בתוך שלטון הגוים

בתוך שלטון הגוים

בס"ד, תקשור עם בנימין, ירושלים, ט"ז חשוון תשע"ה


מיכה ה' ב': 'לָכֵן יִתְּנֵם עַד עֵת יוֹלֵדָה יָלָדָה...',

'אין בן דוד בא עד שתפשוט מלכות הרשעה    
בכל העולם כולו תשעה חדשים...',  יומא דף י'.

 

אני מרגיש שהממשלה כבר לא ממשלה יהודית.

אני מרגיש שאנחנו כבר נמצאים בשלטון של הגוים.

אני מרגיש שאנחנו היהודים מיעוט פה בארץ, אפילו שכביכול ישנם כששה מליון יהודים פה, אבל אני מרגיש שאנחנו מעטים, היהודים האמיתיים.

אני מרגיש מעל ארץ ישראל עננים שחורים רוחניים.

אני מרגיש שמלחמת העולם השלישית כבר נמצאת, ואני מרגיש שעד פסח העולם שלנו יהיה עולם אחר לגמרי.

 

עם ישראל !

תסתכלו מסביב בתוך מה שקוראים 'מדינת ישראל'...

תסתכלו על המקומות של הצדיקים, מקומות-הקודש, איפה שכל הצדיקים שלנו קבורים...

תסתכלו על המנהיגים שלנו...

תתבוננו טוב על הרבנים שלנו, מכל מיני סוגים... ['רַב עִמָּנוּ...']

תסתכלו טוב, תתבוננו היטב, תסתכלו מסביב את החברה שלנו, תשמעו את כל הסיסמאות של החברים בכנסת, גם החילוניים, גם הדתיים וגם ה'כביכול חרדים', ותראו איזו בעיה, איזו בעיה קשה שיש לנו.

 

ואלה שלא רוצים לראות, רוצים להמשיך את המסיבה הגדולה, את ההשתוללות עם הגשמיות – הם לא יראו את האמת אף פעם. הם ירצו רק להמשיך את זה, להמשיך את השטות. אבל המעטים, שהם יהודים אמיתיים, עוד מעט יוכלו פתאום לראות את האמת, את האמת ממש.

עם ישראל, כמה שאני מנסה להסביר לכם – אתם לא רוצים לשמוע.

 

בואו נעבור קצת על מה שקורה פה.

הערבים כועסים מאד. והיהודים, ראש-הממשלה והחברים שלו מכל הצדדים מכל הכיוונים – משחקים איתנו משחק, "משחק תופסת", מי תופס, מי יכול להבין. אבל אף אחד לא יודע לתפוס מה באמת קורה.

הם לוקחים קבוצות של אנשים ודואגים שהאחד יתחיל עם השני, שיהיה אי-שקט, בין יהודי לגוי ובין יהודי ליהודי.

הם הלכו מארץ לארץ והם עשו את זה בכל מקום, בינתיים בעיקר בארצות-ערב, ערבי אחד נגד השני. וחלק רציני של הערבים שתוקפים – הם שייכים לראשי הקבוצות האלה, הם שייכים ל"סדר העולם החדש" (NWO) שרוצה להשתלט על כולם.

והם, הרשעים הגדולים – הם אדום, כמו שדיברנו לא פעם אחת [לדוגמא מאמר 'אדום נועץ את טלפיו']. והערבים, הם פשוט 'פרא אדם', אפשר בקלות להדליק אותם נגד היהודים ונגד האדומים.

נגד היהודים – תמיד היה להם כעס, מאז ישמעאל ויצחק, אבל השנאה שבין האֱדומים והערבים זה לא כל כך הרבה זמן, זה מאז שנולד האיסלאם. כי לפני זה היתה הנצרות השלטת, ופתאום בא האיסלאם וכבש חלק עצום של העולם, אז יש שנאה מאד-מאד עמוקה ביניהם. אפילו שונאים אותם יותר מאשר את היהודים. אבל שניהם רוצים להתפטר מהיהודים, ואנחנו 'על הכוונת', אבל קודם-כל הם יעשו מלחמה ביניהם.

ואני לא אומר שיהודים לא ימותו עד אז מהמלחמות האלה, ה' ישמור עלינו, אבל בסופו של דבר אנחנו, היהודים האמיתיים, נגיע לגאולה השלימה. אבל תסתכלו מסביב, איזה רצח, איזה שנאה. [זכריה ח' י'] נכון, נכון שהערבים באמת לא בסדר, אבל גם ה'כביכול-יהודים' לא בסדר. יש משטרה פה, וחלק של המשטרה, ממש לא יותר טובים מכל המשטרות בכל העולם, לא יותר נחמדים וטובים. פעם, בקום המדינה – אף אחד לא פחד מהשוטרים. אבל עכשיו, הפחד משוטרים קיים גם אצל היהודים, אפילו שכביכול השוטרים הם 'יהודים', אבל זה משהו אחר.

והממשלה מצד אחד אומרת שצריכים לעשות חוק שרשמית זה נקרא "מדינה יהודית", ואילו מצד שני, מנסים להרוס את היהדות עם חוקים כמו החוק של הגיור, שכל 'כביכול רבאי' יכול לאסוף כמה יהודים לבית-דין, ולקבל כל גוי כיהודי, להפוך אותו בשניה אחת ליהודי.

