחלות, חס ושלום, בעיות של שלום בית או ילדים שירדו מהדרך או כל מיני צרות אישיות אחרות.

הצרות האלו הולכים ונהיים יותר ויותר קשים. חוץ מהצרות האישיות האלו שכבר התרחבו כל כך בכל העולם, לא עלינו, ראינו בשנים האחרונות שינויים ענקיים בעולם שלנו. בין אם זה תופעות טבע משונות ו"תנכיות" או איומי מלחמה יותר מפחידים ממה שהמח יכול לתפוס, עם חומרי נשק כל כך נוראים שאנחנו חוששים אפילו רק לחשוב עליהם, או כל מיני בעיות כלכליות שיש בכל העולם אשר גורמים לקשיי פרנסה לעולם כולו, או למחסור באוכל אשר גרם להעלאה דרסטית של מחירי האוכל.

כל מה שאמרתי לעיל זה רק קיצור של השינויים שעומדים להתרחש בעולם בו אנו חיים: עולם של פחד, עולם של לחץ, עולם שמאיים להיחרב בכל רגע. זה ברור לכל מי שרוצה לראות את האמת, שהרבה צרות עומדים לפנינו ושהקב"ה אומר לנו משהו מאוד חשוב.

לנו, לעם ישראל, יש את התורה הקדושה שמורה לנו איך לחיות, ואת הנביאים הקדושים ללמוד מהם, שניבאו כל מה שקרה עד עכשיו במדוייקות מדהימה. היהודים שבאמת מאמינים שהקב"ה הוא ריבונו של העולם ושהמילה שלו זה הכל, הם ישמחו עם כל השינויים המתרחשים מסביבינו כי זה מראה שהנבואות באמת נכונות ושבאמת בקרוב נקבל את משיח צדקינו, בע"ה.

דיברנו כבר הרבה מאוד על כל הצרות הנוראיות שיש בקרב היהודים ונתננו הרבה הנחיות על איך להיות ראויים לזכות לגאולה ואיך אפשר להינצל מהרס. אך עכשיו אני רוצה לפנות לכל היהודים שגרים בחוץ לארץ, איש אחד כגוף אחד: הלא-מאמינים, רחמנא ליצלן, החילונים, אלו שמאמינים בתוך ליבם אך פשוט לא מקיימים את מצוות התורה, הדתיים, הדתי-לאומי, האורטודוקסים והחרדים.

אחים ואחיות, הביטו מסביבכם. תראו כל מה שמתרחש. תשנו את עצמיכם לטובה. תכירו בעובדה שהקב"ה הוא המנהיג. אם לא, הוא יראה לכם את זה בצורה הקשה ביותר ולא תוכלו להכחיש את זה יותר. על פי דברי הנביאים הקדושים שני שליש מהעולם הולך להחרב [זכריה יג, ח].

הוא יביא עלינו ניסים גדולים יותר מאלו שהיו במצרים. פחד וייאוש יתקוף את אלו שמכחישים את קיומו או את הנהגתו המלאה. אך המאמינים ישמחו. והקב"ה ידאג להם כמו שאמא דואגת לתינוק הקטן שלה ולא יהיו להם שום דאגות, שום פחד ושום צער.

ולכן, עכשיו זה הזמן לדרוך על עגל הזהב ולנפץ אותו. כל אחד בידיו, קחו אותו ותנפצו אותו עד שישאר רק אבק. ותקברו את האבק הזה לנצח.

עם ישראל, הגיע הזמן לחזור הביתה. נכון, זה לא יהיה קל לבוא לארץ אשר מנהיגיו לא מאמינים ולגמרי דוחים את המושג "משיח" וכל מושג יהודי אחר. אך לא לפחד כי אנחנו יודעים מהנביאים הקדושים שהמנהיגים הלא-מאינים של היום יפלו עוד לפני שהמשיח יומלך.

בנוסף לזה, הרשו לי להבהיר שלמרות שארץ ישראל מוקף על ידי אויבים רשעים ומסוכנים מאוד שמרובים מאתנו במימדים גדולים, בכל זאת אין ממה לפחד.
כל מדינות העולם עומדים לעבור מלחמות קשות מאוד וניסים מופלאים דומים לאלו שהיו במצרים ושני שליש מהעולם ילך - אבל לא ארץ ישראל.

אחיי ואחיותי, שובו הביתה. הזמן הגיע. אלו שברוסיה, כדאי לכם מאוד לצאת עכשיו. אלו שבאמריקה וארופה, אדום הולכת להחרב (עובדיה א, יח). תבינו לבד.

הרבה מהאחים שלכם, אנשים שיש להם כסף, באו לירושלים וקנו דירות עם המחשבה שכשמשיח יבוא הם יוכלו לברוח מהר לישראל, לדירות המפוארות שלהם, ולצאת מהסכנה.

אך בואו ואומר לכם משהו, רק אלו שבאמת בוטחים בקב"ה ואוהבים את הקב"ה, יינצלו. רק אלו שגרים כל הזמן קרוב לקב"ה יינצלו. רק אלו שמשתדלים, לפחות משתדלים, לעשות את רצונו, אלו יישרדו.
כי רק אנשים כאלה מתאימים לחיות בעולם של אמת. ולכן, ייתכן מאוד שהדירות המפוארות האלו יועברו לאנשים יותר ראויים.

הסיבה העיקרית שיהודים מהססים לעלות לארץ ישראל הוא מהפחד שלא יהיו להם צרכים בסיסים: אוכל, ביגוד וגג מעל לראש. ואז יש כאלו שמפחדים מזה שרמת החיים שלהם ירד. להם אני רוצה להגיד שהמצב הכלכלי בכל העולם הולך ליפול לגמרי ולכן מבחינה כלכלית אין הרבה ממה לחשוש.

ואני רוצה להגיד לכם שזהו דור שחייב להראות לקב"ה במסירות נפש שאנחנו אוהבים אותו, בוטחים בו ומקבלים אותו כמלכינו, כבורא העולם, אבינו שבשמים. עכשיו זה הזמן.
אל תבזבזו את הזמן כי הסוף קרוב מאוד. אני אומר את זה עכשיו כדי להזהיר אתכם ובע"ה לעזור לכם להגיע להחלטה שהמקום הכי בטוח בעולם זה תחת כנפי הקב"ה בארץ ישראל. נכון, לא יהיה קל. יהיה קשה מאוד.
הציונים חייבים ליפול, הממשלה המושחתת חייבת ליפול ומשיח יתגלה. כל הרשעים של עם ישראל ייעלמו. לא יהיה פשוט אך אלו שמאמינים אוהבים ומקבלים את הקב"ה כמלך יישרדו ויפרחו.

עם ישראל, לא משנה איפה אתם גרים, בין אם זה ניו יורק, לונדון, מיניך, אמסטרדאם, פריס, פריטוריה או איפה שלא יהיה, תפתחו את העיניים, תסתכלו מה קורה מסביב ותחזרו הביתה. באמת נשאר מעט מאוד זמן.

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 7499395 פעמים
היום - 01/02/23