הנשק הסודי שלנו

הנשק הסודי שלנו

בס"ד, תקשור עם מנחם, ירושלים, ד' מנחם אב תשע"ה


אני מאד עצבני. אני הולך לישון בקושי, אני קם בבהלה, אני חושב כל היום על מה שעומד להיות. זה כל כך מפחיד שאין מילים בשביל זה. וכשאני חושב על מה שכבר קורה, על איך שהרשעים השתלטו על העולם – אני פשוט מאבד את השליטה, ובוכה, ובוכה, ובוכה. מעטים מאד בכלל מסוגלים להתקרב להקב"ה, מעטים מאד, והרוב העצום מקבוצה זאת הם יהודים, כמעט אין גוים שמסוגלים להבין את האמת ולהינצל, אבל בכל אופן יש כמות-של-גוים שיראו ויקבלו את האמת, אבל אצל היהודים, רק אלה שעמדו על הר-סיני ['אֲשֶׁר הוֹצֵאתִיךָ מֵאֶרֶץ מִצְרַיִם...', ר' מאמר 'אמונת הגאולה'] רק הנשמות האלה – ישרדו, כמו שכל הזמן אמרנו.

ובתקופה הזאת, הקשה כל כך, אני רק רוצה לומר ליהודים האמיתיים, כמו שבן (בנימין גולדן) ודניאל ואני כבר אמרנו, אנחנו מתקרבים לזמן שנצטרך להילחם על האידישקייט שלנו, והזמן הזה כבר התחיל, אבל זה יגיע למצבים מאד-מאד קשים. ונצטרך אפילו לסכן את עצמינו, ולא לעזוב את האידישקייט. אנחנו לא צריכים להילחם נגד הרשעים פנים-אל-פנים במלחמות לפני שמשיח בא, כי משיח יהיה כבר השליח של ה' להילחם את המלחמות [תרגום שיה"ש ח' ד', ע"ש], אבל אנחנו, בתקופה זאת, לפני שמשיח מתגלה, המלחמה שלנו תהיה להישאר קרוב להקב"ה, להפריד בין המשפחות שלנו למשפחות של הערב-רב, ושל האדומים – בני עשיו, ולהפריד את עצמנו מהעמלקים וכו', וזה לא יהיה קל [אש"ל להגר"א פי"א אות ז'].

ואנחנו רואים בבתי-הספר שלנו, של החרדים, הרבה מהתורה של השקר, תורת-השקר [ירמיהו ח' ח': 'אֵיכָה תֹאמְרוּ חֲכָמִים אֲנַחְנוּ וְתוֹרַת ה' אִתָּנוּ, אָכֵן הִנֵּה לַשֶּׁקֶר עָשָׂה, עֵט שֶׁקֶר סֹפְרִים... וְחָכְמַת מֶה לָהֶם...']. הם לקחו את החיצוניות של היהדות – ובפנים הם קיבלו את תורת-השקר ['בְּמִרְמָה מֵאֲנוּ דַעַת אוֹתִי נְאֻם ה'...'], ואלו הם בתי-הספר והישיבות והחדרים של החרדים. ונצטרך להפריד בין הילדים שלנו לילדי השקר, נצטרך להפריד בינינו לבין הקהילות שקיבלו את השקר. וזה לא פשוט.

אנחנו עַם פיצפון. כל הרשעים בכל העולם, הם כה רבים, עם הצבאות שלהם, ועם הקסדות, ועם הרובים המשוכללים, ועם הווסטים-נגד-כדורים, ועם הפצצות האטומיות, הגרעיניות, ועם כל-מיני סוגי הנשק שאני אפילו לא יודע מה הם עושים ואיך הם עושים את זה ['יְדֵי עֵשָׂיו'], כמו לייזר וכל מיני דברים, אז מי אנחנו? מה אנחנו? עם פיצפון. ואני לא מדבר על כל אלה שגרים בארץ ישראל, כי חלק רציני מהם ע"ר, אני מדבר על היהודים-האמיתיים הנמצאים בכל העולם וגם בא"י. אנחנו עם קטנצ'יק לעומת הע"ר, לעומת הגוים, לעומת העמלקים. אבל אנחנו יכולים להיות מאד חזקים, אנחנו יכולים להיות יותר חזקים מכל הצבאות ומכל-מיני הסוגים של רובים וכלי-המלחמה ['סַכּוֹתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק'].