ואז הם רוצים לדלל את היהודים. ויוכל להיות שארץ-ישראל מלאה גוים, אבל בתעודת זהות שלהם כתוב "יהודים"! כך שזה נהיה מקום "יהודי-אבל-גויי". וזו המטרה. [הושע ז' ח'] ומי שיתנגד – אז או שיוציאו אותו מהחיים בכלל, ימחקו אותו, חס ושלום, כמו שהם עושים בהרבה מקומות, או שהוא יסכים להתכופף ולהיות מה שהם רוצים. כך המצב שלנו. זהו המצב.

 

והממשלה הזאת – לא ממשלה יהודית. יכול להיות שרוב האנשים בכנסת הם עם ברית-מילה, אבל זה לא אומר שהם יהודים! הם ערב רב. פשוט ערב רב. ע"ר – ולא יותר ['עַרְלֵי לֵב']. ויכול אולי להיות שביניהם יש עוד יהודי שיכול לחזור בתשובה, אבל אני באמת לא מבין למה החרדים יושבים עוד ב'כנסת', מה יש עוד לעשות?.... לְנַצֵּחַ בְּמַה?!... האם אתם לא רואים שהכל גויי, הכל גוים?!...

ומצד שני אני שמח שזה ככה נראה, כי זה אומר שעוד מעט משיח מתגלה. כי אנחנו צריכים להיות תחת שלטון של גוים תשעה חדשים [מאמר: 'תברחו מהממשלה של הרשעים'], ואני מקוה שהרבה מתשעת החדשים הללו כבר חלפו. אבל מה שברור: הם לא יהודים. משחקים משחק. לא מדברים על הקב"ה. אני לא מאמין שהם יודעים מה זה הקב"ה, עם הכיפת-כפתור על הראש ['כַּפְתֹּר וָפָרַח...'], אני לא מאמין שלפיד יודע מה זה להיות יהודי, אפילו שהוא אמר שהוא רוצה שהבת שלו תתחתן רק עם יהודי, אולי זה היה בן שלו, אני לא זוכר. אז מה זה 'יהודי'?... זה בטח יהודי שקיבל איזה 'גיור' ע"י איזה מפיק קולנוע, מי יודע.

 

אני רק יודע שזה זמן של יהודים-אמיתיים, אלו שמרגישים את הקב"ה חזק, שמחזיקים בחבל הרוחני שקושר אותנו לקב"ה, שאנחנו נתחיל להתארגן ולהתחזק עוד ועוד, להיות קרובים אחד לשני, ולארגן כמה קבוצות, כמה מקומות, שנדע שאלו הם המקומות שלנו, וניסגר בפנים ['לֵךְ עַמִּי בֹּא בַחֲדָרֶיךָ, וּסְגֹר דְּלָתְךָ בַּעֲדֶךָ...', הגאולה פרק 36].

ואנחנו נתפלל חזק לה' להציל את כל עם-ישראל האמיתי ולהציל את כל היהודים האמיתיים בכל העולם, ושנזכה כולנו לקבל משיח צדקנו. וזה מה שצריכים לעשות. זה כל מה שאנחנו צריכים לעשות.

הזמן שנשאר לנו עד להתפוצצות הגדולה – זה מעט, אז אני מבקש מכל יהודי שישתדל להתקרב להקב"ה, לא משנה מה קורה, ולהשתדל לעזור לאחרים, היהודים האמיתיים, לחזור אל הקב"ה. אתם עוד מעט תראו ברור יותר מי כן ומי לא ['וְשַׁבְתֶּם וּרְאִיתֶם...', ר' מסר מצורף: 'בעיצומו של הבירור']. בינתיים תשתדלו עם כל יהודי שאומר שהוא יהודי, ויש להניח שהוא באמת יהודי – תשתדלו לעזור לו לחזור. זה מה שיש לנו לעשות עכשיו.

ו"קדושים תהיו", לא לשכוח. זה הבסיס של הכל. קדושים תהיו! קדושים תהיו! קדושים תהיו!  ['וְהָיָה הַנִּשְׁאָר בְּצִיּוֹן וְהַנּוֹתָר בִּירוּשָׁלִַם – קָדוֹשׁ יֵאָמֶר לוֹ...']

שאלות ותשובות:


המהומות בירושלים

ש. האם ההשתלטות שמוזכרת בנבואות שיהיו תשעה חודשים מתחת לשליטת הגוים – האם זה נאמר על ישמעאל או על אדום?

ת. אנחנו לא יודעים, אבל אני הייתי אומר שזה אדום. וזה שמרגישים שזה ישמעאל הוא שמשתלט – הם אלו שיצרו מצב שכזה, שנחשוב ש'ישמעאל משתלט', שהפרא אדם משתלט וצריכים לקבל, לתת תמיכה לחמודים האלה, החיילים האלה עם כל הרובים וכל הקסדות וכו', שבאים מאירופה וכו' – שהם באמת יצילו אותנו מפראי-האדם, הישמעאלים.

אבל הם-הם אלו ששולחים ועושים את כל התסריט הזה, את הבאלגנים של הערבים פראי-האדם האלה. והם באמת פראי אדם, אבל אין להם שום כח אמיתי, ממש אין להם כח, כח של מדינה, עם צבא וכו' וכו'. כי אם יתחילו להפציץ אותם ברצינות, הם הרי לא מפציצים אותם ברצינות, זה הכל משחק, אבל אם היו מפציצים אותם ברצינות –  זה היה נגמר בשניה אחת! אבל הם ממשיכים עם זה עוד פעם, ועוד, ועוד, ועוד... עד שהם גומרים אותם, עד שמעיפים אותם, ואז האדומים ישתלטו.

