פרק 10 - שק ואפר - בנימין גודלין
                       שק ואפר יוצע לרבים
                           כ' חשון תשס"ז

תיקשור זה נערך ב 11/11/06, קיבלתי את המאמר מוכן והוספתי אותו לאתר כלשונו.

 

אוי אוי עם ישראל, הכלה במדבר, היא פיספסה את הדרך חזרה לבעלה, ההזדמנות שהיתה לנו להפיל את הציונים ולהביא משיח. איפה הקנאים??? מה קורה לקנאים? מה קורה לאלו שצעקו נגד הציונים? הם יושבים שמנים על הכסף שבא מהציונים, (מי שבאמת לא מקבל כסף מהציונים הם מעטים מאוד). ולכן, הם נוגעים בדבר, לא רוצים לאבד את העולם הגשמי שייצרו לעצמם ואני יודע שלא ירצו לשמוע את האמת וזאת האמת!!! וזה לא רק הקנאים, זה גם כולם, כולם כך, וזה מאוד עצוב, עצוב שפספסנו את ההזדמנות.

בחורים ואברכים מסרו נפש, קבלו מכות רצח והמשיכו ולא נכנעו.
נכון, היו גם שבבניקים, הם לא היו העיקר, העיקר היו אברכים, ושניים עדיין שוכבים בבית חולים. אבל כולנו נפלנו קורבן לרצון שלנו, לחיים שלנו, לחיים נוחים, לא להלחם עד הסוף, כי אחרת אולי נפסיד את הגשמיות וזה בלתי נסבל. ויש בינינו שרוצים באמת, רוצים באמת, ובוכים. היו כאלו שבכו כמו שאף פעם לא בכו, בכו אפילו בשבת, כי הם רודפי אמת, יודעים שמה שקרה, הנפילה של החרדים, ההתקפלות של החרדים תביא לא עלינו קורבנות רבים.

כולם יודעים, אפילו הצבא, שתהיה מלחמה מאוד גדולה וקשה שתגיע מהצפון ולא מלחמה קלה כמו קודם, זה לא יהיה קל, יהיה הרבה יותר קשה, והפעם יהיו קורבנות לא עלינו. והעולם ירעד, לא רק ארץ ישראל. כל העולם. טיפשים שמפחדים מצפון קוריאה או מאירן או מרוסיה וכד' באמת טיפשים אתם. כי הקב"ה יפיל את כולם בעצמו בלי שליחים, כמו במצרים שירד ברד, ברד של אש וקרח ירד על העולם דברים שעוד לא ראינו,
וזה ימחק הרבה ארצות וזה לא בעתיד הרחוק.

עם ישראל, אני מבקש, אדם פשוט כמוני, אוטיסט מסכן מבקש שתחזרו בתשובה.

יישנה עוד אפשרות אחת להציל את עצמכם, לצאת לרחוב עם שק ואפר על הראש ויבכו ויגידו סליחות ווידוי וישמעו דבר חיזוק מצדיקים וחיזוק בתשובה שלימה. ויקבלו על עצמם באמת עול מלכות שמים ויחזרו לשכונות שלהם ויינקו אותם מכל הטינופת הגשמית ויחזרו לתורה באמת ויהיו שוב בני-ישראל אהובים של הקב"ה. בני ישראל הכלה האמיתית היחידה של הקב"ה שתחזור אליו בשמחה וברינה ואז נגיע כולנו לשלמות.


                                <חזרה לדף ראשי>

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 7499407 פעמים
היום - 01/02/23