כאשר אנחנו שמים את הגוים על המשקל, עם כל הטנקים שלהם, עם כל המסוקים שלהם, עם כל הכל-הכל-הכל, זה כובד אדיר! משהו ענק! רק הצבאות שלהם זה הרבה יותר, הצבאות של הרשעים זה הרבה יותר מכל היהודים שיש בעולם! וזה בודאי ובודאי כבד הרבה יותר מאתנו. אבל כשאנחנו מתחברים עם הקב"ה, ואנחנו חיים רק כדי לעשות את רצונו ['לַעֲשׂוֹת רְצוֹנְךָ אֱלוֹקַי חָפָצְתִּי...'], ואנחנו מרגישים שאנחנו אחד אתו, אז אנחנו מקבלים את כל הכובד של הנצח, של התורה, של הקדושה, של הקשר עם הכל-יכול, עם הריבונו-של-עולם. ואין, אין משקל בעולם שיכול להיות יותר מזה. ככה – אנחנו חלשים, אך כשאנחנו מתחברים עם הכל-יכול, עם ריבונו של עולם – אנחנו יותר חזקים מהם ['אֵין עוֹד מִלְּבַדּוֹ'], ויותר בעלי משקל מהם, ואף אחד לא יכול להרוג אותנו או להשמיד אותנו [פר' שלח: 'וַה' אִתָּנוּ אַל תִּירָאוּם'. 'בֵּאלֹקִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ', תהילים מזמור ס'. ור' מלכים ב' פרק ו': 'וַיֹּאמֶר אַל תִּירָא, כִּי רַבִּים אֲשֶׁר אִתָּנוּ מֵאֲשֶׁר אוֹתָם...', ע"ש].

אז, עם ישראל, לא לפחד! הנשק הסודי שלנו – זה להתחבר להקב"ה [מזמור מ"ו: 'ה' צְבָקוֹת עִמָּנוּ מִשְׂגָּב לָנוּ...']. זה השריון שלנו, זה ה'תותחים' שלנו, זה הכל שלנו. להיות אחד עם ה', לעשות את רצונו, מתוך אהבה, מתוך אהבה ענקית שלנו להקב"ה, הרצון של כל יהודי להתחבר איתו ולהיות אחד איתו ['דָּבְקָה נַפְשִׁי אַחֲרֶיךָ...']. סוף.

שאלות ותשובות:

ש. הלילה חל היארצייט של הק' האריז"ל, כבר לפני ארבע מאות וחמישים שנה הוא גילה לנו שרוב הדור הוא מהערב-רב. מי יודע איפה אוחזים היום...

ת. שוב, יש אומרים שכעת מספר היהודים בעולם, אלה שחושבים את עצמם כיהודים, זה בדיוק כמו שהיה בתקופה שלפני מלה"ע ה-2, שזה בערך 15 מיליון איש. קחו את המספר הזה ותשוו את זה לעומת כל הגוים בעולם!... כמה זה? אבל חלק רציני מהם הם בכלל לא יהודים, בגלל כל מיני סבתות וסבים שהתחתנו עם גוים במשך הדורות, וגם יש ביניהם גירי-צדק שלא התגיירו בצורה נכונה, ויש ביניהם, לרוב, רוב היהודים הם חילוניים לגמרי, ואין להם בכלל מושג על הדת שלהם. ואין לנו מה לעשות עם גר שאינו גר אמיתי, הוא נשאר גוי. אין לנו מה לעשות עם יהודי שהוא 'חושב שהוא יהודי', אבל למעשה הוא לא יהודי והוא לא שומר-מצוות, אז זה ג"כ מוריד די הרבה ['כִּי אַתֶּם הַמְעַט מִכָּל הָעַמִּים...']. אבל מלבד זה יש את הע"ר, והם רוב היהודים. אחרי שאנחנו מורידים את גירי-הצדק שהם לא-אמיתיים ואת כל הגוים-החושבים-שהם-יהודים נשארו עוד הרבה יהודים לפי המספרים, אבל בכל אופן מתוך מה שנשאר – הרוב הגדול הם ממש ערב רב! וברור שהרבה מאד מהם, מהערב רב – הם חילוניים, אבל לצערי הרב, גם בין החרדים – אנחנו רואים איך שאנשים חרדים משתדלים להוריד יהודים מאמינים אחרים מן הדרך [תהלים ק"מ ה'-ז'], ועושים את זה בצורה כל כך קלה!... פשוט מושכים אותם, סוחבים אותם חזק עם הגשמיות. אבל זה לא יעזור להם, כי היהודים-האמיתיים ינצלו – והם ייעלמו. ויישארו מעט-מעט, משהו פיצפון, מזערי, של יהודים אמיתיים. ['עַם עָנִי וָדָל', ועי' סנהדרין קי"א.: 'וכן לעתיד לבא'] ומשיח יתגלה, והוא יבוא נגד כל הצבאות שנשארו אחרי מלחמת-העולם השלישית, והוא לבדו ינצח אותם בעזרת ה'. אז אנחנו היהלום שה' הרים מן העפר [רש"י ר"פ וישב], וציחצח אותנו. אנחנו קטנים מאד, אבל יש לנו את הנשמה המיוחדת שה' נתן לנו, נשמה שמסוגלת לעלות ולעלות רוחנית, ולהתחבר עם הקב"ה, לגוים אין כזה דבר.