וכל הצבאות בעולם היום, בארצות המערב כולם נראים אותו הדבר. כולם נראים כמו הנאצים. תראה אותם, הם ממש כמו החיילים הנאצים. אבל רק מה ההבדל? שיש להם ציוד הרבה יותר משוכלל, זה הכל.

ש. זאת אומרת שהם רוצים ליצור את זה בכדי שכאילו נצטרך אותם בשביל 'להציל אותנו', את החיילים של מדינות הזרות...

ת. זה בדיוק מה שקרה בכל הארצות, במצרים, בלוב, בכל הארצות. רק מה, במצרים הוא ככה התנגד, אבל בכל-אופן הוא גם כן לא במצב קל. אבל הם הכניסו את האנשים שלהם גם ככה, אף אחד לא ביקש אישור 'כן-או-לא'. הם פשוט במצב של חולשה שמה, אז הם יכולים להכניס. ובינתיים, הם נותנים לערבים להרוג אחד את השני.

ש. וזה שכל המלחמות הן סביב הר-הבית, האם אין זה סימן שהמשיח מתקרב?

ת. זה מעניין מאד מה שקורה בהר הבית. כי הגוים כולם רוצים את זה. הנוצרים-הקתולים עשו הסכם עם הערבים הנמצאים על הר הבית, שהקתולים יקחו את הר-ציון, ואילו הם יקחו את הר הבית. זה צחוק גדול!.. האם אתם סבורים שהאדומים יתנו לערבים לשבת על הר-הבית הרבה זמן?... ובכלל מה יש לערבים עם הר-הבית? בכלל – כלום. זה הכל שטויות. והנוצרים יודעים: מי ששולט על הר הבית – שולט.

אז בודאי ובודאי הם לא יתנו לערבים לשלוט שמה. אבל בינתיים זה יהיה קצת יותר שָקֵט בשבילם לפעול בדרך שהם רוצים. שתדעו דבר אחד: אין לאף אחד כוונה שהיהודים יהיו בהר-הבית. חוץ מהקב"ה. אבל ה' לא מתכוון לזה עכשיו, זה לא לעכשיו, זה בשביל כאשר משיח בא ובונים את בית-המקדש.

והגוים רוצים לבנות בית-מקדש, ה' ישמור, חס ושלום, על הר-הבית, אבל זה יהיה משהו אחר, זה לא יהיה בדיוק כנסיה קתולית, זאת תהיה איזה כנסיה לעבודה-זרה, ה' ישמור. אבל בעזרת ה' – זה לא יהיה. ה' לא יתן לזה להיות. [מזמור פ"ג]

ש. במאה-שערים טוענים שאלה המזרחיסטים שעולים להר-הבית הם המתסיסים, הם המלבים את כל המהומות...

ת. תבינו, עוד הפעם, יש קבוצה שבין ה'כביכול ימניים' שמישהו מצית אותם, שמעודדים את האנשים האלה לעשות מה שהם עושים, ויש כאלה שעובדים עם הרשעים, וזה כל העבודה שלהם – ליצור מצב כזה. והקב"ה נותן להם את האפשרות לעשות את זה, אבל בסוף הם יהרגו אחד את השני.

התהפוכות בעולם

ש. המצב הזה מראה ברור שאין על מה להשען, כי מה כבר יכול למנוע כאלה דברים? רק ה' יכול להציל אותנו. אז הם שמו קוביות ביטון... איבדו את השכל.

ת. טוב, בגלל זה הם ירצו להביא חיילים ממקומות אחרים. המטרה שלהם – זה לעשות כמה שיותר אלימות, כמה שיותר לפגוע ולהרוג אנשים, בכדי שיתכופפו לדרישות שלהם.

שבעים שנה חלפו מאז סוף מלה"ע השניה. עברנו שתי מלחמות עולמיות. בתוך ארבעים וחמש שנה היו שתי מלחמות עולמיות שהרגו מליונים, מליונים של אנשים! אכזריות שאי-אפשר לתאר ['וַאֲשַׁלַּח אֶת כָּל הָאָדָם אִישׁ בְּרֵעֵהוּ...']. ולא רק אצל היהודים, גם אצל הגוים.

ובכל אופן, אחרי כל ההרס הזה, קם עולם שהיה נראה שזה עולם שהולך להיות יותר טוב... יותר אנושי... יותר 'דואג למסכנים'... אבל זה הפך לממש גיהנום בעולם הזה. אפילו לא 'גיהנום', הרבה יותר גרוע מגיהנום. אז זהו הסוף, אין פה שאלה בכלל ['וְכָבַד עָלֶיהָ פִּשְׁעָהּ, וְנָפְלָה וְלֹא תֹסִיף קוּם...', ע' מדרש תנחומא סו"פ לך לך]. הסוף הוא קרוב מאד. והמצב ילך ויחמיר – כמו שאמרנו השנה [הגאולה פרק 30, ועוד]. וזה כבר קורה. ומפסח זה החמיר מאד מאד, באחוזים ענקיים. אז אני שוב אומר לכם: עד פסח – זה יהיה עולם שאי-אפשר יהיה להכיר אותו בכלל.

ש. ומה קורה עם הדאע"ש...

ת. ה' באמת שולח "ד"ש", שלא נשכח... שלא נשכח מה-אמת ומה-לא-אמת. שהם יכולים לערוף ראשים, שלא נדע, ולהיות כל-כך אכזריים. אז אנחנו יודעים מה זה 'העולם-הזה'. ואם אנחנו לא נהיה קדושים ולא נהיה עם הקב"ה – אז זה עלול ח"ו להגיע אלינו ['וְשָׁב מֵאַחֲרֶיךָ']. אבל הם לא חזקים, הם ממש לא חזקים, רק שהם עושים אותם 'כאילו שהם חזקים', כי הם צריכים אותם, את הדאע"ש הזה, כדי לגרום פחד וחוסר-יציבות בעולם. [הגאולה פרק 34, וכן מאמר 'הפחד משתלט'].

ש. לפי מה שנראה עכשיו הטירוף שלהם הולך וגובר, אז האדומים פשוט לא יוכלו להתאפק, הם יהיו מוכרחים להילחם נגדם...

ת. הנוצרים לא יצטרכו 'להתאפק'... כי זהו חלק של התוכנית שלהם, שקודם הם ישלחו ערבים להלחם אחד-עם-השני, כי הרי ארה"ב היא שיצרה את ה'אל-קעידה', והבריטים הם שפיתחו את 'האחים המוסלמים', ומשם יש כל-מיני-קבוצות שהם גם כן בתוך זה. אז מה אתם סבורים, איך זה שקם פתאום ונהיה הדאע"ש הזה?... מי נתן להם את כל הציוד הזה?... מי זה שלימד אותם להלחם?... זה הרי לא קורה ככה לבד, מאליו... [ישעיהו כ"ג: 'הֵן אֶרֶץ כַּשְׂדִּים, זֶה הָעָם לֹא הָיָה, אַשּׁוּר יְסָדָהּ לְצִיִּים, שָׂמָהּ לְמַפֵּלָה...']

אלו האדומים – הם ששלחו אותם, ולא אף אחד אחר. אז להפסיק לחשוב שזה 'ערבים מול נוצרים' או 'אֱדומים'. אלו הם האדומים, ששולטים, בינתיים, והאיסלאם – הם הקרבנות. אז אמנם זה נראה אחרת, אבל זה לא אחרת. הם הקרבנות, או המסכנים האלו, העיתונאים שמורידים להם את הראש בפני המצלמה, הם גם כן המסכנים.

ש. השמועות טוענות שאמריקה עומדת ממש לפני התמוטטות פינאנסית... ואז זה יהיה כמו 'כדור שלג' שיעבור בכל העולם...

ת. בינתיים הם מחכים שהם יכולים להרויח עוד טיפה ועוד טיפה, ועוד טיפה. וזה לא 'טיפה' כל כך, הם פשוט משכו את רוב העושר של העולם. ומפה זה יפול. וכנראה שיהיה איזה 'משהו גדול' שהם יכולים להגיד שבגלל זה – זה הכל נפל.

ש. ואז בטח יאשימו את היהודים...

ת. לצערי הרב, יש ביניהם גם יהודים. אני לא יודע אם זה יהיה בהאשמת היהודים, יתכן שזאת תהיה ההתחלה של מלחמת העולם, החלק הקשה של מלה"ע השלישית. אמנם גם עכשיו זה קשה ביותר למי שגר במקומות שבהם מתנהלות מלחמות.

ש. אז מה צפוי שיקרה, שהכסף לא יהיה שוה, או שבכלל לא יהיה כסף?

ת. אני לא יודע בדיוק. אני רק יודע: יהיה 'בְּרוֹךְ'. (משבר)

ש. בארה"ב אובמה מאבד את הפופולאריות שלו...

ת. הוא לא מאבד. הם שניהם – גם הדמוקרטים וגם הריפובליקנים – באותו צד. וכל אחד ששמח כל כך שהצליחו למשוך את השלטון בחזרה מהדמוקרטים – זה שטויות, כי הם כולם בתוך הדבר הזה [גליון 67]. אולי פה ושם יש מישהו שלא בתוך זה, אבל בסך הכל – הרוב הם איתם. או שהם מקבלים כסף או שהם יודעים דברים עליהם שלא רוצים שיפורסמו, וזה בעיקר כסף.

ש. חיידק ה'אבולה' – זה בגימטריא 44, דם. מסתבר שזה עובד דרך זיהום של הדם, מה שמסמל את התאוות, היצרים הרעים [ביהגר"א למשלי ל"א י"א בהע']. השאלה האם זה קורה מאליו, או שכל זה יזום ע"י הרשעים שמעוניינים לחסל את האוכלוסיה בכל מיני דרכים?

ת. אני לא יודע בדיוק. נכון, יש כזה דבר, וזה הפריע למדינות האפריקניות מזה שנים רבות, אבל זה לא הפריע לכל המדינות שם, כי המדינות שהם מסודרות, עם תנאים סניטריים מאורגנים – הם לא סובלים מזה, רק במקומות שיש בלאגנים גדולים. אז הם מנסים לעשות מזה משהו. אבל הבעיה עם המשוגעים האלה היא שאי אפשר אף פעם לדעת מה הם רוצים לעשות, כי הם כל כך רשעים, וכל כך לא נורמלים – שהם מקבלים רעיונות כאלה עקומים, שזה קשה ככה לתפוס בדיוק מה הם רוצים... [ישעיהו ג': 'וְתַעֲלוּלִים יִמְשְׁלוּ בָם...']

ש. מה זה מרמז התופעה הזו, מהו הפגם הרוחני שגרם את התופעה הזו?

ת. הדם – זה הבסיס של החיים. בלי דם – אין חיים [ויקרא י"ז], הבן-אדם לא חי. ומה שזה עובר דרך הדם – זה גם האיידס. וזה הכל שייך לקדושה, שזהו הבסיס של הבריאה – הקדושה. ['יְסוֹד עוֹלָם']

חוק הגיור

ש. האם בגלל הגיור יצטרכו לשסע את העם ולפתוח 'ספרי יוחסין'?