ש. האם יכולים לומר ש'רוב הדור מהערב-רב' זה אומר שבעצם רוב האנשים המסתובבים בתוכנו, בתוך הקהילות שלנו – הם ע"ר, ולא ממש יהודים אמיתיים?

ת. אנחנו לא יודעים בדיוק, אבל אפשר להגיד לפחות שאנחנו יודעים שהרבה מאד ביניהם – מן הגבוהים ביותר ועד הנמוכים ביותר הם ערב רב. אבל אפשר לראות את זה די ברור, לפחות בחלקם. מושכים את היהודים בשקר, לוקחים את התורה – ומלמדים את זה בצורה שיקרית. נלחמים בעד כל דבר כמו "קיצבאות-הילדים" כאילו שזה 'הדבר הכי-חשוב', אבל דברים חשובים כמו לבנות על קברים עתיקים של יהודים וכו' – זה כבר לא משנה. וזה לא משנה לאף אחד, ששנה-אחרי-שנה יש את החוצפה לעשות מצעד של מנוולים, של חולי-נפש, עקומים, שהולך ממש נגד התורה, שהם עושים, והם גאים בכך שהם עושים את אחת העבירות הקשות שבתורה, ועוד עושים מצעד למשוך את כולם לתוך זה. ואת זה עיריית י-ם מאפשרת. 'הדמוקרטיה מעל לתורה'.

והיהודים שלנו – יושבים בעירייה ושותקים. והאנשים שלנו, החרדים ביותר במאה-שערים, שותקים, שותקים. ולמה? כי אומרים שלא רוצים שהילדים ידעו מזה, מכאלה דברים. אבל לצערי הרב, מוצאים את הדברים האלה בישיבות, וכל אחד יודע מזה, כל אחד יודע שלא כדאי שבחור צעיר ישב בבית מדרש לבד ללמוד, כי מי יודע מה שיכול להיות. זה לא פשוט. לא פשוט. והם לא נלחמים נגד. הם לא מבינים, הדור הזה, איזו עבירה זו. וישנם הרבה עבירות אחרות ש'לא עושים מזה עסק', עושים בדיחות מזה. וזה לא בדיחה. זה הורס לנו את היהדות. ויש עוד אלף דוגמאות, יום יום.