ת. אני מאד דואג, למה? כי יצטרכו לעשות ספרי יוחסין. אבל מי אומר שהחרדים שינהלו את הספרים הללו הם יהיו ישרים?... ואם יש בעיות עם מישהו לא-כשר, ולא ירצו שכולם ידעו, אז משלמים קצת – ומסתדרים. ואם אנחנו לא יכולים לסמוך על ה'הכשרים' בדרך כלל, אז מה, האם על זה נוכל עוד יותר לסמוך?!...

ש. אז כנראה שהמשיח קרוב כבר...

ת. נכון. המשיח קרוב. והקב"ה יודע בדיוק מי היהודי האמיתי [עי' סוף מס' עדיות].

ש. כזו תסבוכת, איך אפשר בכלל לחשוב על זה...?

ת. כולם יצטרכו בינתיים להזהר.

ש. אז עכשיו הם מעבירים גיורים בסיטונאות...

ת. זה מה שהם רוצים לעשות. הם רוצים להגיד שזו 'מדינה יהודית', 'ארץ יהודית', וכל אחד, כל גוי, יהיה לו תעודת-זהות, שיהיה כתוב שם שהוא יהודי. אז עוד מעט זה יהיה כמו שאמרנו, תהיה שמחה גדולה בגיהנום של כל הציונים – שהם הצליחו לעשות מדינה, משהו "יהודי", שזה למעשה גויי.

נכון, זה מה שהם נהיו, ברוך ה'. עכשיו הבן-גוריון יכול לחייך חיוך גדול בגיהנום... זוהי ההנאה היחידה שיש לו, שבסופו-של-דבר מדינת-ישראל היא מדינה כמו כל המדינות, אולי אפילו עוד יותר גרועה... [אור לגוים...]

ש. התגשמות החזון...

ת. הציונים הרשעים, הראשונים, קיבלו את החלום הכי-גדול שלהם. כולם פה כמו גוים, כולם.

ש. אבל זה נראה שהממשלה הזאת הולכת להתפורר... [סוף עמוס]

ת. הם כבר גוים – אין מה לדבר. זה כבר לא 'ציונים'. הם בכלל לא ציונים. תראו, יש כבר שלשה ['וְהַחוּט הַמְשֻׁלָּשׁ...']: נשיא אחד – יושב בכלא, ורא"מ אחד – מעמידים אותו למשפט על גניבה וכו', ואמרו היום שעוד רא"מ אחד – ממש גנב פי-כמה-כמה מאשר זה שעומד במשפט עכשיו. וכו' וכו'. זה – אין לזה סוף. יש מלא-מלא מכל הכיוונים ['שָׂרַיִךְ סוֹרְרִים...', מוישל'ה פרק 32].

ש. וגם הצבא מלא שחיתות מלמעלה עד למטה...

ת. יש כאן שליטה של אנשים, מדינות זרות, של גוים. ומנסים להראות לחיילים שה'מדינת ישראל' – צריכים להיות מוכנים למות בשביל לשמור על זה... ואני אומר שזה לא 'מדינת ישראל' – הדבר שמתים למענו, על זה שהם ישארו עִם מקום כביכול 'דמוקרטי' ו'יהודי'... כי המקום הזה – כבר מזמן לא דמוקרטי ולא יהודי. ['יִנַּשְּׂאוּ לְהַעֲמִיד חָזוֹן – וְנִכְשָׁלוּ'] האם זוהי 'דמוקרטיה'?!... זהו מקום של גנבים – על שמאל ועל ימין, שראשי-ממשלות ממש יושבים בבתי-סוהר או בבתי-משפט או ידועים כגנבים, ויש גם רוצחים ביניהם ['וְהוֹלִיד בֵּן פָּרִיץ שֹׁפֵךְ דָּם'], ויש גם כל מיני דברים שהם עושים – ממש אסורים.

והצבא הוא במצב קשה ביותר. ככה הם מחזיקים אותם, הקבוצה הזאת: כסף, וכסף, ועוד כסף. אז מה הם דואגים מהתקציב?... הם מקבלים הרבה מאד כסף מהארגונים האלה ששייכים לרשעים, רק עיקר החשבון שלא יהיה כסף לילדים חרדים, כדי שלא יהיו כל כך הרבה ילדים חרדים, שלא נדע. ['עכשיו אנחנו כמו במצרים']

ש. האם זה באמת יצליח להם התיחכום הזה, שבגלל חוסר תקציב יהיו פחות חרדים?

ת. אני בינתיים לא רואה שמישהו שם לב לזה מאד חזק. ממשיכים להוליד בע"ה, אבל עוד מעט – הם משתדלים כבר בצורת עבודה שכזאת להשתלט גם על שירותי-הבריאות, הם רוצים להשתלט על הכל. וכל שיחה בארץ ישראל מוקלטת. בכל מקום יש מצלמות והסרטות.

ש. בשביל מה הם צריכים את שירותי הבריאות?...

ת. שירותי הבריאות – כששולטים עליהם שולטים על הבן-אדם. יכולים לקחת את הזקנים, ופשוט להתפטר מהם. והם יכולים להתפטר ממי שהם רוצים. וזה כבר קורה באמריקה, זהו חלק של המדיניות שלהם. אם מישהו חולה-סופני – משכנעים אותו להתאבד. למה שזה יעלה להם כל כך הרבה כסף?... וגם אנשים עם בעיות נפשיות – מעודדים אותם להתאבד. וזה בעיקר בבתי-החולים הממשלתיים, שמטפלים באנשים מהצבא וכו'. אז ישנו מיון כמו במחנות של הנאצים. סלקציה.

ש. הם זקוקים לפרודוקטיביים...

ת. בודאי ובודאי. והם אומרים שתשע עשיריות מן האוכלוסיה הם לא צריכים – לפי דעתם.

ש. היום לא נותנים גם למות... בזמן האחרון מכוונים את המתים לכל מיני פטנטים של קבורה חדשנית...

ת. טוב, אתם יודעים שבבלגיה – היהודים לא קוברים שמה [ר' מסר מצורף], כי זה רק טוב לתשעים-ותשע שנה, ואחרי זה מסלקים את מה שנשאר. אז מה עושים? הולכים למקומות אחרים, אלו שלא באים לארץ ישראל, כי הרי ידעו תמיד שבארץ ישראל יש מקום לכל יהודי ['וְכִפֶּר אַדְמָתוֹ עַמּוֹ']. אז הם הולכים להולנד ומקומות שכאלו שאין שם חוק שכזה.

תראה, כל הרעיונות האלה – זה ממש לא אנושי. לא אנושי. הם רוצים לעשות דת אחרת, שֶעִם הדת הזו הם פשוט ישתלטו על כולם, ואז הם יוכלו להכניס את כל הטירופים שלהם, את כל הרעיונות הכי-עקומים שלהם [ר' בהרחבה מאמר 'יוונים נקבצו עלי']. אבל הם יֵעָלְמוּ מהרעיונות העקומים שלהם, הם בעצמם ימותו מזה. ['וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל'].

ש. האם בזמן הרומאים זה היה פחות גרוע?...

ת. בזמן הרומאים – היה גרוע מאד, אבל היה איזשהו סדר בעולם, אבל פה אין סדר. עכשיו אין שום סדר ['וְהִתְנוֹדְדָה כַּמְּלוּנָה']. הגוים תמיד התנהגו ככה, אבל היום גם היהודים מתנהגים בצורה שכזו. ואיבדו או שבכלל אין להם את הנשמה-היהודית של פעם. זהו עולם אחר. הגוים – נשארו גוים, אלא שמקודם לכן, אחרי מלה"ע השניה, הם התחילו להתנהג קצת כמו 'תרבותיים', אבל זה רק כמו הסיפור עם העכבר-והחתול של רבי יונתן אייבשיץ זצ"ל... זה בדיוק מה שקורה.

ש. אמרו שבפורים הרשע יפול... [תהלים ט' ו', וברש"י]

ת. המן. כן, המן יפול, זה בטוח. אבל יהיו לנו מצבים הרבה יותר קשים מהיום, ונדע ברור שאנחנו בתוך הסוף של הלידה של הגאולה-השלימה. [שם עולם לח"ח פרק י"ב]

שיחה עם פעילי זיכוי הרבים

ש. רוצים לשמוע מהו זיכוי-הרבים הכי חשוב עכשיו, הפעילות הכי נחוצה, על מה צריכים לשים את הדגש.

ת. אנשים צריכים להבין שמשיח זה דבר אמיתי, ושהוא עוד מעט פה, ומה שקורה בעולם – צריכים להבין שזה אך ורק בשביל היהודים, בשביל להחזיר אותם בתשובה.

וכאשר יגיע משיח יהיו יכולים להמשיך ולעלות, ולהמשיך להתפתח, להמשיך את התהליך של הבריאה. כי מאז שנברא העולם הזה – ה' בונה, ובונה, ובונה את התהליך הזה להביא אותנו להיות אחד אתו [בראשית א' כ"ו]. וזה עכשיו יעבור מהמצב הנוכחי של העוה"ז שזה כל כך קשה, כל כך נמוך, לעולם הבא של משיח. והתהליך של הבריאה ימשיך וילך. ובתהליך הזה, בסופו של דבר – אנחנו כל כך נתקרב לקב"ה, שנרגיש שאנחנו ממש חלק ממנו. ואחרי זה – זה יהיה עוד יותר גבוה שאני לא יכול להסביר יותר. [ר' דברי הרמח"ל, הובאו בגליון 25]

ש. הלכה למעשה – על מה נפעל?

ת. קדושים תהיו.

ש. באיזו בחינה?

ת. בכל דבר. יהודי צריך להיות קדוש. הוא צריך לשמור ולהישמר שלא להיות חלק של הטינופת שקיים בעולם. הדבר הכי חשוב – לשים מחיצות בינינו לבין העולם הזה. הכל במצב קשה, ואנשים מתחילים לתפוס, כי הרבה מאד אנשים רואים איזה 'בְּרוֹךְ' יש לנו, איזו בעיה יש לנו, איך אנחנו הפסדנו את היהדות שלנו עם כל מיני דברים שטחיים וטפשיים [הגאולה א' פרק 5]. למה יש את כל הגויות הזו, את כל חוסר הקדושה? כי אין לנו את הדרך של התורה. [ברייתא דרפב"י].

ש. המצב היום נורא ואיום, ממש חוסר-שפיות. אז השאלה פה איך מחזירים את העם לשכל?