הגשמיות מכוונת את אלה שהם קשורים לרשעים בגלל הגשמיות, אנשים שעוזרים להוריד את העם האהוב של הקב"ה, אנשים שהולכים עם פאות וזקָנים, ששמים תפילין כל יום, ומתפללים שלש פעמים ביום – הם לוקחים, הרבה מהם לוקחים את התורה – ומסובבים את זה למה שהם רוצים [עי' דברי הגר"א במשלי כ"ד ד' עה"פ: 'הָגוֹ סִיגִים מִכָּסֶף...']. ה' לקח לנו את רוב גדולי-הדור, אם לא את כולם, מאלה הגדולים ביותר, נשארנו עם אנשים צדיקים, יש לנו עוד צדיקים, תלמידי חכמים, אבל אין להם את הכח להילחם נגד השטן עצמו, והמלחמה עכשיו – זה כנגד השטן עצמו! מה, אתם חשבתם שהיטלר היה השטן בעצמו?! יש לנו עכשיו רשעים הרבה יותר קשים, הרבה יותר גרועים. ויש לנו את השטן עצמו שעומד בראש! ורק הקב"ה עצמו או השליח שלו מזרעו של דוד-המלך – יכול להילחם נגדם.

ש. איך נסביר את העובדה שהיהודים הטובים, גם הם לרוב שותקים לחלוטין על הזוועה הזו?

ת. היהודים-האמיתיים הם מבולבלים. מה, איך זה יכול להיות שהרבי שלהם או הרב שלהם לא נלחם נגד, שנותנים לדור להתקלקל?!... [יחזקאל ל"ד: 'יִשְׁגּוּ צֹאנִי...'] זה לא סתם שבישיבות ליטאיות שהיו ידועות כהכי-הכי-הכי בלימוד וביראת-שמים, שם יש אלימות אחד-כלפי-השני, ואפילו אלימות כלפי ראשי-הישיבות שלהם, ה' ישמור. מי היה מאמין שבקהילות החסידיות – הבנות תשכחנה מה זה צניעות, ובמקומות האלה הורידו הרבה מן המחיצות ששמרו עליהם, כי נמשכים לעולם החילוני, נמשכים לגשמיות החילונית ['עגל הזהב']. זה המצב.

ש. סיפר לי יהודי שהבת שלו לומדת במוסד של אחת הקהילות החשובות, מה שנקרא מ'הקיצוניות', הבנות יצאו לטיול מטעם בית-הספר, נהג האוטובוס לקח את האייפון שלו, חיבר את זה לרמקול, והבנות החלו שם לרקוד. הבת הלכה לחפש את המורה כדי לעצור את השערוריה, אבל היא גילתה לתדהמתה שהמורה רוקדת שם יחד עם תלמידותיה... כזו כסילות. איבדו את הרגש הקדושה.

ת. מה אני אגיד לך. זו בדיוק הדוגמא. הם שכחו מה זה האידישקייט, רוב האידישקייט – זה חיצוני, זה הפסיק להיות פנימי.

ש. נציגים חרדים בעירייה סייעו ביודעין לתקצוב מצעד התועבה...

ת. כסף, כסף, כסף. [מאמר 'כסף-מאני-געלט'] אני לא צריך להגיד יותר [תהלים נ' י"ח: 'אִם רָאִיתָ גַנָּב וַתִּרֶץ עִמּוֹ, וְעִם מְנָאֲפִים חֶלְקֶךָ...'].

ש. מרוב השתיקה לכל המצעדים ולכל הטומאות, אז נתנו להם רשות מן השמים להיכנס לתוך המחנה שלנו ולהרוג נשמות של ילדים טהורים, רח"ל. והכל עובר בשתיקה. היתה פגישה עם רבנים ועסקנים, לא עזרו כלום, שום דבר...

ת. נכון, אנחנו רואים את הרישעות הכי גדולה שהיתה אי פעם. וזה היהודים שלנו, הם לא יהודים – הם ע"ר. ועכשיו אתם רואים, מי שאמר כזה דבר – הוא בודאי ובודאי ערב רב, אין בכלל מה לומר. מי שמביא סיפורים של שקר, שלא בודקים אותם אם זה אמת או שקר, אז הוא ע"ר, וזה לא משנה אם הוא רב גדול או איזה בן אדם קטן שעובד עבודת-כפיים, אין זה משנה. אנחנו יודעים את זה, ולכן אנחנו צריכים לשמור על הילדים שלנו, ולא ללכת אליהם לבקש עזרה, כי הם לא יעזרו לנו.

ש. ישנם סיפורי זוועה על מה שקורה במערכות-החינוך... אמהות ממש פוחדות מהסכנה לשלוח את הילדים...