ת. אני לא חושב שבן-אדם, יהודי, יכול להחזיר את העולם היהודי. רק מה? ה' יחזיר אותם, בלי שליחים. ה' יחזיר אותם רק מתוך כל מה שקורה, ואז כל נשמה-יהודית תבין מה שהיא צריכה להבין, מה שהנשמה-היהודית תמיד מבינה אבל הוא שוכח את זה בגלל שהוא מכוסה עם כל הלכלוך של העולם-הזה, עם כל השקר של העוה"ז ['אִם יִהְיֶה נִדַּחֲךָ...']. אז זה יקרה לבד, מאליו. כמו שפתאום ישנם אנשים שרוצים צניעות – שזה אף פעם לא היה, וזה פתאום צץ ורץ מאחד לשני [ישעיהו מ"א: 'אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ יַעְזֹרוּ, וּלְאָחִיו יֹאמַר חֲזָק...'], לא משנה כמה שאנשים עשו בעיות, ולא רוצים לקבל את הילדים שלהם לבתי-הספר, וכו' וכו', אך בכל זאת זה קיים, ובכל-אופן זה מתרבה בצורה מדהימה. אז ככה זה יהיה.

  ש. מדברים על סכנה גדולה מהצפון שעלולה להתפשט חלילה גם לדרום, השאלה איך מעוררים, מה עוד אפשר לעשות...

ת. תראו, אחרי שזה יהיה – אז יהיו הרבה יהודים אמיתיים שירוצו לחפש את מה שאנחנו אמרנו, או מה שמישהו אחר אמר, או מה שהנבואות אומרות, ואז הם יתחילו לתפוס את הענין. אבל אין מה לדאוג, בין אם זה יגיע מהצפון או מהדרום, מהמערב או מהמזרח, זה יהיה קשה ביותר.

אבל אנחנו מחכים למשיח, וחייבים לחכות למשיח, וחייבים לדרוש מהקב"ה לשלוח את המשיח, כי זה מה שכתוב ['אִם תִּבְעָיוּן בְּעָיוּ, שֻׁבוּ אֵתָיוּ..']. צריכים להאמין במשיח, שהמשיח צריך להגיע, צריך לחכות לו עם כל הלב ['ציפית לישועה', אור יחזקאל ג', מאמרי הגאולה עמ' רכ"ט], ואנחנו יכולים לחכות לו גם בלי עונש. אמנם ישנם אנשים שצריכים להרגיש שחסר להם, חסר להם כסף, חסר להם בריאות, חס ושלום, חסר להם משהו מאד קשה – עד שהם יחכו. הם צריכים לא ליהנות כל כך מהעולם הזה, כדי שירצו שיהיה עולם יותר טוב של משיח. ואני סבור כבר שעם כל מה שקורה – כבר מרגישים את זה.

תראו את מה שקורה בישיבות. ממש ממש איבדו כל רגש יהודי ומה זה אומר תורה, ומה זה אומר לכבד תלמיד חכם [חגיגה י"ד], הם פשוט ירדו מאד נמוך, אפילו שתמיד היו ויכוחים בין ת"ח אבל להגיע לרמות כל כך נמוכות, להרביץ, לשבור יד של צדיק, איך זה יכול להיות?! זו בודאי לא התנהגות יהודית.

המסר

ש. בכל הפיגועים האחרונים היו מעורבים חרדים...

ת. כל הטרגדיות ההם שזה בא אחד-אחרי-השני וגם החרדים נפגעו בזה, התינוקת, והבחור, ילדים חשובים, זה רק כדי להראות לנו שחסר לנו, אנחנו לא רוצים להתעורר, חסר לנו, חסר לנו.  הילדה הזו חשובה. הסבא שלה דיבר רק על הקדוש ברוך הוא, דיבר רק על זה שהכל בא בשביל איזה סיבה. והוא רצה לדבר, הוא רצה להעביר את המסר הזה. אלו הם משפחות שה' בחר אותם במיוחד. ['דּוֹדִי יָרַד לְגַנּוֹ... לִלְקֹט שׁוֹשַׁנִּים'].

ש. מדוע כמה וכמה פיגועים שקרו לאחרונה היו דוקא באיזור החרדים?

ת. תראו, כל האלימות הזאת – זה פוגע בכולם, וכמה מהמקרים הכי קשים שנהרגו, מה שתופס את הלב היו חרדים חשובים. אז שוב, זה פשוט בשביל להעיר אותנו [קד"ד גליון 14] שזה לא מספיק להיראות צדיקים. וצריכים להגיד תוכחה לכולם, ולהגיד שצריכים לחזור בתשובה. וכשאומרים 'אל תדברו נגד עם ישראל', תדעו, זה רק לקב"ה אסור לדבר נגד עם-ישראל [ר' ליקו"מ כ"ב א'], אבל אם זו אמת, וזה יכול לשנות משהו – אז חייבים להגיד את האמת [יחזקאל פרק ל"ג]. אמנם אם זה סתם בשביל לקטרג – אז זו בעיה אחרת. והיום מה שיגידו – זה כבר לא קיטרוג, זה אמת.

ש. ומה שזה קורה ע"י דריסה, מיתה חמורה מאד, סקילה... ['חיה דורסתו...', כתובות דף ל., ע"ש]

ת. נכון, נכון, אבל אנחנו לא רוצים להבין כמה זה יהיה קשה, כמה הרס יהיה בעולם. אנחנו קוראים את הנבואות, ויודעים שזה צריך להיות, אבל לא רוצים לדעת. [ישעיהו מ"ב כ"ה] אנחנו עברנו עכשיו שבעים שנה של גשמיות מעל ומעבר, הגשמיות הכי-גדולה שהיתה אי פעם בכל ההיסטוריה. ועכשיו לא רוצים לעזוב את זה [ע"ז י"ז: 'אביק בה טובא']. לא רוצים. זהו היצר-הרע העצום ביותר שהיה אי פעם [הקדמת הרמב"ם לפיה"מ: 'בנין הגוף – חורבן הנפש']. רוצים לשים את הראש באדמה – ולא לדעת. להמשיך עם השטויות, להמשיך עם השקרים. וכולם מאמינים בכל הפוליטיקאים האלה... וזה ממש מפליא אותי, איך אפשר?!... מספרים כאלו שטויות, כאלה שקרים ['אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא...'], וכל אחד רוצה להאמין, רוצים להאמין במה שהם אומרים.

ש. והפיגוע הנורא שהיה באוטובוס קו שתים גם הוא התרחש באותו מקום, כולם דברו אז שזה בגלל חוסר הקדושה...

ת. נכון. [עי' זוה"ק אחרי מות דף ע"ה סוע"א]

ש. גשם חורפי התחיל בדיוק בז' חשון, האם אין זה סימן טוב לכאורה...

ת. אבל זה התחיל עוד מסוכות, אז זה לא בדיוק, אנחנו לא יכולים לחפש סימנים טובים עכשיו. הסימן הכי-טוב הוא זה שכל הנבואות לאט-לאט מתגשמות, וזה אומר שמשיח כמעט פה. אבל לא יהיה קל. איך בכלל מישהו יכול לחשוב שבעולם כזה מבולבל, שמלא בכל העבירות שרק אפשר לחלום עליהם – שזה יהיה קל, שה' יקח את כל הרשעים ופתאום הם יהפכו לטובים... זה לא יאומן. זה לא יכול להיות. העולם היום ממש-ממש... לא יודע מה להגיד... לא יודע איך לתאר את זה... זה נע בין דיר-חזירים לחגיגת פריצות ['נוֹעַ תָּנוּעַ אֶרֶץ כַּשִּׁכּוֹר...'].

ש. התאריך היום הוא זמן תחילת המבול, י"ז מר-חשון...

ת. נכון, היום זה היום התחיל המבול, אבל אנחנו כבר בתוך 'מבול'. אצלנו זה כבר התחיל.

ש. זה עתה היה היארצייט של החזון איש זצ"ל, שכ"כ עודד וחיזק את שמירת השמיטה כהלכתה באמונה ובמסירות...

ת. נכון, רק אני מאד עצוב על זה שכל כך הרבה אנשים מרוויחים כל כך הרבה כסף על זה. והדבר הזה עושה בעיות קשות לעם ישראל [מיכה ג' ג'], שגם ככה אין להם כסף, והם צריכים להאכיל ילדים, ולתת אוכל למשפחות שלהם, אבל אין להם כסף בשביל לקנות ירקות ופירות, כי כל אחד מכניס את היד שלו בתוך המקור של הכסף. וזה ממש פשע. ['שבתי אוצר פירות', יומא פ"ג. ב"ב צ: ע"ש, מגילה י"ז: 'שבור זרוע רשע', אבות ה' ח']

ש. התורה אומרת: 'ואכלו אביוני עמך', איזה בלבול...

ת. נכון, נכון. אבל זה לא הולך ככה. כל מיני אנשים לוקחים את שלהם, את החלק של העוגה. ועד שזה מגיע לחנות, שהוא גם לוקח ['עֹבֵר לַסֹּחֵר...'] – אז אוי ואבוי לכולם. אז אולי כולם צריכים ללכת לשדות – ופשוט לקחת את זה בשביל עצמם. בחו"ל יש כזה דבר – שהולכים לאיזה מקום שמגדלים פירות, ירקות, לא-משנה-מה, וכל אחד יכול לקחת כמה שהוא רוצה. הוא משלם מחיר מסויים – והוא לוקח כמה שהוא רוצה, זה מה שצריכים לעשות. בלי כל האנשים שבאמצע.

ש. אז אנו אמורים להבין שהדברים מכוונים כלפינו [צפניה ג' ו', יבמות סג:, גליון 70, דרשות הר"ן דרוש ו', הובא בגליון 18]

ת. בודאי ובודאי, הבעיה – זה בין היהודים. כי העם הקטן הפיצפון הזה, הוא זה שמשליט את כל הדברים הטובים והרעים על כל העולם. ובזה הגוים צודקים, אבל הם לא יודעים למה הם צודקים. כי היהודים הם העם האהוב של הקב"ה [הפטרת תולדות], וצריכים להיות קשורים לקב"ה. וכאשר עם-ישראל יורד ונהיה כמו גוים – אז זה מבלבל את כל העולם. הגוים נשארים גוים. תמיד הם כמו שהם עכשיו, לפעמים הם קצת יותר, ולפעמים הם פחות טובים – אז הם עושים יותר בעיות, אבל הם תמיד היו רוצחים, וגנבים וכו' וכו'. אבל עם ישראל, עם ישראל, לא היה ככה, עם ישראל מאז ומעולם היה טוב, הוא היה עם הקב"ה, היו קדושים. ועכשיו – אוי לנו, ואוי לנו.

אבל ישנה קבוצה שמשתדלת לחזור אל זה. הם לא יודעים בדיוק איך, אבל הם משתדלים מאד ['הבא ליטהר...'], אבל בגלל שהעולם כל כך עקום זה קצת קשה ליישר את הכל. אבל הם משתדלים מאד, ואלה כבר יקבלו משיח צדקנו.

 

דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 7594617 פעמים
היום - 06/06/23