ת. זה בדיוק זה. הם רוצים להפחיד את היהודים, הם רוצים להוריד אותם מהאמת. הם רוצים שגם הם יהיו ככה, יש כאלה שזה מדבר אליהם – כאלה דברים. רוצים לתת להם את הטעם של הדברים האלה. דבר אחד שיכול לעזור: כל הורה צריך לשמור על הילד שלו, ולהשתדל שלא יהיה חשוף לכזה דבר. לשמור עליו בהגעתו לחיידר, ובחזור מהחיידר. ואפילו אם צריך להשאיר אותו בבית – זה חינוך יותר טוב ממה שקורה כזה דבר. אין לנו פה על מי לסמוך – רק על הקב"ה. והם באים בתוך העולם שלנו, בתוך העולם שהיה פעם סגור לאנשי-החוץ – ועכשיו הכל פתוח, וזה מעורר גם את הרצונות העקומים של הרבה יהודים, ואז הם מושכים אותם לדברים האלה [ירמיהו כ"ג י': 'כִּי מְנָאֲפִים מָלְאָה הָאָרֶץ...', ע"ש]. הם רוצים להרוס את עמ"י מבפנים, הם עזרו להקים את המדינה הזאת בשביל זה! מה אתם סבורים, שטרומן (נשיא ארה"ב) כל כך אהב יהודים שהוא רצה שיצביעו בעד המדינה היהודית?! שטויות. גם הרוסים הצביעו בעד, הקומוניסטים! האין זה משונה?!

ש. מה אתה אומר על הסכם-הגרעין עם איראן, איך זה משתלב עם השתלטות הרשעים?

ת. הכל – זה חלק של המשחק שלהם. הם רוצים שהערבים יהרגו אחד את השני, ואולי גם יעזרו להם להתגבר על ישראל. אבל הם ישלחו פה כבר, תהיה להם את הסיבה לשלוח לפה חיילים מכל מיני ארצות, אולי מהאו"ם, ואז – זהו, זה הסוף! או שהיהודים ילכו איתם או ש....'

ש. יש לי שאלה. פעם, המרצתם אותנו לצאת, להחזיר בתשובה, לדאוג לכולם... בשנים האחרונות אני מרגיש שהשתנה הכיוון של המסרים, עכשיו התפקיד שלנו זה להסתגר ולהתבדל כדי לשמור על עצמינו...

ת. אתה צודק מאה אחוז. אני אסביר לכם. האירגונים המפורסמים שהחזירו אנשים בתשובה הם גם כן נהיו ב'שלטון של הכסף', גם הם הפסיקו את ה'לגמרי לשם שמים', זאת אומרת שיש עוד חלק לש"ש, אבל יש גם חלק שעם השקר. ויש אירגונים שדוקא רוצים ללכת לכיוון של החילוניים בטלביזיה, וכו' וכו', אבל זה לא עובד כ"כ טוב, מי שחוזר מזה – חוזר גם כן מבולבל, עם ההרגשה שאפשר להחזיק גם חלק של החילוניות, של הגישה שלהם. הבעיה היום כאשר רוצים לקרב, להביא מישהו אל תוך המחנה החרדי היא שכמעט אין חרדיוּת אמיתית! יש כל מיני אנשים נחמדים וכו' שיביאו אותם, אבל להגיד שזה עם כל הלב והנשמה? לא! בדרך כלל לא. אני לא אומר שבן אדם לא יכול להחזיר מישהו בתשובה, זה בודאי ובודאי, אבל היום זה הרבה יותר קשה.

ויש שלטונות פה בארץ ובעולם שהם עוד חולמים על 'הפתרון האחרון של היהודים' [מזמור פ"ג]. ופה בארץ בעזרת אנשים 'כביכול-יהודים' אחרים [זוה"ק שמות ז' ע"ב: 'וְכַמָּה מִפְּרִיצֵי יְהוּדָאִין יִתְהַפְּכוּ לְאָהַדְּרָא לְגַבַּיְיהוּ וְיֵיתוּן עִמְּהוֹן לְאַגָּחָא קְרָבָא עַל מַלְכָּא מְשִׁיחָא...'], הרשעים נכנסו חזק לא"י, למדינת ישראל, והם כבר כמעט שולטים פה לגמרי. וכמו שנכנסו לארה"ב ושולטים על ארה"ב, כמעט שולטים, דרך הנשיא שלהם, ודרך הקונגרס שיש להם הרבה שמוץ (לכלוך) עליהם – ומשום כך הם עושים מה שהנשיא רוצה, וגם דרך הצבא שלהם, שעוד מעט ישתלט על ארה"ב, הצבא של אמריקה. ופה גם כן, עומדים להשתלט. ככה הם עושים גם כאן. יש להם אנשים במקומות הגבוהים ביותר פה בארץ, 'כביכול יהודים', ובכלל הרי מי יישב את המדינה הזאת? מי הביא את כל האנשים לפה? הרשעים עצמם, היהודים שהתחילו את הציונות! והכל היה שייך וקשור: הקומוניזם, הסוציאליזם, הפאשיזם, וגם הציוניזם. הם יצרו את זה בשביל לעשות באלגן בעולם, ולהתחבר כולם ['וְרוֹזְנִים נוֹסְדוּ יָחַד'], כי הם הרשעים – עובדי השטן, ממש! האם אתם סבורים שזה לא יכול להיות בדור שלנו, דבר שכזה? זה היה תמיד – וזה אף פעם לא חדל.

ואלו העשירים ביותר בעולם – הם גם החולים ביותר בעולם! ['יֵשׁ רָעָה חוֹלָה... עֹשֶׁר שָׁמוּר לִבְעָלָיו לְרָעָתוֹ...', קהלת ה' י"ב] והם עובדי השטן, וזה כך בדיוק שהגענו שוב לחטא הראשון. והמלחמה הזו, המלחמה האחרונה, שוב, זה השטן, הנחש, כנגד הקב"ה. אבל אנחנו, עם ישראל, שכל הנשמות שלנו באות מהאדם-הראשון, אנחנו חייבים הפעם להיכנס לְשַׁבָּת שלמים בגוף ובנפש, ושלמים בנשמה שקושרת אותנו להקב"ה, והפעם נכנס לְשַׁבָּת – ונישאר. ['יוֹם שֶׁכּוּלוֹ שַׁבָּת וּמְנוּחָה', מתני' סומ"ס תמיד, ישעיה י"ד ג': 'בְּיוֹם הָנִיחַ ה' לְךָ מֵעָצְבְּךָ וּמֵרָגְזֶךָ...'].

ש. האם המדינה תיהרס לגמרי לפני ביאת המשיח, או שישאר משהו, איזה שריד?

ת. ארץ ישראל לא ייהרס, רק המדינה תיהרס. אני לא בדיוק יודע איך זה יהיה. אני לא מאמין שהרבה ייהרס פה, אני מאמין שהרוב יישאר לעמוד. לא יודע אם הם רוצים להפציץ פה מאד חזק, כי הרי הם כבר בונים פה רכבות, ומנהרות, וכל מיני דברים, הם השקיעו פה הרבה כסף, וזה לא בא מהתקציב של המדינה. אז לכן קשה לי להאמין שרוצים פה להפציץ הרבה. וגם המשמעות בדברי הנבואות של סוף הימים, כשמשיח נלחם נגד אומות העולם, בכל אופן הם לא נכנסים לא"י ממש, ועוד קיימים אנשים, אנשים חיים פה, בעוד שבכל העולם כבר אין חיים ['וּבְהַר צִיּוֹן תִּהְיֶה פְלֵיטָה...'], אלו הם השרידים של מה שנשאר מהמלחמה הגדולה שנלחמו האחד-נגד-השני בעולם. אז בכל אופן רוב העולם נחרב, ומי שנשאר בא נגדינו. אז כנראה שחיים פה בארץ, אוכלים, שותים, ישֵנים וקמים [ר' יחזקאל ל"ח י"א-י"ב], אבל אין מדינה – זה ברור.


דניאל
בנימין
לוח אותיות התקשור
דניאל


E-Mail | דואר אלקטרוניהישארו מעודכנים תמיד מה חדש באתר.
Stay tuned always what is new.

שם | name

דוא"ל | Email


לאתר זה נכנסו 7809222 פעמים
היום - 29/02/24